Jak připevnit šroubováky na stěnu v garáži

Jak zavěsit nářadí na stěnu v garáži: nejlepší nápady pro skladovací systémy

Garáž slouží nejen jako garáž pro automobily a motocykly, ale také jako sklad nářadí a objemného vybavení. Hlavním úkolem majitele je zabránit přeplnění garáže a udržovat její obsah v pořádku. Je zde však tolik drobného nářadí, přístrojů a různých zařízení, že je obtížné udržet pořádek. A vy chcete mít všechno na svém místě a snadno to najít, že??

S tímto úkolem vám můžeme pomoci. v našem článku vám ukážeme, jak zavěsit nářadí na stěnu v garáži a jaké triky můžete použít, abyste všechny nástroje rozumně rozmístili. Také některé funkční návrhy, které si můžete vyrobit sami.

Nástěnný držák pro svorky

Nástěnné svěrky jsou často naskládané nebo uložené v rohu dílny. Vyrobte pro ně podpěru police z odřezků dřeva a kusu plechu.

Na naši stavebnici lze namontovat až šest lamelových svorek. Velikost držáku nástěnné svorky můžete zvětšit, aby se do něj vešlo více nástrojů, a to vždy o přibližně 30 mm. Nezapomeňte, že pokud se základna výrazně rozšíří, bude nutné kolejnici vyztužit nebo zajistit dodatečnou oporu ve středu.

Rozměry sochoru pro držák nástěnné svorky.

Řezání obrobků na požadovanou velikost a broušení viditelných povrchů. Vyrovnejte díly a vyvrtejte zápustné otvory.

Přišroubujte lištu k podpěrám pomocí šroubů 4,5 x 40 mm.

Otočte podlahové lišty a namontujte podkladovou desku.

Držák zavěste na stěnu přes vyvrtané montážní otvory.

Přímo pod tímto přípravkem je prostor pro uložení svorek s C-rukojetí.

Předmontovaný nástěnný držák tesařských svorek.

připevnit, šroubováky, stěnu, garáži

Držáky pro ně jsou velmi jednoduché a vyrábějí se pro každou sadu svorek zvlášť. Rozměry věšáku se volí tak, že šířka vyčnívající police musí být o něco menší než vzdálenost mezi čelistmi.

READ  Řezné podmínky pro vrtání otvorů

Nástěnný držák pro uložení C-konektorů.

Rails

Na jednu z volných stěn garáže lze umístit několik malých kolejnic, na které lze pohodlně umístit role pytlů na odpadky, papírové utěrky, smirkový papír, lepicí pásku, role lana a další.

připevnit, šroubováky, stěnu, garáži

Mnoho zahrádkářů využívá garáž k uskladnění skládacího venkovního nábytku. Aby nestál v rozích a nezabíral místo, vyrobte pro něj svislý stojan s dřevěnými nebo kovovými držáky a přišroubujte ho k jedné z volných stěn.

Šrouby, matice, hřebíky, šrouby a další drobné předměty nezabírají mnoho místa, ale je velmi nepohodlné je skladovat ve smíšené tašce. Udržujte pořádek pomocí sklenic a víček přišroubovaných na dno skříněk nebo pod pracovní desku.

Plastové trubky

Zbytky trubek z PVC různých průměrů lze použít pro řadu skladovacích aplikací. Například kusy širokých trubek přišroubované ke dnu skříně jsou vhodné pro uložení elektrického šroubováku, vrtačky a dalších podobných nástrojů. Z kusů PVC trubek středního průměru lze vytvořit úložné jednotky pro stříkací pistole, montážní pěnu, trubky s barvou a další nádoby.

Samostatná montáž a skladování nářadí v garáži

Organizace garáže je stejně důležitou součástí interiéru garáže jako izolace, obložení a ochrana před vniknutím cizích osob. Tato místnost vždy slouží jako dílna a sklad nářadí, zahradní a stavební techniky, vybavení pro kempování a rybaření a zimní sklad.

Všechny komponenty by měly být nejen někde uloženy, ale také racionálně umístěny v garáži pro pohodlné použití, zejména pokud je stavba malá. Správné uložení nářadí v garáži je také ochranou před nehodami.

držák pro očkoploché klíče

Jedná se o velmi jednoduchý držák, který je vyroben z nábytkových hmoždinek vložených pod mírným úhlem. Nejprve jsem si vyznačil místa pro hmoždinky a pak jsem je přišrouboval, namazal lepidlem a sestavil držák.

Skladování nářadí v garáži vlastníma rukama: Jak to udělat efektivně a pohodlně?

Prostor garáže je často kombinován s dílnou. Systém ukládání nářadí v garáži musí být promyšlený. Prefabrikované konstrukce GOSNITI jsou považovány za optimální.

Kutilové, kteří chtějí ušetřit, potřebují improvizované materiály pro stojany na nářadí v garáži. Neskladujte pouze složité stroje s pohyblivými částmi.

Abyste měli v garáži správné nářadí a pořádek, můžete využít následující možnosti skladování:

READ  Jak připevnit kabelový kanál k sádrokartonu

Police jsou k dispozici v různých verzích:

Jsou vyrobeny z různých materiálů, například z kovu nebo dřeva. Menší díly vyžadují police. Obvykle se montují ve výšce brady garážníka. Otevřené police jsou vhodnější pro časté používání a uzavřené police jsou ideální pro ukládání nepotřebného vybavení.

Podívejte se, jak si můžete vlastníma rukama vytvořit zajímavou možnost uložení nářadí do garáže:

Pojízdné zásuvky jsou přímými konkurenty pojízdných polic. Přípravek je vybaven specializovanými zásobníky na nástroje.

Tovární stojany na nářadí v garáži jsou vyrobeny v souladu s GOST. Tyto ergonomické konstrukce lze snadno vyrobit vlastníma rukama. Pro skladování velkých strojů nebo pneumatik potřebujete velké regály.

Pokud chcete vytvořit skříňku na nářadí v garáži vlastníma rukama, měly by být k dispozici speciální zásuvky nebo tašky. Takové skladování zabraňuje vnikání prachu. Můžete také racionálně využít boční stěny. Pomocí speciálních držáků na nářadí v garáži vytvořte místo pro upevnění hoblíku. Dveře mohou být opatřeny držáky z kusů gumových hadic.

Šikovný řemeslník si v garáži vlastnoručně vyrobí stojan na nářadí. Je vyroben z dřevotřískových desek. Kovové plechovky od konzerv se používají také jako držáky na nářadí.

Jak ukládat nářadí v garáži?

Dobrým místem pro uložení nářadí je deska na nářadí nebo jen deska na nářadí v garáži. Jsou na nich upevněny šroubováky, klíče a kleště. Chcete-li vytvořit štít pro nástroj v garáži s vlastními rukama, použijte pevnou desku a silné háčky. Upevnění závisí na vlastních preferencích řemeslníka.

Jak umístit nářadí na stěnu v garáži

To je důležité! V tomto typu nosiče by se měly používat pouze úsporné žárovky LED nebo úsporné žárovky.

Pro větší pohodlí doporučujeme, abyste svou podomácku postavenou garáž vybavili zařízením, které umožňuje vyjmout elektrický kabel nosiče z podlahy. Kvůli velké délce se často zamotává pod nohama, překáží při chůzi a snadno se poškodí a zasáhne elektrickým proudem. Zejména v chladnějším počasí, kdy kabel ztrácí pružnost.

Nejlépe je zavěsit ji ze stropu na ocelové lanko natažené podél dlouhé stěny. Za tímto účelem:

  • Do stropu na opačných koncích místnosti přišroubujte dvě kotvy s kroužkovou hlavou;
  • Navlékněte mezi ně provaz s několika šňůrami, které můžete pomocí drátu upevnit kolem trubky;
  • Průměr kroužků musí být dimenzován tak, aby se do nich vešla nosná zátka;
  • Provlékněte kabel všemi kroužky;
  • Pokud je velmi dlouhý, připevněte k drátu háček, na který přebytečnou délku zavěsíte.
READ  Jak vyříznout 45° řez na dřevěné liště

Držák dávkovače pískového papíru

Jednoduchá, ale přesto skvělá garážová řemesla lze vyrobit z recyklovaného materiálu. Pokud pracujete se dřevem, budete pravděpodobně muset hodně brousit. Skladujte ji a rychle odřízněte kus, který potřebujete pro práci, pohodlně pomocí zásobníku vyrobeného z kusu plastové kanalizační trubky.

připevnit, šroubováky, stěnu, garáži

V něm je třeba udělat štěrbinu o něco delší, než je šířka role, a pod štěrbinu upevnit starý pilový list na kov se zuby dolů. Pod hlavičky samořezných šroubů se vkládají podložky, aby mezi nimi a stěnou trubky vznikla mezera.

Jednoduše vložte roli do trubky, veďte ji štěrbinou a zasuňte ji pod látku.

Svorky na ministruny

Řemeslník musí často během práce obráběné nebo lepené díly k sobě připevnit, což vyžaduje garážové nářadí, například upínací svorky. Z plastových hrdel lahví a šroubů jich lze snadno vyrobit libovolný počet.

  • Odřízněte horní část krku a řez opracujte smirkovým plátnem.
  • Označíme ji na 4 stejné segmenty.
  • Vložte šrouby do dvou protilehlých bodů vyznačených na bočních stěnách, dobře předehřejte jejich hroty hořákem, a než vychladnou, otočte je tangenciálně k obvodu.
  • Proveďte řez mezi šrouby na jedné ze značek.

Kompresor pro huštění pneumatik

Pokud máte starou plynovou láhev a motor z rozbité ledničky, můžete z nich vyrobit velmi užitečný nástroj do garáže. kompresor na huštění pneumatik.

Potřebujete filtr vozidla, pojistný ventil, dva konektory a kyslíkovou hadici.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS