Jak odšroubovat křížový šroub bez šroubováku

Co lze použít místo velmi malého šroubováku?

Další možností je použít zubní kartáček. Jeden z jejího konce se roztaví zapalovač, po kterém ho okamžitě vložit do vybrání na šroub šroubu. Trochu čeká na roztavené plastové ztuhlé, zkontrolujte kartáč proti směru hodinových ručiček. Samozřejmě, že to nepomůže, pokud je šroub příliš zkroucený.

Pokud nemáte plochý šroubovák, můžete použít jakýkoliv plochý objekt pro odšroubování takového šroubu. Využijte plastové karty, jako je bankovní karta. Vložte kartu do vybrání a otočte ji proti směru hodinových ručiček.

Příprava na práci

Nelze vždy nalézt v ruce potřebné vybavení pro takové práce, zejména doma. Můžete použít použité nástroje, které budou téměř každým hostitelem.

Než budete pokračovat, abyste odšroubili šroub, zakryjte šroub ve zvlhčeném petrolejovém hadru.

odšroubovat, šroub, šroubováku

Čím delší hadry budou létat, tím snadnější to bude odšroubeno.

V případě nedostatku času můžete zpracovat čistý petrosenový šroub nebo mazivo WD-40. Je nutné bránit šroubu kladivem, pak posypeme WD-40 nebo petrolej.

Po 1-2 minutách je nutné znovu snížit šroub a pokračovat na jeho odšroubování. V nepřítomnosti mazání a petrolejů můžete aplikovat brzdovou kapalinu nebo obyčejný ocet.

Proč jsou pokojová umění na rychlejší?

Než se zjistí, jak odšroubovat šroubová hvězda s roztrženými tvářemi, zdůrazňujeme řadu důvodů, proč nastane problém. Nejčastěji potíže způsobí použití nekvalitních nástrojů. Je to o použití šroubováku nebo trysky elektrického šroubováku s dostatečně bodnou. V tomto případě těsný kontakt nástroje s upevňovacími prvky. Proto, aby se následně nemusel vyčerpat otázku, jak odšroubovat šroub s roztrhanými plochami, před provedením práce, musíte se ujistit, že bodnutí šroubováku je zcela ponořeno do drážek.

READ  Jak udělat auto z baterie elektrického šroubováku

Dalším důvodem je nedodržení upevňovacích technologií. Problém nastane, když performer pracuje nestačí pro nástroj. Někdy problém vede umístění šroubováku bodnutí pod úhlem ke šroubovému šroubu.

Je snadné hádat, že to může dojít kvůli špatné kvalitě materiálů, ze kterých jsou upevňovací prvky vyrobeny. Na samostatných jednotkách mohou být také vady. Takže, že nemusíte hledat rozhodnutí, jak odšroubovat šroub s roztrženými tvářemi, před nákupem spojovacích prostředků stojí za to požádat o své technické vlastnosti a učinit vizuální kontrolu.

No1 volba. Vedení schlite

Chcete-li začít, všimneme, že některé šrouby mají jeden prohloubení na hlavě, mohou být delší než ostatní. Pokud ano, pak byste měli pracovat pouze s prohloubením větší délky pro zjednodušení úkolu. Dodávám také, že verge těchto vybrání lze nastavit, a proto je nutné pečlivě pracovat, jinak můžete produkt zkazit.

Jedním z nejjednodušších způsobů je použití mincí. Metoda funguje často pouze s malými šrouby. Mince musí být vložena do drážky a pak otáčit proti směru hodinových ručiček.

Slabý kroucený šroub se může pokusit odšroubovat hřebík. Akce jsou stejné jako v předchozí metodě.

Můžete se pokusit odšroubovat šroub hřebíku

Vezměte nůž, místo v vybrání (dlouhý, pokud existují různé délky) a svitek. Buďte opatrní, protože pokud je šroub velmi zkroucený a nůž používáte, je nízká kvalita, pak je (nůž), aniž by bylo dosaženo požadovaného výsledku.

Jak odšroubovat všechny šrouby. Top LifeHaki.

Pomocí nože pro odšroubování šroubu s slotem ve tvaru příčného tvaru

Použijte staré CD. Umístěte ho do drážky a zkontrolujte. CD sám v důsledku těchto manipulací může trpět, a proto se ujistěte, že již není potřeba. Metoda určitě nepomůže s vysoce vířivým šroubem.

Můžete snížit dlouhou drážku na hlavu ručně hacksaw, ale tato metoda je účinná pouze s plně zkrouceným hardwarem, t. E. Pokud je hlava poněkud přes povrch. Udržujte pilu v pravém úhlu vzhledem k hlavě, pomalu a opatrně. Dále, když je drážka připravena, šrouby mohou být propuštěny s plochým šroubovákem nebo pláštěm (například kreditní kartou).

READ  Převod 14 4 V baterie elektrického šroubováku

Dlouhá drážka se diverzifikuje na šroub

Vezměte plochý šroubovák vhodné velikosti v nepřítomnosti cruciform. Co je charakteristické, může pracovat pouze s velkými / středními šrouby. Opatrně nechte rozbít obličej slotu!

Šroub s cruceliformovým slotem se můžete pokusit odšroubovat plochým šroubovákem

Další možností je použít zubní kartáček. Jeden z jejího konce se roztaví zapalovač, po kterém ho okamžitě vložit do vybrání na šroub šroubu. Trochu čeká na roztavené plastové ztuhlé, zkontrolujte kartáč proti směru hodinových ručiček. Samozřejmě, že to nepomůže, pokud je šroub příliš zkroucený.

Připomínající šroub s kartáčkem na zuby

Tak jsme se podívali na to, co dělat, aby se extrahoval šroub s poškozenými plochami. Jak je vidět, je možné najít správné rozhodnutí i v nejhorší situaci. Široká škála způsobů, jak odšroubovat zkažený upevňovací prvek jako potvrzení.

Použití šroubů pro připojení všech výrobků je vhodné a spolehlivé. Ale často se stává, že je nutné naléhavě odšroubovat šroub a v ruce není vhodný šroubovák. Samozřejmě použití šroubováku je nejjednodušší a nejbezpečnější metodou, ale v případě potřeby můžete snadno udělat bez něj. Jak odšroubovat šroub bez šroubováku? Dnes se o tom dozvíte!

Jak odšroubovat šroub bez šroubováku

Možnost NO3. Odšroubujte šroub s otvorem torxu

Řeč zde je o šrouby s těsněním ve formě šestiúčné hvězdy na hlavě. Takové šrouby, mimochodem, jsou chráněny. s tyčem ve středu hvězdy. V každém případě působit opatrně, protože pokernost takového slotu lze snadno poškodit.

Zkuste zvládnout plochý šroubovák. Vložte její bodnutí na opačné paprsky do několika opačných paprsků, pečlivě se posouvejte proti směru hodinových ručiček. A pokud je šroub chráněn, vložte šroubovák mezi tyčem a některým z paprsků, a posuňte se již v opačném směru.

Používá se malý plochý šroubovák

Pro odšroubování chráněného torxového šroubu, zkuste aplikovat šroubovák pro nechráněný, ale v tomto případě bude mít tyč na hlavě odstraněna (to může být provedeno, například použití Kernera a kladiva).

READ  Motorový motor z elektrického šroubováku s vlastními rukama

Vyjmutí centrální tyče na hlavě chráněného torxového šroubu

Další možnou možností. vrták na špičce pravidelného šroubovák díry pod stonkem hvězd.

Otvor v šroubováku je vyvrtána pro obvyklý torx šroub

Nakonec můžete použít stejný kartáček na zuby, tání jednoho konce lehčí (zákon, jak je popsáno v jednom z předchozích způsobů).

Co můžete odšroubovat šroub?

Scarlet jakéhokoliv typu lze pokusit odšroubovat plochý šroubovák. Použití úhlové brusky nebo hacksaw pro kov, provést rovný slot do šroubové hlavy. Ale nezapomeňte, že štěrbina by měla být hloubkou alespoň ½ výšky hlavy, jinak bytí rizika zničit. Tato metoda může být použita v komplexu s ostatními.

Lepicí páska a pak najdete malý šroubovák a twist. Papírnický nůž pro to je perfektní. Koupit svitky pro brýle. v opticích.

Jak otevřít velmi malý šroub?

Lepicí páska a pak najdete malý šroubovák a twist. Papírnický nůž pro to je perfektní. Koupit svitky pro brýle. v opticích.

  • Teplo a cool
  • Vyzvednout příslušný nástroj
  • Zaklepejte na hlavu šroubu nebo šroub s šroubovákem
  • Použijte penetrující rezerentní rez nebo mazání
  • Vrtat
  • Pájka nebo svařování šroubováku nebo šestihranem.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS