Jak odstranit přilnavost na řetězové pily stihl 361

Jak odšroubovat spojku na řetězové pila Stihl 180

Pro mnoho majitelů se řetězové pily staly jednou relevantní pro odstranění adheze na řetězové pily. Mnoho řetězových pil, navzdory multifunkčnosti a vysokému výkonu, mají jednoduché návrhy, že majitel může demontovat a sestavit nezávisle. Jedná se zejména o spojku, která je pouze na několika modelech opravena ve specializovaných centrech.

Konstrukce a princip mechanismu spojky Řetězové pily

Většina pinů nerozumí principu provozu řetězové pily. Při práci na poznání principu fungování není nutné, ale když vznikají poruchy, odstranit je, bude nutné zjistit návrh a vlastnosti díla benzopylu spojky.

Moderní řetězové pily jsou vybaveny centrifugálními mechanismy adheze. Odstředivá spojka. to znamená, že jeho výkon závisí na momentu motoru. Hlavním účelem spojky na motorové pily je zajistit přenos točivého momentu z klikového hřídele motoru na pily (řetězec). Zařízení funguje automaticky a jak se to stane, zjistěte podrobně.

Mechanismus spojky se skládá z následujících konstrukčních prvků:

 • Buben s odnímatelným nebo neodnímatelným hvězdičkou. je mechanismus vysílače
 • Třecí obložení. pod vlivem odstředivé síly, vstupu do háku s bubnem
 • Jaro. zajišťuje lisování překryvne k klikové hřídeli

Nyní o principu spojky letadla.

Když se spustí dvoudobý přístrojový motor, klikový hřídel se spustí otáčet. K hřídeli je připevněna spojka, se kterou je řetěz připojen pomocí hvězdičky. Když je řetězová pila v nečinnosti (rychlost otáčení hřídele je až 2700 otáček za minutu), tj. Slza urychlovače není stlačena, pružina lisuje tření překryvy, v důsledku kterého točivý moment není na buben.

Jakmile pyllier přebírá nástroj a začne zvyšovat revoluce (maximálně až 14000 ot / min), se řetěz začne pohybovat na autobusu. To se děje v důsledku skutečnosti, že rychlost otáčení klikového hřídele zvyšuje. Vzhledem k síle setrvačnosti, třecí obložení (jsou také nazývány protizávaží), a zapojení s vnitřními stěnami bubnu. Výsledkem je, že buben se pohybuje, který je připojen k hvězdičce. Otáčení řetězce hvězdičkových pohonů.

Princip provozu mechanismu je jednoduchý, vzhledem k jeho není komplikovaný design. Pokud tato položka opustí, nebude to řetězová pila. PODROBNÝ POPIS PROVOZU PROVOZU ŘEŠENÍ DODACÍCH MECHANIMU Řecká pily je popsán v tomto materiálu.

To je zajímavé!Spojka působí jako nejen přenosový mechanismus, ale také ochranné zařízení. Chrání motorové pily motoru z předčasného selhání při nabíjení řetězu v řezu.

Jak změnit přilnavost na řetězové pily?

Majitelé řetězové pily se pravděpodobně zeptali více než jednou. jak změnit spojku na řetězové pily? Na většině modelů může být řetězová pila demontáž a nahrazení spojky snadno provádět ručně majitelem majitelem samotným, na malém množství modelů, odšroubování bubnu může být provedeno pouze v dílně (pro takové řetězové pily, například. Husqvarna 137 nebo partner 351).

READ  Proč špatně začíná řetězová pila Stihl 180

V této recenzi se budeme naučit, jak nezávisle odstranit a změnit spojku na řetězové pily, kdy to udělat a jaké nástroje mohou být potřebné.

Blok: 2/7 | Počet znaků: 578

Jak odstranit přilnavost s řetězovými pily: Podrobná zpráva

Proces opravy spojky spojky se skládá z takových operací:

 • Demontujte headset řetězu, klapku na letiště a samotnou spojku;
 • Chcete-li udržet klikový hřídel. pro to stačí, aby jen odšrouboval zapalovací svíček;
 • Odšroubujte přilnavost se speciálním klíčem silného pohybu podle nebo proti směru hodinových ručiček (různé modely řezání může být levý, tak v pravém vlákno). Obvykle nástroj pro odstranění spojky, vstupuje do obalu řetězové pily;
 • Jít na odpojení bubnu a řetězového kola;
 • Pokud se při zkoumání spojky spojka, jedna nebo více prasklých pružin byla nalezena (může být několik, například řetězová pila Husqvarna. 3.). Potřebujete náhradu jara, zveřejněna k novému;
 • Sestavte spojku řetězové pily, vložte ji na místo a šroub. Nezapomeňte, že klikový hřídel musí být stále pevný;
 • Agregát na pile odstraněné části v sekvenci, obrácení;
 • Upevněte spojku. rukojeť dodatečného brzdění pro odeslání dopředu, spuštění zařízení a opatrně vyjměte z inerciální brzdy.

Výhody a nevýhody

Původní karburátory ChainSaw Stihl nemají technické nedostatky. Tento výrobek je z německých výrobců, technicky promyšlený a moderní. Průměrné průřezy kanálu a šířka pásma kalibrovaných otvorů jsou přesně vypočítány.

Walbro Carburetor používaný na řetězových pilách STIHL MS 361

Motor s takovým karburátorem nespotřebovává příliš mnoho paliva, ale je schopen pracovat při plné kapacitě. Pro jeho výrobu se materiály aplikují podle jejich vlastností. Kov není oxidován, poměrně odolný. Plastové díly nejsou odděleny benzínem a slouží dostatečně dlouho.

Problémy vznikají především s padělanými karburátory z neznámých výrobců.

odstranit, přilnavost, řetězové, pily, stihl

Originální karburátory ChainSaws Stihl ještě nejsou rozbité, protože karburátory na jakýchkoliv řetězových pilách nezažijí velké mechanické a teplotní zatížení. Zavolej v původním karburátoru Řetězové pily Stihl MS 361 může pouze těsnění a membrány. Po mnoha letech provozu může plast změnit své vlastnosti, stát se tuhou nebo křehkou. V tomto případě si můžete zakoupit opravu soupravy a nahradit staré podrobnosti.

Koupit nová sestava karburátoru je nutná extrémně zřídka, pouze ve výjimečných případech.

Ale 100% záruka neustálé práce pro své produkty nemůže poskytnout žádný výrobce.

Někdy karburátory z STIHL MS 361 ChainSaws nakupují, aby je zjistili na řetězových pilách jiných značek podobné moci.

Proč osoba nemůže najít požadované video na YouTube? Ta věc je, že člověk nemůže přijít s něčím novým a hledat. Jeho fantazie skončila. Už revidoval různé kanály a už nechce hledat nic (z toho, co vypadal dříve), ale co v této situaci? Chcete-li najít video na YouTube, která splňuje vaše potřeby, musíte pokračovat v hledání. Čím těžší bude vyhledávání. tím lepší bude výsledek vyhledávání bude. Nezapomeňte, že stačí najít jen několik kanálů (zajímavé) a můžete je sledovat po celý týden nebo dokonce měsíc. Proto můžete v nepřítomnosti fantazie a neochota hledání požádat své přátele a známé. co se dívají na youtube. Možná poradí originální video makléři, které se jim líbí. Také se vám mohou líbit, a stanete se jejich účastníkem!

Online řezání mp3 je pohodlná jednoduchá služba, která vám pomůže nezávisle vytvořit hudební vyzvánění.

YouTube Video Converter Naše online video konvertor umožňuje stáhnout video z webových stránek YouTube do Webm, MP4, 3GPP, FLV, MP3.

READ  Jak odstranit vlastní kazetu s vrtačkou

Jedná se o rozhlasové stanice, které si vyberou ze zemí, kvalitních stylů. Rozhlasové stanice po celém světě, více než 1000 populárních rozhlasových stanic.

Online vysílání z webkamery vyrobené zdarma zdarma v reálném čase. ether online.

Naše online televize je více než 300 populárních televizních kanálů, z nichž si můžete vybrat, na genrech zemí. Vysílání televizních kanálů zdarma.

Vynikající příležitost uvázat nové vztahy s pokračováním v reálném životě. Náhodný video chat (chat ruleta), publikum je lidé z celého světa.

Úpravy a servisní řetězové pily STIHL MS 361

odstranit, přilnavost, řetězové, pily, stihl

Otázka: Řetězová pila Stihl 361 V vykořisťování 9 let, něco začalo truchlit s tlumičem, zdá se mi, že tam, kde to ořechová hodila, co by mohlo být? To funguje dobře, ale s Bryakani, uvízl, pila je rock, také slyšel odpovídající zvuk.

odstranit, přilnavost, řetězové, pily, stihl

Odpověď: Možná spálil a zmizel mesh mesh.

Otázka: V procesu práce vzniká řetězová pila zaklepat v spojce, hmatatelné, obrátil se k servisním středisku s tímto předpokladem, pro kterého jsem byl odpověděl, že nic strašného, ​​to se stane a bude projít, poté, co jsem se zeptal, a bude neporušte kořen klikového hřídele, co jsem slyšel. Ne.

Shtil MS 361 Řetězová pila. 3 roky, někdo ji hodil, a já jsem se zvedl, to byla škoda, že se ukázalo, že filtr byl ucpaný, vzduch a hit nečinný pohyb, s tím jsem se vyhlásil, a s jinými maličkostmi.

Ale jen zaklepání není pochybováno, v blízké budoucnosti zmizelo, může mít kameru spojky. Spojka nespadá. Na MS 362 není taková. Pomozte, řekni mi, co mám dělat, omlouvám se s viděním, a tak se dostal z minulých majitelů, je to blízký asistent doma, a všude.

Odpověď: Knock. To je příčina zlomeného ložiska klikového hřídele. Oprava je naléhavě potřebná, protože když ložisko klikového hřídele se rozpadne, míče poškodí válec a pístovou skupinu!

Otázka: Mám řetězovou pilu STIHL MS 361. Při stisknutí pro plyn. Glohnet. Po vyčištění karburátoru problém zmizí, ale znovu se začíná objevovat po 10 minutách.

Odpověď: Selhání může být v palivovém filtru (v řetězcích benzobackerů). Pokusit se čistit. Také selhání může být palivo.“Špinavé“ palivo (může být zaplaveno v skvrnitém kanystru), po „čištění“ karburátoru, všechno je v pořádku, a po práci, čas práce znovu „skóre“. Pokud jsou všechny ty vyrobeny, ale řetězová pila nadále pomlouvá na velkém oběhu, obraťte se na servisní středisko.

Otázka: Týdenní koupil řetězová pila Stihl 361 pro užitnou farmu a od času odřízněte protokoly na deskách. Přemýšlel jsem, že to vidělo, že to bude stačit pro mě navždy, tak jak je věc prof a měla by pracovat na velkých nákladech. Na hromadu jsem si koupil adaptaci firmy Timerdzhig Firms Logosol.

5 litrů benzínu jsem pracoval ve světelném režimu, pilové dříví. Jaké bylo mé překvapení, když po druhém zlomeném protokolu byla viděna. Viděl jsem na záruce!

odstranit, přilnavost, řetězové, pily, stihl

Okamžitě jsem šel do obchodu, kde jsem ho koupil, abych zjistil důvod, říkali, že bylo možné nahradit nahrazení skupiny pístu bude na mé náklady. Co mám dělat teď?

Odpověď: Možná jste přehřátí, nebo trochu oleje v benzínu přidal pro nekvalitní palivo, výrobce odpovědnosti nese stejné, pak platí za opravu. Nebo se zhroutil, například vadné ložisko, pak se jedná o 100% záruční případ. Obecně je nutné pro loga 660 a silnější, ale také 361 by nemělo plavat. Rozhodně v palivech.

Otázka: Vysvětlete, co to znamená přehřát pila, prostě jsem nemohl přetížit. Kolikrát se stihl 361 používal s hloupým řetězem, prostě se neobjeví, protože na něm neleží a nedávají, ale on se nestane.

READ  Ředění benzínu a oleje pro řetězové pily Husqvarna

Odpověď: Například, pro snížení v létě v teple po dlouhou dobu na vysoké revs. Takový členění v mé praxi se stalo na bushores, píst se roztavil z přehřátí a zataženého hliníku. Ale faktem je, že na řetězových pilách STIHL MS 361, je instalován píst keramiky keramiky, nebo něco je pokryto něčím, a stěny válců jsou pokryty chromem.

Před tavením, myslím, že to všechno je velmi obtížné, přinejmenším si nepamatujeme takové případy s profesionálním klidem. Nekvalitní palivo a ne firemní olej. Odmítnout odmítnout záruční opravu.

Otázka: Řekněte mi, jak správně používat a udržovat řetězovou pila Stihl 361?

Odpověď: Dva roky používám řetězovou pila Stihl MS 361 a tak chci říct. Denní Sawd Fiber Showroom Larch na Churaki 25-40 cm. Tak, za měsíc procesu zpracuji asi 40-50 kostek pily o průměru 35-60. Používám pouze jednu pilu. Pneumatika 45 cm na 66 zubech.

Náhradní díly Opravy ChainSAWS STIHL MS 361.Nastavení karburátoru.

V tomto videu odpovíme na otázku, jak přizpůsobit nebo regulovat řetězové pily karburátoru s vlastními rukama

Na pneumatikách a řetězech neukládají. Kupuji jen. Olej pro motor používám interskol a obecně nemyslím na ropu, benzín AI-92 a řetěz je nejlevnější minerální voda.

Značná pozornost: správně konzistence ropy a paliva, včasných ostrých řetězců, údržby pneumatik, dodržování provozních režimů a přípustné zátěže pily, včasné provádění týdně. Dva roky perfektně fungují. Kromě spotřebního materiálu se změnil pouze hvězdičku.

Řetězová pila nedostupný nástroj, a to jak v domácnosti, tak v oblasti země. Ale i nejspolehlivější „železo“ asistent začíná haandem, nezačne, stánky. Okolnosti mohou být obrovské množství konzistence paliva souvisejících s kvalitou a motoru.

Aspekty silně hodně, všechny nebudou v tomto článku zvažovány. A „Budeme vypadat“ Jsme ze strany motoru s názvem karburátor. A pokuste se najít odpověď na další otázky: když je zapotřebí přizpůsobení karburátoru řetězové pily a ve skutečnosti, jaký je schéma takové úpravy.

Jak odstranit řetězovou pilu uchopení.

Aby se odstranila spojka na řetězové pily, musíte nejprve odstranit řezací headset, pak kryt vzduchového filtru a víko spojky.

Potom musí být klikový hřídel pájen tak, že se neotáčí, když bude uchopení znaděna. Chcete-li zmírnit klikový hřídel, například velkou rokli, musíte odstranit kryt ručního startéru a zašroubovat dva šrouby do rotoru systému zapalování. Nebo odšroubujte zapalovací svíček, vynechejte píst v NMT a vložte se tam, otřásl se v lano svíčka.

Další odšroubujte samotnou spojku. klíč z řetězové pily, nebo klíč pro kotouče rohového brusku nebo domácího klíče (například ze staré pneumatiky se dvěma šrouby) ve směru hodinových ručiček odšroubujte spojku (tam levá vlákna) ohrožují významné úsilí.

Pak odstraňte buben předními hvězdami. Výměna spojkových bubnových řetězů vyrobených pravidlem: nahrazeno dvě pneumatiky. nahradit jeden buben.

Pak dejte novou spojku a utáhněte ji rukama, dokud se nezastaví (spřádání proti směru hodinových ručiček). Současně je klikový hřídel opět zapotřebí k praskání rukojeti, aby rozbil startér umístěný na druhém konci řetězové pily klikového hřídele.

Dále jde do pořádku k rozebírání.

Abychom nakonec utáhli přilnavost na řetězové pily, potřebujete knoflík brzdy řetězu, aby se přišel, vytvořte řetězovou pila a pak odstraňte z brzdy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS