Jak sestavit pás na sekačce trávníku

Oříznout pás pro trávu s vlastními rukama

Pracovní zastřihovač je mnohem pohodlnější a jednodušší se speciálním pásem. Díky jemu, operátor může sekat několik hodin v řadě, aby sekal velké části trávy bez bolesti v kloubech a svalech. Konstrukce dvou-listového pásu je navržen tak, že sekačka na trávu je udržována s použitím samotných držáků. bez rukou. Ona bude jen zeptat se směrem a všechno ostatní bude dělat. Jak připevnit pás do zastřihovač správně a nastavit jej pro usnadnění zatížení a bude diskutován v tomto materiálu.

Mnoho modelů trimrů je vybaveno konvenčním šikmým popruhem. Nicméně, to je nejlepší koupit batoh pásu, který je speciálně navržen pro motocos. Díky promyšlenému provedení rovnoměrně distribuuje hmotnost zařízení na celé tělo. Ramena s měkkým podšívkou snižují hmotnost a odstraňte bolest v předloktí. Pevná zadní strana rozptyluje zatížení mezi horní a dolní hloubky zad, s výjimkou spodní části. Ochrana proti obličejové odolné proti kyčle zabraňuje kontaktu motocosu s nohou tak, že neublíží a přenáší vibrace. Kromě toho pás poskytuje:

trávníku
  • Vhodná přeprava zastřihovače pro trávu;
  • Pohodlí při provozu díky ergonomii polohy mosazi pro trávu;
  • BEZPEČNOST V PRACOVNÍMU ŘETĚRU ŘEŠENÍ ZAHRÁVÁNÍ MOTOCOS Z RUČNÍHO PROSTŘEDÍ V době zasažení tvrdých předmětů.

Jak nosit ozdobný pás pro trávu

Pracovní zastřihovač je mnohem pohodlnější a jednodušší se speciálním pásem. Díky jemu, operátor může sekat několik hodin v řadě, aby sekal velké části trávy bez bolesti v kloubech a svalech. Konstrukce dvou-listového pásu je navržen tak, že sekačka na trávu je udržována s použitím samotných držáků. bez rukou. Ona bude jen zeptat se směrem a všechno ostatní bude dělat. О том, как правильно прикрепить ремень к триммеру и настроить его под себя, чтобы облегчить нагрузку, и пойдет речь в данном материале.

Регулировка высоты крюка

Самое главное – отрегулировать ремень так, чтобы триммер для травы находился на нужном уровне от поверхности земли. Для этого следует поднять или опустить высоту крюка, что осуществляется путем подтяжки плечевых ремней до тех пор, пока держатель не будет находиться ниже бедер на 10-15 см (ширина ладони). При этом нож прикрепленной косы для травы должен находиться параллельно поверхности, то есть — в строго горизонтальном положении.

Na poznámku! Если триммер для травы прикрепить слишком высоко, то это сильно ограничит захват травы.

Ремень газонокосилки ранцевый с пластиковой защитой

Ремень данной модели применяеться для газонокосилки. Благодаря ранцевой конструкции очень хорошо распределяет нагрузку по всему телу. Plastová ochrana se vyhne nepohodlí při práci s nástrojem. Vždy si můžete koupit putovní pás pro MOTOCOS levně v internetovém obchodě k nasazení

Pás tohoto modelu aplikovaného pro sekačky na trávu. Díky návrhu rány je velmi dobře distribuován do zatížení v celém těle. Plastová ochrana se vyhne nepohodlí při práci s nástrojem. Koupit svatební pás pro motocos levně můžete vždy v online obchodu speciální nástroj.

Dopravní náklady na dodávku zboží platí kupujícího. Dodávka provádí novou poštou. Platba zboží. hotovost na dodávku nebo bezhotovostní platbu. Ušetřete peníze na doručení. můžete zálohovat pro zboží na bezplatné platby. Návrat zboží je možný do 14 dnů ode dne nákupu, pokud by zboží nebyly použity, nebylo otevřeno, byl zachován pojistný názor, byl uložen balen. Pro podniky a organizace znamenají fakturu, komoditní fakturu, daňová faktura, certifikát DPH. Koupit Zboží s DPH v obchodě Speciální nástroj může poskytnout registrační dokumenty vašeho podniku.

READ  Jak udělat motorový motor z sekaček trávníku

Ranger Lawn sekačky pás s plastickou ochranou

38 (050) 336 88 83 38 (067) 326 45 96 38 (073) 169 79 55

vložte nové heslo

Přibližné termíny pro vzhled zboží od 3 do 7 dnů

vložte svou e-mailovou adresu.Pošta nebo telefon a my vám všimneme, když bude produkt k dispozici:

Upravte výšku háku háku vyžínače vyžínače pro trávu s ramenním pásem suspender tak, aby se ozdobný nůž pro trávu umístěn paralelně s povrchem místa (přísně vodorovně). Při práci s pily pohonu zastřihovače pro trávu, nastavte výšku háku (utažení ramenních pásů) tak, aby vyžínače pilový kotouč pro trávu naklonila trochu dopředu vzhledem k povrchu Země.

Po posunu ucha k zavěšení copánků pro trávu na trimrový pás pro trávu dopředu nebo dozadu, vyvážení vyžínače pro trávu, takže když je kolo uvolněno, trimrový nůž pro trávu byl v blízkosti povrchu místa, ale neležel na trávě. Pro řezání keřů a mladých stromů s vyžínačem hlavy s pily pro trávu pro trávu, musíte vyrovnat auto visel na háku horizontálně Země, když.

Upravte pásy zastřihovače ramen pro trávu (pruhy „strčení“) tak, že zatížení je rovnoměrně rozloženo na ramenech (kontrola stisknutím ruky na háku zastřihovače).

Video z řady vyžínače pásu pro husqvarna trávy. O konstrukčních vlastnostech suspenze pásu (postroj), které usnadňují a usnadňují bezpečnější a vytváří bezpečnější motokosu, zastřihovač, benzocosa, husqvarna uchopení. široké ramenní popruhy a elastický pás, rychle šíří zámky (karabiny) v případě požáru nebo jiné situace vyžadující rychlé osvobození od zastřihovače pro trávu. O všestrannějších pásech pro muže a ženy.

Husqvarna Husqvarna Husqvarna Timmer (Balance XT) může být použita na jakýchkoliv trimrů, benzokosu, motocosu, elektrokošech, bushodezes.

Sekačka na trávu je pohodlný nástroj pro trávník nebo vysokou trávu, pokud je řádně vyvážený. Nebude to o vyvážení řady rybářských linek nebo nožů. Musíte vyrovnat pracovní rukojeť, stejně jako poloha benzínového copu pro trávu na pásu. Mnoho zahradníků nepoužívá pás při práci s benzínovou šikmou, takže se unaví a točí. Pro pohodlný provoz musíte použít opěrku pásu. Takové pásy jsou dodávány s profesionálními benzínovými proudy. Pro čínské benzínové copy musí být podpůrný pás zakoupen dodatečně.

Jak sekat trénování trávy?

Hlavní věc je správně upravit pás vyžínače pro trávu, takže buben s rybářskou linkou se neukčí.

Správně přejděte směs benzínu.

Nepoužívejte příliš silnou rybářskou linku pro vyžínače. to se střídá a přetížení zastřihovače pro trávu.

Nepřekračujte buben příliš mnoho rybářské linky a nevrtejte to tvrdě.

Čas od času zastavit a vyčistit košík

Kabel vyžínače maziv pro trávu a převodovky (pokud je) Solidol.

Trimmer od společnosti Varyag Koshu podle pokynů:

Akce 1. Montáž řezného mechanismu.

V závislosti na typu plevele trávy vyberte řezný nástroj: pro měkké bylinky. sušička pro zastřihovač, pro pevné pevné a malé keře. nůž. Odšroubujeme upevňovací matici řezného mechanismu a nainstalujte řezný nástroj. Jak dát límec na to, jak nosit pás vyžínače pro trávu, jak hrát správně. Utáhněte matici. mechanismus je připraven k práci.

Poznámka: Některé trimry trávy nemají vyměnitelné řezné nástroje, takže můžete začít pracovat okamžitě.

Akce 2. Příprava zastřihovače pro trávu do práce.

Pokud je vyžínač trávy elektrický. nabijte baterii nebo zapněte síťový motor. Pokud benzín. palivová palivová nádrž. V závislosti na typu zastřihovače pro trávu. přizpůsobení ho samo o sobě (horní motor. visí s závěsem na rameni, KNAPTEST. ramenem, dolním stupněm. bereme rukojeť). Držte zastřihovač pro trávu nad trávou tak, aby jeho řezný mechanismus umístěn paralelně s zpracovanou oblastí. Spustit motor.

Tráva z horského zastřihovače provádí jednoduché pohyby. Je důležité si uvědomit, že řezný mechanismus zařízení se otáčí proti směru hodinových ručiček, takže zkosená tráva klesne na již zpracovanou oblast. První je vpravo doleva před nimi (takže jsme odřízli horní část trávy). Pásový batoh pro to, jak dát na formulář, jak správně platit na vyžínače obložení na vyžínače pro trávu. Za druhé. zleva doprava (takže odstraníme pozůstatky trávy).

READ  Kolik mastného oleje při běhu sekačky trávníku

Velká plocha zpracované oblasti je lepší rozbít na čtverce, a sekat trávu na ně, pohybující se z jednoho do druhého na vnější straně každého čtverce.

trávníku

Při aplikaci Ledging bylin na svazích se doporučuje sekat níže, pohybovat se paralelně s drážkovou sekcí. Dosáhl okraje, vrátil se zpět, stal se trochu vyšším. a opakujte stejnou trasu. dokud není spiknutí zcela.

Pro sečení bylin na spiknutí, kde jsou stromy, je lepší použít lichotivý řezný mechanismus, a musíte se sekat, projíždět spiknutí kolem obvodu, obejít strom kolem kufru.

Po skončení úkrytu všech bylin na místě, které potřebujete vypnout motor, odstraňte zastřihovač pro trávu (pro rameno a špatná zařízení), vyčistěte řezací mechanismus ze zbytků trávy.

Pravý trimmer pás pro trávu

Existují trimery pro trávu, pro které nejsou nutná další zařízení. například lehké elektrické skenery na bateriích. Dokonce i dítě je může vydržet, a pevně leží v ruce bez roztrhaného. Ale ve většině případů, trimry pro trávu váží od 6 do 9 kg, a tak, aby nesplnily je, aby je nést z místa na místo, potřebujete pás.

Pro něco, co potřebujete vyžínače pás?

1) Pro přepravu trimrů pro trávu. Nést zastřihovač pro trávu na chalupu, když není auto, obtížná věc. Pokud zařízení nemá pás, pak alespoň kryt s pásovým pásem by měl být šití. Jak nosit Trimmer pás pro trávu video. Jak nosit Ozdobný pás pro trávu. Jak nosit. Jak opravit. To bude usnadnit zatížení při přepravě trimru pro trávu.

2) Pro pohodlné sečení bylin. Koneckonců, pokud vaše ruce dostávají tlustý, pak dozráváme plevele a dospělý trávník nechce. A pokud to chtěl, pak se třásl ruce. nebezpečná verze.

3) Pro ergonomickou polohu zastřihovače pro trávu s ohledem na tělo. Věrně upevněn a upraven o délkovou ochranu pásu před zraněním zad a přepětí svalů zpět.

4) Pro bezpečnost. Trimmer pro trávu bude mnohem bezpečnější, pokud pravděpodobnost jeho uklouznutí z rukou padne, když větve a tuhá vegetace spadají do řezné hlavy. Když se to stane, trimr pro trávu, ať už se jedná o benzo- nebo elektroky, provádí ostrý trhák, a vyžínač pro trávu doslova „rozpadne“ z rukou.

Z těchto důvodů je mnoho modelů zahradních trimátorů vybaveno pásy. Běží přes zastřihovač hřídele pro trávu a jsou připevněny přes rameno obsluhy. Pás pomáhá vyvážit celkovou hmotnost zastřihovače pro trávu a obsluhu, a nemusí kompenzovat rovnováhu, tahání rukou nebo dozadu jednu nohu.

Jak začít a regulovat motor vyžínače benzínu pro trávu?

Zvažte začátek motoru sekačky trávníku (benzotrimer) na příkladu Dolmar MS3340

Chcete-li vytvořit studený motor, který potřebujete:

Zapněte zapalovací spínač na rukojeti

2.Přeložit vzduchový klapky v zadní části skříně vzduchového filtru do uzavřené polohy

Pohovnat palivo pomocí 5-8 kliknutí na tlačítka Silicone v dolní části karburátoru

Mírně (asi deset centimetrů) zpožďte startovací kabel, dokud nezačne odolat

Poté, aby 1-4 blbec, dokud nebude motor vydělat

6.Po asi 10 sekundách po spuštění motoru vraťte vzduchovou klapku do původní polohy

Pozornost! Při spuštění motoru nemůžete odpočívat s kolena do skříně vzduchového filtru.

Dva seřizovací šrouby jsou umístěny na skříni karburátoru. Zpočátku v zastřihovači jsou instalovány výrobcem v poloze optimální pro motor. První (na obrázku níže) je navržen tak, aby regulovat zásobování paliv. Dotkněte se jeho vlastního kategoricky nedoporučeno.

Druhý šroub (photo zespodu) je určen k nastavení nečinnosti. Můžete s ním experimentovat v případě akutní nutnosti

READ  Jak si vybrat sekačka pro trávu. Co je sekačka na trávu lepší, elektrický nebo benzín?

PS Photo Jak nosit dva-pelonový popruh pro sekačky Dolmar a Kawashima

Trimmer benzínu pro trávu Eurotec RX27

Objem motoru: 51,7 cm3 Výkon: 2,7 kW Objem palivové nádrže: 1 l Typ paliva: AI 92/95 Rychlost otáčení: Až 9000 RPM Délka tyče: 155 cm Váha: 7,5 kg Profesionální vyvážení: Ano

Oříznout pás pro trávu s vlastními rukama

Pracovní zastřihovač je mnohem pohodlnější a jednodušší se speciálním pásem. Díky jemu, operátor může sekat několik hodin v řadě, aby sekal velké části trávy bez bolesti v kloubech a svalech. Konstrukce dvou-listového pásu je navržen tak, že sekačka na trávu je udržována s použitím samotných držáků. bez rukou. Ona bude jen zeptat se směrem a všechno ostatní bude dělat. Jak připevnit pás do zastřihovač správně a nastavit jej pro usnadnění zatížení a bude diskutován v tomto materiálu.

Nastavení ramenních popruhů

Takže zatížení je rozděleno rovnoměrně na ramenech a zádech, musíte dobře nastavit ramenní popruhy. Chcete-li to udělat, stačí zpřísnit nebo relaxovat popruhy. neměli by být vykopány do těla nebo pověsit. Rozumět, jak se váha rozptýlí, můžete, pokud stisknete své vlastní ruce na háku pro braid přívěsek.

Elektrický vyžínač pro trávu: Jak udělat správnou volbu?

Trimmer pro trávu je jediným pravým řešením pro křížení trávy na místech, těžko dosahující pro sekačku kola, zejména kolem křoví, stromů, podél tratí, plotů a stěn.

Schéma elektrického zastřihovače pro trávu.

Travní trimry jsou 2 druhy: benzín a elektrický. V tomto článku se pokusíme popsat vrcholy, které potřebují vědět při výběru elektrického zastřihovače pro trávu.

Byliny vyžínače s elektromotorem jsou téměř ne hlučné, běh jednoduše stisknutím tlačítka a neznečije životní prostředí. Jsou však těžší řezat tlusté stonky plevelů a dokonce husté trávy. Kromě toho je jeho motor potřebuje napájení, která je nejčastěji shrnuta pomocí dlouhého síťového kabelu, který činí svobodu působení Kosary a ohrožuje dostat pod nůž. Trimmery s integrovaným konstantním spojením baterií s vnějším světem nejsou potřeba, ale během dne mohou sekat trávu na maximum po dobu 20-30 minut. Všechno ostatní odejde na dobíjení jejich nízkoenergetické, těžké a velmi rozmarné během provozu a skladování baterií.

Typ rukojeti elektrické vyžínače

Elektrický vyžínač rukojeť zařízení pro trávu.

Při výběru zastřihovače pro travní custome by mělo být za to, že jsou:

Rukojeť ve tvaru D je vhodné, pokud je rozsah práce malý, ale vyžaduje velkou manévrovatelnost (například pro manipulaci keře, stromů, tratí a živých živých plotů). Pro to nejlepší vyhovuje sušičce pro zastřihovač. Pokud musíte mít prostoje, které jsou dlouho zasaženy rukou násilných houštin, věnujte svou pozornost modelu s rukojetí ve tvaru D, další rukojetí ve tvaru písmene J a možnost instalace nože. Handle ve tvaru jidla zabraňuje nadměrnému přístupu k operátorovi k kuželovému redukci. Rukojeť ve tvaru J by měla být připojena, když je vyžínač trávy vybaven trávou s nožem. Pro usnadnění práce budete potřebovat ramenní pás.

T-tvarovaná rukojeť je vhodná pro práci v otevřeném prostoru, s pohybem provedeným vámi budete podobní tomu, co Slam. Takové travní trimry jsou navrženy pro velké objemy práce na velkých otevřených prostorách. Výkonnější trimry pro trávu mohou být vybaveny tříbodovým nožem, který se může vyrovnat s větvem o průměru až 15 mm. Při práci s takovým zastřihovačem je důležité, aby byl vybaven obvazem pro hustou fixaci na lidském těle. Pamatovat: než zastřihovač pro trávu je silnější, větší práce to může udělat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS