Jak sestavit benzínovou sekačku

Сборка газонокосилки Ижмаш БК-3500 профи инструкция

Ремонт стартера газового триммера для травы может потребоваться в самый неподходящий момент. В этом случае существует два способа решения проблемы: заменить сломанную деталь или заменить всю сборку. Последний вариант будет стоить дороже. Чтобы отремонтировать устройство своими руками, в большинстве случаев вам понадобится только отвертка с соответствующим наконечником. Ремонтные работы не занимают много времени и не требуют специальных знаний. Для достижения желаемого положительного результата достаточно знать устройство, принцип действия, нюансы сборки и разборки стартера на триммере.

Бензиновый двигатель — это в принципе основная часть кисти. Его мощность находится в диапазоне 0,5-2,5 л.S. Pohyb od něj je přenášen do hřídele, umístěného uvnitř duté tyče, a pak přes převodovku, skládající se z ozubených kol, již rybolovem nebo nožem (pracovník).

Kuranes mají také následující prvky:

 • Profesor;
 • Rameno páky;
 • Pás určený pro snadné použití zařízení;
 • Startér slouží k spuštění vnitřního spalovacího benzínového motoru.

Všechny části kartáčů jsou uvedeny na obrázku níže.

Startér na zastřihovači je nedílnou součástí, která provozuje motor. To se zobrazí samostatně ve dvou fotografiích níže.

Výchozí mechanismy různých modelů benzínových prýmen do práce na stejném principu: Když se spustí spalovací motor, výstupky určené 1 na fotografii výše jsou zahrnuty do háku se psy 3. Při zahájení motoru jsou vráceny do předchozího pozice v důsledku odstředivého výkonu. Podobnou roli se hraje dráty 2.

Zpětný proces v původní poloze prvků mechanismu je způsoben přítomností pružiny kolem osy. Rozvíjejí se při tažení lana. Po uvolnění šňůry se táhne a jde na jaře. Když spustí spalovací motor spuštění, spoušť otáčí svůj hřídel, dokud se nespustí (nespustí).

K dnešnímu dni jsou startovací mechanismy obou typů vybaveny benzínovými skútry:

První volba se vyskytuje mnohem více.

Startér na zastřihovači může pracovat dlouho bez poruch. Je nemožné určit určitě specifikovat dobu nepřetržitého času. Vše je určeno kvalitou zdroje zařízení a dodržuje pravidla pro manipulaci s ní.

Jak udělat sekačku z řetězových pil s vlastními rukama?

Nejjednodušší možností výroby je řetězová pila založená na sekačce. Konstrukce řetězového zahradního nástroje je již téměř vše nezbytné pro práci. Výrobce zůstane recyklovat zařízení s chybějícími uzly.

Před zahájením montáže sekačkových sekaček z řetězových pil, budete muset prozkoumat výkresy. Během jejich přípravy musíte určit rozměry použitých dílů a pořadí jejich instalace přímo na sekačce.

Po studiu schémat, budete potřebovat připravit materiály, které budou potřebné během provozu:

 • Kovový roh. je třeba vytvořit tuhý nosný rám;
 • Ocelová deska. požadovaná pro montáž a upevnění motoru;
 • 2 páry kol ze zahradního vozíku nebo kočárku;
 • Upevňovací kolejnice nebo parní otočné kotouče;
 • 5-centimetrový kus trubky;
 • Převodovka a ložisko pro připojení potrubím;
 • Ocelové nože, které mohou být odstraněny ze dřeva na stromě;
 • Šrouby, matice, držáky a další upevňovací prvky.
READ  Jak naředit benzín pro strunovou sekačku Carver

Z nástrojích bude návrhář vyžadovat svařovací stroj, vrták se sadou vrtáků pro kov, stejně jako úhlová bruska se sadou disků odlišného průměru.

Zařízení čerpací stanice

Obecně lze přístroj motocinu považovat za primitivní. Technika se neliší od zbytku zahradní techniky. Základem motocyklu je motorový motor s jedním válcem karburátoru.

Startér. ruční, chlazený vzduchový vzduch.

Motocos mají nejčastěji dvoudobé motory, ale moderní drahé modely mají čtyřtaktní napájecí zařízení. Dvouddobý motor je jednodušší podle návrhu, ale stojí silný hluk, hodně gary, protože olej spaluje v jedné komoře s palivem. benzín.

Více otáček dává čtyřdobý motor. Při práci s motocyklem je kapacita a účinnost práce okamžitě cítil. Vibrace jsou velmi slabé a emise jsou málo. Takový motor je považován za správně spolehlivý, jeho motor je mnohem vyšší než dvoudobý motor.

Dvoudobé motory fungují omezenou dobu. Pokyny uvádějí, kolik můžete pracovat s motocyklem, dokud nebude potřebovat čas na vychladnutí motoru. Jako řezný materiál se používá sušička pro vyžínače nebo kovový nůž.

Aby byla provozování motocoreflií účinné a trvanlivé, aby se tato technika nepotřebovala časté opravy, je nutné dodržovat pravidla pro použití s ​​ním. Narušení předepsaných pravidel není povoleno. Důležitá je pravidelná péče o agregát.

I když jste nikdy nebyl drženi ve svém životě ve vašich rukou Motocos, stále nemáte potíže s jeho využitím. Hlavním úkolem je otočit motocos ze strany na stranu, když trávy.

Obecně existuje několik typů trávy. Můžete například otočit přístroj zleva doprava, pohybovat se kupředu. Tam je tzv. Square System, když osoba s motocyklem procházky na náměstí. Můžete použít jakýmkoliv způsobem, hlavní věc není porušovat pravidla, která jsou napsána v pokynech.

sekačku

Během kočky je zakázáno stisknout upevňovací prvek pro zastřihovače na místo, které je již opilý. Pokud tímto pravidlem zanedbáváte, motor bude přetížen a hlava selže. Aby bylo možné sekat vysokou trávu, musíte použít lope pro zastřihovač. Struny vydrží na jedné rovnoběžci se zemí.

Samozřejmě stojí za to obavy o bezpečnost technologií. Nicméně, o jeho bezpečnosti stojí nejvíce znepokojující. Předtím, než pracujete s motocyklem, musíte nosit brýle, sluchátka, stejně jako speciální oblek, který zavírá otevřené části těla. Ujistěte se, že máte husté boty.

Pokud jsou kameny a jiné odpadky viditelné na místě, musí být odstraněna. V blízkosti práce provedené v poloměru patnáct metrů by neměly být žádní lidé.

READ  Kde můžete ostříhat nůž pro sekačku

Bez benzínu, jako palivo, sekačka na trávu nebude fungovat, protože se doporučuje použít toto palivo v poměrech, které jsou označeny od výrobce. Právo je směs při použití oleje a benzínu pro dvoupatrové motory. Motocyklový olej v motocosu se nepoužívá, protože neexistují žádné záruky vysoce kvalitního provozu motoru. Pro Benzokos používal pouze nejkvalitnější benzín. Ve správném skladování potřebuje high-oktan benzín. Takové palivo je uloženo v kovovém balení ne více než jeden měsíc. V opačném případě je kvalita paliva zmizela, začíná oxidace balení.

Elektrická sekačka na trávu to sami

Aby bylo možné provést nezávislou sekačku typu Electric-Type, můžete použít motor z některých zbytečných zařízení. Motory, které jsou vybaveny domácími spotřebiči, mohou rychle přehánět. Dokonce i vysavače jsou vybaveny slabými motory. Pro nejpohodlnější operaci sekačky s vlastním trávníkem je žádoucí vzít motor s kapacitou alespoň jedné kilowatty.

Čepel může být řezán z odolné ocelové slitiny. Můžete také použít kulatý disk, postoupit předem.

Rukojeť přístroje se může vztahovat od starého kočárku nebo kamionu. Aplikace jako jatečně upravená těla vozíků nebo kočárků významně usnadňuje výrobu zařízení, ale všechny složky designu musí být nutně dostatečně silné. Můžete také vytvořit rukojeť z trubek pomocí svařování.

sekačku

Šňůra, kterou budou dodávány napájením, doporučuje se prodloužit. Kola v tomto případě by neměla být příliš masivní.

Nejprve musíte udělat kovový rám. Motor je namontován na něj šrouby. Řezací mechanismus je upevněn ze spodní části rámu, který je připojen k motoru. Za ním můžete dát radu sáčku.

Kolem lopatek musí být obal pro ochranu. Připojení motoru a čepele musí být spolehlivě uzavřeny tak, aby se tráva nedostala do nich.

Podvozek a výška kočky

Kola. to je důležitý prvek podvozku sekačky na trávu. Plastové nebo gumové kruhy mohou být použity jako pneumatiky, pneumatická kola naleznete v profesionálních modelech. Pro zlepšení průchodnosti nesrovnalostí na některých modelech sekaček trávníku jsou instalovány velká zadní kola.

Téměř všechny míle trávníku jsou poskytovány ke změně výšky účesu. Trávník se nedoporučuje snížit občas pro větší délku (více než 1/3). Existuje velký počet systémů výměny výšek koček, obvykle je poskytována 5-7 ustanovení, může být více na profesionálních technikách.

Omezit změnu systému

Většina modelů vedle každého kola je páka, která vám umožní vybrat si výšku účesu. S centralizovaným systémem se všechna osa pohybuje na požadovanou polohu pomocí jedné páky. Na jednoduchých elektrických sekačkách jsou kola jednoduše odstraněna a přeskupena do jiných drážek.

Principy provozu elektromotoru

Podobný motor může být jako jednofázová, která pracuje z pravidelné sítě a třífázové, potřebují dodatečnou elektřinu. Připojení elektromotoru, musíte vždy pamatovat osobní bezpečnost. Pro motor běží ve stejné fázi musí být instalována ochrana UZO a třífázový motor musí mít vhodné kondenzátory.

READ  Jak spustit strunovou sekačku na trávu Elmos professional

Pro domácí sekačky, můžete také použít vrták s otočením až tři tisíce. Sbírání návrhu je nutné vybrat moc zvolit si sílu pocitu své blízkosti. Baterie nebo elektrická vrtačka namontovaná nebo plošina bude kvalitativně provádět své úkoly a tráva bude klidná.

V procesu práce byste neměli zapomenout na intervaly práce, protože musíte dát čas motoru k odpočinku, aby se zabránilo přehřátí. Takový nástroj bude snadno vyčistit území z trávy a dát trávníkovi atraktivní vzhled. Platforma, na které je motor instalován, musí být optimální velikosti, takže tráva může být namontována v blízkosti stěny.

Nezbytné komponenty

Nejjednodušší verze sekačky na trávu zahrnuje následující podrobnosti:

 • nože;
 • motor;
 • kola;
 • úchyty pro správu designu;
 • ochranný kryt;
 • Rámec, ke kterému budou připojeny všechny uzly sekačky;
 • Podrobnosti pro správu systému: UZO, přepínač, kabel a zástrčka pro připojení elektřiny.

Rámem plicního modelu sám bude zahrnovat plech o tloušťce 2 až 3 milimetry s otvorem uprostřed pro průchod hřídele motoru. List je kombinován s kovovým rohovým rámem. Motor je připevněn k listu nahoře, pouzdro je instalováno na dně, kola jsou namontována na stranách osy, stejně jako rukojeť pro řízení zařízení.

Pokud se v produktu používá přírubový motor, může být namontován na samotný list, vyvrtaný v posledním otvoru, který bude totožný s otvory v přírubě. Pokud je motor klasickým typem, musíte určitě vítat nebo upevnit několik kolmých regálů z úhlu, takže se shodují s koly motoru.

V rozích jsou speciální otvory pro montáž motoru. Pokud jsou otvory vytvořeny jako drážka, pomůže při montáži motoru s rámem kombinovat. Taková sestava bude velmi užitečná pro výběr optimální výšky řezání trávy. Nejjednodušší způsob vytvoří otvory pro různé umístění motoru na výšku.

Centrální umístění sekačky na trávu bude uzel, který bude skládat z trnu s krátkými noži na povrchu (může být také použita jedna dlouhá čepel).

Bezpečnost během provozu

Bezpečnostní technika je nutná, protože při práci s továrními míle a domácími, protože mají nože a nástroj z elektrické sítě.

sekačku

Důležité, před zapnutím nástroje do sítě zkontrolujte:

Na místě, které mají být ošetřeny, doporučuje se sbírat vše, co může způsobit poškození domácího designu a zranění lidského manažera: dřevěné bary, kameny, odpadky. By neměly být na místě dětí a domácích zvířat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS