Jak odstranit kryt baterie BOSCH

Jak přidat vodu do baterie BOSCH

Mnoho moderních baterií je převážně služebňá. Tyto baterie nemají přístup k bankám, protože není třeba upevnit vodu. Nedostatek takové technologie může být připsán tomu, pokud z nějakého důvodu se voda vypařuje z plechovek, pak budete muset buď získat nový nebo zapojit se.

Výrobce raketových baterií

Raketové baterie jsou vyráběny v globální továrně baterie, která se nachází v Jižní Koreji. Tato společnost se zabývá výrobou kyselých baterií déle než 60 let. Na mezinárodní úrovni se společnost vynořila od 80. let minulého století a v současné době vyvážeje své výrobky do 140 zemí světa.

Od roku 1994 společnost pověřila druhou rostlinu, vybavenou nejmodernějším vybavením. Tato společnost se nachází v Kwangju, která je šestá největší v této zemi. Společnost zaměstnává více než 1 tisíc. Pracovníci, takže celková produktivita rostliny dosáhne 3,5 milionu. baterie za rok. Oficiální webové stránky výrobce se nachází na adrese: http: // www.Rocketbatt.com.

Demontáž krytu baterie

Jak odstranit kryt z non-služební baterie? S baterií s obsluhovanou baterií je vše čisté. tam mít šroubovák dostatečně pro přístup k elektrolytu, pomocí kterého můžete odšroubovat zástrčky.

Pokud má baterie jeden víko, budete potřebovat šroubovák, pomocí kterého můžete odstranit víko. Nicméně, tam jsou dobíjecí baterie, odstranění krytu. tyč, na kterém bude vést k poruše baterie. Dále zvažte otázku. jak odstranit horní víko baterie na nejoblíbenějších modelech.

Varta baterie

Varta baterie dostaly rozšířené kvůli vysoké kvalitě a dostupnosti. Informace. Jak odstranit kryt z baterie Varta užitečné pro mnoho vlastníků automobilů.

S servisem AKB VARTA je vše jasné, pokud si přejete, můžete otevřít, stačí mít na skladě. S ohledem na bezúdržbový AKB VARTA. celý horní část vrcholu je chráněn víkem. Takový design může být odnímatelný nebo monolitický. S monolitickým designem, horní kryt „zasadil“ do tepelného svářeče. Je možné odstranit takový víko baterie VARTA?

READ  Jak řezat 12 voltové pásky LED

Chcete-li odstranit horní kryt, budete potřebovat nástroj. V případě upevnění víka přes drážky musíte tlačit upevnění a demontáž. Při stisknutí baterie je obtížné rozebrat. Neopatrné akce mohou způsobit poškození baterie. Proto je z demontáže AKB VARTA lepší odmítnout zachovat jeho integritu.

Ukazuje se, že víko s baterií VARTA neodstraní. Pokud je však nutné přidat pracovní tekutinu pro udržení desek, pak to lze provést pomocí vrtáku, šití nebo šroubováku.

I když to nebude fungovat z víka, ale existuje příležitost k vrtání otvorů pro tekuté topper poměrně reálný.

Díky tomu je následující:

  • VARTA baterie pouzdro je osvobozeno od samolepek;
  • Na krytu je nutné najít razítkové zástrčky;
  • Sille nebo vrtačka na těchto místech jsou hotové díry.

Varta baterie VARTA Vrták Postup je poměrně jednoduchý, ale vyžaduje odpovědný přístup k němu, jinak může vést k nadměrným finančním nákladům na nákup nové baterie.

Dlouhodobý provoz AKB významně zhoršuje své vlastnosti, časem bude nutné vyměnit baterii. Pokud je nainstalována uzavřená baterie, pak byste si neměli spěchat, abyste jej mohli napsat s účty. Vědět, jak odhalit takový model jako Varta D43 nebo VARTA C15, můžete „znovu oživit“ v nejkratší možné době.

Zpočátku, VARTA D43 baterie nebo podobný model, budete muset odstranit víko podle zadaného schématu. Po tom bude otevřen přístup k prvkům baterie, žádná oprava nebude vyžadovat spoustu času.

Na uzavřených modelech VARTA AKB určit úroveň elektrolytu existují speciální indikátory. Většina baterií má průsvitné budovy nebo značky, které umožňují kontrolu hladiny elektrolytu v kontejnerech. Také pro kontrolu elektrolytu není třeba odstranit kryt, můžete použít trubku, injekční stříkačku nebo jinou položku, která vynechána banky. Přijatelná hladina kapaliny. 1. 1,2 cm nad rovnou deskou.

Jak vytvořit bezúdržbový baterie

Čas a vlastník automobilu přichází, aby se zachytily vlastnosti baterie. Pokud máte baterii uzavřeného typu, neměli byste to vyhodit a získat nový. Můžete ji opravit, pokud otevřete kryty tak, jak jsme popsali výše. To umožní řadu postupů nezbytných pro udržení výkonu napájení.

READ  Jak odstranit zastřihovač hlavy Husqvarna

Schopnost kontrolovat a změnit úroveň elektrolytu. jeden z příznaků života baterie. Uzavřený typ ACB je vybaven indikátorem, který umožňuje zobrazit hladinu elektrolytu. Některé skříně jsou vyrobeny z průsvitných materiálů nebo jsou charakterizovány přítomností etiket, což pomáhá sledovat množství řešení ve všech bankách. Hladina elektrolytu lze zkontrolovat pomocí speciální trubky nebo injekční stříkačky zadáním do otvorů vyrobených v víku. Normální množství roztoku koreluje s hodnotami 10-12 milimetrů tekutiny přes talíře.

Nezapomeňte, že nejen úroveň kyseliny, ale také jeho hustota je důležitou vlastností výkonu baterie. Je možné získat data o hustotě řešení pomocí oblasti. Vezměte injekční stříkačku, zadejte ji do díry na víku a vezměte elektrolytický plot z banky. Nalít v oblasti a podívat se na svědectví. Příliš nízká hustota (menší než 1,22 g / cm3 při teplotách do 6) neumožňuje baterii pracovat plně a hovoří o malém množství elektrolytu a potřebu doplnit. Zvýšená hustota nebo nedostatečné hladiny roztoku vyžaduje destilovanou destilovanou vodu.

Подробнее о процессе корректировки плотности читайте в нашей статье: Как правильно пользоваться ареометром.

Проверка уровня электролита при попощи прозрачной трубочки.

Обращаем ваше внимание, излишняя концентрация электролита приводит к печальным последствиям — сульфации и разрушению пластин.

На рисунке представлены значения плотности электролита при различных условиях.

После завершения работ по доливу воды или кислотного раствора, отверстия в крышке необходимо замазать герметиком.

Bezpečnost

Можно ли смело говорить о том, что из необслуживаемого аккумулятора можно сделать обслуживаемый? Конечно, закрытую батарею можно переделать! Если цель вскрытия аккумулятора — добыча свинца для рыбалки или охоты, то соблюдая ряд предосторожностей, можно легко справиться одним лишь молотком.

odstranit, kryt, baterie, bosch

У «западных» автолюбителей принято по каждой мелочи обращаться на станции тех. Údržba, zatímco majitelé domácích automobilů se snaží opravit auto na vlastní pěst. Jeden z agregátů automobilu, který potřebuje údržbu, je baterie. Vyžaduje přístup k elektrolytu. Moderní baterie je rozdělena do baterií s přístupem a bez přístupu k elektrolytu.

Nekvalifikované baterie

V 90. letech minulého století vystoupil vývoj výroby baterií vpřed. Pokud byla předchozí baterie vyžadována pro monitorování hladiny elektrolytu, pak podle výrobců, neexistují žádné potřeby na moderních modelech. Výrobci volají takové baterie bezúdržbový, podle svého názoru, nevyžadují kontrolu nad elektrolytu. Nicméně, to není tento případ, tyto baterie stále vyžadují údržbu.

READ  Jak snížit víko na kovové barel

Baterie „Oboe“ je model AKB, na kterém není potřeba vodního spiknutí. Tento typ baterií má však vážnou nevýhodu. je nutné jej několikrát zcela vypouštět a ztrácí kontejner. Po čem může být hozen na odpadky.

Naučte se doby nabíjení baterie

Relativně nedávno obdržel rozšířené ACB bez přístupu k bankám. Úroveň nabíjení na nich je kontrolována hydrometrem nebo v „pozorovacím oku“.

Ve většině případů je nedostatek servisu takové baterie plné selhání baterie.

Hlavní nevýhody těchto baterií lze přisuzovat:

  • obtížnost řízení úrovně elektrolytu;
  • nemožnost ovládání hustoty elektrolytu;
  • Potřebu dokonalé údržby stroje.

Na některých typech baterií pro monitorování hladiny elektrolytu se aplikuje maximum a minimum pracovní tekutiny.

Kolik času je mrtvý v nulové baterii?

Ne Servised baterie je dobrá, ale pokud je jednou zabít na nulu, pak poté, co je praktický, ne nájemcem (zejména v zimě).

odstranit, kryt, baterie, bosch

Sen. Pro Ford nikdy neuspěl. Za půl roku, za prevenci.právě teď na penny.

Údržba. to neznamená, že je vyrovnatelný!

Ahoj mi, prosím, tady mám stejnou baterii a nabíjení, před rokem jsem také udělal nějaký postup, všechno bylo v pořádku, ale byla tam další baterie.právě teď připojen, ale dioda, která by měla blikat jen hloupě hoření?Nebo později bliká?Samotná diagnostika to ukazuje.Při práci.A není s vámi teplo?

S tímto nabíjením nemám nic společného. Některé lampy mění pouze barvu. Upřímně jsem obvinil jednou hned teď nemůžu si vzpomenout.)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS