Jak si vybrat Motocos. Výhody a nevýhody benzínového motocosu

vybrat, motocos, výhody, nevýhody

Hodnocení nejlepšího benzínu Trimmers 2020

Trimmer benzín pro trávu často získává pro sekání trávy na místech s plochou více než 10 akrů a v případech, kdy není možnost připojit nástroj k napájecí mřížce. Trimmery s spalovacím motorem je obvykle poměrně výkonný motor a vysoký výkon. To znamená, že se s jejich pomocí spravovat rychle než s pomocí elektrického. Kromě toho model s benzínovým motorem nemá vlastnosti rychle přehřátí a lépe se vyrovnat s velkými objemy práce.

Výhody trimrů benzínu

Dobře vhodný pro práci na místech s plochou od 10 do 20 akrů

Účinně porážka zajíček, dlouhodobá tráva s tlustými stonky a dokonce keřem

Schopen pracovat po dlouhou dobu bez přerušení

Větší výběr modelů než v případě elektrických zločinů

Nevýhody Benzokos příliš. Jsou dražší, váží více, hlučné, vyžadují přesnou oběh a údržbu. Nicméně, pokud je často nutné sekat hustou trávu nebo pracovat po dlouhou dobu, aby odstranil z domova, technologie s spalovacím motorem je nejlepší volbou.

Benzínové modely předních výrobců jsou vybaveny motory s kapacitou od 600 do 2500 W. Silnější motory jsou někdy vybaveny levnou technikou od firem, které exportují své výrobky z Číny. Výkonový bonus pro taková zařízení je malý a úroveň vibrací výrazně roste. Šířka upevnění rybářské čáry v různých modelech je od 37 do 45 centimetrů, při práci s nožem. 25-26 cm.

Stask tb-1400lrr

Otevře hodnocení Jednou z nejlepších modelů ruské značky STAVR TB-1400LR. Trávník je určen pro potřeby domácností, pro sekání bylin a jemných keřů s průměrem dříku na 1,2 cm.

Model je charakterizován účinnou kapacitou a výkonností ve svém cenovém segmentu, kvalitě dílů. Оснащена двухтактным двигателем в 1,9 л.s., надежным типом карбюратора Ruixing, износостойкими хромированными поршнем и цилиндром. К преимуществам относится конструкция стартера, с праймером для легкого холодного запуска. Максимальное количество оборотов с леской 9000 и увеличенная ширина скашивания леской 44 см.

Топливный бак рассчитан на 1,2 л бензина, такого объема топлива хватает на большую площадь работы, без дозаправки. В то же время, бак не слишком утяжеляет прибор, все мотокосы 7,9 кг. Для удобства ее использования предусмотрен плечевой ремень, велосипедный тип рукоятки.

Владельцы прибора отмечают надежность в работе, хорошую мощность, простоту управления. Из особенностей нравится разборная конструкция штанги, для удобства транспортировки. Хорошая комплектация, включающая катушку с леской и нож, необходимые для обслуживания инструменты и аксессуары.

 • Efektivní výkon / náklady.
 • Spolehlivost motoru.
 • Snadné studené start.
 • Shot šířka 44 cm.
 • Skládací tyč.
 • Dobré vybavení.

Trimmer benzín pro trávu. Co je lepší vybrat?

Co věnovat pozornost výběru benzínového zastřihovače pro trávu? Řešení bude záviset na úkolech, kterým čelí:

Všechny motocosy jsou rozděleny typem motoru na dvoudobém a čtyřdobém tahu.

První nenáročná a jednoduše uspořádaná, ale vyžadují přípravu speciální palivové směsi, mají vysokou hladinu hluku a tvoří velký počet výfukových plynů. Z těchto modelů Husqvarna 323 R, Ryobi RBC31SESO, Patriot PT 3055, Partner Colibri II S jsou obzvláště populární.

Druhý je komplexní v údržbě, ale nevyžadují přípravu směsi, liší se méně hladiny hluku, ekonomické spotřeby paliva a nízký stupeň opotřebení vnitřních uzlů motoru. Mezi nimi je oslavovat Makita Ebh341u, Patriot PT 3155 T, Caiman VSP255S-EH025. Dvoudobé motory jsou častější, takže má smysl zastavit svou volbu na nich, zejména pokud se domníváte, že typ motoru nemá vliv na výkon nástroje.

Další věc stojí za to věnovat pozornost, je tvar baru.

Přímá charakteristika profesionálních vysoce výkonných modelů se schopností vydržet velké zatížení. Důvodem je použití ocelového hřídele pro vysílání točivého momentu z motoru k řezacím zařízením. To má například al-Ko FRS 4125, Ryobi RBC31SESO, Hitachi CG 40 EY. T (CG40EY-T), BK-1900 Caliber.

V zaháknutém tyči, místo hřídele prochází ocelový kabel. Takové zařízení se obvykle používá pro domácnost a některé polotovary. Nevyžadují mnohem spolehlivost a odolnost proti přetížení a intenzita použití takových modelů není příliš velká. Mezi takovými trimry jsou obzvláště úspěšné STIHL FS 45, INTERSKOL MKB-43/33, Elitech T 1000 RK.

READ  Jak ripovat nové motocosy

Dále má smysl odhadnout vlastnosti nástroje, a to jeho moci.

Z tohoto ukazatele bude přímo záviset na výkonu motocosu, jeho schopnost pracovat s určitým typem vybavení, schopnost sekat různé trávy, Bunign nebo dokonce keř.

V našem obchodě si můžete vždy kupovat modely, které se liší jen fantastické: STIHL FS 550 K, ECHO SRM-4605, Husqvarna 343 F. Tyto kopie jsou schopny řezat i malé podkrery a aplikovat při rolování divoké vegetace v lese. Cena je vysoká, ale to, co nabízejí na oplátku, stojí za to. To je výběr skutečných profesionálů.

Skromnější svazky nezbytné vegetace v této oblasti, tím méně moci potřebujete zastřihovač pro trávu a skutečnost, bude to levnější.

S ohledem na hodnotu, zde, jako vždy, hodně závisí na značce.

Existují však docela dobře známé značky, které s vynikající kvalitou svých výrobků nabízejí velmi přijatelné ceny. Například, Husqvarna 128 L, Ryobi RBC430SBD, Elitech T 1250 V, Champion T284.

Další důležitou charakteristikou pro vyhodnocení modelu je objem palivové nádrže.

Doba nepřetržitého provozu závisí na jeho velikosti. Předpokládejme, že budete muset připravit benzo-olejovou směs za den třikrát denně nebo všech šesti. Jak si rozumíte, rozdíl v čase strávený poměrně významný. Zde jsou nejpopulnější kopie s objemem asi 1 litr, například Hitachi CG40Eya (TP). Tato a celková hmotnost se významně nezvyšuje a poskytuje poměrně dlouhou dobu pracovní doby mezi náplněmi.

Existují však modely s velmi malou nádrží. Zpravidla se jedná o třídu domácnosti, nebo jsou určeny pro malé množství práce s významným zatížením. Například pro čištění malého čističe od podrostu, STIHL FS 450, partner BS 433b.

Dále se podíváme na řezný snap-in.

Obvykle, pokud si koupíme sekačku vysokého výkonu a vysokého výkonu, očekáváme, že takový nástroj lze sekat téměř všechny. Z tohoto důvodu náklady na věnovat pozornost dostupnosti použití ve specifickém modelu ocelových nožů a disků. Koneckonců, je to takový snímek, jak říkají, „hlavní šoková síla“, což umožňuje mělké keř k vyhořetu a snadno narovnává s nejhoršími houšti vysoké trávy. To také umožňuje rychle sklízet seno nebo jednoduše čistit rozsáhlé oblasti z vegetace.

Takže je žádoucí, aby váš zvolený nástroj může pracovat jak rybaření, tak kovová nebo plastová čepel. Vzorky takových modelů jsou Patriot T 535 PRO, Husqvarna 327 RX.

V další fázi vyberte rukojeť.

Vzhledem k tomu, že práce motokosy je obvykle poměrně dlouhá, rukojeti takového nástroje musí být tak pohodlné pro uživatele a zajistit spolehlivý nástroj pro držení v jeho rukou.

To nejlepší v tomto ohledu je rukojeť ve tvaru t. Umožňuje snadno napodobovat pohyby obvyklého nemotorizovaného copu pro trávu při zpracování velkých oblastí a bezpečně držte nástroj se dvěma rukama. Taková rukojeť zahrnuje Patriot PT 3355, ECHO SRM-22GES, BK-1400 Caliber.

Můžete také splnit rukojeti ve tvaru J- a D. Jsou to více charakteristické pro semifikační a amatérské modely, jako je Elitech T 1000 RK, Husqvarna 128 RJ, Caliber BK-1900.

Zvláštní zmínka si zaslouží neobvyklé benzínové copy pro profesionální práce. rozsah trimrů pro trávu. Jejich vlastností je umístění motoru odděleně od baru ve speciálním sáčku, který je připojen rameny zaměstnance. S řezacím zařízením se uvádí přes pružný hřídel. Příkladem takových modelů jsou STIHL FR 450, Patriot T 552 PRO Plus.

Výběr nástroje, vždy jasně si představte, proč to potřebujete. Pak nebudete muset stěžovat, že zakoupený zastřihovač pro trávu není dost výkonu nebo naopak, že leží bez záležitostí a nefunguje ve svém financích.

Hodnocení spolehlivých výrobců elektrických trimérů

Jak si vybrat zastřihovač pro trávu pro trávu, každý se rozhodne. Článek demontovaných výrobců, kteří se ukázali jako na trhu kvůli slušným produktům. Travní trimry z ratingu se rozlišují dlouhou životností.

Makita ur3000

Grass Trimmer se ukázal jako trvanlivý nástroj. Nastavitelný tyč, můžete snadno nastavit zařízení pod vaší výškou. Motor se otáčí o 180 °. Hmotnost ne více než 3 kg. Sekačka je téměř tichá, zejména pokud porovnáte s benzínovým zařízením. Zahrnuje ochranné brýle a pás.

Zařízení by nemělo zůstat venku během deště.

Makita ur3501

Makita je japonský výrobce. Smooth Device Start zabraňuje předčasnému členění. Včetně je ramenní popruh, únik pro zastřihovač. Trup je vyroben z plastu, který poskytuje snadné zařízení.

Vážení ne více než 4,5 kg. Pohodlná rukojeť vám umožní pracovat několik hodin. Šířka sekání více než 30 cm.

READ  K čemu slouží hydraulický pohon spojky?

Jsou tvořeny ratingy elektrických trimrů pro trávu, spolehlivost, výrobce a rychlost práce.

DDE EB1200RD

Zařízení může odstranit i malé stromy. Elektromotor s kruhovým převodem zvyšuje počet otáček řezného nástroje, díky nimž se zvyšuje výkon. Sekačka je také chráněna před poškozením rukávu, který prochází mezi hřídelem a převodovkou.

vybrat, motocos, výhody, nevýhody

Běh a odpojení elektrické sekačky se provádí hladce. Zabraňuje předčasným opotřebením a uzavřením.

V konfiguraci jde pouzdro, pás, řezací cívky, nože. Během provozu se však sekal velmi hluk.

HUTER GET-1500SL

Německý výrobce zaručuje vysokou sílu. Nejlepší vyžínač pro travní trávu. Pouzdro chrání před trávou a malými oblázky. Na rukojeti je tam pojistkové tlačítko, které chrání před náhodným začleněním. K konfiguraci je pás. Délka rukojeti je nastavitelná na žádost uživatele.

Vhodné pro velké sekce s různou vegetací.

Výběr Motocosa musí být stanoven s úkoly, se kterými se bude muset vyrovnat.

Pracovat na nerovném prostředí, malý domovský pozemek, zařízení s rybářskou linkou bude vyžadováno podél plotu. Pro výkon, šířka 250 mm a počet otáček je 7500 za minutu. Věnujte pozornost úrovni hluku, elektrické trimery jsou významně nižší.

Pokud velikost území neumožňuje použití rozšíření, je lepší zakoupit model s benzínovým motorem.

Pro velkou plochu se stopami a dvory bude vyžínač benzínu vyžadován s nádrží od 1 litru a obratu motoru od 6000 ot / min

Záruka na techniku ​​DAEWOO 3 roky, společnost má širokou síť prodejců a oficiálních služeb v Rusku.

Co stojí také za to, aby vaše pozornost byla při výběru motocosu.

 • Stromní sekačka. Existují 2 typy hřídelí vysílajícího točivého momentu z motoru na hlavu / reduktoru.Flexibilní a hard. Tvrdý rovný hřídel je schopen vydržet dlouhý zatížení točivého momentu, což významně zvyšuje životnost. Taky. Pokud plánujete pracovat s nožem nebo pilovým kotoučem, pak se ujistěte, že vidíte motorová kola s tvrdým hřídelem. Obvykle jsou všechny semi-profesionální a profesionální copánky pro trávu s tvrdým hřídelem. Pokud plánujete práci pouze s hlavou MUSELIVE v malých oblastech (až 15 akrů). Pak se můžete starat o modely s pružným hřídelem.
 • Převodovka motocykl. Přítomnost převodovky významně zvyšuje životnost výrobku a také snižuje zatížení motoru motokosu. Je také důležité udělat systematickou náhradu (jednou za 10-15 hodin) Redukční mazání (mazání kuželových párů).
 • Motokos motoru. Motor motoru může být jako klasický dvoudobý, čtyřdobý. Takže a hybrid čtyřdobý (STIHL FS 100, 120, 130). Každý typ těchto zařízení má své výhody a nevýhody. Dvoudobé motory pracují ve vyšším rozsahu revoluce než čtyřdobý, který poskytuje větší specifický výkon a výkon s menší hmotností, ale mají vyšší spotřebu paliva. Práce s velkým hlukem a vibracím. V hybridních čtyřdobých modelech se pracovní cyklus dochází ve 4 hodinách, ale mazací systém je zajištěn jako v klasickém 2t motoru. Nelze říci, že některé specifické typ zařízení má zjevné výhody, hlavní výběr proprietárních originálních technik určité třídy: domácí, polooffický nebo profesionální. Každá třída zařízení má svůj vlastní motor a schopnost průběžně pracovat.
 • Anti-vibrační systém. Přítomnost 4bodového protivibračního systému umožňuje poskytovat vynikající pracovní podmínky uživatele. Skutečnost je, že sekačka na trávu má určitou úroveň vibrací, která je způsobena opotřebením kolenních kloubů uživatele. Proto všechny světové značky jako Husqvarna, Stihl, Oleo-Mac, Echo vybavují své produkty z firemního protivibračního systému.
 • Ramenní pás je dva typy: jedno rameno a obojí. Doporučuje se sledovat produkty s dvojitým popruhem, pro jednotnou distribuci hmotnosti na případ uživatele. Pásy mohou být vybaveny speciálními nástrojovými taškami a řezacím zařízením.
 • Primer-Ruční palivové čerpadlo, snižuje počet startéru startéru škrobu po dlouhé přestávce v provozu.
 • Kompenzátor. Toto zařízení.Jedná se o unikátní regulátor v karburátoru, který je schopen zabránit suspenzi benzosm s mezilehlým kontaminací filtru vzduchu.
 • Páka. Dostupnost všech orgánů Management (spuštění, zastávka, úprava revolucí) na rukojeti musí být velmi zjednodušuje řízení a zlepšuje bezpečnost práce. Také vynikající přidávání je přítomnost úpravy rukojeti bez pomocného zařízení.
 • Zastřihovač hlavy. To je nejzranitelnější a nejčastější selhání copu pro trávu. Z třídy zastřihovače závisí na maximálním průměru rybářské linky komárů. Takže elektrický sken je obvykle nastaven řetězec Moseling o průměru 1.6 až 2 mm, na domácích trimrů pro trávu 2-2.4 mm, na polotovarech pro trávu 2.4-2.7, pro profesionální 2.7.3 mm, bez ohledu na průřez rybářské linky. Co bude věnovat pozornost při výběru hlavy zastřihovače? jeden.Materiál vyrábějící dno hlavy Moselive. Skutečnost. Co přesně je tato část nejčastěji kontaktována se zemí a je podrobena kolosálním zatížením. 2 místo výjezdu z rybářské čáry z hlavy vyžínače musí mít kovové karty.
READ  Jak si vybrat zastřihovač pro trávu pro trávu benzín

Grass Trimmer, která společnost je lepší koupit

Jaký firemní zastřihovač vybere pro chaty nebo pro profesionální práci? Dnes, jakákoliv obchod s zahradním vybavením může nabídnout desítky modelů od různých výrobců. Ale doporučujeme dodržovat řadu pravidel, která pomohou koupit spolehlivý a pohodlný nástroj:

 • Nikdy nekupujte nástroj z neznámých značek. Dnes, trh lze nalézt čínské a polské trimry pro trávu, které jsou velmi uplatněny jejich cenou. Ale spolehlivost takového nástroje je velmi nízká. Čínské Motocos nejsou schopny zajistit vysoce kvalitní práci, rychle se zlomit a přijít do havarijního. Nákup sekaček na trávu z Polska získáte úplnou nepřítomnost služeb a žádnou záruku, která dělá váš nákup absolutně nevhodný pro opravu v případě poruchy. Stojí také za přemýšlení o náhradních dílech a komponentách. Světové značky poskytují značkové a nepřerušované technické podpoře pro jejich produkty. Jste vždy, v každém městě může snadno najít náhradní díly pro konečně produkty za ceny, které jsou výrazně nižší než v čínských analogech.
 • Dělejte si volbu ve prospěch jednoho ze slavných značek. Dnešní vůdci ve výrobě čerpací stanice všech typů. Toto je Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Stiga, Honda, Echo.

Každá z těchto značek má své vlastní modely pro každou kategorii MOTOCOS:

Ozdoby pro domácnost pro trávu jsou reprezentovány takovými modely jako:

 • Husqvarna 128R. Nejprodávanější model v Bělorusku v roce 2013 je vybaven pružným hřídelem, pohodlnou rukojetí, systémem rychlého spuštění a poloautomatickou hlavou vyžínače. V roce 2011 byl modernizován hlavním problémem NODE-MANUAL STARTER. To je to, co ovlivnit dokonalou kvalitu výrobku. Flexibilní hřídel s převodovkou. Zahrnout popruh pro 2 ramena. Americký shromáždění
 • STIHL FS 38 IFS 55c nastavitelná rukojeť, zakřivená tyč pro lepší přístup k tvrdým místům, perfektně vhodným pro účesy trávníků a profilů kolem keřů a stromů. Flexibilní strom. V modelech FS 55 je na jednom rameni převodovku a pás. Montáž v Číně.
 • OLEO-MAC SPARTA 25. Vynikající model vybavený pružným hřídelem a převodovkou. Ideální, když ostříhat trávník na čtverce do 15 akrů.

Semi-profesionální

 • Husqvarna 143 R-2. Velmi odolný a spolehlivý nástroj s vylepšeným trupem a detaily. Vybaven 2T motorem s lehkým systémem spuštění a maximální doba pracovní doby až 4 hodiny denně. Výrazná remíza. vyztužená tvrdý hřídel a spolehlivý reduktor. Pracovní část. Vyměnitelné hlavy s rybářskými linkami a noži pro trávu.
 • STIHL FS130 a FS 250. Výkonná motorová kóna s vysokým točivým momentem. Vybaven motorem 1,9 L.s. Se sníženou úrovní emisí výfukových plynů, automatického dekompresního systému, speciálního protivibračního systému, stejně jako sada řezného nástroje, který se může vyrovnat s tlustým keřem. FS 130 je vybaven hybridním motorem, který činí práci velmi pohodlně.
 • Lawn sekačka OLEO-MAC BC 24T.Vynikající italský model vybavený tvrdým hřídelem a značkou motoru.

Praktické tipy při výběru sekačky na trávu

Před nákupem Motocos, především věnujte pozornost obrazu a pověsti značky, přítomnost širokého spektra široké škály motocosů, náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Pokud nemáte čas naučit se všechny značky prezentované na Ukrajině, ale potřebujete naléhavě koupit spolehlivou a levnou sekačku, doporučujeme vám věnovat pozornost produktům z následujících výrobců: Procraft, forte, partner, Stihl, Grunhelm. Grand, Hyundai, Husqvarna, Vityaz, Minsk, Izhmash.

Také na trzích Ukrajiny Existuje mnoho čínských dodavatelů, kteří mají docela dobré kvalitní modely a cenově dostupnou cenu, ale existuje riziko nákupu falešných nebo cop „řemeslné výroby, takže nástroj v bezpečném obchodě.

Níže uvádíme několik praktických tipů pro výběr a koupit sekačku, která bude sloužit mnoho let.

  Zkontrolujte dostupnost a správnost názvu vybraného modelu Motocos na oficiálních stránkách výrobce (nebo na webových stránkách prodejce).

Dobrá kapacita. Copions s téměř veškerou zeleninovou houštinou. Začíná, ne náročná na směs paliva

Velmi dlouhá tyč. práce s vyžínačem bude vhodná pouze pro muže ve dvou metrech. Hluk. je nutné pracovat pouze ve sluchátkách nebo náušnicích. Jeden tankování je dostačující na to, aby se vyčistil pouze malý povrch. Rychle vymaže cívku pro nylonovou rybářskou linku

| Denial of responsibility | Contacts |RSS