Jak označit zeď pod perforátorem zapojení

Strombling ze stěn pod vedením s vlastními rukama

Tento postup se provádí poměrně často, zdvih stěn pod vedením může být prováděno s vlastními rukama, hlavní věc je dodržovat pravidla uvedená mnou.

V rámci opravárenské práce se často nahrazuje v domě. Vzhledem k tomu, moderní kabely se vyrovnávají se všemi požadavky, vydrží zatížení z množství různých zařízení a splňuje tvrdé standardy.

Nové vodiče ležely ve zdi. Jedná se o měřítko bezpečnosti a konzervace designu místnosti.

Musíte vědět, jak se zdvih provádí pod výstupem, pod kabely a pro kanalizaci. Ve stropě nebo na zdi povrchu jsou v nich vytvořeny hloubkové kanály standardních parametrů a vodiče jsou umístěny.

Zapojení metod pokládky

Nejpočetnější verzí odborníků zvážit zařízení hovno, které bude hrát roli prostoru pro položení kabelu. Ramena jsou kanál, ve kterém je kabeláž naskládáno. Po tomto kanálu s kabelem je mazán s roztokem.

Zvláštnost této možnosti pokládání zapojení je, že se zcela schovává ve zdi. Ukázalo se tedy skryté těsnění. Tato volba je samozřejmě používána především v cihlových a monolitických domech. V brusku a frézy je takový způsob extrémně nežádoucí, protože nese oheň nebezpečí.

Pokud jsou stěny v domě vyrobené z rámu sádrokartonu, je lepší je používat pro pokládání kabelů. V tomto případě není třeba zařízení pro zařízení, protože vedení je dlážděno přímo v prázdnotě zdi.

Přehled trubek pro elektrické vedení: PVC, PND, kov

Blok: 2/4 | Počet znaků: 881

Značení pod mrtvicí

Doporučuje se začít pracovat po předběžném značení stěn, které musí splňovat projekt elektrické práce. Nejprve si všimněte umístění instalace zásuvek, lamp, přepínačů, pak provádějí svislé čáry až do vodorovné zapojení, které jsou připojeny k distribučnímu boxu. Pro značení použití oleje, stavební úroveň, stavitel laserové roviny.

Aby byla zajištěna zachování pevnosti stěn a bezpečnosti provozu elektrické sítě, je nutné dodržovat doporučené rozsahy pro pokládku brázdy:

 • od pohlaví a stropu. 150-400 mm;
 • z rohů, výklenků, sloupů, okrajů dveří nebo okenních otvorů. ne menší než 100 mm;
 • Z řad plynovodů plynovodu, topných radiátorů. ne blíže než 400 mm;
 • Z krabice do každého bodu. ne více než 3 m.

Na stěnách šifrování je vedení nakresleno ve formě přímých paralelních linek vzdálených z druhé na šířku kanálu. Pod zásuvkami, spínače nebo montážní boxy jsou umístěny hrnky odpovídajícího průměru.

READ  Výměna maziva v převodovce úhlové brusky Bosch

Horizontální segmenty jsou povoleny provádět pouze shora, blíže ke stropu, aby nedošlo k uvolnění nosnosti stěny v dolní, nejoblíbenějším úseku.

Jaký je mrtvice stěn

Stěny stěn jsou řezací stěny se specializovanými elektrickými zařízeními pro všechny druhy potřeb. Jeden z nejživějších příkladů případu, kdy může být zapotřebí podobné operace, stěny stěn, aby se zapojily.

Páska košile je navržen tak, aby položil elektrický kabel nebo jiná komunikace a předměty, které je třeba skrýt. Operace je doprovázena tvorbou velkého množství prachu a nečistot a také vyžaduje použití speciálního nástroje.

Proces lepení různých nástrojů

Kladivo a chisel

Celý proces je rozdělen do malých segmentů. Zpočátku je dláto naplánováno na prohloubení podél okrajů lodí na jedné nebo dvou šířkách jeho špičky. Po tom, uvedení přes brázdy, část zdi v hlubinách. Dále můžete pokračovat v odstraňování horní vrstvy na plánovaném řádku a nakonec začít s průměrem 25 mm podél celé délky. Také po každém vyjmutí horní vrstvy, prohloubte mrtvici ihned. S těmito nástroji je prakticky nereálné pro vytvoření zdvihu, pokud betonová stěna.

Peortor

Používaly dva trysky se širokou a krátkou hnědou a čepelí. Na začátku po celé délce čáry, která je naplánována na umístění brázdy, otvory jsou vyrobeny hloubkou 25 mm ve vzdálenosti asi 10 až 15 mm od sebe navzájem. Poté se lopatka provádí zařízením. Hlavní věc zároveň neuvádí lopatu přes linku bot, tak, aby nedošlo k rozbitému kusu stěny nebo omítky. Výsledkem je, že se vypne zdvih požadované hloubky a šířky, ale vzhled nebude velmi atraktivní. Tah Peouorator Nejrychlejší a čistý proces.

Rohové broušení, rohové broušení

Při použití úhlové brusky byste měli zakoupit diamantový disk, pouze toto může být normální a bez problémů označovat beton nebo cihla, a v případě omítky bude proces snadno jít snadno. Zpočátku dva paralelní spuštěny po celé zamýšlené linii se vzdáleností mezi nimi požadovanou šířku. Dále můžete použít peuorator nebo dláto, abyste si vybrali všechny materiály mezi řezy na požadovanou hloubku. Vlastně proto je celý proces téměř totožný s předchozími způsoby, s výjimkou toho, že se stroby získávají podstatně více. Je velmi důležité, zejména pokud je nutné minimalizovat poškození omítky nebo nástěnné dekorace.

Během provozu bude provedeno velmi velké množství prachu rohovým broušením a velmi brzy bude celá místnost naplněna. Chcete-li tento problém vyřešit, můžete použít vysavač, lepší průmysl. Druhá osoba bude potřebovat jako asistent, který bude udržovat sací potrubí blíže k řezu řezu.

Stroborez

Strokeshesis je v podstatě logickou modifikací varianty s úhlovou bruskou. Toto zařízení již stanoví možnost instalace dvou řezných diamantových kruhů s nastavením vzdálenosti mezi nimi. Obě kruhy jsou uzavřeny speciálním pouzdrem, což zcela překrývá místo kontaktu se stěnou. Nastavení polohy čištění může být změněna na hloubku, do které bude stěna vyrobena. Ve většině případů je skříň vybaven speciálním kohoutkem pro instalaci sacího potrubí z vysavače.

Díky všemu popsaným se získají dokonale hladké a paralelní úseky a stěny stěn jsou odstraněny bez prachu. Po gumě na okrajích bot, je nutné zvolit přebytečný materiál. Nedostatek takového způsobu je cena nástroje. Je příliš vysoká pro použití doma.

READ  Jak správně sejmout kryt pomocí samotného rumpálu

Pravidla a omezení lepení

Neodstraňujte dláto a kladivo. Nejprve by měl nejprve zobrazovat uspořádání na papíře a přemýšlet o umístění všech bodů připojení a zapojení výstupů, jako jsou vývody, přepínače a osvětlené závěry. Mělo by také vzít v úvahu materiál stěn a způsobů jejich lepení. Základní pravidla, podle které se distribuce vodičů provádí ve stěnách, jsou popsány v regulačních dokumentech SNIP 3.05.06-85. Nezanedbávejte je, je lepší být líný a seznámil se, abyste věděli, jak opravit stěny pod vedením. Hlavní body jsou následující položky:

 • Zdvih pod vedením by mělo být prováděno paralelně s hlavním designem budovy, tj. Vertikálně nebo vodorovně. Sklon je povolen pouze v případě pokládání rovnoběžek s nakloněnými stěnami, například na podkroví.
 • Horizontální lepení by mělo být prováděno ve vzdálenosti ne více než 150 mm od desek překrytí.
 • Vertikální hovno (brázda) by měla bránit od dveří, okenních otvorů a úhlů alespoň 100 mm a z plynových trubek. nejméně 400 mm.
 • Šířka a hloubka bot by neměly překročit 25 mm. Délka jednoho zkratu by neměla překročit tři metry.
 • Doporučuje se minimalizovat zatáčky vypnutí na cestě z krabice k přepnutí nebo vývodu. Nejlepší ze všech, pokud je omezen jedním úhelem přechodu od vodorovné až vertikální výlučné otočení v horizontální rovině v kloubech stěn.
 • Nemůže dělat horizontální drážky v podpůrných strukturách. To platí pro všechny stěny panelového domu, protože jsou tam všichni dopravci, s výjimkou malých oddílů.

Podle těchto pravidel je plánováno uspořádání. Poté je možné vyrobit přímo stěny stěn. [Nápověda] „Je možné zdvihnout nosné stěny?“Zdvih ze stěn reguluje pravidly přestavby, která pro každou oblast může být mírně odlišná. Podle obecně uznávaných standardů však tyto akce nejsou povoleny ve všech typech typických výškových budov.[/ Pomoc]

pravidla

Operace se provádí podle pravidel:

 • Stroshings pod vedením by měly být prováděny paralelně s hlavními návrhy stavby svisle nebo vodorovně.
 • Horizontální zdvih by měl být vyroben s odsazením nejméně 150 mm přímo z překrytí desky.
 • Drážka s vertikálním pohybem musí být odstraněna 100 mm od dveří, oken a úhlů a 400 mm od plynových trubek.
 • Podél délky Shtroby by neměla překročit tři metry a šířka a hloubka mohou být ne více než 25 mm.
 • Při podpůrných strukturách se nedoporučuje dělat horizontální brázdy.
READ  Jak vyrobit reverzní převodovku na rumpálu

Jak rychle razítko pod kabelem nebo výstupem

Správně vybraný nástroj umožňuje rychle označit stěnu pod kabelem nebo výstupem. Volba by měla být prováděna podle materiálu určité zdi, jeho vlastností a umístění. Rychlá a pohodlná volba je používat pedorátor nebo šokový vrták, ale v tomto případě se posuny mohou ukázat jako nerovnoměrné.

označit, zapojení

Jakou hloubku je zakázáno mrtvice v nosných stěnách

V případě, kdy je lepení vyrobeno v ložiskových stěnách, nestojí za překročení hloubky 20-30 mm. V této hloubce je pravidlo, že armatura je umístěna, jehož poškození může nést nejen katastrofické důsledky, ale je porušením právních norem.

Jak udělat mrtvici

Bez ohledu na vybranou verzi práce bude celkový postup obecný a je uveden níže:

Potřebujete pracovat před omítkou

Po práci a stylování kabelu v prachu zůstává prach a nečistoty, které brání vysoce kvalitní rukojeti nátěru se stěnou. Vyzbrojení rukavicemi a širokým kartáčem, sleduje velkorysou vrstvu, aby se ve zdi zavřela nerovnosti ve zdi.

Jak provést tuto práci?

Stropující stěny, pokud vyloučíte práci s dřevěnými bázemi. práce je velmi prašná. Aby se zabránilo tomu, že se malým stranám dostat do dýchacích cest, je lepší armizovat respirátor předem. Obyčejný gázový obvaz není všelék, je schopen pomoci pouze v jednom případě. pokud hlavní používá kladivo a kladivo.

Pro práci s vážnými elektrickými nástroji vyžaduje respirátor. Vzhledem k tomu, že prach není jedinou hrozbou, je nutná dodatečná ochrana z létajících plátků řešení, trosek stěn, omítky. Je nutné pracovat v těsném oblečení s dlouhými rukávy, rukavicemi a sklenicemi. Poslední zařízení je lépe nahrazeno nejbezpečnějším transparentním štítem.

Jakákoli práce s kabeláží vyžaduje přísné dodržování všech pravidel. Takový přístup bude ušetřit z možného poškození bytu. V opačném případě, jakákoli „samospráva se samostatnou výdělečnou činností“ bude přinesen majitelům postele: možná ne „kara nebeský“, ale hněv a trest kontrolních systémů. s množstvím pravděpodobnosti. Proto je jasné dodržování norem odpovědností vlastníků bydlení, zejména ve výškových budovách.

Proveďte úhledný zdvih ze stěn pod vedením osobně není obtížné, ale kvalitativní práce bude zárukou spolehlivosti a bezpečnosti výkonové sítě. Chcete-li správně posoudit rozsah nadcházejícího „zákona“, je lepší vidět, jak ostatní dělají. Například v realitě nezávislého řešení problému vám pomůže zajistit, že

| Denial of responsibility | Contacts |RSS