Jak se dotknout vyžínače benzínu

Jak se dotknout zastřihovače s nožem

Napadlo tě někdy? Jak sekat trénování trávy. Ne? Ale to je zajímavá otázka. Rozumíme.

dotknout, vyžínače, benzínu

Trimmer pro trávu je univerzální nástroj, který jste kdy měli k dispozici. Výkonné zastřihovače pro trávu, kterou se lidé nazývají motocos, mohou nejen vyrovnat okraje vašeho trávníku. Mohou být vybaveny kovovými noži pro odstranění purly, montáže, keřů a dokonce i malých stromů.

dotknout, vyžínače, benzínu

Takže, jak silné trimry pro trávu jsou řezány s většími a tvrdými rostlinami než konvenční elektrické trimrátory pro trávu nebo trimry pro trávu se zakřiveným hřídelem. Zpracování a bezpečnostní opatření budou také zvláštní.

Takže, jak se dotknout zastřihovače správně a bezpečně:

Seznamte se s nástrojem

Otázka, jak se vztahovat k benzokosu a zastřihovači, jsou převážně nováčky, která nedávno získala tyto nástroje. Před zahájením provést prací se doporučuje znát návrh a strojní sekačky. Hlavní konstrukční prvky zvažované nástrojů zahrnují:

 • 2-taktní benzínový motor. Existují nástroje s 4-hodinovými motory, jejichž nevýhoda je jejich vysoká hmotnost
 • Palivová nádrž. kapacita pro skladování zředěného benzínu s máslem
 • Reduktor. převodový mechanismus tím, který točivý moment přenáší z hřídele motoru na pohon
 • Startér. startér benzínu
 • Rod. tuhá základna spojující motor s pracovním tělem

Kromě trimrů benzínu výrobci také vyrábíme elektrické a dobíjecí analogy. Hlavní nevýhodu benzínových jednotek ve srovnání s elektrickým a akumulačním v jejich velké hmotnosti. Hmotnost trimrů typu benzínu dosahuje 8-10 kg (4-zdvih), která závisí především z moci. Pro zjednodušení provozu nástroje, výrobci doplňují své agregáty speciálními pásy, které se také nazývají vykládání.

Vědět, že design nástroje je nutné se naučit správně pracovat. Na rozdíl od elektrických a bateriových analogů, benzotrimers potřebují nejen, aby byli schopni sekat trávu, ale také začít motor.

To je zajímavé!Chcete-li spustit elektrické trávy okna, stačí stisknout tlačítko Start a začátek benzínové jednotky se provádí použitím startéru.

Tkanina péče

Takže sekačka na trávu sloužila dlouho, musíte pro ni vykonávat řadu péčí.

 • Trimmer pro trávu musí být uložen v suché místnosti.
 • Po každé aplikaci musí být přístroj vyčištěn z trávy a séra.
 • Vzduchový filtr a mřížkový chladicí chladič na motoru trimoru benzínu pro trávu by měl být periodicky vyčištěn způsobem popsaným v pokynech pro technologii.
 • Je nutné sledovat přítomnost mazání v převodovce.

Pokud benzínový vyžínač pro trávu není vyžadován po dlouhou dobu, je nutné vyprázdnit jeho nádrž, dát do práce v nečinnosti, aby se spalovaly zbytky paliva, namazal motor. Kompozitní tyč musí demontovat a spoje sloučenin, které mají být léčeny konzervačním lubrikantem, aby se zabránilo vzniku rez. Veškeré skladování a péči nuance jsou podrobně popsány v uživatelské příručce, které lze stáhnout v případě ztráty.

Odrůdy trimrů pro trávníky

Existují trimmery pro trávu, která mají motory shora a níže. Kde je motor umístěn níže, se nazývá dolní časovač pro trávu. Na nerovných plochách je nejlepší použít trimry pro trávu s horní částí motoru. Se nikdy nestane zkratem z vlhkosti, pokud motor znamená v horní části zařízení.

READ  Jaký olej v benzínu pro řetězové pily. Podíl směsi pro "stihl"

Trimmer používejte velmi pohodlné. Existují však stále některá pravidla pro používání tohoto země technik, který by měl být vždy pozorován. Než začnete používat vyžínač pro trávu, musíte zkontrolovat, zda nejsou žádné kameny, sklo a jiné položky. Při práci se mohou odrazit a způsobit zranění operátora.

Druhým pravidlem je instalace řezného systému. Existují trimmery pro trávu, která nejsou moc silná. V nich je tráva upevněna rybářskou linkou. Existují však také takové modely, jehož výkon motoru dosahuje jedné kilowatta. Existují již nainstalované nože. Pokud jsou na místě viditelné velké plevele, pak musíte odšroubovat matici a na montáž a namontovat nůž místo rybářské linky.

Spuštění práce, musíte chránit hlavu brýlí, protože i nepřítomnost cizích předmětů nezaručuje bezpečnost. Malé fragmenty trávy mohou létat. Pokud vyžínač pro trávu pracuje ze sítě, pak jej otočte do zásuvky. Zařízení pro baterie vyžadují nabíjení baterie. Pokud je na ramenech držák, pak je oblékáme.

Řezací mechanismus na trimru otáčí proti směru hodinových ručiček. Seknutí trávy je velmi jednoduchý: musíte přístroj přesunout doprava vlevo. Pokud se roztaví hodně, je nutné rozdělit podmíněně čtvercové čtverce a chodit „na čtvercích“. Pokud má stránka náklon, pak sekat, které potřebujete zespodu, pohybující se paralelně s svahem.

Jak připojit disk nebo Linge pro zastřihovač

Řezací mlýn připojený k pohonu. Místo instalace se nazývá převodovka. Není těžké se vyrovnat s úkolem instalace disku nebo cívky. Princip upevňovacích řezných disků na zastřihovač je následující:

 • Proužek nejprve připojen pomocí hexu.
 • Nainstalujte disk na hřídeli
 • Pak nainstalujte horní puk a utáhněte jej pomocí přídržné matice
 • Matice musíte otočit speciálním koncovým klíčem, který je obvykle vybaven každým nástrojem
 • Matice otáčí proti směru hodinových ručiček
 • Během otáčení musíte vyměnit hřídel pomocí hexu

V opačné sekvenci je disk načten a nahrazen zastřihovačem. Pro více informací o tom, jak nastavit cívku rybářské linky na řezačce kartáče viz. tento článek.

Pojďme natankovat Motocos

Pro tankování řetězových pil se používá čistý benzín, ale pracovní směs se připraví v určitých poměrech.

Hořlavá směs sestává z benzínu s oktanovým počtem 95 a vysoce kvalitního oleje určeného pro dvoupatrové motory se vzduchem chlazeným.

Proporce musí být 25 dílů benzínu na 1 části oleje.

Komponenty lépe promíchejte v oddělené nádobě, ze které s nálevkou pak nalijte do palivové nádrže.

Po tankování copánků pro trávu potřebujete otřít celý povrch v místech se stopami rozlité kapaliny.

Specifikace

Při výběru vysoce kvalitní sušičky pro zastřihovač pro trávu musíte věnovat pozornost technickým parametrům produktu. Pro produktivní práci zahradního nástroje je zohledněna tloušťka rybářské linie, její pevnost a tvar průřezu řetězce

Klasifikace o průměru

Pro sekačky na trávu v prodeji existuje rybářská linka o průměru 1,2 až 4 mm. Husté nitě se používají zřídka. V podstatě v zastřihovači trávy je šňůra naplněn tloušťkou ne více než 3,2 mm.

READ  Jak sestavit rukojeť plynu na vyžínače

Sortiment sušiček pro trávu pro trávu je velmi široký

Pro každý typ technologie pro sečení bylin je jeho vlastní tloušťka rybářské linky. Pokud používáte tenčí vlákno, než se předpokládá určitý model, rychlost hřídele se zvýší, což může vést ke snížení funkčních vlastností mechanismu. Upevnění ve vyžínači pro trávu je příliš tlustý řetězec zpomaluje otáčení a často způsobí poruchu motoru.

Proto pro každou třídu zastřihovače pro trávu je tedy určitý průměr rybářské linky:

 • Tenký závit. 1,2. 1,6 mm. Takový řetězec je určen pro pravidelné zpracování trávníků. Obvykle se vztahuje v elektrických trimrech s nízkým výkonem. 500W. Dobře řezy mladé trávy.
 • Leske pro zastřihovač středního průměru. 2.2,4 mm. Použití šňůr pro benzínové trimry a pro elektrické zařízení. S pomocí takové rybářské linky můžete posmívat nejen šťavnaté a suché pevné trávníku.
 • Tukový kabel. 3. 3,2 mm. Závit je připojen k silným řezacím zařízením s tlustými stonky a suchým.

Závit o průměru 2 mm se používá pro benolinové trimory se stočeným hřídelem. Třetí šňůry jsou obvykle vhodné pro modely s přímým designem sečení mechanismu. 2,4. 3 mm.

Leske pro zastřihovač 4 mm může být instalován v sekačce trávníku s velmi silným motorem. Nejčastěji se používá k odstranění burnan houštiny s tlustými a tvrdými tyčemi.

Zvedněte závit k vyžínače požadované tloušťky podle provozních pokynů připojeného k zařízení.

Klasifikace sekce

Oříznutí rybářských regálů produkují různé typy průřezu. Nejdůležitější je považován za kulatý tvar závitu. Jsou univerzální a levné.

Každá forma průřezu rybářské linky má svůj účel, stejně jako výhody a nevýhody:

 • Kulatý závit. Sušička pro zastřihovač může mít různé tloušťky, a proto se používá pro účes jakékoliv druhy bylinné vegetace. S malým tokem může vydržet značné zatížení. Nevýhodou kulatého závitu je vysoká hladina hluku v procesu práce a neschopnost řezat utopující keře.
 • Zkroucená šňůra. Použití takové části sekce můžete přidat různou tuhost k trávě včetně hrubého. Sušička pro zastřihovač je velmi trvanlivá a tiše pracuje. Je však možné jej použít pouze pro určité typy sekaček na trávu. Také zkroucená šňůra je poměrně drahá.
 • Leske pro zastřihovač multifaceted. Závit může mít od tří do šesti tváří. Pro výkonná zařízení. Snadno se kopíte s houštinami suchých a keřů s odolnými tvrdými větvemi. Jediný mínus je vysoká spotřeba produktu.
 • Šňůra. Závit stojí těžké zatížení. Řezá trávu jakékoli tloušťky a hustoty, včetně křovních větví.Pro takový rybolov je zapotřebí zvláštní cívka. Používány zřídka kvůli vysokým nákladům.

Pro pravidelnou péči se používají hlavně rychlé nitě. Všechny ostatní produkty s různými sekcemi se aplikují pouze na zahuštěných oblastí, kde je nutné, aby se více snaží očistit.

Pro pravidelnou péči se používají hlavně rychlé nitě

Klasifikace podle struktury

Důležitým kritériem pro výběr podprocesu pro zastřihovač pro trávu je jeho struktura. Trvání života výrobku závisí na vlastnostech a typu materiálu. Vyrábí se sušička pro tři typy zastřihovačů:

 • Nylon. Nejběžnější typ vláken pro sekačky na trávu. Je elastický a snadný. Materiál má vysokou odolnost proti opotřebení a nezaznamenává se z teplotních změn. Ziskovost využití rybářské linky je odůvodněna malými náklady a produktivitou.
 • Koaxiální. Elastický závit uvnitř, což je trvanlivý jádro. Taková sušička pro zastřihovač má vysoký odolnost proti opotřebení a odolává největší zatížení. Je považován za nejdražší a nejsilnější.
 • S hliníkovým začleněním. S pomocí takové rybářské linie můžete vyloučit hrubé houštiny Byriana, zahrnuje malé fragmenty hliníku, které mu dávají vysokou pevnost.
READ  Jaký olej je potřebný pro vyžínač benzínu pro trávu

Nylonová vlákno Nejoblíbenější mezi uživateli. Hliník a koaxiální linka pro zastřihovač se používá hlavně pro ořezávání odolných větví a tlustých houštin s vyžínačem pro High Power bylinky

Pokud je vše v pořádku s elektrickými zařízeními, pak zkontrolujte karburátor.

Vakuové karburátory na trimry pro trávu. Když demontáž, čištění nebo proplachování, musíte být extrémně pozorný. v žádném případě nerozebírá spodní část karburátoru, kde je primer. Vzduchový filtr (je viditelný, pokud odstraníte ochranné pouzdro s karburátorem), musíte prát detergenty. Nejlepší. pro mytí nádobí. Po sušení se vrátí. Karburátor opláchněte čistým benzínem a vyhodí všechny otvory s čerpadlem. Filtr benzingu se také opláchne, pak je vše suché a sbírejte. Obvykle po všech manipulacích začíná trimr pro trávu pracovat.

Tenký kabel místo rybářské čáry, ať už ho dát na motocykl?

Tato myšlenka přichází na cestě téměř každý, kdo musel ripovat 10 akrů, vířící vysokou trávu. Na první pohled se myšlenka zdá být dobrá. Kabel je silnější než rybářská linka, není tak nosit. Nicméně, ne tak jednoduché.

Pravidla účesu

Stream Trávník popsaný v zařízení není obtížný. Musí se konat pro rukojeť a dělat kruhové pohyby. Existují trimery pro trávu, vybavené popruhy pro ramena a zakřivené rukojeti, což usnadňuje.

Věděl jsi? První zastřihovač trávy se skládal z prázdného cínu s otvory, vrtáky a tlustou rybářskou linkou. Byl vyvinut v 70. letech XX století.

Při rozpadu by měla být dodržena řada požadovaných pravidel: \ t

 • Nemůže řezat trávu po dešti nebo v těžkém teplu. V prvním případě bude trávník v důsledku rizik půdy, v druhém bylinném krytu, nebude obnovit rovnoměrně.
 • Nejdříve musíte zmírnit polštářku podél okrajů, a pak odstranit přebytečnou trávu ve středu spiknutí. To pomůže pozorovat stejnou délku trávy, když.
 • Po oříznutí je nutné nalít a krmit rostliny, protože účes je pro ně stresující. Tato opatření pomohou zachovat normální vzhled trávníku.
 • Dálkové horní bylinky musí být sestaveny a odstraněny z webu.

První obrana nového trávníku je vyrobena za 7-10 dnů. Následně by tato práce měla být prováděna od dubna do října. Frekvence účesu závisí na různých rostlinách a počasí, ale v každém případě by mělo být provedeno jednou týdně, a na začátku léta. 1 čas za 3-4 dní. Výška Pokrov by neměla překročit 6 cm.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS