Jak opravit sekačku na trávu do motorového motoru

Loď motor od vyžínače pro trávu: krok za krokem pokyny pro změnu

Téměř každý rybář má gumovou nafukovací loď. A samozřejmě by všichni chtěli tento typ dopravy tak rychle, pohodlný a pohodlný. Pokud jste kromě nafukovací lodi, máte na farmě sekačku na trávu, můžete postavit domácí motorový motor založený na vyžínači pro trávu. Takové zařízení je poměrně snadno a rychle a jeho výkon a spolehlivost bude stačit k přesunutí lodi na dlouhé vzdálenosti. Krok za krokem o designu lodního motoru z Motocosu vám budeme dále říct.

Při re-vybavování motoru stojí za to zvážit, že byly vyvinuty pro provádění různých funkcí. Trimmer pro travní funkce na velkých zatáčkách a malém twist momentu a motorový motor musí udělat opak. Proto remise zařízení vyžaduje speciální nástroje a dokonce i kreslení.

Motor zastřihovače pro trávu je pohodlnější a jednodušší, protože má řadu nezbytných složek mechanismů:

 • Velmi ekonomický motor;
 • Namontována nenatřená palivová nádrž, což vám umožní snadno ovládat množství paliva;
 • přítomnost v startéru zařízení a plynu;
 • Rod vybavený tvrdým hřídelem.

Zůstává jen nákup chybějících částí nebo je učinit sami a můžete začít dělat motorový motor.

sekačku, trávu, motorového, motoru

Trimmer pro travní funkce na velkých zatáčkách a malém twist momentu a motorový motor musí udělat opak

Co lze udělat

Existuje několik možných možností pro zlepšení trávy pro trávu pro plavecké činidlo.

Vezměte pravidlo na každý rybolov, především start.

Velmi jednoduchý způsob, ale vyžaduje další finanční náklady.

To bude trvat na nákup těchto podrobností:

 • Svorka pro upevnění zařízení k lodi Transnta.
 • Šroub vrtule. Můžete si zakoupit hotovou sadu prostřednictvím internetu, protože v obchodech takové zboží nemusí být. Balení obsahuje speciální pohon vyrobený z nerezové oceli, stejně jako univerzální adaptéry pro pružný šachtový hřídel pro trávu, což vám umožní obtěžovat s tím, že jsou vhodné pro váš model sekačky na trávu nebo ne.

Rada! Někdy může být konfigurace svorka, takže před nákupem objasnit, co je součástí soupravy.

Připevňovací výkres do vyžínače je uvedeno v pokynech. Pro montáž bude nutné asi půl hodiny.

Pro změny, budete potřebovat úhlovou převodovku z úhlové brusky, šroub, který může být vyříznut z nerezové oceli, stejně jako žlázy a ložiska pro upevňovací prvky. Tato metoda umožňuje získat dosažení maximálních otáček, navzdory malému kroku šroubu. V atmosféře v terénu zařízení vyžaduje další nastavení, která se provádí pomocí průchodu.

Tato metoda se provádí co nejmoderněji. Zvažte to podrobněji na příkladu sekačky trávníku s objemem dvoudobého motoru 25 cm3. Zařízení vážící 4,5 kg a výkon 700 W je vybaveno ohnutou nohou. Trimmer pro trávu s takovým výkonem umožňuje pohybovat loď rychlostí přibližně 5-7 km / h.

Pro změny, budete potřebovat úhlovou převodovku z úhlové brusky, šroub, který může být vyříznut z nerezové oceli, stejně jako žlázy a ložiska pro upevňovací prvky

Co potřebuješ

Pro výrobu budou požadovány materiály, stejně jako nástroje:

 • Zastřihovač pro trávu.
 • Duralum s tloušťkou 2 mm. Je nutné pro šroub.
 • Svorka nebo jakákoli jiná svítidla pro upevnění zařízení k lodi.
 • Přístroje pro svařování.
 • Upevňovací prvky.
 • Další pracovní nástroje.

Všechny potřebné položky lze zakoupit nebo vyrobit nezávisle. Kreslení může být zapotřebí k vytvoření samo-děleného šroubu, ale ne pro pohon. Rozměry šroubů přímo závisí na výkonu pohonu, stejně jako na hmotnosti plaveckého činidla. Například šroub s rozměry 10×3 cm je schopen pohybovat vozidla s hmotností asi 120 kg.

READ  Jak zředit olej s benzínem pro sekačku

Výrobní pokyny

Chcete-li vytvořit motorový motor z pravidelného zastřihovače pro trávu, budete muset provést následující kroky:

  V žádném případě nevyhoďte a neztrácejte ořechy, protože vývojáři společnosti používají vlastní typ nití, který není metrický nebo palec

Redo zakřivené hřídele. Chcete-li to udělat, měli byste odstranit standardní matici, která se nachází v cívce s rybářskou linkou. Vypadá to jako malá trubka o délce 2 cm a má vnitřní závit. Může být rozdělen do dvou plných ořechů. Rada! V žádném případě nevyhoďte a neztrácejte ořechy, protože vývojáři společnosti používají vlastní typ nití, který není metrický nebo palec. Dále je nutné odstranit plastový překrytí, který je umístěn na tlačítku plynu. Na konci se zakřivené tyče chybí válečková ložiska, místo toho je běžná bronzová objímka, je stále známa jako posuvný ložisko, musí být odstraněno. K tomu bude nutné pečlivě řezat, předšroubovat matici a eliminovat kovový kov a dehydratovat strom. Osvobozen od bronzového rukávu může začít vyrazit pružný šachtový běh, který je vyroben z plastu. Rada! Ocelová trubka může být vyhozena, protože to nebude moci vyrovnat. Místo toho používáme duralovou trubku s odpovídajícím průměrem. V duralové trubce namontujeme bronzové rukávy a opatrně jej zadejte podél plátna pomocí kladiva. Pak vezmeme plastový chránič, vyřízněte ji o něco v průměru a pevně namontován do potrubí. Rada! Když se vnější průměr trubky více a neporušuje se do montážního otvoru na hlavě motoru, bude to trvat na diligenci na požadovanou velikost. Pokud je to nutné, můžete vytvořit delší hřídel pomocí trubky požadované délky, a instalovat požadovanou délku ocelového panelu místo pružného hřídele.

Výhody použití zastřihovače pro trávu

Použití zastřihovače pro trávu pro vytvoření lodního motoru má řadu výhod:

 • mnohem levnější hotový motor pro loď;
 • Minimální spotřeba paliva;
 • nízká hmotnost;
 • spolehlivost;
 • těsnost návrhu;
 • Dostupnost hotových prvků pro kontrolu;
 • Vestavěný tank a t.D.

Díky těmto vlastnostem řadí se trimrer Grass First mimo jiné možnosti úprav.

Výrobu motoru z elektrického šroubováku

Dobré domácí motorové motory jsou získány na bázi šroubováků. Použití zařízení, ve kterém je napětí baterie 12V. K takovým elektromotorem může být připojena autová baterie s kapacitou 45-55 Ah. Zušlechťování se bude skládat z několika fází.

Zvedací mechanismus

Veslovací šroubový elektrický motor pro loď vyrobený s vlastními rukama by se měl pohybovat nejen v horizontální rovině, ale mít určitý limit ponoru a zvedání zcela z vody. Nejjednodušší design bude systém svorek, ke kterým je motor namontován. Je pevně připevněna k transnion s ocelovým rámem a deskou. Svorky jsou vybaveny prsteny, skrze kterou se trubka bude konat. Uvnitř projde hřídelem z ocelového drátu nebo tyče. Zajistit snadné posunutí uvnitř trubky, ložisko vhodné přes rozměry.

Reduktor a veslovací šroub

Elektrický šroubovák může vyvinout velké otáčky, které je vyžadováno při vrtání. Domácí elektromotor pro loď nepotřebuje takové velké rychlosti, takže redukce je instalováno pro jejich snížení. Nejvhodnější volbou je připojit převodovku z rohové brusky. V zásobníce elektrického šroubováku stačí držet horní část hřídele, aby bylo zajištěno spolehlivé připojení.

Úloha veslovacího šroubu může hrát oběžné kolo z automobilového čerpadla nebo počítačového chladiče. Takový elektromotor vyrobený s vlastními rukama nebude schopen poskytnout požadovanou rychlost lodi. Vytvořit vrtule může být vyrobena z nerezové ocelové krájení 2,5-3,0 mm tlustý.

 • Chcete-li začít, je nutné snížit čtvercový prázdný s velikostí 30×30 cm.
 • Ve středu je čtverec na boku 5 cm. Prostřednictvím úhlů se provádějí diagonální čáry. Na nich projde řezem na malé náměstí.
 • Každý okvětní lístek by měl být zaokrouhlen a otočit osu o 30 stupňů.
 • V centrální části je díra pro upevnění na reduktoru.
 • Zbývá bezpečně připojit a zažít výsledný elektromotor lodí s vlastními rukama.

Ready sada trysek

Nyní prodává speciální trysky pro změnu zastřihovače pro trávu v motorovém motoru. Tato předpona zahrnuje vše, co potřebujete pro upevnění na čerpací stanici motoru. Ovládací knoflík a přepínače. Plynová rukojeť je vyrobena s možností spínání rychlostí a je vybavena ráčna, která zajišťuje požadovanou polohu.

READ  Jak udělat motorový motor z sekaček trávníku

Souprava obsahuje zařízení pro montáž lodního zařízení. Tryska na vyžínači pro trávu lze snadno shromažďovat, má jednoduchý design. Pro montáž by měl být připojen plynový kabel k motoru, a pak upevněte kabel tlumiče. Tryska stojí ve specializovaném obchodě asi 5 tisíc. Rubles.

Ready sada trysek

V tuto chvíli jsou připravené tipy na sekačce trávníku, což vám umožní převést svou sekačku na motor pro loď s minimálním úsilím.

Předpona již má připravené řešení pro upevnění do benzínového motoru trimru pro trávu.

Také na ovládací rukojeti přiložené kladem s tlumičem. Plynová rukojeť je vyrobena podle podobnosti cyklování (v důsledku kola s spínáním otáček) a má ráčnu upevňující vybranou polohu.

Tato sada dokonce zahrnuje speciální svorku určenou pro stanovení celého návrhu na loď (na tramvajové nádobě).

Tryska na trávě pro trávu jdou bez obtíží, protože design je velmi jednoduchý. Zůstává pouze:

Pokud si přečtete recenze na internetu o této adaptaci, pak, většinou jsou pozitivní.

.

Blok: 5/11 | Počet znaků: 967

Jak udělat motorový motor s rukama z vyžínačem pro trávu?

Chcete-li vytvořit motorový motor z sekačky trávníku, přizpůsobí se nástrojem s rovnou tyčí. Pokud je vyžínačná tyč pro trávu zakřivený. musíte pracovat na jeho zlepšení.

Změna nastane podle tohoto algoritmu:

 • Nejprve vyjměte standardní matici (ve výkresu níže označené číslem 2). Neodhazujte a neztratíte to, protože je nemožné nahradit tovární díly běžnými ořechy.
 • Odstraňte zbytek držáků, vytáhněte ventil a pružný hřídel z lišty (obrázky 8 a 9).
 • Vyberte si nový duralový bar s mírně menším vnitřním průměrem. Opatrně umístěte bronzový rukáv v něm (ve výkresu).
 • Vyjměte chránič (položka 0) na požadovanou velikost a vložte jej do lišty.
 • Pokud bude vnější průměr tyče příliš velký pro otvor motoru, rozdrtí to.
 • Pomocí standardní matice upevněte šroub.
 • Upevnění hřídele k motoru se vyskytuje pomocí adaptérů. Pro tento detail nejsou univerzální kresby, protože různé modely trimrů mají své konstrukční prvky. Tento detail si můžete objednat v soustružnické dílně nebo se z překližky. Studený design bude používat 4 šrouby.

Pokud neexistuje možnost zakoupit připravenou sadu pro změny, která byla zmíněna dříve, může být úprava úpravy převzata ze sportovního kola.

Šroub může být také vyroben nezávisle na kusu duralu pomocí níže uvedeného výkresu:

Krok je vzdálenost od čepele k vodorovnému povrchu. Úhel sklonu je regulován průchodem. Za tímto účelem je obrobek předehřátý.

Pro doplnění trimru motoru pro lodní trávu, používat pouze kvalitní palivo a maziva. Rozdělte benzín s máslem v příslušném poměru. Prvních 10 kilometrů nevystavuje vysoké zatížení motoru. bude to run období. V závislosti na výkonu motoru může loď s takovým motorem vyvinout rychlost od 5 do 8 km / h.

Níže je uveden video, na kterém je prokázána práce takové jednotky:

Jak udělat motorový motor s rukama z vyžínačem pro trávu?

Chcete-li vytvořit motorový motor z sekačky trávníku, přizpůsobí se nástrojem s rovnou tyčí. Pokud je vyžínačná tyč pro trávu zakřivený. musíte pracovat na jeho zlepšení.

Změna nastane podle tohoto algoritmu:

  Nejprve vyjměte standardní matici (ve výkresu níže označené číslem 2). Neodhazujte a neztratíte to, protože je nemožné nahradit tovární díly běžnými ořechy.

Pokud neexistuje možnost zakoupit připravenou sadu pro změny, která byla zmíněna dříve, může být úprava úpravy převzata ze sportovního kola.

Šroub může být také vyroben nezávisle na kusu duralu pomocí níže uvedeného výkresu:

Krok je vzdálenost od čepele k vodorovnému povrchu. Úhel sklonu je regulován průchodem. Za tímto účelem je obrobek předehřátý.

READ  Výměna oleje v sekačce Briggs Lawn

Pro doplnění trimru motoru pro lodní trávu, používat pouze kvalitní palivo a maziva. Rozdělte benzín s máslem v příslušném poměru. Prvních 10 kilometrů nevystavuje vysoké zatížení motoru. bude to run období. V závislosti na výkonu motoru může loď s takovým motorem vyvinout rychlost od 5 do 8 km / h.

Níže je uveden video, na kterém je prokázána práce takové jednotky:

Jak udělat motorový motor s rukama z vyžínačem pro trávu?

Chcete-li montovat motor od zastřihovače pro lodní trávu, bude výrobce muset připravit následující vybavení a materiály:

 • Sekačka pro domácnost;
 • svorka. Pokud tomu tak není, můžete použít jakékoli jiné upevnění pro spolehlivou fixaci lodního motoru;
 • List duralu, jejichž tloušťka by neměla být menší než 2 mm;
 • svářečka;
 • Sada spojovacích prostředků;
 • Sada šroubováků a klíče.

Chcete-li vybudovat samostatný veslovací šroub, výrobce bude potřebovat kresby. Měly by naznačovat přesné rozměry lopatek a způsob stanovení na ose.

Je třeba si pamatovat, že snížení výkonu použitého pohonu a hmotnosti lodi, tím méně by měly být lopatky. Například pro loď s hmotností ne více než 120 kg, šroub s lopatkami 10 × 3 cm.

Po přípravě vybavení a pečlivé studium výkresů můžete pokračovat do montáže domácích.

Algoritmus práce by měl vypadat takto:

 • Za prvé, výrobce bude muset upravit hřídel. Nejdříve musíte demontovat tovární matici, umístěnou do láhve s předem určenou rybářskou linkou. Matice na formuláři se podobá malé 2-centimetrové trubici s vnitřním závitem. V případě potřeby lze rozdělit na 2 malé plné matice. Během demontáže spojovacích prvků musíte být velmi opatrní, abyste je neztratili. Pokud se to stane, najděte jiný vhodný upevňovací prvek již není možné;
 • Po demontáži matice budete muset demontovat plastovou podšívku umístěnou na tlačítku plynu. Na konci pravidelného zakřiveného tyče nejsou žádné ložiska. Jsou nahrazeny obyčejným bronzovým pouzdrem, který se často nazývá posuvné ložisko. Je třeba pečlivě odstranit. Předtím, budete muset odšroubovat matici, stejně jako odstranit deydwood a kovové stromy z trubky;
 • Pak musíte jít na vyřazení plastového běhounu umístěného na pružném hřídeli. V budoucnu může být ocelová trubka vyhozena, protože není možné jej zarovnat léky. Může být nahrazen durálovou trubkou se stejným průměrem. Trvá to k instalaci bronzového rukávu, který bude muset pohybovat na plátně pomocí kladiva. Dále potřebujete provést plastový chránič prověřený průměrem a nainstalovat jej na trubku;
 • Dalším krokem bude výroba šroubu. K tomu je nutné řezat durálové lopatky a ostříť jejich hrany. Poté každá čepel bude muset ohnout až 1 cm tak, že krok šroubu se vypne nejméně 10 cm. Přizpůsobení hotového zařízení lze použít s maticí;
 • Dále je třeba instalovat na motorový motor z cyklistického spínače motocyklu rychlostí, který nahradí pravidelnou plastovou podšívku. Poté bude nutné instalovat tlumič, který odvrátí výfuk motoru od řidiče lodi;
 • Chcete-li zabezpečit motor lodi z sekačky na trávu, musíte použít dva překližkové listy. Poté se hřídel zastaví za použití 4 šroubů. Během přepravy lodního motoru z vyžínače pro travní hřídel lze odstranit.

Po připravenosti domácí trysky bude nutné běžet. Chcete-li to udělat, musíte připravit palivovou směs čerstvého benzínového a motorového oleje v poměru 40: 1. Poté bude nutné nalít hotovou směs do pravidelné nádrže lodního motoru, začít ji a dát to pracovat 1 plnou palivovou nádrž v nečinnosti. Po spuštění bude domácí motorový motor z vyžínače pro trávu zcela připraven k práci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS