Jak sestavit frézování na jednokém traktoru Forte

Jak sbírat frézy pro jednosměrný traktor

Ve skutečnosti je vše jednoduché. Většina domácích výrobců nakupuje nože na jedné rostlině v oblasti Smolensk, kde nože jsou stvořeny z vod s řezným okrajem zpracováním vysokofrekvenčních proudů.

Všimněte si, že domácí frézy jsou vždy instalovány na přírubě kultivátoru s šrouby. To je způsobeno tím, že ocel Calena je špatně svařování

Takže lze zřejmé, že mnoho čínských řezaček na svařování jsou vyrobeny z kovu v kvalitě, horší než domácí.

Sabelle frézy, které didát kilometry půdy

Proces vytváření takového okraje je doprovázen roztavením okraje čepele a jeho rychlé chlazení. Výsledkem je, že čepel nože pod zvětšení bude vypadat nerovnoměrně a připomněla pila.

Při práci v zemi a konstantní fouká kamenů, armatur a tak dále, karbidová čepel není hloupá, ale drobky. Tvoří hlubší zuby „pily“. Proto mnoho volání takové frézy samolepování.

Upřímně řečeno, podle mého názoru tento termín není docela spravedlivý. Bralally nože jsou vhodné.

Nyní na otázku ostření doma. Motorové bloky můžete akumulovat pomocí vysokoteplotního ostření. Pokud toto zařízení neleží v garáži, pak nemusíte vzít soubor z polic !

Soubor odstraní malé zuby, takže nůž hladkým, což může vést k velkému čipu nebo krytu v následujícím pěstování a bít kámen.

Pokud se to objevilo na frédě, pokračujte v práci. Vidět, po době, kdy zmizí.

Doufám, že článek bude v ruce. Prosím, položte si a přihlaste se k odběru mého kanálu ! Bude to zvláště zajímavé pro milovníky zahradníků, kteří chtějí usnadnit jejich práci s mechanickými asistenty.

Zajímavé rušení ? Další informace o dalších úžasných zařízeních pro váš asistent zahrady. Zde jsou odkazy na mé články:

Co říkají na fórech?

Na internetu existuje velký počet fórů, kde lidé sdílejí své zkušenosti, jak kultivovat non-flipboard s mlýnem.

„Pěstování pro mě, protože farmář je nedílnou součástí práce se zemí. Jedná se o nezbytný postup, který vám umožní zvýšit množství plodin. S motoblokem, jsem na tobě, protože bez něj, abych předložil svou práci teď, nemůžu. Díky tomu se tento proces probíhá rychle a efektivně. Ano, musíte udělat fyzické úsilí o kontrolu brzdy, ale ne bez ní v zemědělství.“

READ  Jak správně připevnit zvedací háky k jednonápravovému traktoru

„Nainstaloval jsem řezačky a rád jsem se vydal na sebe. Ale práce zpočátku vypadala velmi těžká. Kultivace nastala pomalu, nepohodlné a se spoustou úsilí. Byl jsem v zmatku proč. Myslel jsem na dlouhou dobu a přemýšlel, co jsem udělal špatně. Ukazuje se, že to bylo prostě nutné snížit popisovač k řízení pod. Přeskupen, a pak práce byla mnohem jednodušší.“

Jak sbírat frézy pro jednosměrný traktor?

Stavět frézy mohou způsobit některé potíže, zejména pokud to uděláte poprvé a sám.

Chcete-li začít, měli byste se seznámit se strukturou frézy.

Níže uvedený výkres označuje své hlavní komponenty:

 • Rotační osa (mohou být různé délky, může být pevná a oddělená);
 • prst s držáku;
 • nože (vpravo a vlevo);
 • Konstrukční upevňovací prvky (matice, podložky a šrouby).

Nezapomeňte také vzít v úvahu skutečnost, že pohyb nožů během provozu je směřen proti směru hodinových ručiček. Buďte opatrní při montáži modulu. jakákoliv odchylka v designu povede k tomu, že zůstatek osy bude přerušena, jednotka bude odešle stranou.

Nabízíme také seznámit s videem, na kterém je podrobně popsáno o procesu montážních fréz do motoblock:

Jak monitorovat nože pro jednosměrný traktor s 3 řeznými lopatkami?

Hlavní chyba při montáži řezných nástrojů motor-kultivátoru je instalace levostranných lopatek na levé části a pravá ruka. vpravo. Takový režim instalace nožů je funkční, ale má řadu nedostatků:

 • Zvýšená vzdálenost mezi pravou a levou částí (od 20 do 25 cm) snižuje kvalitu zpracování půdy. po průchodu techniky je široký pás neošetřené půdy;
 • Řezací lopatky se navzájem nepřekrývají, což snižuje kvalitu půdorysu;
 • Zvyšuje se opotřebení řezných těl;
 • Komfort provozu je snížen.

Chcete-li správně sestavit nože pro jednosměrný traktor, musíte dodržovat princip diagonálů a provést všechny instalační akce symetricky. Některé modely speciálního vybavení jsou doplněny levou a pravou frézou s vyměnitelnou poslední sekcí. Jejich počet na principu instalace nožů nemá vliv. Hlavní věc při upevnění řezacích lopatek v další části pro provádění jejich posunu tak, že jsou na dohledu podél rukávu „prošly“ přes úhel již pevných.

READ  Bosch axt Rapid 2000 se nezapne

Při souladu s úhlopříčkou (s ofsetem) sestavením lopatek sekcí sníží půdu konzistentně po sobě. Rotace levého a pravého frézy bude symetrická. S správnou instalací prefabrikovaných prvků je zaručena jednotnost jejich provozu, rozložení zatížení.

Pokyny Jak sestavit frézy pro kultivátor

Začínáme, je vhodnější rozdělit levé a pravé nože, připravte klíče, abyste utáhli závitové držáky. Tříbarevý levý frézovací fréza bude obsahovat dvě levostranné a jedno pravostranné lopatky v každém řezu a vpravo. dva vpravo a jeden levostranný. Před zapínáním řezného prvku byste se měli ujistit, že ostré hrany jsou směrovány podél motobloku vpřed.

Montáž první externí sekce

Chcete-li provést montáž levostranného frézy správně, neměli byste se ustoupit z pokynů:

 • Dejte hřídel s deskami pro montáž nožů vertikálně.
 • Připevněte levý kotouč do příruby paralelně tak, aby se jejich hrany a montážní otvory shodovaly.
 • Pod úhlem, aby se druhý levý nůž.
 • Upevněte šroub z vnějšího okraje obou lopatek, ale nezdržujte se.
 • Při úhlu shora na prvních dvou lopatích připojte správný nůž.
 • Upevněte šrouby, utáhněte.
sestavit, traktoru

Na výše uvedení je instalace řezných prvků stejné skupiny. Chcete-li chybu opravit, musíte vyměnit levý nůž.

Montáž následných sekcí

Instalační algoritmus pro komponenty bude podobný. Rozdíl spočívá v poloze prvního prvku na následující přírubu. Čepel musí být instalována rovnoběžně s jedním z nožů již smontované skupiny, a tak, aby sdílí úhel (diagonální) mezi již pevnými noži.

Prvky na třetí přírubě musí být instalovány s posunutím vzhledem ke skupině nožů druhé části, čtvrté. s posunutím relativně třetiny.

sestavit, traktoru

4-čepel řezání nuance

Pro správné sestavení frézy na kultivátoru se čtyřmi řeznými prvky, také používat princip posunutí diagonálně. Pouze lopatky jsou postupně střídány, bavte se na přírubě kolmá. Na stejné přírubě je nutné nainstalovat jeden doleva, pak jeden vpravo, pak opět doleva a dokončena montáž pravého čepele. Video obsahuje podrobnou instrukci na montáži a instalaci namontovaných zařízení se 4 řezacími lopatkami.

Pohyb motoru pohybu

Výrobci nabízejí různé možnosti motoblock. Můžete použít jeden roll nastavit nebo zakoupit dva různé typy zařízení změnou v závislosti na podmínkách zpracování půdy.

READ  Jak vytvořit nástroje pro dřevo vlákno

Někteří řemeslníci raději používají domácí produkty, které se správnou montáží nebudou horší než továrna.

Hlavní výhodou nezávislé vytváření broušení je, že může být upravena za specifických vlastností místa.

O prvcích

Jsou potřebné v pěstování půdy. Proto kvalita zpracování a složitosti samotného postupu závisí na modelu: zatížení motoru, snadnosti kontroly a intenzity práce.

Typicky je řezačka součástí motobloku. Ale to nemusí být dost. Někdy je nutný zvýšení hloubky nebo šířky zpracování, takže zařízení může být doplněno jinými produkty. Takové řešení také umožňuje zlepšit proces pohybu motoru vpřed. Kromě toho to zvýší životnost mechanismu.

Pokud je Země hlína, je lepší použít dva páry mlýnů kultivátorů. A i když je půda lehká a již byla zpracována dříve, další prvky nebudou zasahovat.

sestavit, traktoru

Změna hloubky je možné díky nastavitelnému spojování. Jedná se o odolný prvek umístěný v hitdě motoru vertikálně. A na konečné hloubce uvolnění ovlivňuje průměr řezačky kultivátoru.

Instalace frézy na jednomódním traktoru

Pro instalaci frézy na jednomódním traktoru byste měli používat speciální dřevěné brýle, jehož výška by měla být asi 50 cm. Jednotka musí být otevřena na gauč a naklonit pod úhlem 45 stupňů. Pak jsou kola odstraněna z ní a rohlíky. Speciální desky jsou instalovány na vnějších koncích na obou stranách, které činí agregát hladkým a udržitelný.

Jakékoliv řezačky půdy jsou samolepovací nástroje. Ostření pro ně není potřeba, protože může jen zkazit návrh. Pouze v některých případech, pokud používáte mletý mlýn po velmi dlouhou dobu a zjistíte, že se stalo špatným zvládnutím Země, můžete vidět nože.

Kapacita. důležitý prvek každé jednotky. Domácí správně sestavené frézy mohou být použity na jakýchkoli moderních motobloků, zejména na NVE MB 1 a MB 2, MTZ a další. Tyto návrhy pomohou při zpracování Země a učiní provádění zemědělských úkolů jednodušší.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS