Jak rozebrat benzín trimr pro trávu

Oprava trimrů (Benzokos, Electrocos) HUTER (HUTER)

Oprava vyžínačů musí být provedena co nejdříve, pokud se objeví první známky rozbití tak, aby menší poruchy nebyly vedeny k vážnějším problémům. Pro všechny modely se charakterizuje přítomnost takových hlavních uzlů a konstrukčních prvků: hnací systém (motor), přenosová zařízení, pracovní část (nůž nebo rybářská linka), pásy a rukojeti. Rozpad může dojít v jakékoli části, ale některé uzly selhávají mnohem častěji než jiní.

Provozování benzínu nebo elektřiny Motocos (jako různé modely, od různých výrobců) se liší v návrhu a charakteru problémů. Některé z nich jsou poměrně jednoduché, mohou být odstraněny vlastními rukama, zatímco jiní budou vyžadovat více opravy nebo přístup do servisního střediska.

Stanovení příčin poruch

Pokud je motor vyžínače pro trávu spustí nebo stánky bezprostředně po spuštění, během redukce převodovky nebo během provozu zařízení jsou slyšet cizí zvuky a vibrace je jasně cítila. Je důležité vytvořit vizuální kontrolu a identifikovat non-pracovní uzel.

Pro optimalizaci přípravných činností před opravou je nutné provést jednoduchou diagnostiku a postupně kontrolovat:

 • přítomnost paliva v nádrži a mazání v hlavních uzlech;
 • Kontrola zapalovacích svíček a jeho výkonu;
 • Čistota palivového a vzduchového filtru motocosu;
 • Promoce kanál a Sapuan zařízení;
 • Kvalita použitá paliva a maziva.

Pro stanovení funkčního výkonu zapálení sekačky trávníku je nutné určit, zda svíčka funguje, testoval vzhled jiskry při kontaktu funkčního zařízení.

Samotná zapalovací svíčka může být změněna na nový, po sušení svíčkového kanálu, pokud je to nutné, starý prvek bude také suchý, čistí se speciálními zařízeními a vrátí se na místo.

Prevence Breakdown

Aby nedošlo k poruchám a provádění následných drahých oprav, doporučuje se dodržovat řadu jednoduchých pravidel pro použití zastřihovače pro údržbu trávy a převodovky.

 • Namažte tuto zahradní nástroj potřebu ihned po zakoupení. před zahájením operace. Obvykle nebo huter) způsobuje pouze malé množství maziva, což je jen dost pro běh.
 • Na konci sezóny nebo před dlouhodobým skladováním zastřihovače pro trávu by měla být převodovka demontována, zkontrolujte stav ložisek a ozubených kol, namažte uzel.
 • Je třeba přidat mazivo poté, co bude nástroj pracovat z dvaceti až čtyřiceti hodin. S intenzivním zatížením se tentokrát sníží na dvacet hodin.
 • Při opravách designu nebo před začátkem sezóny změňte mazivo k novému.
 • Když převažuje převodovka nebo dělá silný hluk, musíte zkontrolovat dostupnost mazání. Pokud je přítomen v dostatečném množství, doporučuje se jej zcela nahradit jiným.
READ  Jak snížit spotřebu paliva na benzokosu

Tak, provádět opravy a mazání převodovky MOTOKOS může být nezávisle doma. Přidání maziva nebude obtížné, podrobný popis tohoto procesu a doporučení pro výběr vhodné látky lze nalézt v pokynech přístroje nebo na videu, které jsou uvedeny na internetu. Většina přestávek převodovky je typická pro trimičy různých značek, je velmi snadno odstranit, pokud znáte správný postup. A aby se zabránilo jejich vzhledu, postačuje dodržovat jednoduchá pravidla provozu a provádět včasnou údržbu převodovky trimru pro trávu.

Kontrola převodovky sekačky trávníku a jejího maziva

Kontrola převodovky před zahájením trimrů benzínu pro trávu musí být prováděn pravidelně. Nedostatek mazivu nebo jeho malého množství zvyšuje tření převodovky převodovky převodovky provozu na poměrně vysokých otáčkách. Jako výsledek, přehřátí a převodovky. MOTOCOS GEARBECKO FAILS. Zabránit vzniku takového členění během provozu a pomáhá pravidelné kontrole.

Při detekci, před spuštěním benzínového plivání pro trávu, nedostatečné množství mazání v převodovce nebo jeho nepřítomnosti do pouzdra „Litol“. K tomu je nutné odšroubovat šroub na ohybu skříně ozubeného přenosu do „litol“ na Zashol.

rozebrat, benzín, trimr, trávu

Práce s vyžínačem benzínu po dlouhou dobu, každých 8-10 hodin přidejte mazivo k tyčové převodovce.

Jak rozebrat ozdobnou převodovku pro trávu

Aby bylo možné demontovat reduktor vyžínače pro trávu, je nutné.

 • Odstraňte převodovku z potrubí, oslabení pod převodovkou dvou kravatových šroubů.
 • Převodovku omyjte štětcem, například v benzínu bez oleje a suchu.
 • Kulaté rohlíky přinášejí konce blokovacího kruhu a vezměte si to.
 • Stejným způsobem odstraňte druhý blokovací kroužek.
 • Je nutné silně zahřívat převodovku vyžínače pro trávu, motocosy převodovky nebo převodovky plynové průmyslové (technické) fén při teplotě odcházejícího vzduchu 600 ° C.
 • Poté, silné fouká dřevěného baru na horní části tělesa převodovky, vyrazí otrokový hřídel s ložiskem a převodovky (nejprve stojí za to, že se snaží porazit ložiska bez ohřevu). Je nutné zasáhnout pouze dřevěný bar, protože kov, můžete například rozbít pouzdro s kladivem.
 • Stejným způsobem odstraňujeme moderátorový hřídel s ložiskem a převodovkami (zahřát místo, kde ložiska a těly dřevěné tyče sedí na skříni koaxiálně, vyrazí hřídel se dvěma ložisky a převodovkami). Jak rozebrat převodovku vyžínače pro trávu, sekačky převodovky sekačky a převodovky motocos. Takže ne teplo, můžete se ho pokusit použít.

Montáž převodovky pro trávu je vyrobena v řádu reverzní demontáže (sestava po nákupu a výměně vzniku náhradních dílů). Sbírejte reduktor mnohem jednodušší než demontáž. všechno jde, doslova, prsty. Někdy je nutné lehce spát, nainstalovat zajišťovací kroužky a zkontrolovat, zda strom otrok se točí.

Pokud jsme se rozhodli nahradit redukci vyžínače pro trávu na špatném jednom, pak v nové převodovce, měli byste věnovat pozornost průměru trubky, pro který je převodovka určena (častěji 25,4 mm nebo 26 mm), průměr hnacího hřídele (více často 8 mm), velikost čtverce hnacího hřídele (častěji než 5 mm nebo hvězdy na 9 zubů) a ochrana upevnění na převodovce, stejně jako na matici (s levým vláknem). častěji m10x1.25).

Blok: 3/4 | Кол-во символов: 1838

READ  Jaký olej vyplní zastřihovač pro trávu

Замена катушки зажигания

Главным признаком того, что вышла из строя катушка зажигания и требуется ремонт триммеров, является отсутствие искры на свечах. Очень важно в этой поломке не спешить с заменой катушки, в большинстве случаев причина поломки заключается в отсутствии контактов, в кнопке выключателя, которая, возможно, сломалась, или же проблема в самой свече. Ее требуется проверить обязательно, возможно, где-то пробивает ток или имеются зазоры или нагар.

Если двигатель триммера для травы не может развить нужную скорость, то вполне вероятно, что засорился воздушный фильтр или присутствует мусор в самом двигателе. Решение проблемы понятно сразу — прочистить двигатель и фильтр, в некоторых случаях может потребоваться замена фильтра.

Если двигатель не заводится

Když se sekačka na trávu nespustí, musíte nejprve zkontrolovat, zda palivo skončilo v nádrži. Pokud je vše v pořádku, musíte zkontrolovat svou kvalitu. možná jste získali levný typ benzínu, který nehodí zařízení. Pro Brazu pro trávu je nejlepší použít dobrý benzín, který je zakoupen na čerpacích stanicích, značka nesmí být nižší než AI-92.

Nezavržujte a nezískejte levné palivo, protože to povede k tomu, že skupina válce-pístová skupina selže, a pro opravy můžete strávit mnohem více peněz než na vysoce kvalitním benzínu.

Je také velmi důležité správně připravit palivovou směs a kombinovat olej a benzín v požadovaném množství. Proporcionální poměr by měl být uveden v příručce. Proto je tak důležité, aby je napsáno v ruštině, protože existuje možnost, že různé modely sekačky vyžadují několik různých proporcí pro úspěšnou operaci.

Není třeba použít směs paliva ve velkých objemech, protože pokud ukládáte nepoužívaný objem v místnosti po dlouhou dobu, pak ztratí své vlastnosti. Je lepší použít čerstvě připravené řešení.

 • Problém v motoru se může stát znečišťování palivového filtru. Nejdříve musíte zkontrolovat filtr. V případě potřeby jej nahraďte. Příchozí tryska v žádném případě nemůže být ponechána bez palivového filtru. A zároveň stojí za to kontrolovat vzduchový filtr. Když je třeba odstranit, opláchněte benzínu a zavést. Pokud jste v zemi nebo v soukromém domě, bude to stačit k opláchnutí v čisté vodě, s použitím různých detergentů. Poté opláchněte, stlačte a dejte suché. Hotový filtr je smáčení v malém množství oleje, který se používá pro přípravu směsi. Přebytek odstraněn kompresním filtrem pomocí rukou. Poté lze položku instalovat zpět.
 • Pokud všechny tyto postupy nepomohly a motor ještě není spuštěn, můžete se pokusit upravit rychlost při volnoběhu, pro tento start otočte šroub karburátoru. Je velmi podobný nastavení podobné části autem. Pokud neexistuje žádné zkušenosti s regulacím karburátoru, můžete si prohlédnout video na internetu, které jsou velmi jasné a cenově dostupné. Tam bude jasně ukázat, jak můžete upravit karburátor sekačky trávníku s vlastními rukama.
READ  Zahradní naviják pro strunovou sekačku na trávu, jak jej navinout

Síť čištění v tlumiči

Výfukový tlumič je vybaven mřížkou. protiskluzovou obrazovkou. V průběhu času je tato síťová síť ucpaná, zarostlá s vypáleným olejem a snižuje výstupní výkon motoru. Tento problém je vyřešen mřížkou se starým zubním kartáčkem, stlačeným vzduchem nebo malým drátovým kartáčem.

Jak vidíte, opravu sekačky trávníku s vlastními rukama. není to tak těžká věc a mnozí budou schopni eliminovat většinu závad.

Řezání pro řezání uzlů sekaček

Silent Headset s časem se zvedne nebo opotřebovává. Práce s nástrojem se stává napjatým, zvyšuje se zátěž, kvalita důkazu se zhorší. Kovové pilové listy naostřené, plastová změna.

rozebrat, benzín, trimr, trávu

Pokud řezný nástroj slouží úniku pro zastřihovač, postupně se opotřebovává a v cívce je instalován nový materiál. Princip provozu frézy s rybářskou linkou je uvězněn v postupném spřádání cívky pod působením odstředivé síly. Při kontaktu s trávy se sušička pro zastřihovač týká, z cívky se postupně podává. Zvláštní vinutí je zapotřebí, aby se dva řezné prvky, které mají být současně a nejsou zmateny.

Obrázek ukazuje, jak správně vítřit přednášku pro zastřihovač na cívce sekačky na trávu. Před navíjením nové čáry pro vyžínač je nutná:

 • Odšroubujte trysku, opatrně odstraňte víko, držte pružinu rukou;
 • od cívky k odstranění zbytků staré rybářské linky;
 • Změřte 5 metrů nového řetězce a přeložte ji na polovinu;
 • V řídicích cívcích pod 2 koncem zahájí střední část pro vybrání a navíjejte šipky pro každou polovinu řetězce;
 • Zbývajících 20 cm utratí speciálními vybráními na opačných koncích cívky;
 • Nainstalujte pružinu a podložky, výstup konec linky směrem ven, zavřete kryt bubnu.

Aby bylo možné lépe asimilovat, jak změnit únik pro zastřihovač na benzokos, sledujte video.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS