Jak odstranit nůž sekačkou AL-KO

Sekání trávníku: Správný provoz technologie Sadov. Slib její trvanlivost

Sekačka na trávu je jedinečná ve svém pohodlí a jednoduchosti zahradního vybavení, s níž můžete snadno vyčistit krásu trávníku v zahradě a na některých místech majetku. Jedná se o vysoce specializovanou jednotku: můžete provést čistě ostříhat trávy na trávníku a nic víc, ale nicméně, to je to sekačky, které jsou vždy nejlepší přátelé pro Dachnikov, majitele venkovských domů a lidí žijících ve venkovských oblastech. Prezentované agregáty. Nepostradatelné vybavení pro užitkové městské služby odpovědné za přesnost a dobře upravené parky, čtverce, zápasy, záhony.

Zakoupením nové sekačky na trávu jsme všichni nejprve vykazujeme zvýšenou stravu a respekt k přístroji: obdivujeme je a chlubit, pečlivě přečtěte pokyny, otřete hadřík, nenačte moc. Ale čas projde, a kouzlo novinky zmizí. sekačka na trávu se stává dobrým pracovním nástrojem. Zde je důležité nepohybovat linka tak, aby se s vaší oblíbenou sekačkou na trávu, co se lidé nazývají jednoduše. „Upload“.

Funkce nůž v sekačce trávníku

Čepel pro sekačku na trávu provádí funkci sečení byliny. Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli. Ostré nože ovlivňují výkon. Akutní nástroj hladce řezy rostlin. Dumb. listy na nich okraj, to znamená, že řez každé čepele se získá rozvodem kolmých povrchů do několika částí. Stává se to, že roztrhněte trávu s rukama. V důsledku toho tráva stříhaná úhledně a hladce, druhý den je zpožděn. Takový trávník vypadá atraktivně a jasně. Ve druhém případě je území před domem špinavé zelené. Disponované sekce jsou zpožděny pouze po 10-18 dnech.

Poznámka! Další funkce nože v sekačce trávníku. během otáčení k vytvoření proudění vzduchu, díky kterým jsou rostliny převedeny do sběratele trávy. Pro toto lopatky často mají několik speciálních serifů.

Blok: 2/8 | Počet znaků: 919

Ostření laminové sečení od studia Lenfilm

Snažili jsme se, jak by mohla. Pokud nejste příliš potěšeni, podívejte se na naše webové stránky. Tam rozebíráme podrobnosti „letů“.

Příčiny odstranění nože

Mezi běžné důvody pro odstranění nebo výměnu řezného prvku jsou následující:

Když nůž upevněn, přinesl nebo deformován, trávník poté, co účes vypadá neuspořádaný. Opravte situaci kompetentní ostření.

Profesionálové doporučují provádět postup jednou ročně. Je lepší to udělat na jaře, před zahájením práce. Pokud jsou řezné prvky hloupé rychlejší, pak jsou častěji.

Pokud jsou čepele viditelné štěpky, trhliny, nebo silně pracovaly a staly se tenkým, pak v tomto případě je nutné nahradit. Neexistuje žádný smysl pro ukázal takový nástroj. Kromě toho může být čepel kdykoliv rozdělit a letět z těla stroje, obracející lidi nebo zvířata. Takové zařízení může také vést k poruše motoru. Změnit prvek je povolen na podobném modelu. Vlastnosti nože jsou uvedeny v pokynech.

READ  Jak odstranit povlak pomocí frézy bez řezání

Pokud v obchodě neexistuje žádný vhodný produkt, můžete si vždy koupit menší čepele. V tomto případě žaloba opouští o něco delší než dříve. Ale to není problém, ve srovnání s tím, že nevhodný nůž je někdy nemožné bezpečně opravit na zahradní techniku. Pak zásuvka. nože pro sekačky trávníku univerzální. Jedná se o lopatky, včetně které adaptéry, šrouby, podložky a PR. Nože samotné mají několik možností pro upevňovací prvky. Výsledkem je, že řezné prvky mohou být upevněny na zcela různých modelech.

Blok: 3/8 | Počet znaků: 1524

Bosch Rotak 37 Li Jak změnit nůž na sekačce trávníku

Bosch Rotak 37 Li Jak změnit nůž na sekačce trávníku.

Tataana65, mám sekačku „Honda“, šla do čtvrtého roku. Je doprovázen podrobným abstraktem na ostření nože. Larix napsal všechno správně. Ačkoli bezpečnější a pohodlnější odstranit nůž, který je přesto připojen k 2 šrouby. Vyvažování testování „Zavěšení“ na šroubovák.

Samozřejmě by to nemělo, podle schopností běží na oblázky a další věci. kazí nůž.

MTD Mám nůž pořízen na Novoryazanskaya v obchodě Garden Technology.

Jsem vždy přesně stejný nůž. servisní centra jsou daleko a naostřena. blízko. Předchozí relativně nízkoenergetické elektronové sekačky musely být přesně účtovány, hrany trávy byly odlišeny jinak. Silnější benzín má ještě naostřenou 1 čas za sezónu. lze ji vidět, že „tlak“ trvá. První čas odstranit nůž byl velmi tvrdý. zastaví to buď, ale manželka pouze ze třetího spektra. Odšroubujte klíč. A na elektronickém jsem se řídil Pacats.

Vzal jsem si náhradní nůž v sekačce trávníku, ale můj manžel vzal ze starého a naostřil, pracovala na nějakém čase, doufala, že sekačka byla nevyvážená a já bych si koupil nejnovější. nedostal jsem nic jako poznámka, Používám to dost starý, ale nebyla méně než 4 roky.

Do jisté míry je nebezpečí malého nevyváženosti mýtus. Představuje nůž, tolik ne zpravodajství o tom, co filmová tyčinka, zatímco ne mírně. A nic škodlivého.

Ale pokud odstraníte a odpadu na ořezávku, pak přesně se nerovnováha dostane, zvedl kov bez zbytečně.

Osobně jsem přesně buď diamantový ratfil (velmi dobrý pro instrumentální ocel a odstraňuje minimum). Nebo, pokud spustím velmi různá slova, mini-vrták Dremel, je také velmi zvyklý naostření. Není nutné zcela zaostřit na ostrost nože, hlavní věc je být zřejmým úhlem a ne kulatostí.

Co zabrání rovnováze rovnováhy, uvedení nože pro centrální otvor na hůlku. pokud přesně visí. je to rovnováha, pokud jedna strana táhne. to bylo nevyvážené a musíte trochu odstranit. Samozřejmě, že s touto metodou, nože jsou odrazeny více. ale zdá se mi, že se mi zdá, získat pár náhradních a nahradit je, jak se stává výhodnější než přetažením pokaždé v provozu na druhý konec města a zaplatit za ostření (Ten jednou jsem to udělal, vzal jsem se mnou 300, bylo to 5 let na obráceně). Stačí spočítat, kolik nákladů nože a kolik. výlet do workshopu.

A nemám rád ratfil nebo brous. nelíbí se mi to. je to příliš mnoho. opravdu čas omlouvám se. Můžete si také pamatovat i za jinou prací. plevel, například. ? Imho

READ  BOSCH S4 008 Baterie Jak odstranit víko

Vaska, nejsem přesně nože, ale změním mě, ale stále říkám o nerovnováhu. Uvedení nůž na hůlku a zarovnáním ji budete mít statickou rovnováhu, dynamiku v domácích kritériích, které nejsou kontrolovat, a konkrétně to poskytuje nejvíce nežádoucí účinky motoru.

ROM165, chci objasnit. nemám přesně. ale sama, s elektrickým. A v klidu souhlasím. elektronický sečení využil 6 let, už měla sbor (plast). ale správně pracovala a byla dána „v dobrých rukou“ po akvizici benzínu v pracovním stavu. V průběhu let bylo použito 2 nože střídavě a neměl čas na dokončení naostřené před vyhodit. A sekal hodně. akres 12 bylin. Byla tam nerovnováha. ne. nevím. ?

Zpráva. pro mě v práci, naši mistři zametali nůž, zkontroloval přítomnost nerovnováhy, Dali a řekl. Užijte si ? Dával jsem se pozorně sledoval, jak přesné, takže to bylo později nůž. Vím, jak používat. Ale ukázalo se, že ostříhají nože tak snadné, že já a můj manžel by ani nebyl ?

AL-KO Lawn sekačka nůž 32 pro sekačky na trávu AL-KO Classic 3.2 E. E

Vhodné pro sekačky typu Lawn Al-Ko Classic 3.2 E. E.

Německé sekačky na trávníku Al-Ko Classic 3.2 E vyhrál širokou popularitu spotřebitelů pro vysoce kvalitní a bezchybné sečení trávy na jakýchkoli, dokonce i nejsložitějších oblastech. Řezací systém těchto sekaček trávníku se odlišuje spolehlivou a bezproblémovou práci, která oslavuje profesionálové i majitele malých míst. Co dokazuje nůž pro sekačku 32 AL-KO (112725). Jízdní nůž 32 (112725) Pohodlný a snadno ovladatelný. Vzhledem k dokonalému oboustranný ostřejší nůž demonstruje bezchybně hladký sečení trávy, neporušuje trávu a nepoškozuje kořenový systém. Vzhledem k vytvoření průtoku vzduchu pomocí čepele nože, tráva vstupuje do sběratele trávy. Výměna nože je snadno a bez obtíží v minutách. AL-KO 32 Lawn sekačka nůž má délku 32 cm a je dodávána v původním obalu. V případě opotřebení řezného systému na sekačce Lawn AL-KO Classic 3.2 E řádu Takový nůž nebude obtížné, všechny komponenty jsou neustále skladem. Je třeba poznamenat speciální ochranný povlak na noži, aby se zabránilo korozi expozice. Tak, majitel sekačky na trávu může spěchat ještě mokré trávy. Nůž pro sekačku Lawn Al-Ko 32 je vyroben z odolné oceli, vzhledem k délce nože, sekačky trávníku účinně roztočte trávu na významném území. Speciální ostření nože umožňuje delší dobu nepotřebujete další ostření. Pro opětovné ostření nůž se však doporučuje kontaktovat profesionály. Spolehlivý, vysoce kvalitní a bezhledný nůž pro sekačky typu trávníku poskytne dokonale hladký plátek trávy i ve složitých oblastech.

Nejčastější členění

Jakákoli technika dříve nebo později selže. Je důležité vědět, jak opravit sekačky, protože ne ve všech případech, které potřebujete kontaktovat servisní centrum.

odstranit, sekačkou, al-ko

Sekačka nevyřízne trávu

Ve většině případů se příčina stává hloupým nebo silně poškozeným nožem. Pro dosažení nejlepších výsledků, jen změnit nůž každý rok. Vyberte si nůž vhodný pro váš model. Když se nože připevněno, můžete zaostřit pomocí elektrických nebo souborů. Při ostření se ujistěte, že používáte ochranné brýle a rukavice. Úhel ostření na obou stranách. přibližně 30 stupňů.

Jednoduchá zařízení pro ostření lze zakoupit v obchodech. Před jejich instalací je nutné sekačku vypnout ze sítě a nastavit polohu válce tak, aby zvýrazněte maximální řeznou mezeru.

odstranit, sekačkou, al-ko

V válcových kilometrech by měla být mezera mezi nožem a válcem menší než tloušťka plechu papíru. Některé z nejmodernějších modelů mají vestavěné regulátory knoflíku. V jiných případech budete muset používat klíče a šroubováky pro nezbytné úpravy. Podívejte se na uniformu mezery po celé délce válce. Chcete-li zkontrolovat nastavení, vložte list papíru mezi válec a nožem, pomalu ruku otáčí buben. Postupně nastavte na obou stranách, když papír nezačne čistě vyříznout do každého bodu pevného nože.

READ  Trávník sekačka stanky horke. Jak zajistit výskyt náhlého rozpadu zastřihovače pro trávu?

Sekačka je obtížná pohybovat

  • Když se sekačka sotva pohybuje na trávníku, můžete se snažit odstranit příliš vysokou trávu a musíte upravit úroveň sečení. Když jeaning válečky nebo kola, musí být zkontrolovány, aby se ujistili, že nejsou žádné ořezávání trávy a odpadků. S největší pravděpodobností musí být odstraněny a vyčištěny.
  • Pokud byl vytvořen interference příjmu vzduchu, bude zdvihací síla snížena na sekačce airbagu, a bude obtížné se pohybovat. Nedostatek vzduchu vede k přehřátí motoru. Odpojte napájecí zdroj a odstraňte listy trávy z mřížek sání vzduchu.

Technika se vůbec nezapne

Dlouhá a mokrá tráva může snadno blokovat nože. Vytáhněte zástrčku z výkonové sítě a pomocí dřevěného subjektu otočte válec na druhou ze strany nože, dokud se pohyb nestane volným. Pro benzínové sekačky nelze taková recepce použít.

Pás, který zajišťuje provoz válcových sekaček trávníku, opotřebovává se časem, nataženým a může zlomit. Vyjměte kryt pásu a zkontrolujte, mezera nebo pás stal jen skočil. Odšroubujte upevňovací šrouby a přesuňte malou řemenici na velkou kladku válce. Skočit nový pás na malou kladku a pomalu otáčet velký, postupně na něj. Přesuňte řemenici na stranu pro úsek pásu, pak utáhněte šrouby.

Před instalací krytu zkontrolujte napětí řemene. stupeň ohýbání nesmí překročit 4 mm (indikátor může klást trochu v závislosti na modelu, podrobné informace jsou obsaženy v uživatelské příručce).

Mezera v kabelce

S každým použitím se rozložíte, přesuňte a otočte kabel. To může vést k útesu vnitřních vodičů. Mnoho modelů kabelů připojených ke šroubovým svorkám, což umožňuje rychle zkontrolovat a nahradit. Pokud je dvojnásobná izolace, je připojen dvouvrstvý kabel.

Ostatní modely používají upínací kontakty, které usnadňují nahrazení. Odpojte napájení, oddělte plastový kryt. Když odšroubujete upínací lištu, věnujte pozornost kabelu kabelu k přepínači, abyste splnili polaritu připojení (barvy drátu).

Za účelem odpojení kabelu vložte klíč hexu do každého otvorů, ve kterých jsou vodiče umístěny. pro uvolnění svorky a vodiče. Zkontrolujte, kde vznikla mezera.

Pokud je to nutné, připojte nový kabel: Twist dohromady všechny jednotlivé zapojení každé žíly, pak vložte zkroucené konce do příslušných svorek. Mírně zatáhněte pro kontrolu připojení. Poté nastavte upínací lištu, kabelové pouzdro a kryt spínače.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS