Jak nosit motocosy. Příprava vyžínače benzínu pro trávu do práce

Jak pracovat s motocyklem (Trimmer)

Princip provozu a zařízení MOTOCOS není příliš odlišný od jiných malých benzínových zahradních zařízení, například řetězových pil, motobru nebo motorového oleje. Na základě konstrukce motocosu instalovaného benzínového 2-tokového karburátorového motoru s jedním válcem (méně často čtyřdobý), manuální spouštěcí systém startéru a vzduchu. Motor běží na palivové směsi benzínu a 2-taktní motorový olej, v poměru 1:50. Podíl směsi paliva se může lišit od normy v závislosti na jednotlivých doporučeních výrobce uvedeného v návodu k použití. Vždy dodržovat doporučený podíl. Mosquito headset pro Motocos je mosierský buben s rybářskou linkou nebo kovovým řezacím nožem, pila. Přenos otáček motoru na sluchátka proti komárům se vyskytuje podle takového schématu: klikový hřídel. spojka spojka. spojková mísa. přednášející hřídel. kuželová převodovka. hlava mosější (nůž).

Pro dosažení dobrých statečných výsledků, stejně jako dlouhodobé pracovní techniky, je důležité řádně využít a péče o motokranu. I když nejprve necháte motocos ve svých rukou, správné plstění šéfa, které jste rychle. Přístroj se jednoduše otáčí na půlkruhu vlevo, zatímco postupně se pohybuje vpřed.Níže vám ukážeme základní techniku ​​a některé techniky, s nimiž můžete rychle nastavit ještě velké oblasti a dosáhnout nejlepších výsledků jako šéfa.

Základní topová technika. Nejčastěji aplikován.

Protože řezný nástroj otáčí proti směru hodinových ručiček, pak v pracovní praxi nejčastěji dochází k pohybu sečení vpravo doleva.Výhodou této metody: Zkosená tráva spadá na již sekaný povrch.

Velké, hladké povrchy. Správný recepce.

Velké hladké povrchy, které nejlépe sekat čtvercovou metodu. Náměstí je distribuováno v čtvercích, pak vždy pracujete podél venku do centra.

Hlavní technik v případě vysoké trávy.

S velmi vysokou trávou nebo tuhou trávou, doporučuje se sekat v obou směrech pohybu: Nejprve se rozřezáte s jedním pohybem doprava na horní část trávy připojené, s nadcházejícím pohybem (vlevo). Severní. Zkosená tráva a v tomto případě zůstane ležet vlevo.

Podél svahu. Paco pro Poskomi.

Jste v předstihu přímými disky, zejména na svahu: zalkalizujte jeden list paralelně s svahem a pak se vraťte do zkoseného pásu. Pak proveďte další dolní část zad. A tady zkosená tráva vždy naskládaná na již sekaném povrchu.

Workshopy obtrany překážky. Přeskočit hraní.

Chcete-li přeskočit v blízkosti stromů nebo keřů, nepoškozujte fenu nebo kmeny, řezný závit je nejlepší. Pokud je mnoho rostlin v krátké vzdálenosti od sebe, zde se nabízíme k utopení. Chcete-li to provést, použijte ochranu motokolů jako reference. Přiveďte to po celou dobu přímo podél kmene stromu nebo keř, a pohybovat se kolem nich. Kufr zůstane chráněn, území kolem kufru bude BEVE.

Splash Grass

Účelem zastřihovače (zastřihovačová cívka pro trávu, hlava mosější, thrimmer cívky pro trávu)

 • Pro odstranění všech nežádou vegetací pod stěnami, podél ploty, hranic, kolem stromů, sloupů, keřů, mezi pařezy a jinými překážkami.
 • Chcete-li sekat trávu na trávníku v nepřístupném pro Lawn sekačky.
 • Udržet místo na seno, selektivně post tekuté trávy a plevele.
 • Posílat plevele na zahradě mezi rostlinami.
 • Před kopáním bramborových vrcholů v zahradě.
 • Chcete-li zcela odstranit trávu a plevele, například z tratí.
 • Pro zametání dolů (Vzduch Vortex je vytvořen z velkého obratu trimru linky pro trávu).

Poznámka

Zastřihovač hlavy (mosější hlavu nebo zastřihovač cívka pro trávu) má vysoký výkon při sečení trávy, t.na. Je snazší pro kovový nůž a má více zachycení průměr. 45 cm, proti 25 cm na hangéálním noži.

Jak sekat trávu se zahradním zastřihovačem

Práce s motocosem je poměrně jednoduchá, pokud znáte základní principy a štěrbinu. Zde jsou některé tipy, které vám pomohou dosáhnout dobrého výsledku a ušetřit trávník v dobře udržovaném formuláři:

 • Pokud potřebujete snížit vysokou trávu nebo plevele se silným stonkem, sekat dvojité pohyby. Nejprve odřízl horní část stonků, pohybující se šikmého práva doleva, a pak stisknout všechno ostatní, pohybující se v opačném směru.
 • Pokud je to nutné, zpracování velké oblasti musí být rozděleno na čtverce, startování pohybu na vnějších stranách a postupně se pohybuje do středu.
 • Práce na svazích se provádí podle následujícího algoritmu: Začněte na dně, takže trávu s paralelními čarami a postupně se zvedá. Tráva padne dolů, na již rozlitém spiknutí, aniž by zasahoval do práce.
 • Chcete-li házet rostliny kolem jakékoli překážky, musíte vzít v úvahu ochranu benzotrimera. Pohybovat se překážkou, jemně o tom vedoucí k nástroji.
 • Vždy nainstalujte na vyžínače benzínu pro trávu pouze vysoce kvalitní trysky. Při práci jako rybářská čára nebo nože nízké kvality, tráva nemusí snížit, a vytáhnout s kořenem. trávník se rychle dostane do havarijků.
READ  Jaký je zastřihovač pro trávu, aby si vybral elektrický nebo benzín

Jak sekat trávu rybaření

Mow Trimmer, na kterém je instalována kabel nebo trimmer line. bezpečnější než pracovat s noži. Účinnost však bude nižší. Je lepší vždy vyzvednout spotřební materiál pro určité úkoly a kombinovat jejich použití.

Při práci s vyžínačem benzínu, který je instalován v zastřihovači, musíte dodržovat následující tipy:

 • sekat v nadmořské výšce asi 10 cm nad zemí;
 • první, aby se horní část trávy, a pak řez na základně. to pomůže vyhnout se vinutí pracovní části;
 • provádět jednotku je lepší ve stejném směru, ve kterém se cívka otáčí;
 • Když je kryt trávníku lepší, je lepší provozovat tipy pásu, aby se snížilo zatížení motoru;
 • Každých 15 minut práce, kterou potřebujete dát benzotrimmer k relaxaci.

Jak se sekat trávu

Nože (disk) se dobře zobrazují při práci s tuhou trávou nebo keřem, ale měli byste dodržovat některá bezpečnostní pravidla. Zde jsou hlavní body, které je třeba zapamatovat při použití nožů:

 • Nože jsou vhodné pro zkosení tvrdé trávy, mladých stromů nebo keřů.
 • Čím těžší úkol, tím větší by měl být průměr disku s noži.
 • Instalace na zastřihovače pro disky trávy, z nichž rozměry odpovídají schopnostem nástroje. V opačném případě se vyžínač pro trávu rozbít.
 • Pokud je nástroj povolen, mohou být namontovány pouze, ale ne nahradit spotřebitele, mazání nebo provádět benzotrimerovou kontrolu.
 • Zvolte disky na základě informací, které jsou uvedeny na něm, stejně jako dodržovat pokyny výrobce.
 • Neodpouštějte nože sami, může zničit položku.

Bezpečnost během práce

Technika pracovního zastřihovače s řetězcem a diskem má některé rozdíly. Sušička pro vyžírce řezy bylin nakonec, ale s příliš rychlým pohybem je aktivována celá délka. Výsledkem je, že stonky nejsou řezány, a travnaté rány na šňůře, proto dochází k přetížení motoru. Proto je třeba zvolit optimální rychlost zapojení. Kromě toho, když pasoucí se vysokou a tuhou trávu, sušička pro zastřihovače stráví rychleji než při hazardu trávníku.

Existují některá jednoduchá doporučení, jejichž provedení učiní efektivnější a efektivnější.

 • Motor s motorem ve spodní části je vhodné odkapávat se do zahradních cest, záhony a okraje plic. Letadlo otáčení cívky takového spotřebiče může být umístěna kolmá k zemi.
 • Silné houštiny, velké plevele, keře je třeba sjednotit disky nebo speciální trysky.
 • Při čištění velkých sekcí je přístroj nakloněn vlevo ve směru rozsahu.
 • Chcete-li kroutit trávu kolem záhonků, keřů a jiných předmětů, měli byste otočit vyžínače hlavu pro trávu s pouzdrem. Ukazuje se tak, aby se položky přeskočily a nepoškozovaly je.

Je třeba mít na paměti, že cívek nebo disk se neměli dotýkat země a jakékoli překážky jiné než trávy a větve, které chcete snížit.

Bezpečnost při práci s motocosem spočívá v následujících požadavcích.

 • Nepoužívejte vyžínače v dešti nebo s vysokou vlhkostí.
 • Lidé a zvířata by měli být ve vzdálenosti ne méně než 15 m od pracovního zařízení: ořezávání trávy, jemné odpadky a kameny letět z řezné hlavy při vysoké rychlosti a mohou poškodit.
 • Operátor vyžínače pro trávu je lepší nosit oblečení z husté tkaniny, plně zavírá ruce a nohy.
 • Je nutné pracovat v ochranných brýlích, rukavicích, čelencích, uzavřených botách, speciálních sluchátek nebo náušnicích.
 • Drát zastřihovač sítě pro trávu by měl být za sekačkou.

Takže použití ručních strojů pro sekání trávy vám umožní udržovat pořadí na malé ploše. Na rozsáhlých oblastech je vhodnější použít sekání. Kromě toho je zastřihovač pro trávu relevantní u sála sena a pokyny na zakázku na území: malé bylinné ořezávání může být mulčováno jahodami a dalšími užitečnými rostlinami. Vizuálně vidět proces lipos tímto nástrojem na videu.

Na rozdíl od disku. sekání do zastřihovače s kabelem je bezpečnější, ale ne vždy optimálně. Jak se říká, stojí za to výběru řezného mechanismu pro funkce jeho místa práce nebo používat komplexní systémy, kde můžete pracovat jak disk, tak rybářskou linku pro zastřihovač, v případě potřeby, stanovení první, pak druhý.

READ  Jaký olej v benzínu pro řetězové pily. Podíl směsi pro "stihl"

Jak jsme již napsali, sekačka na trávu s rybářskou linkou je automatická, poloautomatická a manuální. V prvním případě, řezný prvek „vyzařuje“ po každém novém spuštění zařízení. Je velmi pohodlné, ale ne ekonomicky ekonomicky, například, pokud vaše sekce špatného tvaru, a obsahuje úhly, jar a dlouhým přechodem na každou z těchto stránek, musí být mechanismus reaktivní a zapnutý.

Provozovatel je důležitý pro pochopení toho, že délka tipů rybářské linky, kterou vidí před ním v prodlouženém stavu. to je přesně průměr, který bude namontován. Pravidla tankování rybářské linie v cívce mohou být čtena v jednom z našich článků, ale hlavní věc je zapamatovat: Délka povrchových úprav rybářské linky by měla být optimální strávena kompetentní.

Jak se dotknout benzokosy? Je třeba provést tak, aby vám slouží co nejdéle:

 • Udržujte cívku v nadmořské výšce 10 cm od země;
 • Při práci s vysokou trávou. nechte ji nahoru, a pak na stonku, chránit se před jejími vinutí na zařízení;
 • Zadejte zařízení stejným směrem, ve kterém se cívka otáčí;
 • trávník, zejména na zdi a zahradní výzdobu, je lepší roztavit stuhy, aby nemělo přetížení motoru;
 • Každých 15 minut proveďte přerušení zařízení.

Jakékoliv odpovědi na otázky týkající se Praze, které najdete v této části webu, ale také nabízíme náhradní díly pro sekačky na trávu mezi další sortiment pro benzoinstrument.

V ideálním případě může být vysoká tráva namontována s výkonným zastřihovačem s tlustou rybářskou linkou. Ale vidíte, pozemek, kde bianan roste. ne vždy hladké, často majitelé půdy v pozemcích jsou keře a všechny druhy odpadků, kamenů. Aby nebyly ohřát nedostatečné vybavení. je lepší vyrábět záda ve dvou.

V situaci, pokud musíte připravit trávu na seno, a vy jste více nebo méně orientováni ve stavu hliněné sekce. pak je možné snadněji předpovědět vaši práci. Jakákoli technika určená pro trávu bylinku se může vyrovnat s vysokými houšti. Hlavní věc není spěchat a kompetentně přistupovat k procesu samotného, ​​který vizuálně demonstrujeme v praktickém videu.

 • Nepřekračujte mechanismus;
 • Při matoucím bylinách, vypněte přístroj okamžitě;
 • NEPOUŽÍVEJTE MÍSTNÍ TRYS IRECMER.

Koupit vyžínače cívky pro trávu, nože a kola. můžete vždy s námi, v obchodě Kosikos.

Výběr rybářské linky

Chcete-li úspěšně doplnit rybářskou linku v hlavě zastřihovače, je důležité odhadnout výběr spotřebního materiálu. Silnější kabel, který ovládáte, hustou a silnější trávou, který může řezat. Často se používá univerzální čára pro vyžínače, jehož průměr je 2 mm. Vyberte vhodný pro průměr sekačky následujícími způsoby:

 • Podívejte se na informace o tloušťce rybářské linky v pokynech připojených k zastřihovači.
 • Věnujte pozornost bobbinu. Někdy platí informace o možných průměrech rybářské linky.
 • Další možností je pokusit se vložit kabel do výstupu. Pokud to bude snadno jít do toho, pak je zvolený průměr rybářské čáry vhodný pro použití.

Herb Trimmer Coil

Můžete si vybrat vlákno kabelu podle typu motoru. Pokud je únik vyžírce příliš tlustý, pak se odolnost vůči otáčení zvýší. motor v tomto případě bude silně přehřátý a brzy selže. Užitečná doporučení:

 • Pro elektrické zařízení s motorem menším než 500V závit je tloušťka 1,3 mm. Pokud k tomu není nalezeno, můžete použít 1,6 mm Trimmer Fishing Line. Pokud je napájení větší než 1 kW, vyberte kabel o průměru 2 mm.
 • V benzínu vyžínače pro trávu je hodnota sekačky hřídele. Pro zakřivenou volbu se často používá kabel pro 2 mm. Pokud je hřídel rovný, namontujte závit 2.4-2.5 nebo 3 mm. Nejhorší protokol pro zastřihovač je instalován na výkonných zařízeních. od 1,3 kW.

Věnujte pozornost typu šňůry. Některé populární možnosti:

 • Nejběžnější protokoly s kruhovým průřezem. Jsou dobře srandinující čerstvé bylinky, ale horší zvládne se keře, suché.
 • Zkroucené (spirála) šňůru žádná vysoká síla, ale dobře vhodný pro tenké mladé trávy.
 • Jazbed vlákno s ostrými hranami je ideální pro velký bournahan na začátku pozemku.
 • Ještě pravděpodobnější, že se trávím sekat pravoúhlým, hvězdným nebo čtvercovým linií pro vyžínače pro trávu, ale nejsou příliš trvanlivé.
 • Nejdolnější je dvousložkový kabel s vnitřním jádrem a kulatým průřezem.

Typy sušičky pro zastřihovač pro trávu

Všimněte si, že není možné použít místo drátu, kovových řetězců a kabelů, jakož i obvyklého rybářského vlákna. Zařízení bude nebezpečné pro uživatele i okolní. Takže kabel nebo podobné výrobky budou postupně začít pracovat, v důsledku jejich konců jsou rozbité a malé kousky budou rozptýlit vysokou rychlostí.

READ  Umyjte trávu na vyžínače pro trávu. nevýhody

Blok: 3/6 | Počet znaků: 2323

Jak hlava pracuje s rybářskou linkou na motocyklu, proč potřebujete znát zásadu práce

V závislosti na výrobci se hlavy zkoumají konstruktivně nejen externě, ale také uvnitř. Většina bubnů má uvnitř upínacího pružiny (poloautomatické a automatické). Výše uvedený je manuál, jak rozebrat hlavu zastřihovače pro trávu bez jara, t.E. na hlavě typu ruky. Princip demontáže poloautomatické hlavy s pružinou uvnitř téměř identických výše popsaných pokynů.

Princip provozu poloautomatické trimrové cívky pro trávu je následující:

 • Uvnitř hlavy je cívka, která je vysazena na drážkách, zabraňuje jeho volnému pohybu
 • Cívka je postižena pružinou, která ji tlačí na štěrbiny umístěné v konstrukci krytu
 • Uzávěr je navinut pro zastřihovač, jehož délka závisí na samotném nástroji. Obvykle je tato délka od 1 do 4 metrů
 • Během plnění práce, v případě potřeby zvýšení délky rybářské linky, je zde fit servírovací části bubnu, přičemž to vychází ze záběru se štěrbinami. Sušička pro zastřihovač je zároveň zraněn z bubnu zvýšením délky
 • Uvolnění požadovaného množství rybářské linky, měli byste pustit tisk a pokračovat v práci na trávě

Výhodou nástroje s rybářskou linkou je, že tento spotřební materiál nevyžaduje ostření ve srovnání s kovovými disky. Kromě toho, pokud kámen nebo strom spadne na cestě, pak sušička pro zastřihovače prostě opustí, aniž by měl negativní dopad na převodovku a přístrojový motor, jak se to děje v případě kovových řezných disků.

Znalost návrhu a zařízení pro typy komárů nebo zastřihovačů, musíte jít na zvážení procesu tankování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu. Koneckonců, to je tento okamžik ve většině vlastníků speciálního nástroje způsobuje potíže.

Blok: 4/8 | Počet znaků: 1782

Také v elektrickém zařízení může být rozbitá cívka zapalování. V tomto případě se sekačka na trávu nezačne nebo začíná a pracuje s přerušením a pak stánky nebo „horké“ nezačne vůbec.

Zkontrolujte, zda může být také provozuschopnost cívky může být také stejně jako při kontrole jiskry: odšroubujte svíčku, naklonit ho na tělo vyžínače pro trávu. Pokud nejsou jiskry, když blbec, nebo se objeví v čase. musíte změnit cívku.

Tipy a doporučení Jak otočit čáru pro zastřihovač a co potřebujete vědět

Existuje několik užitečných tipů a doporučení, které budou užitečné naučit se nejen nováčkem, ale také bláznivé šílené. Tyto tipy pomohou zabránit negativním důsledkům ve formě zranění a nesprávného fungování mechanismu. Tato doporučení jsou o následujících:

 • Nainstalujte kryt je nutný pro klepnutí. A to je 2 nebo více kliknutí, což závisí na počtu svorek. Pokud jeden držák nesnaží, poté při spuštění nástroje může buben vyskočit a zranit osobu
 • Neodvítujte linku pro zastřihovač se silným zametáním, stejně jako v množství více, než je možné vložit na místo. Je lepší, aby se dostat k záblesku, protože bude více, protože to povede k negativním důsledkům ve formě nemožnosti, kdy je to nutné
 • Pokud vlastnit nástroj, který není se dvěma závěry rybářské linky, ale s jedním (obvykle s nízkým výkonem), pak se proces navíjení provádí v podobné sekvenci, jak je popsáno výše, pouze s rozdílem v nepřítomnosti středu mezi extrémními základnami cívky
 • Po výměně materiálu je nutné předběžnou kontrolu přístroje a po zahájení trávy. Pokud neprovedete předběžnou kontrolu, lesy mohou fungovat a zranit osobu

To je zajímavé!Vyberte si materiál vhodné kvality, aby nedošlo k poranění při práci s benzokosem, trimrátem a motocosem. V procesu šlehání trávy pod rotujícími částmi, malými kameny a dalšími materiály, které mohou odletět na dlouhé vzdálenosti, takže navzdory skutečnosti, že únik vyžínače není nůž, který by měl být prováděn s nástrojem Ochranné speciální uniformy. Výsledkem provedené práce je následující. po nahrazení nového materiálu obvyklého je dostačující pro plochu až o 600 metrů čtverečních, ale při zohlednění přítomnosti výztužné vrstvy na rybářské linii. Běžné nylonové materiály slouží méně, což je důležité při práci. Nesnažte se sekat hustou trávou rybářskou linku, protože pro to jsou speciální kovové disky nebo nože.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS