Jak sestavit řídicí strojku trávníku

Principy provozu elektromotoru

Podobný motor může být jako jednofázová, která pracuje z pravidelné sítě a třífázové, potřebují dodatečnou elektřinu. Připojení elektromotoru, musíte vždy pamatovat osobní bezpečnost. Pro motor běží ve stejné fázi musí být instalována ochrana UZO a třífázový motor musí mít vhodné kondenzátory.

Pro domácí sekačky, můžete také použít vrták s otočením až tři tisíce. Sbírání návrhu je nutné vybrat moc zvolit si sílu pocitu své blízkosti. Baterie nebo elektrická vrtačka namontovaná nebo plošina bude kvalitativně provádět své úkoly a tráva bude klidná.

V procesu práce byste neměli zapomenout na intervaly práce, protože musíte dát čas motoru k odpočinku, aby se zabránilo přehřátí. Takový nástroj bude snadno vyčistit území z trávy a dát trávníkovi atraktivní vzhled. Platforma, na které je motor instalován, musí být optimální velikosti, takže tráva může být namontována v blízkosti stěny.

Pokyny pro krok za krokem

V závislosti na zdrojových materiálech pro elektrickou sekačku budou tyto kroky jiné. Jedním z nejčastějších možností je montáž sekaček ze staré pračky. Bude užitečné zvážit krok za krokem pokyny pro vytvoření takového zařízení.

Akce by se měly vyskytovat v takové sekvenci:

 • Výroba rámu nebo nosníku pod motorem budoucího návrhu. Je nutné provést z kovového nebo ocelového plechu 500 x 500 milimetrů.
 • V centrální části listu vyvrtejte otvor pro elektromotorový hřídel.
 • Ze spodní části plechu (SHARS) svařované rohy kolem obvodu. A také lze opravit šrouby. Pak musíte instalovat kola. Mohou být vyrobeny nezávisle na překližku nebo dřeva, nebo odstranit ze starých zařízení. Jsou umístěny na hřídeli (kovová osa).
 • Poté musí být motor konsolidován na plošině. K tomu by mělo být vítáno na předem namontovaných kovových rohů nebo vrtacích otvorů pro stávající otvory v samotném motoru a poté se přišroubují šrouby.
 • Dále musíte instalovat rukojeť pro ovládání návrhu.
 • Pod plošinou je připojeno ochranné pouzdro pro řízení.
 • Kovový nůž je instalován (domácí nebo hotový). Je připojen k elektrickému hřídeli motoru.
 • Chcete-li chránit motor před trávou, musíte postavit plechovku na jeho hřídeli.

Všechny mechanické části jsou shromažďovány. Dále musíte spustit schéma elektrického designu.

Herb kapacita musí být instalována na samém konci. Je hotová ve formě krabice nebo vaku.

Povlak nožů s pomocí pouzdra je povinný, protože to zlepší bezpečnost při práci. Taková ochrana musí být provedena pro motor, aby se zabránilo trash a jeho trvanlivosti, jakož i odolnost.

READ  Jak vyříznout lištu v rohu

Minimehanik

Místo používá cookies, i nadále používat tento zdroj, souhlasíte s zásadami ochrany osobních údajů Google. Blog je vytvořen pro lidi, kteří milují, oceňují a slouží své mini-techniky.

Trimmer pro trávu zip, ESO, SHTENLI, Oprava plynu.

Na předchozím okamžiku jsme nahradili válec s pístem v rakouském benzokosovém zipu. Během procesu opravy jsme zjistili, že tento benzotrimer je absolutní analog mnoha, většinou čínskou výrobou trimrů, jako jsou: Eco, Defort, Eland, Skiper, groser, Gunter, KW, SHTENLI, Bělorusko, Ural, Patriot a Dr. Proto všechny výše uvedené, stejně platí pro úchyty údajů o čerpacích stanici značek.

Se slovy klienta, rukojeť začala pracovat špatně, on ji rozebral, prameny vyskočily, když stáli, že si nevšiml, shromáždil jsem, jak se ukázalo. Po montáži spouště se knoflík začal podepsat, s plnou lisovanou, nebylo vráceno do původní polohy, spoušť nebyl blokován tlačítkem dolů, čistič bezpečnostního klíče přestal pracovat.

Oba pružiny jsou instalovány špatně. Muž, který shromáždil rukojeť, bylo naplánováno, že pramen hlavního kouře by interagovalo se svou druhou částí s druhou částí rukojeti trupu.

Předpokládalo se, že druhá část pružiny by se lpí na plastovou desku pouzdra na rukojeti označenou červenou šipkou.

Nebo při montáži pramene se nevrátil přes palubu v plánovaném místě, nebo pak kvůli vibracím vyšlo z angažmá, v důsledku toho spuštění selhala a přestala se vracet do původní polohy.

Druhá pružina, pružina tlačítka upevnění kouře je stisknuta, také nainstalována nesprávně a neprováděla jeho funkce. Tak kompletně demontovat rukojeť.

Oprava plynu rukojeť Gasmower Udělej to sami

Podrobnosti: Oprava rukojeti plynu s vlastními rukama z tohoto průvodce pro Olenord.com.

Nepostradatelným nástrojem moderního vkapetu nebo majitele soukromého domu je sekačka na trávu, která umožňuje efektivně a kvalitativně přinést sousední území v pořádku. Doba aktivního využití MOTOCOS spadá do pozdního jara do října. Moderní agregáty jsou vybaveny výkonnými a nekonečnými spalovacími motory, vyztuženým přenosem a hlavními uzly. Navzdory tomu fyzické opotřebení, výrobní manželství nebo nesprávný provoz vede k selhání zastřihovače pro trávu. Aby bylo možné opravit zastřihovač pro trávu s vlastními rukama, musíte mít alespoň základní znalosti v oblasti technologie a malé zkušenosti s jeho opravami.

Hlavním uzlem jakéhokoliv benzínového nástroje je spalovací motor (DVS), který přes různé metody přenáší rotační moment do výkonného tělesa. V moderní čerpací stanici jako prvek přenosu mezi motorem a hlavou vyžínače se používá duralový bar (trubka), uvnitř, který je umístěn hnací hřídel.

Vzhledem k vysoce výkonnému motoru může frekvence otáčení rybářské linie dosáhnout 13 tisíc revolucí za minutu v závislosti na výrobci držáku pro trávu. Aby se eliminovalo mechanické a teplotní poškození převodovky, je ve svém pouzdru poskytnut speciální otvor pro zavedení mazání ve formě mastí. Jak usnadňuje headset pro majitele s dlouhou prací, všechny modely motocosu jsou vybaveny robustním popruhem přes rameno.

READ  Jak řezat čtvercovou otvor v kovu

Bez ohledu na výrobce, téměř každý model přichází s rybářskou linkou a ocelovými noži.

Průřez PVC Leskey pro trimr trávy se může lišit od 1.5 až 3.0 mm.

Vyrobeno z odolného polymeru, během Kosby je podrobeno intenzivnímu opotřebení a v důsledku útesu. Protože čas od času je nutné zkontrolovat přítomnost rybářské linky v hlavě a v případě potřeby jej nahradit. Doporučuje se zakoupit další cívku, aby ho rychle nahradil s cívkou s odvozenou rybářskou linkou.

Dnes na trhu trimrů pro trávu s DVS jsou vybaveny ve tvaru D ve tvaru písmene D nebo T-ve tvaru písmene T, kde jsou umístěny hlavní ovládání jednotky. Například v pavouku s rukojetí ve tvaru písmene U, klíč tlumivka a přepínač STOP / START přepínače jsou umístěny na pravé rukojeti. V rukojeti ve tvaru D se nachází klíč pro nastavení plynu přímo na tyči.

Vzhledem k přítomnosti množiny uzlů a částí, opravy zastřihovače pro trávu se svými vlastními rukama znamená eliminovat poruchy, které brání jeho normálnímu provozu. Je třeba poznamenat nejzákladnější chyby benzínu KOS:

 • Trimmer Engine pro trávu nezíská hybnost;
 • Rozdělení skupiny válce-pístu (CPG);
 • Poruchy zapalování;
 • Mezi oh a hlavou zastřihovače není žádná sloučenina;
 • Mechanické výrobky při práci jednotky.
 • Oprava sekačkových sekaček CPG

Hlavním uzlem jakéhokoliv spalovacího motoru je skupina válce-pístová skupina (CPG), k selhání, která může být způsobena opotřebením dílů nebo špatné směsi paliva.

Mazání otáčkovacích uzlů v benzocosu se provádí přidáním určitého podílu oleje na benzín. Tento proces může být narušen v důsledku starého oleje pádu ve formě sraženiny. V této situaci při startování zastřihovače pro trávu je motor silně přehřátý a nejdražší rozbití dochází během několika minut. Chcete-li odstranit poruchu, bude plně nahrazeno CPG, a to: píst, těsnění, válce a kroužky pístu. Pokud nejste Wiz Průvodce a nemáte zkušenosti s technikem, je sotva schopna opravit motor bez pomoci specialisty. Podrobně s pístovými trimrovými opravami stádia pro trávu naleznete zde.

Při poruše vznícení, sekačka na trávu zmizí jiskru na svíčku a v důsledku toho není směs paliva zapálena.

V současné situaci je poměrně důležité, nespěchejte s náhradou cívky, protože důvod pro rozpad může být v nepřítomnosti kontaktu v spínače na ovládacím knoflíku.

READ  Jak správně sejmout kryt pomocí samotného rumpálu

Důležitým okamžikem při hledání vyhoštění poruchy zapalování pro trávu bude diagnostika křídla, kde vzdálenost mezi boční a centrální elektrodou by měla být 0,5-0,7 mm. Kromě toho je nutné věnovat pozornost ocelovému těsnicímu kroužku na svíčku, jehož ztráta integrity nebo deformace může vést k leptání vzduchu ze spalovací komory a v důsledku toho snížení těla Tráva pro trávu.

Pokud se výměna kontroly elektrického obvodu, svíčky a její kontakty nedávaly pozitivní výsledky, stojí za to věnovat pozornost modulu zastřihovače pro trávu, a to na rozchod s setrvačníkem. Bez ohledu na konstrukční prvky a výrobce sekačky na trávu, vzdálenost mezi cívkou zapalování a setrvačníku nesmí být více a ne menší než 0,2 mm. Chcete-li obnovit optimální hodnotu mezery, budete muset uvolnit upevňovací šrouby cívky a speciální měřicí sondu. Vykazuji zapalování vyžínače pro trávu.

Explicitní znamení výpadku výkonu motoru je nedostatek stop palivové směsi na svíček elektrod, které mohou být spojeny s následujícími vadami:

Komponenty palivového systému zastřihovače pro trávu

 • V souvislosti s omšelým otvorem v plynové nádrži se vytvoří vakuum, což zabraňuje normálnímu proudění benzínu do karburátoru;
 • S ohledem na nízkou kvalitu paliva a palivového filtru instalovaného v nádrži, ucpané;
 • Není tok směsi do spalovací komory v důsledku ucpání karburátoru.

Můžete rychle určit příčinu poruchy demontáží vedoucím k karburátoru palivové hadice. Pokud se palivová směs navazuje na tenký proud, pak stojí za to věnovat pozornost karburátoru. V nepřítomnosti trysky je nutné čistit tenkou jehlu SAPUN (malý otvor v krytu plynové nádrže) nebo vyměnit palivový filtr.

Pokud palivo vstupuje do karburátoru, je nutné jej vyčistit nebo upravit. Úprava karburátoru byliny zastřihovače IMPRIMS OPTIMÁLNÍ MÍSTO MÍSTA PALIMU.

Trimmer Carburetor pro trávu s nastavením vín

Chcete-li to provést, věnujte pozornost tři seřizovací šrouby: maximální revoluce (h), minimálně (l) a volnoběhu (la). Chcete-li zahájit konfiguraci, musíte plně spinulovat šrouby H a l a uvolnit na 1 otáčku. Poté, co přinesl cop a dejte jej zahřátí 10 minut, abyste nastavili napájecí systém v pracovním režimu. Po zahřátí je motor stisknuto k přívodním klíči plynu až do zastavení (12 000 ot / min). Obnovujeme volnoběžný režim otočením šroubu LA. Jakmile se hlava zastřihovače pro trávu začal otáčet, je nutné zabalit šroub, dokud se nezastaví.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS