Jak připojit PVC panely do sádrokartonu

Jak montovat PVC panely do sádrokartonu

Plastové panely jsou stále více používány k dokončení místností. Zejména jsou ideální pro prostory, kde vlhkost zvýšila vlhkost. na lodžii, na balkonech, v koupelně. Je také důležité, aby tyto struktury mohly být použity při navrhování a stěnách a stropu. Povrch, ke kterému budete připojeni k předběžnému připravení.

Tváří v prostorách s plastovými panely je velmi volitelný povrch domu, nejméně pracný. Montáž desek na sádrokartonové desce. Vomashechnology Process, což je hlavní výhodou materiálu pro dokončování.

 • Upevňovací plastové panely do sádrokartonu
 • Montážní desky na sádrokartonu
 • Obecná pravidla pro upevnění plastových konstrukcí
 • Základní pravidla upevňovací panely warfather deska na sádrokartonu
 • Preferenční funkce GLC panelů
 • Dekorativní nástěnné panely GlK
 • Montáž PVC panely na sádrokartonu
 • Metoda První. kovový doom
 • Metoda druhé. dřevěné převodovky
 • Upevnění obložení k doom
 • Metoda třetího lepidla
 • Kovový řez
 • Dřevěný řez
 • Upevňovací uzávěr k bedně
 • Lepidlo kompozice
 • Trochu o panelech Fiberboard
 • Materiály potřebné pro instalaci
 • Všeobecné pokyny pro upevňovací prvky rámových profilů z kovu
 • Obecná pravidla pro upevnění
 • Jak namontovat PVC panely do zdi bez bedny
 • Když je instalace možná s vlastními rukama bez bedny
 • Když je držák bez rámu nemožné
 • Jak připojit nástěnné plastové panely jen na zeď bez rámečku: Možnosti
 • Je možné instalovat PVC panely bez přepravky na stropu

Sbírka zdi se provádí podle principu Dětského designéra, je zřejmé, že tato práce je snadné provádět i neprofesionální. Během instalace funguje, nemusíte čelit nečistotám, prachu, jakémukoli jinému odpadu. To samozřejmě další argument ve prospěch plastových desek.

Vy jste sami rozhodnout, jak chcete snížit panel. podél nebo napříč. Během instalace struktur byste neměli mít žádné problémy s velikostí montáže.

Montážní desky na sádrokartonu

Nejprve pomocí samořezných šroubů. Pomocí tohoto nástroje jsou k rámu připojeny plastové panely.

Chcete-li efektivně implementovat tuto metodu, musíte vypočítat, jak umístit kovový rám a sádrokartonový list.

Oprava provedení na povrchu sádrokartonu se řídí směrem, který je kolmý k tomu, jak jsou umístěny profily.

V souladu s tím, pokud jsou nosné profily uspořádány svisle, musí být plastové panely umístěny vodorovně.

Musíte také vzít v úvahu tam, kde budou startovní průvodci pevně stanoveny, s nimiž mohou být hrany panelů skryté.

Upevnění plastu na stěnu nebo stropu se vyskytuje na těchto místech, kde je umístěn profil nosiče.

Za druhé, hory návrhy na sádrokartonu s lepidlem.

Metoda je vhodná, protože počet možností instalace pro plastové desky není omezeno. Pro práci, specialisté používají tekuté nehty.

Kolo lepidla zakryjte povrch zadní strany panelu ve středu konstrukce a kolem obvodu, pak jej pevně zatlačte na sádrokartonu. Každý nový sporák je vložen do předchozího.

Obecná pravidla pro upevnění plastových konstrukcí

Ete Příprava byl proveden správně, můžete přesunout krok montáže panelu na stěnu nebo stropu, pomocí lepidla nebo tekutých nehtů. Chcete-li provést správně, použijte samořezný šroub, se kterým jsou tyče bednářů umístěny na povrchu.

V případě, že panely jsou upevněny v horizontální poloze, měly by být tyče umístěny vertikálně. Takže desky jsou přesně připojeny k sobě, namontujte tyče pomocí úrovně.

Instalace by měla být prováděna z úhlu, kde bude proveden úpravě. Stropní sokl, který potřebujete, když návrhy zavřou zeď na samotný strop.

Všechny následné práce budou vyžadovat maximální přesnost, přesnost a velkou pozornost. Namontujte design na sádrokartonu tak, aby jeho malá police může přesně zadat do rohu.

Poté bude nutné nainstalovat plastovou desku do bedny na straně montážní police. Následující konstrukce je spojena stejným způsobem. Instalace musí pokračovat, dokud nedosáhnete otevření úhlu nebo dveří. Tato místa by měla být přednastavena cílovými prvky.

Vložte poslední desku do dokončovacího prvku použitím určitých podmínek.

připojit, panely, sádrokartonu

Technologie obrácení

Každá kuchyně obsahuje sama o sobě jeden dekorový prvek. Povrchová úprava s plastem, například lze provést pouze nad sporákem a přes dřez. Nebo plastová vrstva bude zcela nad stolem. V každém případě, kromě plastu, tapety mohou být zapojeny, dlaždice, dekorativní kámen a t.D. Může být provedeno tak, že jedna zeď byla tapeta, druhá. kachlová, třetí. z kamene, a na čtvrtém. tam budou police s jídly. Každá možnost bude vyhovovat. Ale skutečnost, že plastové pásy jsou již naplánovány na kuchyni se bude lišit.

Instalace plastových oken: Pravidla, sekvence

 • První cesta. Dokončovací proužky vodorovně. Tato metoda může být aplikována pouze tehdy, pokud ne všechny kuchyně budou smažené plastové. Například PVC spadne pouze na horní stůl a zavěsit police. V tomto případě bude položen od 2 do 5 proužků plastu a mohou být instalovány vodorovně.
 • Druhý způsob. vertikální povrch. Tato metoda může být oddělena všechny prostory. Plná stěna může být zaměňována vertikálně PVC proužky a výsledek bude jen skvělý. Kuchyně není výjimkou, tak může být také použita.

Montáž plastu musí nastat v existujícím rámci. Stejně jako v jiných případech s rámem je nutné připravit stěnu, provést dřevěný rám (nejprve bít dolní a horní pásy, a pak namontovat svislé proužky kolem obvodu a horizontálních pásů uvnitř rámu). Když je základ připraven. izolaci můžete umístit do svých intervalů do tepla a zvukově izolovaného místnosti. Plastová úprava je vyrobena s minimálním úsilím a ztrátami z úhlu místnosti. Pokud začnete od středu zdi. pak budete muset dvakrát zkrátit pás plastu.

Varianta stěny PVC je naskládána pomocí vodítek. Existují takové typy: F (pro zahájení pokládání, konce nebo rohy), L (pouze pro počáteční a koncové stěny), H (Univerzální pro připojení, spoje). Existují také externí profily, roh a sokl. V závislosti na plánované rovině jsou zvoleny vodítka.

Pro montáž plastu nepotřebujete šrouby nebo nehty. Každý následný pruh plastu vstoupí do drážek v předchozímu. Pro hustotu sloučenin mohou být některé části smrštitelné za použití kapalných nehtů, ale jsou uchýleny k takové možnosti v extrémních případech. Typ zpracování zeď. velmi jednoduchý, mnohem obtížnější zpracovávat plastový strop. To se však děje pouze proto, že pro instalaci panelů na stropu musíte použít několik lidí.

Chci také přinést nějaké tipy pro ty, kteří se stále rozhodli nezávisle na pokoji v plastu:

 • Při výběru cíle v obchodě věnujte velkou pozornost kvalitě samotných proužků a jejich integritě;
 • Pokud se setkáte s otázkou plastu poprvé, pak se doporučuje okamžitě nakupovat kapalné nehty, které pomohou mírně zlepšovat poprášení v obtížných místech;
READ  Jak připojit rotační sekačku do motorového bloku

V důsledku toho bych rád přála každého mistra velké trpělivosti při práci s takovým materiálem. Proveďte podrobný plán a plán, který budete dělat, a teprve pak pokračujte do práce. Pro ideální typ stěn by měly být hladké. Pokud jsou v místnosti zkosené rohy, je lepší si vybrat jinou možnost dokončení nebo zpočátku sladit všechny stěny. Hodně štěstí v úsilí!

Instalace panelů na sádrokartonu

Sádrokartonová stěna dekorace a strop se provádí pro jejich rychlé a snadné zarovnání pod obrazem nebo tapetou. Ale tato volba je uspořádána ne všechny a je zcela normální. je možné ozdobit hladké povrchy s panely a existují alespoň tři způsoby.

Metoda První. kovový doom

Zpravidla jsou na make-upu namontovány vlákna a PVC a v tomto případě lze použít stejným způsobem. Sádrokartonové plechy jsou připojeny k kovově pozinkovanému rámu, kde jsou profily umístěny svisle, s krokem 30 cm nebo 4 ks na panel. Může to být buď CD (Stěnový kryt) nebo CW (pro oddíl), ale jak v jednom i v jiném případě je k dispozici základ pro upevňovací závorky.

Jako konzole je velmi výhodné použít peored galvanizované profily ve formě pásky. v pracovním stavu jsou navlečeni a podobají dopisu „p“. Šířka kovového profilu, na kterém je opatřen sádrokartonovým plechem, má 60 mm, to znamená, že těsně podél délky příčného příčka písmene „P“, ale upevňovací prvky jsou posunuty do středu. Ukazuje se, že k instalaci konzoly, je to ideální základna, kromě toho, že není nainstalován, ale podél.

Pro přepravku pod panelem potřebujete krok ne více než 40-50 cm, tedy bude trvat 6 řad horizontálních profilů pro místnost s výškou 250 cm. Je to 6, a ne 5. na dně podlahy a v horní části stropu musí být základ pro upevnění na desce. Pro každý profil spodního rámu budete potřebovat jednu suspenzi, proto můžete snadno vypočítat množství materiálu pro kořen.

Pokud délka RADA uspěje více než délka CD, budou muset být povolena a připojena k tomu, i když je volitelná. Namísto konektorů je profil jednoduše oříznut a spojen upevněním s malými šrouby. Ale tady je velmi důležité, aby místo dokování představovalo právě na držáku, proto může mít profil pro správné vypočítat upevnění dvou částí.

Vzdálenost řady CD ze zdi závisí na tom, zda budete připojeni izolaci, která současně slouží zvukově izolaci. Suspenze ve tvaru p-tvaru umožňují takovou mezeru nastavit. Konzoly na bázi jsou namontovány s vlastní montáží 35-50 mm dlouhé a CD je upevněno malými šrouby 9-11 mm dlouhé.

Metoda druhé. dřevěné převodovky

Je mnohem snazší instalovat dřevěný smích, jen zde byste měli postarat, že všechny kolejnice mají stejnou tloušťku. Počet řádků zde je vypočteno podle stejného principu jako pro kov při rychlosti kroku ne více než 40-50 cm. Průřez tyčů však může být zvolen libovolně. v závislosti na tom, zda je nutné namontovat izolaci zdola, a který se ukáže, že je tlustý.

Крепление деревянной обрешётки тоже делается саморезами, длина которых напрямую зависит от толщины бруска. Здесь важно, чтобы шуруп достал до металла под гипсокартоном и держался в нём резьбовой частью. Например, для бруска сечением 50 мм достаточно шурупа 75 мм – 15 мм самореза останется для завинчивания.

Стыки реек обязательно должны сходиться на профилях основного каркаса и каждая сторона должна быть прикручена к основанию. Следует учитывать, что край рейки при закручивании в него шурупа расколется, поэтому, перед крепежом там следует просверлить отверстие. Если не удаётся сделать соединение над профилем основного каркаса, тогда рейки стыкуются путём накладывания шины снизу и/или сверху (обрезок той же рейки).

Poznámka! В ванных комнатах и других помещениях с повышенной влажностью крепление панелей по деревянному каркасу на скобы крайне нежелательно. Dřevo, když otok uvolní závorky a prostě se dostanou z kolejnic.

Upevnění obložení k doom

Pro montáž, panely fibrilové desky na kovu nebo dřevěném doomle používají kleimery. speciální zařízení, která jsou umístěna na spodní mosazi jazyka a upevněte (přibitý) do žlabu. Je třeba poznamenat, že tvarování kleimerů podle sebe-kreslení je mnohem jednodušší, a bude to lepší. Pro každý kleimer potřebujete jeden šroub nebo dva nehty.

První podšívka je instalována se zastávkou v sousední stěně, ale pokud se drží na straně jazyka, může být upevněna pouze přes panel z zkosení. Pro to je tak blízko k okraji, je přišroubován samooblozenými zásuvkami, které na konci obkladu zavřete s dekorativní prkno.

Polyvinylchlorid podšívky (PVC) Náklady bez kleimerů. Na dně jazyka je zástěra, která je buď přibitá na základně sešívačky, nebo je přišroubován se samořezným šroubem. Pokud jsou však možné oba možnosti (závorky nebo šrouby nebo šrouby) na dřevěné frézy, pak by měly být použity pouze šrouby pro CD.

Kromě toho pro plastové podšívky není třeba upevnit panel z zkosení při instalaci první desky, ale tam jsou dvě možnosti zde. První metoda je, když je v úhlu (vnější nebo vnitřní), kde je vložen okraj desky. Druhá metoda zajišťuje překrývání posledního panelu na již linkovaném profilu ve tvaru stěny L. Průvodce jednoduše ji stiskne do základny.

Pokud se jedná o vnější úhel, pak namísto „vánočního stromu“ použijte vodítko ve tvaru f-ve tvaru, pouze extrémní obložení na přilehlé stěně se přišroubuje tělem. Pak se strana „EFKI“ překrývá hlavy šroubů a po otočení je panel vložen do cívky. Mimochodem, pokud si přejete, může být pro MDF použit stejná metoda s průvodci.

Metoda třetího lepidla

V některých případech je potřeba úsporného prostoru, to znamená, že doomle v každém případě bude trvat několik centimetrů místnosti, ale pokud to není pevné, může se stát rozhodným faktorem pro umístění nábytku nebo koupelen. Pokud je potřeba úsporné místo, nepotřebujete izolaci, a chcete se zbavit dodatečného rámce, pak použijte metodu lepidla.

Na stavebním trhu je spousta odrůd polymerního lepidla a každý z nich je dobrý, i když se odlišným výrobcem. Ale většina cílů preferuje dvě možnosti, to jsou „tekuté nehty“ nebo PVA. to není jen levnější, ale také pohodlnější. A totéž je vhodná pro MDF a pro vinylu.

Ale pokud s tuhou fixací (kleimery, držáky, hřebíky, šrouby, můžete okamžitě začít instalovat další panel, upevnění na lepidle vyžaduje určitou expozici tak, aby obložení nebylo „swam“. Samotná metoda je však poměrně praktická a spolehlivá.

Jak namontovat panel stromové vlákny na sádrokartonové výrobky tipy na domostr0y.Ru

V tomto případě jsou sádrokartonové plechy upevněny na pozinkovaném kovovém rámu. Profily Zde jsou vertikálně, se vzdáleností 30 cm nebo 4 produkty na jednom panelu. Jako konzoly jsou vhodné pro použití galvanizovaných profilů. Jsou vyrobeny s mašlí a připomínají písmeno n. Panel je instalován spolu, ne napříč, proto je perfektní základna.

Pokud se v sáčku provádí pod panelem, není nutný krok ne více než 50 cm. Pro prostory s výškou asi 250 cm bude tedy vyžadováno přibližně 6 řad profilů. Ale méně a více nemusíte vzít, protože shora a dole je nutné upevnit podšívku.

Množství materiálu pro bednu je považován za jednoduše. pro profil spodního rámu bude vyžadována jedna suspenze.

Dekorativní nástěnné panely GlK

Produkty založené na sádrokartonových listech se používají jako možností rozpočtu pro vyrovnání nebo zdobení stěn. А также, установить шумоизоляционные перегородки в помещении. Их изготавливают с помощью горячего пресса из гипса и строительной бумаги, поэтому они применяются, в основном, для внутренней отделки комнаты.

READ  Jak vyšroubovat šroub s prokluzujícím šroubem pro šroubovák

Благодаря своим положительным качествам и особенностям производства панели ГКЛ облегчают отделку помещения. Теперь не надо выравнивать или штукатурить, красить стены, чтобы отделать жилье.

Благодаря специальному покрытию панели длительно время сохраняют свой внешний вид. Они облегчают эксплуатационное обслуживание. Чтобы их установить не требуются специальные знания или навыки. Všechno je snadné a prostě. Мало того, за счет экологически чистого материала, который используется для производства, панели ГКЛ используют в детских садиках и школах.

Чтобы создать интерьер не придется красить стены или клеить обои. Достаточно будет установить гипсокартонные декоративные панели. Jsou velmi populární v oblasti stavby jako čelní materiál. Díky automatizaci procesu se provádí instalace obkladů dekorativních panelů rychle.

Preferenční funkce GLC panelů

Poptávka po výrobcích neustále roste. A není překvapující, protože produkty jsou vysoce kvalitní a trvanlivé, pomáhají v procesu opravy na oddělení jakéhokoliv povrchu. Nejstarší a praktičtější řešení pro zdobení místnosti. Proto stojí za zmínku o jejich výhodách a pozitivních vlastnostech.

Výhody panelů HCL:

 • Před jejich instalací nevyžaduje předběžnou přípravu povrchu;
 • Ihned po dekoraci může být místnost provozována;
 • Dokončení s panely umožňuje udržovat přístup k komunikačním systémům bez poškození dekorativního povlaku;
 • Panely optimalizují náklady na dokončovací práce;

Upevňovací uzávěr k bedně

Zařízení fibristu panelové desky na bedně (ze dřeva nebo kovu), musíte použít kleimery. Nosí se na spodní hlavu jazyka a připevňují se k bedně. Připevněte kleimery je jednodušší než samo-kresba a bude udržovat stavbu mnohem silnější. Pro každý kleimer musíte připravit jeden odemknutí nebo vzít dva nehty.

Podšívka je namontována se zaměřením do sousední stěny. Z povrchu zkosení je obložení upevněna přes panel. Chcete-li to udělat, blíže k okraji je přišroubován samočinnými kresbami. Aby se na konci instalace nezaznamenali pohled, mohou být uzavřeny dekorativními prvky.

Plastový strop v koupelně. upevnění a instalace

Dekorace koupelny je podrobena závažným testům vysoké vlhkosti, teplotních poklesů, nedostatečného cirkulace vzduchu, a proto vločky rychleji než v jiných místnostech.

Aby nedošlo k opravě každých 5-7 let, koupelna využívá opotřebitelné a vodotěsné úkonovací materiály, zejména plastové stropní panely. Umožňují vám rychle, levně a krásně šířit strop bez vyrovnání povrchu a demontáže starého povlaku. V tomto článku budeme říct, jak provést plastový strop v koupelně správně a efektivně.

Lepidlo kompozice

Warfather deska a PVC panely na sádrokartonu mohou být odstraněny lepidlem. Tato metoda je mnohem jednodušší, protože panely mohou být namontovány v libovolném směru. Nemusíte vyrovnat stěny, protože sádrokarton je zpočátku hladký. Nejjednodušší způsob, jak udělat lepení s tekutými nehty.

Lepidlo se aplikuje na zadní stranu panelů kolem obvodu a středu. Pak musíte čekat trochu, aby se kompozice absorbovala, a pak se výrobky aplikují na sádrokarton a pevně lisují na povrch. Panely jsou pevně stanoveny, každý z nich by měl být vložen do předchozího. Všechna základna jsou tedy hotová, dokud nejsou všechny položky pevné.

Kapalné hřebíky nejsou vždy vysoké kvality, takže můžete také použít samořezné šrouby.

Jak namontovat plastové panely na sádrokartonu

Plastové panely jsou vynikající materiál, se kterým můžete rychle a snadno dýchat nový život na jakýkoliv povrch. Mají malou váhu a necitlivé na vlhkost. Díky těmto vlastnostem není jejich rozsah omezen na vnitřní práci. Materiál se úspěšně používá pro výzdobu letní duše, garáže, užitkových místností a mnoha dalších objektů. Současně v interiérové ​​výzdobě domu se používá poměrně široká.

Příklad stropního povrchu s plastovými panely

Instalace plastových panelů na sádrokartonu je jedním z mnoha variant Dekorativní dekorace, která může být vyrobena s vlastními rukama.

Jak nahradit sádrokartonu. Alternativa k sádrokartonu

Dřevotřísková deska nebo dřevotřísková deska. takový materiál je dokonale vhodný pro konstrukci vnitřních příček a dokončovacích prací, materiál je světlem ve zpracování a dokonale vhodné jako alternativa k sádrokartonu. Jeho výhodou je také skutečnost, že je to docela levné, že stojí, snadná instalace a je odlišena svou silou.

Dřevotřísková deska může být také nahrazena deskami OSB nebo fibustarem, které mají podobné vlastnosti, ale je třeba si pamatovat, že mají dobrou citlivost na vlhkost (tedy v koupelnách, proto tento materiál nelze použít), stejně jako desky budou vyžadovat dobře.Prodedené povrchy před instalací.

Analogová sádrokartonová deska odolná proti vlhkosti

Malé nebo skleněné magnezitové plechy. vynikající ekvivalent sádrokartonu odolného proti vlhkosti, protože tyto listy jsou dobře vyrovnávání stěn a jsou vhodné pro vytváření přepážek. Dokonale vhodné pod botami tapety, malování, dlaždice a t.D.

Tento materiál je také velmi jednoduchý v instalaci, a co je nejdůležitější, nebojí se vody, ohně a mrazu, docela ekologicky šetrné a trvanlivé. Nevýhody zahrnují možnou tepelnou expanzi.

PGP nebo Groove-hřebenové desky. velmi podobné ve své struktuře s sádrokartonem, takže to jsou nejběžnější náhradou. Může být plná a dutá. Jejich pozitivní vlastnosti mohou být nazývány pevnost a spolehlivost, rychlou montáž v důsledku přítomnosti speciálních drážek, schopnost udržet v teple a ne přeskočit zvuky.

Díky těmto vlastnostem je PGP rozpoznán jako nejlepší materiál jako analog sádrokartonové desky schopné zcela vyměnit sádrokartonu. True, takové desky mají trochu nevýhodu. Jsou příliš citliví na vysokou vlhkost.

Existují však dva typy PGP. obvyklé a s posíleným indikátorem odolnosti proti vlhkosti.

Je tedy třeba vidět, že otázkou je, jak nahradit sádrokarton, poměrně reálný v realizaci, a pro jeho řešení existuje mnoho různých stavebních materiálů. Existují materiály s velmi podobnými vlastnostmi a dokonce i se zlepšenějšími charakteristikami než GK.

Instalace dokončovacího materiálu

Po instalaci bedny můžete zahájit montáž. Instalace začíná startovním pruhem profilu, pro to potřebujete 2 typy rohů. začíná a dokončovací práce.

Po upevnění počátečního rohu se do něj vloží první drážka panelu. Po tom, instalaci produktu k bedně.

Instalace panelů k přepravě se provádí samočinnými nebo nehtů.

Po instalaci prvního prvku je úzká strana příštího produktu vložena do drážek a široká strana v drážce úhlu úhlu typu. Instalace všech ostatních prvků je provedena podobným principem.

Spojení mezi prvky by mělo být husté, bez prasklin a mezer, s sotva znatelným spojem.

Kolem dveří, oken a v místech instalace hygienických zařízení se instalace panelů provádí pomocí počátečních rohů.

V závěrečné fázi instalace stropních a podlahových soklů, které umožní skrýt klouby spojů.

Jak namontovat plastové panely na sádrokartonu

Plastové nástěnné panely. nízkorozpočtový způsob, jak odrážet a zlepšit rezidenční, servis, veřejné prostory.

Péče o nátěru není komplikovaná: povlak se promyje vodou a prášky, chemicky stabilní, označuje skupinu materiálů středních požárů, nevytvářejte si médium pro vývoj plísní plísní, bedbugs, švábů a chyb. Vysoká odolnost proti vlhkosti umožňuje použít panely do sprchy, koupelen, kuchyně a veřejných místech.

Hlavní výhodou plastových stěnových panelů. jsou připojeny i ke stěnovým křivkám. Povlak z tohoto materiálu transformuje místnost, přidává estetiku a odpovídá modernímu vlivu módy.

Výroba a montáž tuhosti žebra

Okraje dodatečné tuhosti, ke kterým jsou instalovány stěnové panely, jsou odříznuty jako prací prováděná a v místě jeho provedení. Instalace začíná ze zdi. V prvním vertikálním stojanu je drážka, a ve druhé straně není způsobena orientací všech regálů v jednom směru. V klasické technologii musíte nainstalovat dva vertikální regály tak, aby se řez má formu dvou připojených a opaku písmen „P“. Dva jednotky profilu významně zvyšují cenu bedny a nemají významný vliv na zvýšení tuhosti struktury. Jeden profil je tvořen stabilní a optimální suchost.

READ  Recenze Metabo powermaxx bs elektrický šroubovák

Alternativa k druhé vodítko provede rohový nebo profilový segment 70-100 mm.

 • Zapněte roh nebo segment do zadní části vertikálního stojanu. Odezva na spuštění žebra.
 • Proveďte podobné akce pro všechny prvky bedny.

Technika byla testována a ukázala jeho účinnost při vytváření nízkonákladových trvanlivých bednárů.

Horizontální segmenty segmenty nastavují vizuálně, bez úrovně. Hlavní věc je správně nainstalovat vertikální průvodce. Poloha tuhé tuhosti speciální role nehraje.

Instalace nástěnných panelů na profil

Vypočítat stěnové plastové panely. Standardní velikost listu 122×244 cm. Rozměry typových panelů jsou vhodnější pro popsaný příklad. Vyberte list o šířce 300 mm a délku 3000 mm. Nadměrná délka je odříznuta s mělkou čepelí. Promrody Délka provádějí pro každé místo pro možnost přizpůsobení nesrovnalostí a rozdílů ve výšce místnosti.

 • Instalace panelu Zeď.
 • První panel s pedantickou přesností je nastaven podle úrovně. S nedbalostí instalací počáteční desky do konce stěny je vytvořeno obrovské rozpadu, což nutí demontáž celé země provedené a remake.
 • Zobrazený panel je upevněn šrouby na okraj tuhosti nebo vertikálního stojanu.
 • Vložte druhý panel v drážce počátečního listu. Připojit.
 • Další akce se opakují podle výše popsaného schématu.
 • Blízko konce stěny je obvykle úzkými formami slotů pro celý list. Změřte šířku pásu v blízkosti stropu, podlahy a uprostřed výšky. Z husté lepenky vyříznout vzory. Aplikován na štěrbinu, zkontrolujte správnost velikosti. Vyjměte panel na polovinu a vložte do slotu.
 • Po dokončení instalace jedné stěny instalace panelů na následující povrchy.

Nezřetelné úzké rozštěpy v místech dokovacích panelů se stropem, rohem a podlahami jsou maskovány plastovými dekorativními popruhy, soklů a rohem. Instalace a upevnění se provádí pomocí speciálních západek. Tato metoda umožňuje rychle a snadno demontovat položky.

Plastové stěny panelů, fotografie pokojů se zajímavým řešením interiéru dekorace, budou příručkou při výběru vlastního projektu.

Jak namontovat plastové panely na sádrokartonu

Plastové panely jsou vynikající materiál, se kterým můžete rychle a snadno dýchat nový život na jakýkoliv povrch. Mají malou váhu a necitlivé na vlhkost. Díky těmto vlastnostem není jejich rozsah omezen na vnitřní práci. Materiál se úspěšně používá pro výzdobu letní duše, garáže, užitkových místností a mnoha dalších objektů. Současně v interiérové ​​výzdobě domu se používá poměrně široká.

Příklad stropního povrchu s plastovými panely

Instalace plastových panelů na sádrokartonu je jedním z mnoha variant Dekorativní dekorace, která může být vyrobena s vlastními rukama.

Dřevěný řez

Dřevěná přeprava pro instalaci snadnější než kovové. Stačí se postarat o regály, abyste měli stejnou tloušťku. Číslo se také vypočítá při výpočtu kroku (ne více než 50 cm). Bruck Průřez může být libovolný: Záleží na tom, zda je zapotřebí izolace.

Dřevěná bedna upevnit se self-remízy. Délka této závisí na tloušťce baru. Je důležité dodržovat stav. šroub se musí dostat do kovu pod sádrokartonem a může být tam udržován s nití. Profily musí sbíhat spoje REC.

Je nežádoucí na montáž v místnostech s vysokou vlhkostí panelu na dřevěném rámu. Ten může nabobtnat a rychle přijít do havárie. Vysoká vlhkost vede k sochařství dřeva, v důsledku kterého závorky vypadnou z kolejnic a nebudou moci udržet panely.

Jak montovat PVC panely do sádrokartonu

Pokud se rozhodnete použít plastové stěny jako materiál pro dokončovací stěny, budete používat pochopení, jak opravit PVC panely do sádrokartonu. Při instalaci byste měli dodržovat jasný pracovní plán, protože montáž PVC panelů do sádrokartonu by měla být tak silná a trvanlivá.

Jak lepit plastové panely na sádrokartonu

Pro zajištění plastových panelů na sádrokartonu se používají dva upevňovací prvky:

 • Nadzemní plátno mohou být upevněny samořeznými šrouby;
 • Speciální lepidlo, s nímž můžete upevnit panely na hladký povrch stěnách.

Montáž na samořezném šroubu

První cesta vyžaduje konzumaci režijních panelů na stěnách sádrokartonu s použitím sebeužití. Zde je nutné správně najít profily nosiče, na které jsou přiloženy GLCS. přesně plast je k nim připojen. Plastové panely jsou připojeny kolmé k profilům. Pokud jsou profily instalovány vertikálně, je nutné namontovat PVC panely na sádrokartonu vodorovně, pomocí šroubů.

Spusťte proces upevnění níže. Pokud jsou plátno upevněny svisle, je nutné je namontovat, počínaje levým koncem směrem k okno nebo smyčky dveří. A v prvním a ve druhém případě jsou mušle konzervovány navzájem ve směru pohybu.

Upevnění na lepidle

Druhý způsob, jak vyřešit problém „Jak opravit panely PVC na sádrokartonu“ poskytuje adhezi pomocí lepidla. Zde pro montáž PVC panely na sádrokartonu mohou být v libovolném směru. Tato metoda je obvykle lepena na panely PVC na sádrokartonu v koupelně. A protože GLC-materiál s plochým povrchem nebude zapotřebí další vyrovnání stěn v místnosti. Stejným způsobem s plátnem lepeným ke stropu.

Připevněte plastové panely do sádrokartonu s kapalnými nehty. Složení lepidla musí být aplikována na opačnou stranu kotle uprostřed, stejně jako kolem obvodu. Když je směs dobře absorbovaná, musí se plátno držet na základně, pevně stisknuté.

Vzhledem k tomu, že můžete namontovat PVC panely do sádrokartonové sešívačky, použijte jej k větší síly, pokud vytváří na tekutých nehtech. Ale panely by měly být tlusté, jinak se mohou rozdělit.

Lepením v tomto smyslu plastové plátno dostanete rovný povrch a dávat místnost atraktivní výhled.

Materiálové vlastnosti a možné možnosti pro montáž sádrokartonu

Panely PVC měly obrovskou popularitu na začátku XXI století, kdy byly téměř všude používány. Kuchyně, koupelny, obytné pokoje, nákupní sály a koridory zaznamenané plasty. Dnes se popularita takového materiálu výrazně snížila a používá se k dokončení technických prostor, koupelen a balkonů.

Jeho aplikace dává několik výhod, což umožňuje nejen zradit místnost atraktivní vzhled, ale také k zajištění vynikající ochrany stěn před nárazem vlhkosti. Je namontován poměrně jednoduchý a snadno připojený k hotové sádrokartonové desce.

Příkladem montáže PVC na sádrokartonových panelech je k dispozici v různých barvách a může mít různé tvary a velikosti. Funkce materiálu je dutá struktura se sadou hran a přítomností speciálního zámku, který umožňuje panelům pevně propojené. V důsledku toho povlak získává monolithium a dokonale protilehlé vlhkosti. Montážní panely pro sádrokartonu mohou každá, hlavní věc je jasně sledovat pokyny a odpovědně přiblížit úkol.

Každá z těchto metod má své vlastní vlastnosti, ale jejich účinnost je na vysoké úrovni.

Schéma montáže na panelu PVC na lepkavém z nich je výhodnější, protože umožňuje, aby se v případě potřeby odstranil PVC povlak, druhý ji pevně upevňuje bez demontáže. V důsledku toho se mohou rozbít a odtrhnout kusy.

Instalace panelů PVC pro lepidlo: Krok za krokem Pokyny a pracovní prvky

Nainstalujte panely PVC bez bedny přímo na sádrokartonu. Polymer nebo speciální lepidlo lze použít k práci s plastovými panely.

Zároveň je první možností ekonomičtější a není horší v kvalitě lepení jakýmkoliv druhem speciálních kompozic. Postup pro montáž PVC panelů na lepidlo je následující:

  Za prvé, povrch sádrokartonu je nutný k předvídání, eliminování přebytku prachu a nečistot z něj. Kromě toho zpracování speciálních roztoků zvyšuje adhezivní vlastnosti listů kabelových listů, díky kterému lepidlo bude lépe drženo na zdi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS