Jak přidat papír správně, aby se snížil vločka

Jak snížit vločku papíru s vlastními rukama (více než 60 krok za krokem cutout obvody)

Tématem řemesel se stává obzvláště důležité před prázdninami. A dnes chceme ukázat, jak zaujmout sebe a děti, vytváření báječné krásné papírové vločky. Zde jsme shromáždili velkou sbírku schémat, které se skládají z více než 60 krásných příkladů řezání krásných sněhových vloček. No, dříve jsme ukázali, jak udělat krásné vánoční hračky, a také skvělé vánoční koule. Přijít na inspirace odkazy!

přidat, papír, správně, snížil, vločka

Připravené sněhové vločky můžete ozdobit strop, opatrně upevnění svázaných nití na pásku. Můžete ozdobit lustry, vytváření účinku klidného sněžení, dobře a dokonale doplňují Windows Windows. Chcete-li to udělat, musí být jen lepen pomocí průhledného skotského.

Vytvoření novoroční nálady

Technologie, které vám umožní pochopit, jak dát sněhovou vločku z papíru, mnoho. Milovníci těchto fascinujících tříd jsou známí způsoby, jak vytvořit čtyři a šestiřetěťové zimní krásy. Také pochopení Jak přidat papír, aby se snížil sněhové vločky, můžete vytvořit dvanáct-špičaté mistrovské dílo od přítelkyni. Chcete-li zahájit zimní kreativitu, musíte připravit následující položky:

Ovládání místa na stole, musíte se rozložit atributy uvedené ve vhodném pořadí. Pak musíte vzít list papíru, lepenky nebo fólie (záleží na tom, co se rozhodnete udělat sněhové vločky) a přeložte ji na polovinu. Nejjednodušší způsob, jak složit vločka, může být správně vyrobena z čtvercového listu, takže je žádoucí dát obdélníkový papír, aby poskytl potřebný tvar s použitím pravítka, tužky a nůžek. Poté je náměstí dvakrát, pak výsledný obdélníkový proužek by měl být opět ohřben na polovinu.

Nyní výsledný čtverec je vytvořen trojúhelník přidáním opaku. Drží v rukou rovnovážného geometrického tvaru, můžete začít řezat. Pokud v tomto případě nejsou žádné zkušenosti, pak není nutná výkres papíru. Pro ty, kteří jsou v tomto případě nové, doporučuje se trvat tužku a na okrajích trojúhelníku aplikovat požadovaný vzor (například půlrcles nebo půlresdenty).

Začátek výřezu, je třeba si pamatovat, že by měla existovat určitá vzdálenost mezi prvky ozdoby na obrobku, takže to není snadné a beztvaré otvory. Čím déle budou řezy, tím více lame a sněhová vločka se ukáže být více.

Fáze 6: Odříznutý shora

Odřízněte horní okraj papíru pod úhlem. Ujistěte se, že jste odřízli všechny vrstvy skládaného papíru tak, aby plátek je stejný na všech okracích sněhových vloček. Rohové řezu tváře vrcholy sněhové vločky. Postupem času se naučíte odříznout v různých úhlech, aby se více či méně ostré vrcholy.

Hromadný vločka s vlastními rukama s fázené popisy

Chcete-li začít, chci vám nabídnout cestu k práci, možná bude mít rád více než následující:

Tento typ práce je o něco složitější, ale je to nejzajímavější podle mého názoru, protože to bolí takovou sněhovou vločku, jako by ve 3D podobě. Samozřejmě, v době, kdy je to drahé, ale stojí za to, mé dítě a já jsem udělal takové mistrovské dílo po dobu 1 hodiny. JOY SDÁLENÍ STEP-BY STEP MASTER CLASS S VÁSEM.

READ  Napínačský válec na jednomódním traktoru s vlastními rukama

Bude to trvat 6 čtverců papíru (modrá a 6 další, bílá). Udělali jsme obyčejné čtverce, které jsme už měli, prodávají se jako položky pro záznamy. Pokud nemáte takové, pak to udělejte sami.

Hodit každé náměstí z jednoho konce do druhého.

Ukazuje se něco takového, a poslední figurka leží na stole, to je výsledek práce.

Potom otočte dva konec papíru na řádek skládací z obou stran.

Flip hotové vzory na špatné straně.

Další opět s linií skládání, přetížení, jak je uvedeno na tomto

To by se mělo stát, absolutně není obtížné.

Dalším krokem bude muset být připraven 6 čtverců bílé, z nichž budeme dělat následující sochory.

Začněme tedy, tato práce je ještě jednodušší než předchozí, pojďme udělat origami z papíru.

Takže by se mělo ukázat, modré polotovary by měly být 6, bílé jsou také 6.

No, po odříznutí čtverců bílých, přejděte každý list v tlaku, přičemž jeden konec a připevnění k jinému.

Teď všechny obálky otočí na druhou stranu.

Také pomohl mladšího syna a nejstarší se později vstoupil.

Otočte opačný směr a odšroubujte strany a pak je přeložte do středu. Vyřízněte malý kruh z papíru a připojte všechny moduly.

Nespěchejte, udělejte všechno. Použijte ubrousek.

Téměř všechno je připraveno, zůstane nějakým způsobem ozdobit a zvednout mou náladu a další.

Proto jsem zavolal na pomoc staršího syna, a to je to, co jsme s ním vymysleli.

Foto byla nalepena uprostřed, tak zábavná a zlomyslná modulární vločka z papíru. Taková krása zítra budu viset na stánku v zahradě. Žít vypadá úžasně a mnohem jasnější). Takže si jisti, že tento zázrak je absolutně všem!

Ve skutečnosti existuje spousta volumetrických možností, mohou být vyrobeny v origami techniku, a může být nejčastějším způsobem.

Vykopal jsem na internetu, doufám, že přijdete v ruce, vezměte si papír, nůžky a lepidlo:

Máte-li spoustu času, pak můžete udělat hromadné sněhové vločky složitější, vím, že se obvykle oblékají sály mateřských škol, škol, univerzit, univerzit a sudých obchodů.

Zajímavý! Nemůžete lepit části, ale použít sešívačka pro rychlé provedení.

Krok za krokem dělat sněhové vločky

Pro práci, fantazie a dokonalost jsou potřeba, bude muset být velmi pečlivě a pečlivě plnit všechny operace. První věc, kterou je třeba udělat, je objasnit, jak přidat papír, aby se sníh sněhové vločky. Obvykle se provádějí šestičlené formy.

Nejprve musíte dostat náměstí. To se provádí jednoduše: strany listu jsou složeny tak, že jeho horní okraj je kombinován se stranou. Rybářská linka pro vykreslování by měla projít vrcholem přímého úhlu a rozdělit ji na polovinu. Tak to vypne požadovanou postavu, která je již složená na diagonále. Extra pruh papíru bude muset trimovat, ale nestojí za to házet z výsledného zbytku, bude to dvě další mezery pro sněhové vločky menší.

Nyní je nutné umístit, kde se budou konat řádky. Po určení středu největší strany trojúhelníku, musíte dát bod. tohle je centrum budoucích sněhových vloček. Pak musíte rozdělit úhel 180 0 se dvěma paprsky z vypočteného bodu tak, aby úhly byly rovny 60 ° C. To lze provést pomocí přepravy, oběhu nebo školního trojúhelníku.

READ  Jak správně nastavit rumpál na kultivátoru

Po přidání, nastínil řádky ukazují postavu sestávající z 12 trojúhelníkových segmentů. Následující úkol je oříznutí rozbitých ocasů uspořádat jeden okraj. Teď musíte najít ornament. Služby internetu můžete využít a vybrat si nejzajímavější, ale je to docela vhodné a vaše vlastní kresba. Mladší asistenti začít nechat je snažit zvládnout nejjednodušší vybrání trojúhelníkových a půlkruhových tvarů, hřebíček na vnějším okraji.

Obvykle se zkušené řemeslníci okamžitě začnou pracovat s nůžkami, no, kdo se již podařilo přizpůsobit se, jak správně snížit sněhové vločky, to stojí za to nakreslit obrysy obrázku, který se vám líbí. A teprve pak vezměte nůžky v rukou a pokračujte na narození zázraku.

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit blizzard papíru na oknech. A protože kreativita je individuální proces, neexistuje žádný jeden recept, jak správně složit sněhovou vločku, a jakou formu by to mělo být. Ostatní čísla se mohou objevit dobře:

  Sestávající z 8 segmentů získaných po trojitém přidání v polovině papíru. Poprvé od náměstí, skládání na úhlopříčku, provést equifiable obdélníkový trojúhelník. Podruhé kombinujeme protilehlé ostré rohy. Poté znovu opakujte poslední akci.

 • Zaoblená forma. Snadno získané s oběhem, skleněným nebo konvenčním deskou. V závislosti na požadované velikosti budoucího řemesla, můžete použít talířek nebo šálek. Otáčení kruhu, vyříznout to, po kterém je složen na stejných paprscích a ve stejném pořadí jako čtverec.

Volačné sněhové vločky sestávající z několika samostatných fragmentů spojených k sobě. ​​to je další krok v kreativním růstu, nejvyšší konfiguraci pilotovat. Existuje mnoho možností pro jejich tvorbu v různých technikách, ale je to složitější a fascinující práce, kterou dospělí a starší děti budou moci vykonávat.

Zde musíte být zásoben nejen s tužkou a nůžkami, sešívač nebo lepidlo a vlákno bude vyžadováno, aby vytvořily smyčky, na kterém bude sněhová vločka zavěsit. Ubrousky pro tyto modely nejsou vhodné, budete potřebovat více hustšího papíru notebooku nebo A4.

Kouzelník Nového roku, fantazie a tvořivost mistrů vytvoří různé ornamenty a jejich dovedné ruce budou v životě. A pak neobvyklé sněhové vločky se objeví na sklo okna, skutečný blizzard. Mohou být vyřezávány různými způsoby: s pevným centrálním polem a jednoduchými vybráními umístěnými na paprsky, nebo tak otevřené, které se budou zdát zcela zneužívání.

Ale kdo říkal, že ploché sněhové vločky mohou být pouze na oknech? Mladé dekoratéři jsou sebevědomě jisti: mohou vyzdobit všechno. Obezřetné rodiče by měli nejprve přemýšlet o tom, jak připojit řemesla k pak, když svátky, odstranění scenérie nepoškozují povrch skříně, psací stůl nebo počítač. Tak, zdobí byt v novoročním stylu je lepší společně, celá rodina.

Sněhové vločky z těstovin pro nový rok Udělejte to sami Master Class

Jako zkušenosti a praxe mnoha kreativních lidí ukazuje, než nový rok chci přijít s něčím originálním. Takže tam jsou neobvyklé řemesla z naprosto úžasných materiálů. Například může být řezání sněhové vločky z makaronu. Jestliže běžné sněhové vločky z papíru už přišli ke každému, a já chci překvapit, pak tě těstoviny pomohou.

READ  Jak správně řezat rohy na stropě

Takové sněhové vločky mohou být vydány jiným způsobem. pokrýt lepidlo a posypeme umělým sněhem, malování lesklé barvy. Tvar a druh sněhové vločky budou záviset na makaronu, který si vybral vás v obchodě. To je krásné pole pro kreativitu. Můžete nalít různé těstoviny a vymyslet nové formy sněhových vloček.

To je krásné pole pro kreativitu. Můžete nalít různé těstoviny a vymyslet nové formy sněhových vloček. Ale můžete začít s jednoduchým a srozumitelným možností sněhové vločky.

Při sbírání sněhových vloček je lepší použít transparentní moment lepidla. Nést v otočení všech makaronií, počínaje centrální.

Sněhové vločky z těstovin pro nový rok budou vypadat slavnostně, pokud jsou namalovány stříbrem nebo zlatem. Můžete to udělat s barvou v aerosolu.

Umělý sníh může být nahrazen semolinou. Pokrývají hotovou sněhovou vločku a posypeme schemolina. Protřepejte další feny a získejte krásnou načechranou vločku z makaronů.

Můžete také použít flitry místo kryty.

Každá sněhová vločka bude jedinečná, stejně jako v moderních obchodech najdete neuvěřitelné množství makaronů, lišící se tvarem a velikostí.

Sněhové vločky z ubrousky: Jak řezat vlastními rukama

Symbol novoroční svátky a zimní sněhové vločky budou velmi jemné a beztíže, pokud je děláte z ubrousků.

Proces výroby vloček z ubrousků se neliší od předchozích způsobů, jak pracovat s papírem. Několikrát jsme se skládali také čtvercový list / ubrousek, nakreslíme na něj vzor a vyřízněte.

Snížit vločka z ubrousku je velmi elegantní a ne méně pacient a opatrně nasadit, aby se nerozlomil

Volumetrické sněhové vločky

Od obyčejného papíru můžete udělat velmi krásné a originální hromadné sněhové vločky. Nabízíme dva jednoduché, ale zajímavé nápady.

Mistrovská třída

 • Pro jednu krajku vločka vezmeme pravidelný list papíru, připojte dva sousední strany a vyhlazujte záhyb a pak odřízněte bezplatnou část.
 • Ve výsledném trojúhelníku připojujeme dvě vzdálené rohy.
 • Otevřený balek. Bereme hrany nejmenších proužků a upevníme je sešívačem, můžete použít lepidlo.
 • Po obrázku otočíme a také upevněte okraje následujících pásů.
 • Teď užíváme tři paprsky a jejich hrany sešívě. Podobně zapínáme zbývající tři mezery. Po připojení koberců a získat hromadnou sněhovou vločku.

Mistrovská třída

 • Od obyčejného nebo barevného papíru vyřízněte dvě čtverce se stranami 10 o 10 cm.
 • Každý čtverec se ohýbají diagonálně na polovinu dvakrát.
 • Nyní, stejně jako na fotografii, nakreslíme vzor, ​​je to jednoduché, takže můžete dělat všechno bez šablony. Vystříhnout.
 • Odhalit první obrobek a jeden ze vzorů vzor, ​​které lepíme do středu.
 • Pokud se rohy ohnuty všechny záhyby s tužkou.
 • Odhalujeme druhý obrobek, uprostřed aplikujeme lepidlo a přilepíme na něj připravenou postavu. Dostaneme další krásnou hromadnou sněhovou vločku.

Ozdobte okna s krásnými sněhovými vločky na novém 2021, velmi jednoduché, zejména když existují hlavní třídy s hotovými šablonami. Ale pokud ukazujete malou představivost, pak z obvyklého listu formátu A4, můžete udělat nejvíce originální a vynikající vánoční ozdoby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS