Jak sekat trávu s vyžínačem s rybářskou linkou

Jak sekat elektrické vyžínače video

Praktické zahradní nářadí jsou stále populárnější. S akvizicí nového asistenta jsou otázky nevyhnutelné, jak správně sekat trávu s vyžínačem s rybářskou linkou. Začněme se skutečností, že se jedná o výborný doplněk ke stávající sekačce trávníku. Mohou důvěřovat velkým prostorům a dokončovací práce vytvoří vyžínač pro trávu s rybářskou linkou. Vyjasneme, únik vyžínače je navržen tak, aby snížil plevele a jemné větve. Pro více hrubé práce se modely používají vybavené kovovými lopatkami nebo řetězcem.

sekat, trávu, vyžínačem, rybářskou, linkou

Zařízení benzínového proudu pro trávu

Hmotnost celého zařízení je asi 8 kg, které jsou dost těžké, aby držely na rukou. Proto kompletní s kosmou je diskontinuální batoh pásu s ochranným překrytím a regulátory.

Tráva plive je určena pro sekání trávy a malé keř na domovských pozemcích.

Jak víte, tráva může být namontována různými způsoby. skládání do rolích nebo jen čerpání. Kromě toho je tráva jiná. měkká nebo hrubá, s tlustými stonky, keř prase.

Typy a zařízení trimrů

V závislosti na zdroji energie pro trimory motoru pro trávu jsou rozděleny do benzínu a elektricky. První typ je vybaven palivovou a mazivovou nádrží, druhá pracuje z napájecího zdroje nebo baterie.

Design trimoru benzínu pro trávu

Všechny prvky zařízení jsou připojeny na dlouhé kovové tyči. Na svém horním konci je nádrž benzínu, spalovací motor a startér pro jeho spuštění. Na spodním konci je vřeteno, které se rozpírají proti směru hodinových ručiček. Cívka s rybářskou linií nebo ostrým nožem je s ním spokojena (kotouče se zuby) z oceli nebo plastu. Uvnitř tyče, která je dutá trubka, je tvrdý nebo pružný hřídel, který je přenášen z motoru do pracovního nástroje.

Na poznámku! Pokud je tyč rovná, použije se tvrdý hřídel, který je připojen k převodovce, která je nad vřetena a přenáší to točivý moment z pohonu. Pokud je tyč zakřivená, chybí převodovka a hřídel se používá pružný.

Ve středu baru je držák držáku, která se stane ve tvaru D nebo zkroucené, podobně jako kolo kolo. Velmi pohodlné asymetrické skládací rukojeti (jako husqarna motocos). Ovládací tlačítka Ozdoby a páky jsou umístěny na rukojeti nebo baru. Motor, řídicí prvky a cívky / disk jsou připojeny pružným kabelem. Tyče jsou pevné, skládací a teleskopické. Délka posledních dvou druhů může být změněna tak, aby se přizpůsobila pod růstem určité osoby. Na některých modelech jsou upevňovací prvky pro pásy pásů. Disk nebo cívka (cívek) pokrývají štít pro ochranu osoby, která seká trávu.

Řezací nástroj. cívka, uvnitř které rány pro zastřihovač (šňůra, řetězec) o průměru 2-3 mm. V některých modelech je sušička pro vyžínač navíjen s okrajem, a když se snadno vyfoukne pevný povrch, automaticky se rozprostírá od cívky. V jiných trimérech je vložen segment šňůry do cívky a přebytek délky se rozřezává na ostrý okraj pouzdra.

Kromě rybářské linie jsou některé motokové zahrnuty s ostrým okrajem disku. Tvar zubů může být odlišný. Pro spilivaci větví a keře použijte tryskový nůž nebo řezač, podobný kotoučovému kotouči.

Na poznámku! Některé modely trimrů mohou koupit jiné trysky: kartáč, řetězová pila, kultivátor pro půdu.

Řízení zastřešení benzínu

Pohon je rotační regulátor, který se pohybuje nebo zakrývá vzduchový klapku. Mají rádi, že motor běhají rychleji, aby ho zahřál, když je venku zima. Další regulátory jsou na držáku rukojeti nebo baru spotřebiče:

 • Gaza TPER. řídí tlumič karburátoru, aby změnila množství paliva vstupujícího do pohonu;
 • Tlačítko „STOP“. navržený pro rozbít obvod zapalování, zastaví motor;
 • Tlačítko pro zabránění neúmyslných lisování na plynových TPERS. je pod ukončením tlačítka;
 • Zátka pro upevnění plynového kuřete. bez ní, s dlouhou operací, motocos výchozí páky bude muset neustále držet prst.
READ  Jak vítřit sušičku pro zastřihovač na trimrový buben pro trávu

Elektrický vyžínač design pro trávu

Obecně platí, že elektrické skenery přejdou na sekačky trávníku: motor je namontován, rukojeť, řezný prvek připojený k tyči.

Na poznámku! Elektromotor v zastřihovači pro trávu může být na vrcholu, na konci tyče nebo pod krytem řezného mechanismu. Ve druhém případě není převodovka.

Síťové zařízení musí být zahrnuto do zásuvky, takže rozšíření může být zapotřebí pro bity na velkých oblastech. Zatímco poloměr elektrického šoku baterií nezávisí na délce drátu, ale baterie musí být účtovány a měnit.

Namísto startéru v elektrickém vypršení platnosti se použije tlačítko ZAP / OFF. Na nich, na rozdíl od analogů benzínu, není možné nastavit počet otáček otáčení vřetena, takže ovládací tlačítka na zařízení jsou výrazně nižší.

Na poznámku! Ozdoby obou typů šířky s rybářskou linkou 22-42 cm. A při použití disků nebo nožů, tento indikátor přímo souvisí s průměrem trysky.

Jak opravit na vyžínači nebo Linge pro zastřihovač

Řezání frézy na výkonném těle. Místo připojení se nazývá převodovka. S úkolem instalace disku nebo cívky není obtížné vyrovnat se. Princip upevnění řezacích kotoučů na vyžínače je následující:

 • Původně pevná kudrnatá podložka použitím hexu
 • Na hřídeli nastavte disk
 • Pak nainstalujte horní podložku, a poté jej otáčí pomocí montážní matice
 • Otočte matici je nutná pomocí speciálního koncového tlačítka, který je obvykle dokončen každý nástroj
 • Otáčení matice se provádí ve směru proti směru hodinových ručiček
 • Při otáčení je nutné bažet hřídel s hexadlem

V opačné sekvenci je disk na vyžínači odstraněn a vyměněn. Podrobně, jak nainstalovat cívku s rybářskou cívkou na trávníku, popsanou v tomto materiálu.

Bezpečnost během práce

Technika pracovního zastřihovače s řetězcem a diskem má některé rozdíly. Sušička pro vyžírce řezy bylin nakonec, ale s příliš rychlým pohybem je aktivována celá délka. Výsledkem je, že stonky nejsou řezány, a travnaté rány na šňůře, proto dochází k přetížení motoru. Proto je třeba zvolit optimální rychlost zapojení. Kromě toho, když pasoucí se vysokou a tuhou trávu, sušička pro zastřihovače stráví rychleji než při hazardu trávníku.

Existují některá jednoduchá doporučení, jejichž provedení učiní efektivnější a efektivnější.

 • Motor s motorem ve spodní části je vhodné odkapávat se do zahradních cest, záhony a okraje plic. Letadlo otáčení cívky takového spotřebiče může být umístěna kolmá k zemi.
 • Silné houštiny, velké plevele, keře je třeba sjednotit disky nebo speciální trysky.
 • Při čištění velkých sekcí je přístroj nakloněn vlevo ve směru rozsahu.
 • Chcete-li kroutit trávu kolem záhonků, keřů a jiných předmětů, měli byste otočit vyžínače hlavu pro trávu s pouzdrem. Ukazuje se tak, aby se položky přeskočily a nepoškozovaly je.

Je třeba mít na paměti, že cívek nebo disk se neměli dotýkat země a jakékoli překážky jiné než trávy a větve, které chcete snížit.

Bezpečnost při práci s motocosem spočívá v následujících požadavcích.

 • Nepoužívejte vyžínače v dešti nebo s vysokou vlhkostí.
 • Lidé a zvířata by měli být ve vzdálenosti ne méně než 15 m od pracovního zařízení: ořezávání trávy, jemné odpadky a kameny letět z řezné hlavy při vysoké rychlosti a mohou poškodit.
 • Operátor vyžínače pro trávu je lepší nosit oblečení z husté tkaniny, plně zavírá ruce a nohy.
 • Je nutné pracovat v ochranných brýlích, rukavicích, čelencích, uzavřených botách, speciálních sluchátek nebo náušnicích.
 • Drát zastřihovač sítě pro trávu by měl být za sekačkou.
READ  Oleo-Mac Lawn sekačka nevyvíjí obrat

Takže použití ručních strojů pro sekání trávy vám umožní udržovat pořadí na malé ploše. Na rozsáhlých oblastech je vhodnější použít sekání. Kromě toho je zastřihovač pro trávu relevantní u sála sena a pokyny na zakázku na území: malé bylinné ořezávání může být mulčováno jahodami a dalšími užitečnými rostlinami. Vizuálně vidět proces lipos tímto nástrojem na videu.

Na rozdíl od disku. sekání do zastřihovače s kabelem je bezpečnější, ale ne vždy optimálně. Jak se říká, stojí za to výběru řezného mechanismu pro funkce jeho místa práce nebo používat komplexní systémy, kde můžete pracovat jak disk, tak rybářskou linku pro zastřihovač, v případě potřeby, stanovení první, pak druhý.

sekat, trávu, vyžínačem, rybářskou, linkou

Jak jsme již napsali, sekačka na trávu s rybářskou linkou je automatická, poloautomatická a manuální. V prvním případě, řezný prvek „vyzařuje“ po každém novém spuštění zařízení. Je velmi pohodlné, ale ne ekonomicky ekonomicky, například, pokud vaše sekce špatného tvaru, a obsahuje úhly, jar a dlouhým přechodem na každou z těchto stránek, musí být mechanismus reaktivní a zapnutý.

Provozovatel je důležitý pro pochopení toho, že délka tipů rybářské linky, kterou vidí před ním v prodlouženém stavu. to je přesně průměr, který bude namontován. Pravidla tankování rybářské linie v cívce mohou být čtena v jednom z našich článků, ale hlavní věc je zapamatovat: Délka povrchových úprav rybářské linky by měla být optimální strávena kompetentní.

Jak se dotknout benzokosy? Je třeba provést tak, aby vám slouží co nejdéle:

 • Udržujte cívku v nadmořské výšce 10 cm od země;
 • Při práci s vysokou trávou. nechte ji nahoru, a pak na stonku, chránit se před jejími vinutí na zařízení;
 • Zadejte zařízení stejným směrem, ve kterém se cívka otáčí;
 • trávník, zejména na zdi a zahradní výzdobu, je lepší roztavit stuhy, aby nemělo přetížení motoru;
 • Každých 15 minut proveďte přerušení zařízení.

Jakékoliv odpovědi na otázky týkající se Praze, které najdete v této části webu, ale také nabízíme náhradní díly pro sekačky na trávu mezi další sortiment pro benzoinstrument.

V ideálním případě může být vysoká tráva namontována s výkonným zastřihovačem s tlustou rybářskou linkou. Ale vidíte, pozemek, kde bianan roste. ne vždy hladké, často majitelé půdy v pozemcích jsou keře a všechny druhy odpadků, kamenů. Aby nebyly ohřát nedostatečné vybavení. je lepší vyrábět záda ve dvou.

V situaci, pokud musíte připravit trávu na seno, a vy jste více nebo méně orientováni ve stavu hliněné sekce. pak je možné snadněji předpovědět vaši práci. Jakákoli technika určená pro trávu bylinku se může vyrovnat s vysokými houšti. Hlavní věc není spěchat a kompetentně přistupovat k procesu samotného, ​​který vizuálně demonstrujeme v praktickém videu.

 • Nepřekračujte mechanismus;
 • Při matoucím bylinách, vypněte přístroj okamžitě;
 • NEPOUŽÍVEJTE MÍSTNÍ TRYS IRECMER.

Koupit vyžínače cívky pro trávu, nože a kola. můžete vždy s námi, v obchodě Kosikos.

Skladování a péče o zastřihovač

Zvláště opatrná péče vyžaduje trimry benzínu pro trávu. Kromě čištění a mazacího řezání a pohybu povrchů z rostlin a dirtové šťávy je také nutné postarat se o motor. Vzduchový filtr je rychlejší. Frekvence jeho čištění je asi 10 hodin. Kromě toho je chladič chladicího chladiče chladicího chladiče motoru někdy kontaminován, což je důvod, proč se rychle přehřívá, a to může vést k jeho uzavření. Jak čistit chladič a vzduchový filtr je popsán v pokynech na konkrétním benzotrimmeru.

READ  Benzínová sekačka na trávu se nespustí, protože je mokrá zapalovací svíčka

Před opuštěním zastřihovače pro trávu pro dlouhodobé skladování na konci sezóny byste měli sloučit všechny palivo, pak nastartovat motor a počkat, až se zastaví. Zaručuje úplnou absenci paliva v nádrži a karburátoru. Po ochlazení motoru musíte odšroubovat svíčku, nalít do válce 30-40 ml dvoudobého oleje, za použití startovacího kabelu pomalu otočte klikový hřídel tak, aby byl distribuován přes všechny dutiny uvnitř motoru, pak utáhněte svíčka na místo. Poté musíte demontovat bar, pokud je demontován, pokryté konzervačním mazivem všechny kovové části, které mohou rez a pokračovat u ukládání zastřihovače pro trávu ve vlhkosti chráněné.

Po dokončení elektrických trimrátorů je nutné otřít a rolovat vodiče a prodlužovací šňůry a baterie má baterii pro nabíjení, protože se nedoporučuje ukládat zastřihovač pro trávu i velmi krátkou dobu s vybitou baterií. vede k rychlému selhání. Poté je nutné odstranit hlavu, protože ochranný kryt a vnitřky samotného bubnu budou muset být vyčištěny. Pokud to není provedeno, bylinná šťáva je na nich osušit a vést k tomu, že láhev s mechanismem, který zamkne linku pro vyžínače, přestane fungovat normálně při dalším spuštění.

Připravte si elektrické trimery pro trávu na dlouhodobou skladování je mnohem snazší. Hlavní věc je chránit před vlhkostí vniknutí uvnitř řídicího obvodu a motoru, stejně jako z korzu na nechráněných kovových prvcích pomocí konzervačního maziva. Nezapomeňte nabíjet baterii před uložením, pak trimr pro trávu na jaře bude jako nový.

Proč jsi spěcháš zastřihovač vlhká tráva

Existují nepřímé předpoklady, proč je to nemožné Kost mokré od rosy jinak mluvit deště byliny. To platí pro:

sekat, trávu, vyžínačem, rybářskou, linkou

Nejvíce zvyšující motocos cvičení navlhčené vegetace? Odpověď je hnízda. Je odvozen kvůli krátkodobému uzavření, když se voda dostane do výkonového prostoru. Kromě toho, i když náš klient zůstane pozoruhodně zapečetěný, existuje velká příležitost, že motor nevydrží velkou zátěž vytvořenou na pružném tremmeru hřídele pro trávu. A samotný hřídel se může obrátit. Takové zatížení ve většině případů se objeví z lepení mokré trávy na nůž do vřetena, kde jsou připojeny.

V zastřihovačích s benzínovým motorem, list trávy ve vlhkém počasí, vzhledem k obrovským zatížením, zvyšuje stupeň opotřebení hlavních uzlů a agregátů. Zde oslavíme časné rozpady pístu pístu, dobře a dodatečně další pohyblivé uzly. Ve většině případů pístový pár spálí kvůli přehřátí motoru. V našem případě bude motor přemístěn od zátěže vytvořené mokrou trávou, když.

Pokud sekáte mokré trávy s vyžínačem benzínu, za účelem přehřátí motoru. V této metodě budete přiřadit nadměrné teplo a uložení pístu pístu.

Je možné rychle udělat sekačku od přítelkyně s vlastními rukama?

Hlavní výhodou samonosných sekaček je možnost činění z bakalářských materiálů a jejich tvar a provedení jsou maximálně optimalizovány pro specifické podmínky. Základem pro ně může sloužit jednosměrný traktor nebo domácí vozík, a řezný nástroj je vyroben z hacksaw čepel nebo jiných materiálů.

Vzhledem k tomu, že odrůdy domácích sekaček jsou velmi mnoho, udělali jsme samostatný článek o nich, které najdete, projdou na tomto odkazu domácí pro kočky. Většina takových homemakes se vyznačuje jednoduchostí designu a za použití cenově dostupných jednotek v nich, nicméně alespoň minimální zámečnické dovednosti jsou potřebné pro výrobu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS