Jak ripovat nové motocosy

Zvláštnosti

Je třeba poznamenat, že benzínový mosaz pro trávu se provádí velmi jednoduše. Dost na to, aby viděli, jak ostatní uživatelé používají tuto jednotku, aby ji začali plně používat. Provádění základních technických funkcí je intuitivní a nevyžaduje žádné obtíže v praxi. Správně válcování benzínového zastřihovače pro trávu nebude fungovat. Kromě toho téměř chybí je rozdíl mezi domácími a profesionálními kategoriemi.

Klíčovým rozdílem je typ motoru. Na techniku ​​pro profesionály je silnější a dává více zatáček. Dvouddobý motor se často používá v modelech domácností. Čtyřtaktní agregáty jsou spolehlivější a produkují větší úsilí, takže vhodné pro speciální podmínky, komplexní a zarostlé oblasti.

Kromě toho je nutné zvážit, zda jsou dodávky dodávány.

Kontrola převodovky sekačky trávníku a jejího maziva

Kontrola převodovky před zahájením trimrů benzínu pro trávu musí být prováděn pravidelně. Nedostatek mazivu nebo jeho malého množství zvyšuje tření převodovky převodovky převodovky provozu na poměrně vysokých otáčkách. Jako výsledek, přehřátí a převodovky. MOTOCOS GEARBECKO FAILS. Zabránit vzniku takového členění během provozu a pomáhá pravidelné kontrole.

Při detekci, před spuštěním benzínového plivání pro trávu, nedostatečné množství mazání v převodovce nebo jeho nepřítomnosti do pouzdra „Litol“. K tomu je nutné odšroubovat šroub na ohybu skříně ozubeného přenosu do „litol“ na Zashol.

Práce s vyžínačem benzínu po dlouhou dobu, každých 8-10 hodin přidejte mazivo k tyčové převodovce.

Musím běžet přes motocos?

Trvanlivost MOTOCOS závisí na jeho řádném provozu, s výhradou některých pravidel rozšířil životnost převodovky a motoru. Na moderních modelech jsou instalovány 2-mix nebo 4-mix motory. Pracují na benzínu s oktanovým číslem 92 a na speciálním dvoudobém oleji pro zahradní zařízení. Na 1 litru hořlavého se přidá 20 ml oleje. Podíly se mohou mírně lišit v závislosti na výrobci.

Při nákupu nových motocosů se mnozí zajímají. je nutné běžet? Existuje mnoho různých názorů, ale odborníci tvrdí, že odtok není nutný. Pro vymazání částí nástroje stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel:

 • První tři palivové nádrže pojďme pracovat vysokou rychlostí, ale bez velkého zatížení. sekání rybářské linky po dobu 10-15 minut s přerušením;
 • Nový cyklus start pouze poté, co je nástroj zcela chladný;
 • V žádném případě nenechte motor práce na volnoběhu. přispívá k tvorbě automobilu ve spalovací komoře.
READ  Jak řezat dlaždice bez plastových řezů s vlastními rukama

S nesprávnou operací, motocosy na stěnách válce a v blízkosti výfukového okna v důsledku neúplného spalování paliva a směsi vzduchu jsou vytvořeny vklady. Kus koksu může rozebrat a poškodit detaily skupiny válce-pístu. To snižuje zdroj motoru a může vést k výstupu elektrické jednotky.

Po těchto událostech může být motocosa provozována za plného zatížení. Chcete-li rozšířit životnost tohoto nástroje, nezapomeňte ji včas sloužit: Každý rok je změnit palivový filtr v nádrži plynu, pravidelně čistěte vzduchový filtr, postupujte podle kvality maziva v převodovce. Každé 100 hodin by mělo být dáno nástrojem servisního střediska pro nastavení ventilů motoru. Pak sekačka na trávu bude sloužit nárokovaným obdobím a nevyžaduje neplánovanou opravu.

Kolik by mělo spustit nový zastřihovač trávy?

Motorový motor běží od středu a mírně nad průměrným zatížením motoru v cyklickém provozu: tráva trávy trvá 1. 1,5 minuty, pak 15. 20 sekund nečinný. Maximální výkonový motor se dostane po výrobě několika plnohodnotných výplní nádrže.

Většina výrobců motocosu této hladiny ukazují, že motor TC-W3 třídy je vhodný pro motor. To znamená, že můžete použít minerální, syntetický a polosyntetický olej 2t. Pro profesionální MOTOKOS je vhodné koupit pouze ty značky olejů, které výrobce doporučuje.

Provozní motorová dieselová a benzínová motory

Selhání motoru se provádí nejen po zakoupení nového vybavení, ale také při instalaci nového motoru, po velkých opravách, upgradu nebo výměnu jednotlivých motorových uzlů (motorkultivátor).

Před zahájením postupu je nutné zkontrolovat správnost a kvalitu sestavy zařízení, upevnění všech spojovacích šroubů, přítomnosti požadovaných maziv. Další akce Algoritmus je následující:

 • Vyplňte požadované množství oleje do klikové skříně, zkontrolujte její úroveň pomocí sondy.
 • Přidejte požadované množství paliva (benzín A92 nebo Diesel palivo, v závislosti na typu motoru) do palivové nádrže.
 • Zkontrolujte připojení snímače hladiny oleje na relé.
 • Otevřete ventil palivového nádrže.
 • Několikrát zapněte startovací stroj, nevěnujte pozornost zapalování. Na dieselovém motoru musí být dekompresor zapnut.
 • Otevřete plynový ventil karburátoru benzínu.
 • Spusťte motor a zavřete závěrku, když se zahřeje.
READ  Vyberte si zastřihovač trávy pro trávu

Poté můžete začít pracovat v motoru. V první fázi se doporučuje začít s nízkými otáčkami, postupně a postupně zvyšovat je na hodnoty mírně nadprůměrné. V tomto případě je nutné vypracovat všechny přenosy motobloku, během 1-2 hodiny. To vám umožní zkontrolovat nejen motor, ale také převodovku agregátu.

Druhá etapa poskytuje kultivaci, orání půdy a přepravuje malé zatížení (až 200 kg). V této fázi je velmi důležité překročit přípustné zatížení na jednomódním traktoru uvedeným v návodu k použití. Příklad: Pokud je maximální hloubka zpracování půdy 30 cm v pasu, poté, když je motor spuštěn, hloubka ponorných fréz nesmí překročit 15 cm.

Zahájení dieselového motoru není zásadně odlišný od plynového motoru, ale je důležité si uvědomit, že jakýkoli motor nemá rád pracovat na nečinnosti při vysokých rychlostech. To je velmi běžná chyba, která vede k vážným důsledkům, až na generální opravu motoru. Pro různé motobloky může proces členění trvat až 10 hodin.

Po poruše motoru a bloku válce musí být olej v klikové skříni a převodovce nahrazena novým, na základě doporučení v návodu k obsluze.

copánky pro trávu, jsou trimry pro trávu, populární. Tato rozpočtová vozidla mohou být použita na DACHA, soukromé farmy, farmy a inženýrské sítě. Praktičnost takových zařízení však může vyhodnotit pouze ty, kteří mohou správně zahájit svou práci.

Hlavní rozdíl mezi sekačkou trávníku z vyžínačem pro trávu elektrické

Odpověď na otázku než sekačka na trávu se liší od zastřihovače pro trávu elektrického, stojí za zmínku jejich napájení. Na základě názvu je třeba vidět, že sekačka na trávu pracuje na směsi paliva (gasolinemaslo) a elektrický vyžínač pro trávu z elektrické sítě.

Pro provoz elektrického zastřihovače pro trávu může být prodloužení nutné, což není vždy vhodné, když. Proto před zakoupením jedné nebo jiné jednotky stojí za to rozhodnout se na straně střev a přítomnost zdroje energie. Trimory benzínu pro trávu v tomto srovnání jsou pohodlnější při provádění manévrů.

READ  Jak zprovoznit elektrický šroubovák z elektrické sítě

Výsledkem řádného roveru benzínového zastřihovače pro trávu

Poté, co jste běžel v sekačce trávníku podle pokynů, v důsledku toho se dostaneme k nástroji připravený k práci. Samozřejmě, že je nejlepší nejen číst fáze, ale také vidět běží na videu od specialistů. Získá se výsledek správné akce:

 • bezproblémový provoz benzoinstrumentu po dlouhou dobu;
 • Vysoce kvalitní start zařízení a stabilita dodávaného napájení;
 • Nedostatek nepředvídaných vyžínačů pro trávu po vysoce kvalitním běhu;
 • Nedostatek přehřátí.

V tomto ohledu je primární zpracování čínského copu pro trávu nedílnou součástí kvality provozu zařízení, které může pracovat bezchybně za použití nožů pro benzoky nebo řezání rybářských regálů různých průměrů při zpracování oblastí dostupných pro nákup ve speciálním obchodě „Kosi spos pro trávu“.

Dát svůj pás

Bez pásu je práce zastřihovače pro trávu nemožné: poskytuje také redistribuci napětí z rukou do ramen a páteří a pomáhá optimalizovat návraty. Je třeba nosit pás k již smontovaným zařízením, když je tyč v kyvetě motoru.

Samotný pás je připojen na kovový závěs, který poskytuje husté přistání i při maximálním zatížení. Konstrukce připevnění pásu je stejný ve všech modelech a nevyžaduje další manipulace během instalace. Stačí vložit smyčku v otvoru. A bude zajištěn.

Nestačí jen na pás, musíte jej upravit na sebe. Úprava pásu závisí na lidském růstu. Můžete se ujistit, že pás je správně natažen. Pokud se ramena a ruce nedostanou dost unavený dostatečně rychle při střelbě a vibrace nezpůsobují nepohodlí ve svalech, pás je správně nainstalován. Pokud se vaše ruce unavené rychle, vypněte zařízení, uvolněte pás a znovu jej utáhněte. Tento postup by měl být proveden, dokud se zastřihovač pro trávu nebude ležet přesně „v ruce“, a když bude vážit, délka tyče bude optimální vůči povrchu.

Upravte délku pásu, který chcete použít smyčku je poměrně jednoduchá: Stačí jej utáhnout, abyste zmenšili hlasitost nebo se uvolněte k přiblížení délky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS