Jak si představit únik pro zastřihovač v zastřihovači trávy. Jaký druh sušičky pro vyhoštění se rozhodnou doplnit sekačku

Jak vítřit únik pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu

Hlava. Hlavní detail zastřihovače pro trávu. Představuje základ s cívkou, na kterém je šňůra navinuta. Celkové stojany 3 typy hlav:

 • Manuál. Umožňuje prodloužit kabel (trimmer line) ručně po zastavení motoru.
 • Poloautomatický. Použití takové hlavy je charakterizováno jednoduchostí a pohodlí. Pracuje podle následujícího principu: Čekání, dokud neříznutí trávy dosáhne maximálních otáček, uživatel mírně srazí hlavu zařízení kolem země, díky které je blokovací čára odstraněna. Kabel je tedy prodloužena na úkor odstředivé síly a vlastník zařízení zůstává pouze oříznout nožem.
 • Automatický. Sušička pro zastřihovač se podává po snižování otáček motoru. Taková hlava se ukáže, že je vhodný v případech, kdy je potřeba dlouhodobé práce. Nevýhoda zařízení, zase je rychlé opotřebení nití šňůry.

Nyní zjistit, jak opravit cívku vyžínače pro trávu, pozornost by měla být věnována výběru šňůrky.

Typy zastřihovačů hlav

Mozecce hlavy pro trávu je válcové tělo, ve kterém je cívka (cívka) vložena s rybářským prutem (kabel). Tento design může být instalován jak na benzínu, tak na elektrickém vyžínače. Hlavy se liší metodou doplňovacího a krmného kabelu a jsou zde 3 typy.

 • Automatický. Krmení kabelu se provádí poté, co uživatel snižuje otáčky motoru. Ačkoli automatické krmení rybářské linie a je vhodné, pokud jsou provedeny velké objemy práce, ale tyto bobové mají jednu nevýhodu. velká spotřeba.
 • Poloautomatický. Použití tohoto typu hlavy nevyžaduje, aby uživatel provedl složité manipulace. Princip jejich práce je uspořádán tak, aby šňůra byla prodloužena automaticky v době, kdy zařízení pracuje na plných revolucích. Mírně srazí vyžínače hlavu pro trávu kolem země (odstraňuje uzamčení šňůry) a sušička pro vyžínače v důsledku odstředivé síly je posunuta z cívky, po kterém je řez na požadovanou délku nožem Nachází se na ochranném pouzdře.
 • Manuál. Pro prodloužení kabelu je přístroj zapotřebí, po kterém je sušička pro vyžínač kreslen ručně.

Na základě výše uvedených, poloautomatických cívek jsou nejpopulnější volbou. Mělo by být také třeba mít na paměti, že trimrové cívky pro trávu jsou jednosměrné (používané pouze pro trávu visí) a dva řetězec, které se používají pro vysoce trávy a malé, s tenkými stonky keřů.

Jak změnit lope pro zastřihovač na zastřihovači

Sušička pro zastřihovač je navinuta na cívce (cívku), která se nachází v pouzdru zastřihovače hlavy pro trávu. Nejprve odšroubujte hlavu z baru motocosy a otevřete horní kryt kliknutím na boční západky. V některých modelech je případ jednoduše točit.

Vyjměte cívku, čisté od nečistot, zbytky staré rybářské linky. Cívky jsou jednoduché a dvoudílné.

Vinutí rybářská linka na jednorázové cívce

Bereme 2 m rybářské linky, udělej to až na polovinu zvláštním díry uvnitř cívky. S oběma stranami díry vyčnívají konce rybářské linie stejné délky. Uvítíme je oba v drážce cívky ve směru označeném šipkou na pouzdře (zadní otáčet cívku na vyžínače hřídele pro trávu). Až do konce, sušička pro zastřihovač neinder. kousky 10-15 cm, které budou pracovníci, opravit v hospodách na palubě cívky. Fixace je zapotřebí tak, aby sušička pro zastřihovač nepracovala, když je instalován v hlavě vyžínače pro trávu.

READ  které trávy jsou lepší než elektrické nebo benzo. Vyzvednout widget sekačky

Vložka cívky do hlavy skříně, zároveň volné konce rybářské čáry jsou vyrobeny v pouzdrových otvorech, vykazují ven. Sbíráme hlavu, vložíme to na vyžínač pro trávu. Vše, změna rybářské linky v zastřihovači.

Jak vítřit únik pro zastřihovač na vyžínače pro trávu s dvoupodlakovou cívkou

Pokud existují dvě sekce v cívce, lesk pro zastřihovač přejde na polovinu a záhyb vložky ohybu do speciální drážky na straně mezi sekcemi. Začneme navíjení konců v jeho drážce. na všechno, jako v případě jednorázové cívky.

Kolik rybářské linky vinutí na vyžínače pro trávu? Můžete mrčit 2-4 m, v závislosti na modelu produktu. V každém případě je nemožné příliš těsně vítr, vlákno by měl mít volný zdvih pro tahání v procesu.

Vyjměte cívku vyžínačem pro trávu

Na malých elektrických trimrech s nižším uspořádáním motoru (když je při práci na Zemi) u cívky, obvykle existují dvě klíče po stranách. Klikněte na ně a odpojte polovinu těla cívky od druhého, který zůstane na vyžínači. Spolu s první polovinou se vnitřní část odstraní, na které je trimorová linka přímo a rány. Při analýze, opatrně: Uvnitř je jaro, které může létat a ztratit se.

Na elektrických a benzínových trimrů se zakřiveným činka (na takových trimrech není stále žádná možnost dát nůž), potřebujete kromě cívky, aby se svorka s jednou rukou, a na druhou ruku musíte začít otočit proti směru hodinových ručiček. Je to ten, kdo zajišťuje cívku na trimmer bar pro trávu. Kroucení jehňata, pečlivě odstraňte celou cívku, snaží se ztratit rozsah uvnitř jara.

Na elektrických a benzínových trimrů s přímou tyčem a převodovkou na jeho konci (na takových trimrů pro trávu, kromě rybářské linky, můžete stále instalovat nůž) Hledáme díru pod cívkou, vložte do něj Příklad, šroubovák, tiše otáčejí cívku, dokud šroubovák přestane ani hlouběji a cívka opraví. Teď otočíme celou cívku ve směru hodinových ručiček (jako levé řezbářství) a odstraňte ji z vyžínače pro trávu. Dále rozebírejte cívku. Může být shromážděna západkou nebo zkrouceným s jehněčí. Je-li cívka na západkách, pak Davim na bocích na základně západky tak, že vykreslili a vydali polovinu těla cívky z jiného. Jehněčí jen odšroubovat. Může existovat také třetí typ spojování dvou polovin takové cívky: s ním musíte chytit spodní část jednou rukou a druhý je vrchol, a začít je otočit v opačných směrech. Prohlížení takové cívky musíte také následovat, tak, aby nebyla ztracena přebytek uvnitř jara.

Více než 200 typů trimrů na jednom místě za nejnižší ceny. Klikněte a SEE

Nyní, odstranění a zneškodnění cívky pokračovat, vlastně, na vinutí.

Výběr rybářské linky

Chcete-li úspěšně doplnit rybářskou linku v hlavě zastřihovače, je důležité odhadnout výběr spotřebního materiálu. Silnější kabel, který ovládáte, hustou a silnější trávou, který může řezat. Často se používá univerzální čára pro vyžínače, jehož průměr je 2 mm. Vyberte vhodný pro průměr sekačky následujícími způsoby:

 • Podívejte se na informace o tloušťce rybářské linky v pokynech připojených k zastřihovači.
 • Věnujte pozornost bobbinu. Někdy platí informace o možných průměrech rybářské linky.
 • Další možností je pokusit se vložit kabel do výstupu. Pokud to bude snadno jít do toho, pak je zvolený průměr rybářské čáry vhodný pro použití.
READ  Jak vařit palivo pro zastřihovač pro trávu. Tankovací motocos s dvoutaktní motorem

Herb Trimmer Coil

Můžete si vybrat vlákno kabelu podle typu motoru. Pokud je únik vyžírce příliš tlustý, pak se odolnost vůči otáčení zvýší. motor v tomto případě bude silně přehřátý a brzy selže. Užitečná doporučení:

 • Pro elektrické zařízení s motorem menším než 500V závit je tloušťka 1,3 mm. Pokud k tomu není nalezeno, můžete použít 1,6 mm Trimmer Fishing Line. Pokud je napájení větší než 1 kW, vyberte kabel o průměru 2 mm.
 • V benzínu vyžínače pro trávu je hodnota sekačky hřídele. Pro zakřivenou volbu se často používá kabel pro 2 mm. Pokud je hřídel rovný, namontujte závit 2.4-2.5 nebo 3 mm. Nejhorší protokol pro zastřihovač je instalován na výkonných zařízeních. od 1,3 kW.

Věnujte pozornost typu šňůry. Některé populární možnosti:

 • Nejběžnější protokoly s kruhovým průřezem. Jsou dobře srandinující čerstvé bylinky, ale horší zvládne se keře, suché.
 • Zkroucené (spirála) šňůru žádná vysoká síla, ale dobře vhodný pro tenké mladé trávy.
 • Jazbed vlákno s ostrými hranami je ideální pro velký bournahan na začátku pozemku.
 • Ještě pravděpodobnější, že se trávím sekat pravoúhlým, hvězdným nebo čtvercovým linií pro vyžínače pro trávu, ale nejsou příliš trvanlivé.
 • Nejdolnější je dvousložkový kabel s vnitřním jádrem a kulatým průřezem.

Typy sušičky pro zastřihovač pro trávu

Všimněte si, že není možné použít místo drátu, kovových řetězců a kabelů, jakož i obvyklého rybářského vlákna. Zařízení bude nebezpečné pro uživatele i okolní. Takže kabel nebo podobné výrobky budou postupně začít pracovat, v důsledku jejich konců jsou rozbité a malé kousky budou rozptýlit vysokou rychlostí.

Blok: 3/6 | Počet znaků: 2323

Jak hlava pracuje s rybářskou linkou na motocyklu, proč potřebujete znát zásadu práce

V závislosti na výrobci se hlavy zkoumají konstruktivně nejen externě, ale také uvnitř. Většina bubnů má uvnitř upínacího pružiny (poloautomatické a automatické). Výše uvedený je manuál, jak rozebrat hlavu zastřihovače pro trávu bez jara, t.E. na hlavě typu ruky. Princip demontáže poloautomatické hlavy s pružinou uvnitř téměř identických výše popsaných pokynů.

Princip provozu poloautomatické trimrové cívky pro trávu je následující:

 • Uvnitř hlavy je cívka, která je vysazena na drážkách, zabraňuje jeho volnému pohybu
 • Cívka je postižena pružinou, která ji tlačí na štěrbiny umístěné v konstrukci krytu
 • Uzávěr je navinut pro zastřihovač, jehož délka závisí na samotném nástroji. Obvykle je tato délka od 1 do 4 metrů
 • Během plnění práce, v případě potřeby zvýšení délky rybářské linky, je zde fit servírovací části bubnu, přičemž to vychází ze záběru se štěrbinami. Sušička pro zastřihovač je zároveň zraněn z bubnu zvýšením délky
 • Uvolnění požadovaného množství rybářské linky, měli byste pustit tisk a pokračovat v práci na trávě

Výhodou nástroje s rybářskou linkou je, že tento spotřební materiál nevyžaduje ostření ve srovnání s kovovými disky. Kromě toho, pokud kámen nebo strom spadne na cestě, pak sušička pro zastřihovače prostě opustí, aniž by měl negativní dopad na převodovku a přístrojový motor, jak se to děje v případě kovových řezných disků.

READ  Je nutné namočit únik pro zastřihovač pro trimr pro trávu

Znalost návrhu a zařízení pro typy komárů nebo zastřihovačů, musíte jít na zvážení procesu tankování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu. Koneckonců, to je tento okamžik ve většině vlastníků speciálního nástroje způsobuje potíže.

Blok: 4/8 | Počet znaků: 1782

AdviСe

Práce s takovou technikou jako trimry pro trávu vyžaduje opatrnost a péči. Provádění bezpečnostních opatření v průběhu provozu je vyžadována pro začátečníky a zkušené mistry. Stává se to, že sebevědomý Kosari ztrácí bdělost, dělat nenapravitelné chyby a vážně zraněné. Proto je důležitá při práci s přístrojem

 • Zavřete víčko cívky na všechny západky.
 • Neodbojujte větší rybářskou linku, než je: Je stále těžké ho si ho odpočinout.
 • Po tankování cívky je nutné zkontrolovat provoz nástroje před kokingem.
 • Vyberte vysoce kvalitní materiál vhodný pro konkrétní zastřihovač.

Není třeba se pokusit sekat hrubé trávy s tlustými stonky pomocí rybářské linky. Pro toto jsou ocelové kotouče. Pracovat pouze v ochranném oděvu. Nosit brýle a vhodné boty.

Tipy a doporučení Jak otočit čáru pro zastřihovač a co potřebujete vědět

Existuje několik užitečných tipů a doporučení, které budou užitečné naučit se nejen nováčkem, ale také bláznivé šílené. Tyto tipy pomohou zabránit negativním důsledkům ve formě zranění a nesprávného fungování mechanismu. Tato doporučení jsou o následujících:

 • Nainstalujte kryt je nutný pro klepnutí. A to je 2 nebo více kliknutí, což závisí na počtu svorek. Pokud jeden držák nesnaží, poté při spuštění nástroje může buben vyskočit a zranit osobu
 • Neodvítujte linku pro zastřihovač se silným zametáním, stejně jako v množství více, než je možné vložit na místo. Je lepší, aby se dostat k záblesku, protože bude více, protože to povede k negativním důsledkům ve formě nemožnosti, kdy je to nutné
 • Pokud vlastnit nástroj, který není se dvěma závěry rybářské linky, ale s jedním (obvykle s nízkým výkonem), pak se proces navíjení provádí v podobné sekvenci, jak je popsáno výše, pouze s rozdílem v nepřítomnosti středu mezi extrémními základnami cívky
 • Po výměně materiálu je nutné předběžnou kontrolu přístroje a po zahájení trávy. Pokud neprovedete předběžnou kontrolu, lesy mohou fungovat a zranit osobu

To je zajímavé!Vyberte si materiál vhodné kvality, aby nedošlo k poranění při práci s benzokosem, trimrátem a motocosem. V procesu šlehání trávy pod rotujícími částmi, malými kameny a dalšími materiály, které mohou odletět na dlouhé vzdálenosti, takže navzdory skutečnosti, že únik vyžínače není nůž, který by měl být prováděn s nástrojem Ochranné speciální uniformy. Výsledkem provedené práce je následující. po nahrazení nového materiálu obvyklého je dostačující pro plochu až o 600 metrů čtverečních, ale při zohlednění přítomnosti výztužné vrstvy na rybářské linii. Běžné nylonové materiály slouží méně, což je důležité při práci. Nesnažte se sekat hustou trávou rybářskou linku, protože pro to jsou speciální kovové disky nebo nože.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS