Jak sbírat řezačky pro jednosměrný traktor traktor

Motorový mlýn: výběr, provoz, nezávislá výroba

Frézovací fréza na motoblock. jeden z nejčastějších typů doplňkového zařízení pro zpracování půdy. Je to sada speciálních nožů na ose. S jejich pomocí můžete rychle a snadno se zbavit plevelů, kultivovat půdu na pozemku. Chcete-li vybrat optimální zobrazení frézy pro váš motoblock, měli byste je trochu klasifikovat.

Pod umístěním řezačky jsou laterální a namontované. Strana jsou instalována na obou stranách na jednomódním traktoru, pracují z hnacích hřídele kol. Ve skutečnosti, při podobném uspořádání tyto frézy nahradí kola a vedou techniku ​​v pohybu.

Druhým typem je frézovací fréza, která pracuje z výtokového hřídele, je umístěn za jednotkou a neúčastní se pohybu. Motorobloky značky TSELIN, NEVA MB-1 a MB-2, MTZ mají přesně takový řezač zařízení.

Podle návrhu nožů jsou izolovány dva typy řezaček. šavle ve tvaru (aktivní, standardní) a tzv husa tlapky.

Aktivní řezačky

Aktivní frézovací fréza se skládá ze sady čtyř silných nožů namontovaných na úhlu 90 ° vzájemně k sobě. Takové sady na jedné ose mohou být ze dvou nebo více. Počet dalších fréz, stejně jako velikost jejich nožů, je přímo přímo z výkonu motoru. Nože pro tuto frézu ve formě zakřivených proužků, ohýbané střídavě v různých směrech. Jejich design a síla umožňují bez obav o léčbu panny, stejně jako oblasti, kde se kladou kameny a kořeny.

Husí nohy

Druhý konstruktivní typ fréz. husa tlapky. Produkt získal svůj název pro neobvyklý tvar řezných prvků připomínajících tlapky nohou. Mají tvar trojúhelníku a uspořádány na okrajích regálů. Počet řezných prvků a velikost tohoto modulu také závisí na výkonu motobloku. Čím více regálů s noži. lepší zpracování.

Tento frézovací fréza je schopna zpracovávat těžké panenské a hliněné půdy, ale v oblastech s vysokou vegetací a kořeny, s největší pravděpodobností bude produkt ucpán.

Motoblock Pomocné vybavení

sbírat, řezačky, jednosměrný, traktor

Mezi nezbytná vylepšení motorového bloku ve formě příloh se doporučuje, kromě výše uvedených, následující prvky:

Pro návrhy kol používaných jako pohybu motorového bloku na orné půdě se používají kola s gumovými pneumatikami. Jak provést kola pro motoroblock s Gruppiersem, řeknou zkušenost a schopnost pracovat s hotovými konstrukcemi, například s ocelovými disky z autokoli.

Roh je řez na segmentech 35-40 cm. RIM disk je umístěn na stejných segmentech. Nejlepší, pokud existují. Značky jsou vyrobeny a na místech jsou značky svařované rohy.

Výtah Udělejte to sami za motoblock lépe vyrobený z řezané trubky o průměru 100 mm. Samotný výtah je vyroben ve formě válce na držáku. Pokud je to nutné, změní svou pozici a umožňuje zvýšit uniosný traktor na podporu. V obvyklé poloze je výtahový hřídel před jednotkou a používá se jako referenční válec při překonání příkopů a tyčí.

Motor-roll lopatka se doporučuje být shromážděn v případě, že je plánován použít jej jako stroj odebrání sněhu.

 • z plechu o tloušťce 1,5-2 mm;
 • tvrdý plast s nožem na dně kovového pásu;
 • Z překližky 8-10 mm tlusté nebo OSB desky 10-12 mm.
READ  Jednonápravový traktor se při rozjezdu vrací zpět

Kbelík je pevně upevněn na rámu motobloku. Pro usnadnění práce můžete provést otočné zařízení pro změnu úhlu sklonu řezné roviny k povrchu silnice.

Zlepšete domácí úkoly pro vaše vlastní požadavky bez mnoha. Koneckonců, namontované vybavení na jednomódním traktoru může být sestaveno nezávisle, dělat vše s vlastními rukama.

Husí nohy

Tyto modely se objevily na trhu relativně nedávno. S jejich pomocí, jakýkoliv virulentní může být zpracován, jsou také účinné při kultivaci pevné a složité půdy.

 • pevný design, který poskytuje vysokou přesnost výkonu;
 • Zařízení bojuje dobře s plevelem;
 • Snadná obsluha, možnost nahrazení dílů doma.

Takové modely, na rozdíl od sloupovitých frézovacích mlýnů, jsou vyrobeny z uhlíkové oceli, což je trochu ztrácet trochu.

Vlastnosti nožů kultivující řezačky

Frézka pro motoblock (zpracování půdy). Zařízení pro zpracování půdy. Na lehkých kultivátorech jsou instalovány místo kol. Pro těžké modely motobloků nebo minitraktorů, které jsou vyrobeny podle typu upevnění. Použité půdy pro broušení, uvolnění nebo zarovnání Země. Dobře zavedené sklopné vybavení při vývoji panny. A používá se k tomu, aby se hnojivo a bokem.

Typy nožů pro frézovací mlýny

První ze všech, konstrukční funkce nožů určují hloubku a typ léčené půdy. Pro hustou a tuhou půdu, stejně jako tiše aplikujte tlustší. Pokud máte v plánu zpracovat leavy velkých hloubek, používají dlouhé lopatky. Pro zlepšení zachycení má řezný nástroj zakřivenou formu. Směr ohýbání se stane vpravo nebo levé straně.

7 prospěšná zařízení pro moderní představuje názor, že práce v zemi je poměrně únavná okupace, která trvá spoustu času a úsilí

Řezací těleso podle způsobu upevnění na pouzdro řezačky může být skládací nebo monolitický. Ten je všechny svařované design bez možnosti nahrazení poškozených dílů. Praktičtější je skládací volba. V takovém provedení je možné změnit složku selhala. Kromě toho, s množstvím vyměnitelných nožů různých délek, můžete rychle provést tinkturu zařízení pro zpracování půdy pro různé hloubky.

Materiál výroby nožů

Aby bylo vydržet těžké zatížení při práci, stejně jako abrazivní, řezací tkaninové frézy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní uhlíkové oceli. Takový materiál je dobře tolerující tepelné zpracování, aby se zvýšila pevnost a tvrdost. Kalení řádově zvyšuje odolnost proti opotřebení nástroje. Někteří výrobci dělají řeznou část kování. Takový detail má větší životnost.

Dopad na tlakovou ocel pro kování způsobuje účinek štítku. kalení kovové povrchové vrstvy. To činí řeznou hranu větší pevnou a namočenou takový nástroj je méně pravděpodobný než razítko.

Pokyny Jak sestavit frézy pro kultivátor

Začínáme, je vhodnější rozdělit levé a pravé nože, připravte klíče, abyste utáhli závitové držáky. Tříbarevý levý frézovací fréza bude obsahovat dvě levostranné a jedno pravostranné lopatky v každém řezu a vpravo. dva vpravo a jeden levostranný. Před zapínáním řezného prvku byste se měli ujistit, že ostré hrany jsou směrovány podél motobloku vpřed.

Montáž první externí sekce

Chcete-li provést montáž levostranného frézy správně, neměli byste se ustoupit z pokynů:

 • Dejte hřídel s deskami pro montáž nožů vertikálně.
 • Připevněte levý kotouč do příruby paralelně tak, aby se jejich hrany a montážní otvory shodovaly.
 • Pod úhlem, aby se druhý levý nůž.
 • Upevněte šroub z vnějšího okraje obou lopatek, ale nezdržujte se.
 • Při úhlu shora na prvních dvou lopatích připojte správný nůž.
 • Upevněte šrouby, utáhněte.
READ  Co může řezání těsnění na karburátoru

Na výše uvedení je instalace řezných prvků stejné skupiny. Chcete-li chybu opravit, musíte vyměnit levý nůž.

Montáž následných sekcí

Instalační algoritmus pro komponenty bude podobný. Rozdíl spočívá v poloze prvního prvku na následující přírubu. Čepel musí být instalována rovnoběžně s jedním z nožů již smontované skupiny, a tak, aby sdílí úhel (diagonální) mezi již pevnými noži.

Prvky na třetí přírubě musí být instalovány s posunutím vzhledem ke skupině nožů druhé části, čtvrté. s posunutím relativně třetiny.

4-čepel řezné nuance

Pro správné sestavení frézy na kultivátoru se čtyřmi řeznými prvky, také používat princip posunutí diagonálně. Pouze lopatky jsou postupně střídány, bavte se na přírubě kolmá. Na stejné přírubě je nutné nainstalovat jeden doleva, pak jeden vpravo, pak opět doleva a dokončena montáž pravého čepele. Video obsahuje podrobnou instrukci na montáži a instalaci namontovaných zařízení se 4 řezacími lopatkami.

Jak sestavit mletý mlýn na jednom axiálním traktoru Centaur?

Před začátkem shromáždění stojí za to věnovat pozornost druhu:

První je považován za standard, protože má přijatelnou formu a nože jsou vyrobeny z odolné oceli. Frézovací fréza „goose tlapky“ je trvanlivý, nezamýšlený a pevný detail.

Pokud je zkrátka, pak je instrukce montáže pro Motoroblock Centaur následující:

 • Chcete-li začít, je nutné vzít v úvahu důležitou skutečnost, že naostřená část frézy by měla být snížena do země. To vyžaduje správný směr otáčení.
 • Na samém počátku montáže je nutné připravit jednosměrný traktor.
 • Mechanismus sám musí být olízán na ránu (tzv gauč).
 • Pak naklonit pod úhlem čtyřiceti pěti stupňů.
 • Další dal pod rukojeť kola motocyklových dřevěných guokers.
 • Koncový stupeň. odstranění kola.

Takže, že sestavená část je pevně a podávaná po dlouhou dobu v práci, je nutné konstruktivně vypočítat své funkce. Chcete-li správně sestavit frézy s vlastními mobilními rukama, doporučuje se seznámit se s podobnými detaily. Účinná bude zobrazena zkouškou a informačním videem na řezačce montáže.

Poté můžete začít vytvářet výkres. Další, následovat ho, sbírejte potřebné prvky pro montáž. Během montáže je důležité jednat krok za krokem. Na konci je nutné zkontrolovat mechanismus v akci.

Obecně platí, že každý bude schopen shromažďovat na své vlastní frézovací mlýny, které budou i nadále pomáhat s produktivním pěstováním pozemku.

Přehled závěsných zařízení

Popularita motobloků v naší zemi je způsobena možnost propojení velkého počtu sklopných zařízení. Každý vlastník musí být obeznámen s možností jeho automobilu, za to považovat za nejčastěji.

Řezačka

Toto sklopné vybavení je dodáváno s motoblokem z letadla v rozebraném stavu. S jeho pomocí můžete vytvářet míchání horní vrstvy půdy a zvýšit fertilitu.

Chcete-li sbírat frézy ve správné sekvenci, musíte použít schéma v návodu k obsluze, protože v důsledku nesprávné sestavy mohou okamžitě rozebrat nebo odletět a poškodit zdraví.

Při montáži frézy se jednoznačný traktor změní na kultivátor.

Tato příloha se také používá k míchání horní vrstvy půdy před výsadbou a po sklizni. Existují dva možnosti pluhu: obyčejný a otočný. Liší se ve tvaru lemis. Druhá možnost je vyrobena ve formě pera a s orbou rozbije velké bloky půdy.

Žací stroje

Pro misku trávy a dalšího sochoru v zimě se používají sekačky. Díky přítomnosti nervózní motoobloky mohou pracovat s rotačními sekačky. Pracují na úkor rotujících nožů, které pod působením odstředivé síly se točí a řezání vegetace.

Brambory a brambory

Brambory jsou považovány za společné zemědělské plodiny, jejichž pěstování je zapojeno na celém území naší země. Práce na jeho přistání, péči a sbírce však vyžadují velké fyzické a časové náklady. Pro usnadnění těchto prací se motocykly používají společně s brambory a bramborami.

READ  Jaký lepší uniosný traktor diesel nebo benzín

Pro péči o brambory se používají koberce, které jsou dva kovové kotouče, které při jízdě odhodí zem s puškami na křoví, čímž se blíží plevelem.

Přívěsy a vozíky

Pro přepravu zboží použité tažené vybavení.

Na přípojných vozech vpředu je instalován sedadlo operátora, což umožňuje ovládat motocyklu.

V závislosti na přenášeném objektu je nutné vybrat odpovídající přívěs:

 • Možnost s skládacími stranami je vhodná při přepravě hromadného nákladu;
 • Vysoké strany se používají pro hromadné předměty;
 • Při přepravě trubek nebo řezů stromů se používá prodloužený typ.

Adaptér

Hlavním problémem při práci s motoblokem je, že je nutné přesunout stojící na nohách, což znemožňuje dlouhodobě fungovat. Výrobce proto nabízí speciální adaptéry s sedadlem. Jsou napojeni na nervózní motoblock zezadu a umožňuje pohodlně spravovat stroj.

Sněhový dmychadlo a sklopte lopatu

Po absolvování sklizně, mnoho majitelů dal jednodocný traktor traktor pro konzervaci až do příštího jara. Nicméně, oni mohou přijít hodně v zimě pro čištění sněhové pokrývky.

Sněhové dmychadla jsou speciální konzole, že kladka vyzvedne sníh a pak s pomocí rotoru, odhoďte ji do vzdálenosti od 5 metrů.

Skládka vypadá jako zakřivený plech namontovaný pod úhlem. Během jízdy si prostě složí vrstvu sněhu na stranu. Skládka je obvykle aplikována společnými podniky pro čištění silnic.

Kola a půdy

Výrobce přípravku Skrait Motoroblock nabízí jinou verzi šířky pneumatik, které mají vysokou přilnavost s povrchem v důsledku agresivního ochránce.

Pokud se jednoxiální traktor stále sklouzl nebo skočí z důvodů půdy, pak mohou být instalovány půdy pro zlepšení jeho dlažby. Během jízdy vstupují do země, a dávají motoblock další stabilitu.

Hmotnost a spojka

Oficiální výrobce nabízí širokou škálu motobloků z plic na těžké. Pokud jeho váha nestačí, pak pro jeho zvýšení můžete zavěsit speciální závaží. Vyrábí se ve formě palačinek, které jsou visely na ose kola.

Univerzální spojka je instalována na bitech podprsenku, která umožňuje používat odklopené vybavení od výrobců třetích stran: Cascade a Neva.

Instalace frézy na jednomódním traktoru

Pro instalaci frézy na jednomódním traktoru byste měli používat speciální dřevěné brýle, jehož výška by měla být asi 50 cm. Jednotka musí být otevřena na gauč a naklonit pod úhlem 45 stupňů. Pak jsou kola odstraněna z ní a rohlíky. Speciální desky jsou instalovány na vnějších koncích na obou stranách, které činí agregát hladkým a udržitelný.

Jakékoliv řezačky půdy jsou samolepovací nástroje. Ostření pro ně není potřeba, protože může jen zkazit návrh. Pouze v některých případech, pokud používáte mletý mlýn po velmi dlouhou dobu a zjistíte, že se stalo špatným zvládnutím Země, můžete vidět nože.

Kapacita. důležitý prvek každé jednotky. Domácí správně sestavené frézy mohou být použity na jakýchkoli moderních motobloků, zejména na NVE MB 1 a MB 2, MTZ a další. Tyto návrhy pomohou při zpracování Země a učiní provádění zemědělských úkolů jednodušší.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS