Jak si vybrat sekačka pro trávu. Co je sekačka na trávu lepší, elektrický nebo benzín?

Ve dvoře trávy: Jak si vybrat sekačku?

Úhledný trávník. výsledek velké práce. Dostatečně dost, tráva vyrostla dobře a tlustá, s ní musíte vést věčný boj. Říkáme, jak si vybrat spolehlivý a pohodlný nástroj pro opuštění trávníku. sekačky.

Kolečka sekačky nebo vyžínače pro trávu. volba závisí především z toho, kdo a co bude sekat. Okamžitě proveďte rezervaci, která udržuje tenisový kurt, fotbalové hřiště nebo golfový trávník, je zapotřebí profesionální nebo alespoň semi-profesionální plynová sekačka a budeme hovořit o domácím. A přesto: chcete hladké „anglické“ plíce. vyberte sekačka na kole, protože zastřihovač trávy neumožňuje nastavit výšku řezání trávy a neumožňuje dosáhnout dokonale hladký povrch.

Váha sekačka na trávu

Hmotnost by neměla být ne více než 35 kg, optimálně 30-32. Pozemek bude mít nějakým způsobem se stromy nebo keři a budou muset odkapávat. A budete muset otočit sekačku. I když je těžiště posunuta zpět a sekačka se snadno zvedne na zadních kolech, ale po 10-15 taková cvičení pochopíte, že marně se choval na velké šířce měřítku (například 52-55 sám) a kvůli To, 5-8 kg.

vybrat, sekačka, trávu, lepší, elektrický

Pokud musíte střílet mezi křoví, které rostou pod stromy nebo keřem samotným s nízkými větvemi, pak všechny vaše pohyby budou tam a zpět a zhoršitelná čára pro zastřihovač před přední částí paluby zůstane v každém případě. co není dobrý.

Porovnat benzín a elektrické agregáty

Kritérium # 1. úroveň napájení a hluku

Sílami, benzínové sekačky jsou mnohem silnější než elektrické. Druhý je napájen sítí, což znamená, že výrobci nemohou navázat příliš silné elektromotory, jinak síť 220 W nebude vydržet napětí. TRUE, některé modely jsou dodatečně doplněny s baterií, ale je navržen až 2 hodiny.

Ale slabší motor, klidnější práce. Užívat si benzínové jednotky spiknutí, budete cítit, jaký druh motoru řev. Není divu, že příslušenství pro nejsilnější sekačky na trávu zahrnuje sluchátka.

Při práci s čerpací stanicí se sluchátka určitě chrání pověst od těžkého hluku

Mimochodem, maximální výkon v benzínových modelech může způsobit členění vozidla. Představte si, že sejáte spiknutí středního šikmého šikmého a oblázku nebo kosti přivedená psem omylem padá pod nůž. Jak motor reaguje? Glohnet! Kámen dostat a klidně sadu. Pokud bude stejná položka osvětlena, aby se dostal pod silný benzínová sekačka, pak silu „koní“ budou stačit k malování dalších nožů. V důsledku toho je řezný mechanismus nakonec zakřivený, způsobuje deformaci hřídele a rozbije pouzdra. Případ „plácne“ generální oprava!

Pro letní chaty, tam je dostatek benzínových motorů s 6-7 „koně“, takže před volbou benzínové sekačky vyšší moci, myslet, máte na místě „úskalí“, což vyvolává takové poruchy.

Při výběru sekačky na trávu by neměl být pronásledován pro vysoce výkonné motory, protože berou spoustu benzínu a těžké v managementu

Kritérium # 2. výkon

Výkon, přirozeně, svázaný s mocí. Velké a střední části jsou snazší vyhodit z benzínových modelů, protože mohou pracovat dlouho bez zastavení. Elektrický motor této tempo nebude stát. Pracují kolem 15 minut, a pak dávají odpočinku, aby se zabránilo přehřátí mechanismu. T.E. Pro trávník, před domem této moci je dost, a pro sušení 10 akrů. je nepravděpodobné. Kromě toho, před výběrem elektrické sekačky, zvažte vzdálenost od napájení. Standardní velikost agregovaného kabelu není více než 20 metrů. A pokud potřebujete močit 50 m. Ze výstupu pak budete muset koupit více než 30 metrů prodlužovacího kabelu. Dobré náklady na automatizaci kabelu samotné sekačky = Cena za středně vysoký benzínový model. Takže to stojí za to „svázané“ do kabelové jednotky, pokud pro tato cena můžete koupit „zdarma, ne na rostoucím koněm“.

Elektrická sekačka je vázána do sítě, takže ve velkých oblastech vyžaduje další kabel

Kritérium # 3. SERVIS

Ale pro údržbu elektrických modelů je mnohem jednodušší. Nevyžadují konstantní kontrolu nad úrovní oleje a benzínu, takže pro lidi, kteří slabě porozumí jemnosti plnicího tekutin v motorech, je lepší koupit elektrickou verzi.

Kritérium # 4. Úroveň zabezpečení

Pokud analyzujete, co stojí za to výběru sekačky na trávu na úrovni zabezpečení, pak obě možnosti mají své vlastní nedostatky. Tak, benzínové modely nejsou spokojeni s počtem výfukových plynů, které budou mít tak či onak, budou muset inhalovat KOS, zejména při zpracování malých míst. Neexistují žádné škodlivé emise z elektrických jednotek, ale nemohou být použity v mokrém počasí. Kromě toho, s nepřesnými oběhami, existují případy, kdy řezná část běží k kabelu a odřízněte ji, což může být nebezpečné. A přesto, pokud jsou na pokynech sekat pouze v gumových botách, pak je pohodlnější pracovat s elektrickým vozidlem.

Kritérium # 5. hmotnost agregátu

Při výběru benzínové sekačky, zvažte, kdo bude muset pracovat s ním. Vzhledem k výkonnému motoru má tato jednotka významnou hmotnost, a je těžší řídit ji spíše než elektrickou verzi. Zatížení rukou je velké, a proto ženy, teenageři a staré muži budou pracovat s takovou technikou. Elektrické modely jsou více manévrovatelné, snadněji ovládat a jít hladce. Kosov může směrovat pouze vozík v požadované straně.

READ  Jak opravit sekačku na trávu do motorového motoru

Typy sekaček trávníku

Sekačky na trávu prezentovanou na trhu lze rozdělit do pěti hlavních typů:

Rozhodnout, která sekačka na trávu si vybrat chalupu nebo pro profesionální účesy trávníků, přečtěte nejprve o výhodách a nevýhodách charakteristických pro každý typ:

Nejčastěji se používají na relativně malých oblastech. Důvod je zřejmý. poloměr elektrické sekačky na trávu je omezen na délku síťového kabelu. Není příliš příjemný pro nést dlouhý ocas za ním, a dokonce sledovat nože sekačky na trávu, které mají být poškozeny. Elektrické sekačky na trávu jsou však vhodné pro práci ve dvoře, kde je vždy možnost spojování

Výhody elektrických sekaček:

 • Tichý. Je nemožné říci, že elektrická sekačka na trávu funguje docela tiše, ale srovnání s benzínem jistě nebude ve prospěch posledního. Maximální pevný hluk elektrické sekačky sotva dosáhne 50 dB, zatímco benzín produkuje 90.
 • Ekonomika. Žádné palivo, žádný motorový olej, žádné zapalovací svíčky. Elektřina je mnohem levnější než benzín.
 • Ekologie. Žádné škodlivé emise.
 • Cena. Nejdražší elektrickou sekačku vás bude stát přibližně 5 a více než více než podobný vybavení benzínu.
 • Malá váha. Díky tomu jsou agregáty mnohem snazší přepravovat.
 • Nenáročný. Elektrické sekačky trávníku vyžadují minimální péči. Žádné technické prohlídky a opravy systému pístu. A pokud musíte vrátit vypálené elektromotor, bude to stát mnohem levnější opravu motoru.

Nevýhody elektrických sekaček:

 • Závislost sítě. Jak již bylo zmíněno, nebudete opustit vývod dále než délka drátu dovolí. Buď budete nuceni využít prodlužovacích šňůr, což také nepřidá pohodlí v procesu práce. Ale nejen délka síťového kabelu omezuje oblast zpracované oblasti.
 • Nízký výkon. Elektromotory instalované na takové míle trávníku, mnohem slabší spalovací motory. Přibližný rozsah provozních výkonů těchto motorů 900-2000 W. Současně mají majetek k přehřátí, protože to, co musíte pravidelně zastavit, aby se motor vychladl. Dlouhé přehřátí může vést k vážné poruše. Většina moderních modelů je však vybavena speciálním tepelným senzorem, který vám nedovolí přivést elektromotor do nebezpečného stupně přehřátí.

Snad nejoblíbenější typ sekaček trávníku. Tato skupina obsahuje téměř všechny profesionální agregáty. Zpravidla se benzínové sekačky používají v oblastech více než tři akry, ale používají se také na menších oblastech, v případě, že neexistuje možnost připojení k síti. Máte-li zájem, jak si vybrat benzínová sekačka, přečtěte si nevýhody a výhody inherentní v tomto typu:

 • Autonomie. Nezávislost z externích zdrojů energie.
 • Napájení. Benzínové modely se vyrovnávají s mnohem složitějšími oblastmi než elektricky.
 • Doba trvání pracovní session. Motor se nevyžaduje zastavit pro chlazení. Doba trvání pracovní relace je omezena na objem palivové nádrže.
 • Manévrovatelnost. Vzhledem k absenci krmné šňůry se žací stroje benzínové sekačky aktivně používají na krajině s komplexním designem (horská dráha alpské válce, stromy, keř).
 • Nízká ekologie. Nejzřejmější a vážnější chyba. Výfukové plyny, které jsou nedílnou součástí operace spalovacího motoru, vám mohou dodávat nepříjemnosti.
 • Nota. Práce benzínového motoru je opět spojeno s hlukem více než 90 dB.
 • Postroj v servisu. Spalovací motor vyžaduje pravidelné, budete muset utratit peníze na palivo a maziva a pravidelně měnit zapalovací svíčky.
 • Velká hmotnost, v důsledku čajových sekačkových sekaček jsou nepohodlné pro přepravu.

Při výběru sekačky benzínového trávníku věnujte pozornost výkonu motoru.

Pro modely domácností se používají motory motoru 2.3-5 L. s. S přibližným objemem 110-190 cm³. Tyto modely se obvykle používají pro zpracování oblastí ne více než 8 akrů. Pro takový motor je motor obvykle indikován asi 700 hodin. To znamená, že po sedmi hodinách pracovní doby musí předat plánovanou opravu.

Semi-profesionální sekačky trávníku jsou vybaveny 5-7 litrovými motory. s. S pracovním objemem 160-200 cm³. Takový agregát vám umožní zpracovat graf od 5 do 20 akrů. Motoresource dosahuje 1200 hodin.

A konečně profesionální sekačky trávníku jsou vybaveny motorem z 7 koní. V tomto případě je objem motoru zpravidla překročí 200 cm ³ a motor je 2500 nebo více hodin. Taková zařízení používají nejen utility, ale i soukromé obchodníky, kteří chtějí koupit sekačku trávníku s dobrými zásoby spolehlivosti. Kromě výkonného motoru se takové modely charakterizují rozšířenou funkčnost. Nejčastěji nosí další trimry pro trávu, mulčovací zařízení a t. P.

Mansion mezi benzínovými sekačky jsou tzv. Jezdci.

Pokud je to zcela stručné, pak jezdec je sekačka na trávu, která je vybavena sedlem, volantem a pedály. Není tedy nutné tlačit, není to pro ni ještě nutné. Jezdec sám vás vezme, projíždí trávu.

Kromě sekání bylin, řada funkcí lze provádět pomocí jezdce. Některé modely umožňují místo mosquitových balíčků upevnit na přední části odstraňování sněhu. Kromě toho, vzadu, tam je držák, do které mohou být také připojena další zařízení (secí stroj, pluh, malý nákladní přívěs a t. P.).

Musíme okamžitě všimnout, že jezdci nejsou jen benzín. Tam jsou dobíjecí jezdci, ale jsou stále poměrně vzácné a nejsou příliš populární.

Jaký je rozdíl mezi samohybnými a nekomodázňujícími sekačky trávníku

Noncommetová sekačka na trávu není vybaven pohonem a kolečkem. Jeho hnutí proto vyžaduje uplatňování určitého úsilí. Nejčastěji tyto modely jsou světlo (do 20 kg) a nízkoenergetický. Slouží ke sekání bylin v oblastech nepřesahujících 800 kV. M. Ideální pro dávání.

V samohybné sekačkové sekačky pohony nože a kola silný motor. Při trávení trávy není nutné žádné úsilí, stačí poslat auto. Někteří samohybné modely poskytují autonomní odstavení nožů a motoru. Taková sekačka na trávu je užitečná pro komplexní lokalitu. Pokud potřebujete překročit stopy s štěrkem. to je nejlepší volba.

READ  Jak si vybrat Motocos. Výhody a nevýhody benzínového motocosu

Samohybné sekačky na trávu jsou: pohon předního kola, pohon zad a pohon všech kol.

Sekačky pohonu předního kola jsou více manévrovatelné. Výběr samohybné sekačky s vlastním pohonem, věnujte pozornost průměru kol, než je větší, tím snazší se posune sekačku na místě. Není také nadbytečný ptát se na dostupnost náhradních kol a zda se prodávají samostatně.

Mechanická sekačka na trávu

Jsou poháněny svalovou silou člověka. Představují trup na kolečkách uvnitř kterého existují řezné nože. Vřeteno a manuální sekačky. V prvních nožech vřetena jsou poháněny energie přenášenou z torzní kola při pohybu sekačky. Sekačky vřetena může být kontakt (lopatky se protínají) a bezkontaktní (mezera zůstává mezi řeznými prvky). Všichni řezali trávu, když se podává k čepeli.Uživatelé se zkušenostmi poznamenali, že sekačky vřetena jsou horší než trávník: Stejná místa je třeba se konat několikrát.V ručním mechanickém kódu trávníku je instalován rotující válec, ke kterému nože jsou pevné. V takové sekačce se upravují prvky, tráva je řezána a ruční sekačka je považována za trvanlivější než vřeteno.

Výhody všech typů mechanických sekačkových sekaček:

 • Autonomie. nepotřebují vodiče, palivo a t.D. Sekačka je vždy připravena k použití;
 • Jednoduché zařízení. bude pravidelně sloužit po mnoho let a oprava nebude fungovat. Vyžaduje minimální službu;
 • Nehlubnost. nepřítomnost jakéhokoliv motoru činí skořápky trávy velmi tichý proces;
 • Ekologie. žádné emise.

Nevýhody:

 • Účinný pouze pro trávníky malé oblasti;
 • Není vhodný pro nerovnoměrné kopcovité oblasti;
 • Kvalita řezací trávy je nižší než sekačky s motorem.

Hodnocení stolu nejlepší sekačky na trávu, relevantní pro 2021

Níže uvedená tabulka ukazuje top 15 modelů sekaček trávníku:

Existuje několik kritérií pro výběr nejlepší sekačky na trávu. Ale vybrat sekačku, musíte nejprve zjistit hlavní rozdíly tohoto zařízení z podobných zařízení. Majitelé pozemků často nevidí základní rozdíly mezi touto techniku, která ohrožuje přibývající chyby při výběru.

 • Sekačka na trávu je poměrně výkonné zahradnické vybavení pro výrobu trávy, rostlin a provádění dalších funkcí na plochých reliéfu, které se pohybují na kolečkách.
 • Grass Trimmer. nízkoenergetický manuální mechanismus. Skládá se z řezných prvků, tyčí a motoru. Obvykle se používají pro zpracování relativně malých míst a těch, kde se sekačka neprošla.
 • Lawn sekačka. výkonnější a spolehlivější možnosti vyžínače pro trávu. Používá se pro vysokou trávu a na nerovném půdě. Pokud nemůžete použít sekačku, mohou být motocos použit jako hlavní nástroj, ale není vhodný pro trávu trávu.

Poté, co jste viděli, že potřebujete sekačku trávníku, je čas jít na parametry podle svého výběru. V závislosti na tom, zda je třeba zakoupit mechanickou, elektrickou nebo benzínovou sekačku.

vybrat, sekačka, trávu, lepší, elektrický

Electric Trávník Sekačky Výběr kritérií

Elektrický spotřebič je vybaven elektromotorem s kapacitou 0,4 až 6 kW, který kráčí řezným prvkem. Jako tento prvek může být válcový nůž (typ bubnu) nebo čepel (otočný typ). Pomocí těchto zařízení můžete snížit trávu šířkou od 32 do 43 cm najednou a výška sečení se upraví od 1 do 10 cm.

 • Provozní výstup. Jsou šetrné k životnímu prostředí, nevyžadují nákupy palivových a maziv, mají nízkou hladinu hluku (80 dB).
 • Dobíjecí. Mají stejné výhody jako výše uvedené zařízení. Další výhoda je zvýšená mobilita.

Broušení bylina může být vypuštěno po stranách, vzadu, jít do sbírky nebo mulče (nasekaná tráva padá do půdy a otočí se na hnojivo).

 • Přesunout Power. Parametr je vybrán, odpisování z konstrukčních funkcí oblasti, která bude řešena. Pro tlusté a hrubé byliny vyžadují vysoký výkon. Pro tenké. menší.
 • Nastavení výšky sečení. Může mít od 2 do 50 s nadměrnými úrovněmi pevné výšky, ale obvykle je tento ukazatel od 2 do 10. Je-li důležitá přesnost, zakupte zařízení pomocí centrální funkce nastavení.
 • Pohled na klesající trávu. Nejčastější vzhled. resetujte zpět. Při výrobě trávy na boku postranní linie je nejvhodnějším způsobem resetovat blok. Mnoho modelů je také vybaveno sběratelem trávy (může být měkký, tvrdý a kombinovaný) a nejmocnější plevelné stroje mají mulčovou funkci. mohou pustit trávu různými způsoby a mít štítek „3 v 1“.
 • Samohybný. Elektrická sekačka může pracovat samostatně (musí to jen začít) nebo s osobou. Obvykle self-pohonnost v tomto případě nezáleží na tom, že elektrické sekačky trávníku jsou lehké, takže se snadno řídit, i když model je nekompodutž.
 • Skládací rukojeť. Umožní ponořit sekačku trávníku v kufru auta, cvičení pohodlné přepravy a skladování.

Kritéria pro výběr mechanických sekačkových sekaček

V mechanické (jsou „manuální“) neexistuje žádná mechanická míle. Řezací prvek je zde válcový nůž, který je poháněn koly. Obsluha tlačí vpřed sekačku trávníku, kola se točí. nůž se točí a ozorvení trávníku.

Kritéria pro výběr mechanických sekačkových sekaček:

 • Šířka sečení. Pro otevřené plíce bez překážek, široká sekačka bude vyhovovat. Pro trávník, který se nachází mezi stromy a dalšími výsadbami / překážkami, potřebujete model.
 • Délka řezného segmentu. Výkon zařízení se zvyšuje se zvýšením jeho délky.
 • Nastavení výšky sečení. Při nákupu, zvažte, která výška je váš trávník. Čím více úrovní výšky. jedna sekačka je univerzální. Existují sekačky na trávu s 8 nebo více úrovní.
 • Pohled na klesající trávu. Zde je vše podobné elektrickému typu sekaček. Tam je klesající zpátky, bokem, vybavení travnatých látek.
 • Váha sekačka na trávu. Než je těžší, spolehlivější design. Slyšení je vhodná, ale někdy je dosaženo na úkor obecných charakteristik zařízení a jeho kvality.
vybrat, sekačka, trávu, lepší, elektrický

Kritéria pro výběr benzínových sekaček

Tento typ zařízení je vybaven benzínovým motorem s výkonem 1 až 6 výkonem, díky kterému otáčí čepel nože.

READ  Loď motor od zastřihovač pro trávu s vlastními rukama

S pomocí čerpací stanice můžete snížit trávu o šířku 42 až 87 cm najednou a výška sekání může být nastavena v rozmezí od 2 do 11 cm. Zkosená tráva může být také vypuštěna zezadu, bokem, jít do travnatéka nebo mulče.

Самоходные модели комплектуются колёсным приводом и бывают:

 • Výkon motoru. Всё также, как и у электрических − более производительные косилки лучше проявляют себя при стрижке жёсткой травы и толстых стеблей.
 • Способ запуска движка. Большинство моделей оснащены тросовым приводом зажигания (необходимо дёрнуть за специальный шнур), но есть и те, что заводятся с помощью ключа.

Рейтинг электрических газонокосилок от 1500 до 2000 Вт

Устройства средней мощности годятся для участков с неровной поверхностью площадью от 5-6 соток. Справляются с высокой и жёсткой порослью, многие поддерживают мульчирование.

GARDENA PowerMax 1800/42

 • колесная газонокосилка
 • электрический двигатель (1800 Вт) от сетевого кабеля
 • ширина / высота скашивания: 42 см / 20-60 мм
 • площадь скашивания: 800 м²
 • выброс травы в жесткий травосборник. zadní
 • mulčování
 • вес: 14.3 кг

Hodnocení se otevírá otočnou elektrickou sekačku pro sekci asi 7-15 akrů s ne příliš plochým povrchem. velká kola překonat nesrovnalosti. Lehká váha díky plastovému designu umožňuje dosažitelům a ženám pracovat. Regulátor polohy a výška rukojeti ji přizpůsobí růstu jakéhokoliv operátora. Tuhý robustní plastový záložník místo až 45 litrů trávy. Široké rytmy z polymeru odolného proti nárazu nenechávejte pruhy na trávníku. Kovová rukojeť je pokryta příjemným plastem, nezpůsobí nepohodlí. není zima, neprochází vibracím. Také rukojeť je nastavitelná výška. Existuje 5 režimů výšky mopingu.

 • Krémový kolektor trávy;
 • skládací rukojeti pro skladování;
 • Kola neodkazují trávník;
 • Dostatečně výkon pro vysoké řezání vegetace.

Blackdecker LM2000 QS

 • Sekačka kola
 • Elektromotor (2000 W) ze síťového kabelu
 • Šířka / Výška sečení: 48 cm / 38-100 mm
 • Náměstí sečení: 800 m²
 • Emise bylina v měkkém grasballball. zadní

Na druhém místě našeho vrcholu je výkonná elektrická sekačka s motorem 2 kW. Efektivně bojuje s jakoukoliv trávou ve třech režimech: sekání a sběr v kontejneru, kočka s výbojem na trávníku a broušení s mulčováním. 7-polohový výškový regulátor přizpůsobuje typ trávníku jakéhokoliv projektu Design na šířku. Edgemax systém zachycuje trávu na boku, což eliminuje potřebu použití zastřihovače pro trávu. Run Crossard dělá to vhodné ovládat sekačku trávníku jednou rukou.

 • Skládací rukojeti pro snížení rozměrů;
 • Centrální páka pro nastavení výšky řezu;
 • Kabinetové rukojeti pro přenos;
 • Tři režimy bojů s trávy.

Kruger Elmk-1800

 • Sekačka kola
 • Elektromotor (1800 W) ze síťového kabelu
 • Šířka / Výška sečení: 32 cm / 20-60 mm
 • Emise bylina v tvrdé trávníku, zpět
 • Hmotnost: 7,5 kg
 • Materiál pouzdra. nárazuvzdorný plast

Výkonná elektrická sekačka Kruger je charakterizována snadným provozem a údržbou, nízkou hladinou hluku. Tvrdá plastová sklizeň trávy 50 litrů nepotřebuje časté čištění. Kompaktní velikost a nízká hmotnost umožňuje snadno přenášet nástroj z místa na místo a manévr mezi stromy a keři. Ergonomická rukojeť může být přizpůsobena pod růstem operátora. Speciální manipulace s povlakem vyhlazuje vibrace, takže ruce obsluhy i s dlouhodobým používáním Kruger elektrické sekačky není fit. Výrobce má také model pro 1900 W, což je dražší, ale má lepší charakteristiky. Například má indukční motor odolný proti vlhkosti. Více informací o sekačce Lawn lze zobrazit na webových stránkách značky.

 • tvrdá a objemová plastová trubka;
 • Třístranný sečení;
 • přijatelný;
 • Promyšlený design.

Makita elm4121

 • Sekačka kola
 • Elektrický motor (1600 W) ze síťového kabelu
 • Šířka / Výška sečení: 41 cm / 20-75 mm
 • Emise bylina v měkkém grasballball. zadní
 • Hmotnost: 19.5 kg

Výrobní sekačka na trávu schopný servis asi 6 akrů trávníku. Rychlá kombinace snídaně vlhkost a snadno vyčistit. Indikátor přetečení kontejneru bude informovat potřebu vyprázdnit. Celková zadní kola se širokým profilem převezme hlavní hmotnost zařízení s trávou a nevyděsují nátěr. Malý přední bod stroj. Převodovka zabrání rozpadu motoru, když je nůž zaseknutý. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli, která dává Spolehlivost sekání.

Z recenzorů je jasné, že dobré souhrnné péče o trávník, hlavní věc je používat pro tento účel a nebude překvapen, že je nemožné dát Byrian nebo pannu. Bournan musí nejprve projít zastřihovačem.

 • Neoprenová podložka, kalení vibrace;
 • funkce bezpečné inkluze;
 • Skládací rukojeť;
 • Ochrana motoru při jamkování nůž.

DDE LME3516

 • Kolo (Noncommodating)
 • Elektrický motor (1600 W) ze síťového kabelu
 • Šířka / Výška sečení: 35 cm / 25-65 mm
 • Čtverec sečení: 500 m²
 • Emise byliny v sběrateli těžké trávy. zadní

Sekačka na trávu s unikátním technickým řešením PCG, která zaručuje čištění na 99% zkosené trávy. Leží ve speciální formě nože a její aerodynamiky. vzduch proudí přímé řezané stonky do kontejneru. Centrální páka za pár vteřin nastavuje požadovanou výšku řezání vegetace v rozmezí 25-65 mm. Rukojeť na pouzdře zjednoduší přenášení zařízení a skládací rukojeti. její přepravu do země a skladování. Držák kabelu zabraňuje odstranění elongator z prodlužovacího zásuvky. Široká kola nepoškozují povlak trávníku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS