Jak si vybrat zastřihovač pro trávu pro trávu benzín

Hodnocení nejlepšího benzínu Trimmers 2020

Trimmer benzín pro trávu často získává pro sekání trávy na místech s plochou více než 10 akrů a v případech, kdy není možnost připojit nástroj k napájecí mřížce. Trimmery s spalovacím motorem je obvykle poměrně výkonný motor a vysoký výkon. To znamená, že se s jejich pomocí spravovat rychle než s pomocí elektrického. Kromě toho model s benzínovým motorem nemá vlastnosti rychle přehřátí a lépe se vyrovnat s velkými objemy práce.

Výhody trimrů benzínu

Dobře vhodný pro práci na místech s plochou od 10 do 20 akrů

Účinně porážka zajíček, dlouhodobá tráva s tlustými stonky a dokonce keřem

Schopen pracovat po dlouhou dobu bez přerušení

Větší výběr modelů než v případě elektrických zločinů

Nevýhody Benzokos příliš. Jsou dražší, váží více, hlučné, vyžadují přesnou oběh a údržbu. Nicméně, pokud je často nutné sekat hustou trávu nebo pracovat po dlouhou dobu, aby odstranil z domova, technologie s spalovacím motorem je nejlepší volbou.

Benzínové modely předních výrobců jsou vybaveny motory s kapacitou od 600 do 2500 W. Silnější motory jsou někdy vybaveny levnou technikou od firem, které exportují své výrobky z Číny. Výkonový bonus pro taková zařízení je malý a úroveň vibrací výrazně roste. Šířka upevnění rybářské čáry v různých modelech je od 37 do 45 centimetrů, při práci s nožem. 25-26 cm.

Trimmer benzín pro trávu. Co je lepší vybrat?

vybrat, zastřihovač, trávu, benzín

Co věnovat pozornost výběru benzínového zastřihovače pro trávu? Řešení bude záviset na úkolech, kterým čelí:

Všechny motocosy jsou rozděleny typem motoru na dvoudobém a čtyřdobém tahu.

První nenáročná a jednoduše uspořádaná, ale vyžadují přípravu speciální palivové směsi, mají vysokou hladinu hluku a tvoří velký počet výfukových plynů. Z těchto modelů Husqvarna 323 R, Ryobi RBC31SESO, Patriot PT 3055, Partner Colibri II S jsou obzvláště populární.

Вторые сложны в техническом обслуживании, но не требуют приготовления смеси, отличаются меньшим уровнем шума, экономичным расходом топлива и низкой степенью изнашиваемости внутренних узлов двигателя. Mezi nimi je oslavovat Makita Ebh341u, Patriot PT 3155 T, Caiman VSP255S-EH025. Dvoudobé motory jsou častější, takže má smysl zastavit svou volbu na nich, zejména pokud se domníváte, že typ motoru nemá vliv na výkon nástroje.

Další věc stojí za to věnovat pozornost, je tvar baru.

Přímá charakteristika profesionálních vysoce výkonných modelů se schopností vydržet velké zatížení. Důvodem je použití ocelového hřídele pro vysílání točivého momentu z motoru k řezacím zařízením. To má například al-Ko FRS 4125, Ryobi RBC31SESO, Hitachi CG 40 EY. T (CG40EY-T), BK-1900 Caliber.

V zaháknutém tyči, místo hřídele prochází ocelový kabel. Takové zařízení se obvykle používá pro domácnost a některé polotovary. Nevyžadují mnohem spolehlivost a odolnost proti přetížení a intenzita použití takových modelů není příliš velká. Mezi takovými trimry jsou obzvláště úspěšné STIHL FS 45, INTERSKOL MKB-43/33, Elitech T 1000 RK.

Dále má smysl odhadnout vlastnosti nástroje, a to jeho moci.

Z tohoto ukazatele bude přímo záviset na výkonu motocosu, jeho schopnost pracovat s určitým typem vybavení, schopnost sekat různé trávy, Bunign nebo dokonce keř.

V našem obchodě si můžete vždy kupovat modely, které se liší jen fantastické: STIHL FS 550 K, ECHO SRM-4605, Husqvarna 343 F. Tyto kopie jsou schopny řezat i malé podkrery a aplikovat při rolování divoké vegetace v lese. Cena je vysoká, ale to, co nabízejí na oplátku, stojí za to. To je výběr skutečných profesionálů.

Skromnější svazky nezbytné vegetace v této oblasti, tím méně moci potřebujete zastřihovač pro trávu a skutečnost, bude to levnější.

S ohledem na hodnotu, zde, jako vždy, hodně závisí na značce.

Existují však docela dobře známé značky, které s vynikající kvalitou svých výrobků nabízejí velmi přijatelné ceny. Například, Husqvarna 128 L, Ryobi RBC430SBD, Elitech T 1250 V, Champion T284.

Další důležitou charakteristikou pro vyhodnocení modelu je objem palivové nádrže.

Doba nepřetržitého provozu závisí na jeho velikosti. Předpokládejme, že budete muset připravit benzo-olejovou směs za den třikrát denně nebo všech šesti. Jak si rozumíte, rozdíl v čase strávený poměrně významný. Zde jsou nejpopulnější kopie s objemem asi 1 litr, například Hitachi CG40Eya (TP). Tato a celková hmotnost se významně nezvyšuje a poskytuje poměrně dlouhou dobu pracovní doby mezi náplněmi.

Existují však modely s velmi malou nádrží. Zpravidla se jedná o třídu domácnosti, nebo jsou určeny pro malé množství práce s významným zatížením. Například pro čištění malého čističe od podrostu, STIHL FS 450, partner BS 433b.

Dále se podíváme na řezný snap-in.

Obvykle, pokud si koupíme sekačku vysokého výkonu a vysokého výkonu, očekáváme, že takový nástroj lze sekat téměř všechny. Z tohoto důvodu náklady na věnovat pozornost dostupnosti použití ve specifickém modelu ocelových nožů a disků. Koneckonců, je to takový snímek, jak říkají, „hlavní šoková síla“, což umožňuje mělké keř k vyhořetu a snadno narovnává s nejhoršími houšti vysoké trávy. To také umožňuje rychle sklízet seno nebo jednoduše čistit rozsáhlé oblasti z vegetace.

READ  Jakou frézu pro vyrovnání povrchu na frézce?

Takže je žádoucí, aby váš zvolený nástroj může pracovat jak rybaření, tak kovová nebo plastová čepel. Vzorky takových modelů jsou Patriot T 535 PRO, Husqvarna 327 RX.

V další fázi vyberte rukojeť.

Vzhledem k tomu, že práce motokosy je obvykle poměrně dlouhá, rukojeti takového nástroje musí být tak pohodlné pro uživatele a zajistit spolehlivý nástroj pro držení v jeho rukou.

To nejlepší v tomto ohledu je rukojeť ve tvaru t. Umožňuje snadno napodobovat pohyby obvyklého nemotorizovaného copu pro trávu při zpracování velkých oblastí a bezpečně držte nástroj se dvěma rukama. Taková rukojeť zahrnuje Patriot PT 3355, ECHO SRM-22GES, BK-1400 Caliber.

Můžete také splnit rukojeti ve tvaru J- a D. Jsou to více charakteristické pro semifikační a amatérské modely, jako je Elitech T 1000 RK, Husqvarna 128 RJ, Caliber BK-1900.

Zvláštní zmínka si zaslouží neobvyklé benzínové copy pro profesionální práce. rozsah trimrů pro trávu. Jejich vlastností je umístění motoru odděleně od baru ve speciálním sáčku, který je připojen rameny zaměstnance. S řezacím zařízením se uvádí přes pružný hřídel. Příkladem takových modelů jsou STIHL FR 450, Patriot T 552 PRO Plus.

Výběr nástroje, vždy jasně si představte, proč to potřebujete. Pak nebudete muset stěžovat, že zakoupený zastřihovač pro trávu není dost výkonu nebo naopak, že leží bez záležitostí a nefunguje ve svém financích.

Výběr zastřihovače pro trávu je docela důležitý krok směrem k čisté zahradě. Můžete si vybrat benzínový motocos v žebříčku nejlepších modelů na základě několika kritérií: Cena, vybavení, výkon.

Makita EM2500U

Zařízení je velmi lehký, váží více než 5 kg. Pracovní plocha více než 40 cm. Zahrnuje 2 trysky: Trimmer Rybářská linka, nůž a ramenní popruh. Kromě toho můžete nainstalovat řezačku kartáče.

Motor má pojistku, která vypne výkon, když tráva hity. Pohodlná rukojeť a snížená hladina vibrací minimalizují zatížení páteře.

Husqvarna 128R

Widget widget více než 40 cm. Souprava obsahuje 2 řezací trysky a ramenní popruh. Rychlá rychlost rotačních lopatek snižuje pracovní dobu. Dvoudobý motor. Tyč rovnou.

Přístroj má však nízkou výkon. Pouze pro méně byliny, Byriana. Nádrž pojme pouze 400 ml paliva. Lawn sekačka váží 5 kg.

ECHO SRM-22GES

Zařízení se dobře cítí i se silným teplem v 30-32 ° C. Takový výkon je způsoben vestavěným vzduchovým chlazením uvnitř motoru. Během provozu neexistují žádný hluk a vibrace. Vhodné pro misku trávy, Buning, malé keře. Váží 5 kg.

STIHL FS 55

V sadě je 25 centimetrový nůž, sušička pro zastřihovač, pás se dvěma popruhy, ochranné kryty. Dvoudobý motor. Hmotnost ne více než 5 kg. Stojící rovný. Cyklistická rukojeť. Materiál pouzdra a tyče jsou vyrobeny z plastu.

Vyberte si vyžínač baterie pro trávu

No, jako první ze všech, takový typ trimrů eliminuje hlavní nevýhody elektrokosů. elektroodech a potřebu používat síťové prodlužovací šňůry.

Nákupem takového typu zastřihovače pro trávu můžete sekat ne příliš husté bylinné houštiny i v nepřítomnosti elektrického proudu.

Je pozoruhodné, že takové trimry pro trávu jsou charakterizovány nejnižší úrovní vibrací a hluku mezi všechny typy.

Mezi nevýhody takového nástroje mnoho majitelů rozlišuje malou kapacitu, krátkou dobu používání na jednom nabíjení a dlouhodobé dobíjení baterií.

Všechny modely bateriových copánků mají nižší umístění motoru a jako řezný prvek, v drtivé většině případů, používejte pouze obložení pro zastřihovač. Malá síla motoru umožňuje manipulovat s nimi pouze malé oblasti tenkého vegetace.

Termín vyžínače pro trávu na jedné baterii je asi 20-40 minut, v závislosti na intenzitě použití a doba jeho opětovného nabíjení může dosáhnout dne a více. Takové modely jsou proto vhodné v případě, že rozsah práce na vašich stránkách je malý a frekvence použití zastřihovače pro trávu nepřesahuje jednou za dva nebo tři dny.

Volba tohoto druhu je oprávněná, pokud učiníte trávu, ne často v minimálním množství.

Tvar tyče

Jak bylo uvedeno výše, většina modelů má rovný sud s přenášeným hřídelem uvnitř. Takový systém je technicky spolehlivý, ale nemusí být příliš výhodné, pokud pracuje s nástrojem dlouho.

Zakřivené tyče se používají v modelech s nízkými výkony a pouze v případě, že místo vysílacího hřídele se používá pružný kabel. Design je dobře vyvážený, ale zranitelnější v extrémních nákladech.

A rovné a zakřivené tyče mohou mít jednodílný nebo ukončený případ. O výhodách a nevýhodách obou možností. Nástroje s žebrovaným činka je snadněji skladovat a přepravovat v případě potřeby. Celý sbor poskytuje vyšší spolehlivost vysílacího hřídele během přetížení. Některé přímé tyče mohou mít teleskopický design.

Prakticky každý výrobce nástrojů a malých stavebních zařízení je zapojen do uvolňování trimopů benzínu: od světových vůdců průmyslu k bezejmenným značkám z Číny. Rozmanitost návrhů vede k mnoha otázkám o správnosti volby výrobce benzínového zastřihovače pro trávu, nemluvě o uspořádání, kvalitu montáže, ergonomie. Perfektní volba Když jsou všechny výhody zastřihovače pro trávu kombinovány v jednom případě. Navzdory skutečnosti, že každý výrobce postočí svou techniku ​​co nejlépe na trhu, první řádek hodnocení nejlepších benzotrimmerů zůstává téměř beze změny:

READ  Která sekačka na trávu je lepší mechanická nebo elektrická

Nákup benzínového zastřihovače pro domácnost pro domácnost pomůže vyřešit mnoho úkolů v zahradě, země, stejně jako zařízení je často používáno pro provoz domácnosti. Plivat pro trávu této třídy se neliší ve vysoké kapacitě a produktivitě, protože jsou určeny pro periodické, krátké použití. Volba dobrého benzotrimera z rozpočtového segmentu je nejtěžší. Podobně pro cenu a vzhled modelu se může výrazně lišit jako a spolehlivé. Výběr dobrého a levného zastřihovače pro trávu je lepší začít přehled ne z nejoblíbenějších, ale s osvědčenými zástupci.

Kruger GTK 52-7

Levné Gasoline Trimmer pro trávu Kruger z německé značky perfektně kopírovací s hrnky trávy, Bungyan, keře. Výkon motoru. 4 l.s., Produktivita. 9000 ot / min., Proto nástroj bude rychle výsledkem objednat malou nebo průměrnou oblast území. Volumetrická palivová nádrž 1.2 litr nepotřebuje časté tankování. Design Kruger Benzotrimer je na nejmenší detail. Snadná obsluha poskytuje rukojeť jízdních kol, vyhlazování vibrací, botový pás, který snižuje zatížení na zádech s dluhem použití zastřihovače pro trávu. Řezný blok vyžínače pro trávu je vybaven ochranným pouzdrem, který zabraňuje poruchám nože při koleje s pevnými předměty. Průměrný

Champion T433-2

T433-2 model od šampiona je vzácný příklad, když je kvalita vyšší než cena. Pohodlný a lehký vyžínač pro trávu je určen pro účes trávníků nebo keřů. Pro práci můžete použít kabel s rybářskou linkou ve 3 mm nebo řezacím nožem o průměru 25,5 cm. Nyní o hlavní věci: Maximální šířka sečení je 40 cm, síla jednotky je 1,7 litrů.s to je dostačující, aby vyřešil pro trávu s jednoduchostí rukojeti s kočkami trávníku trávy nebo bianany. Palivová nádrž pojme až 0,95 1 směsi. Konstrukce benzotrimeru je mírně masivní, ale je to zcela známé a standardní: kolo rukojeť s rovnou tyčí, horní uspořádání motoru. Podle recenzí uživatelů. to je jeden z nejlepších modelů ve své třídě, i přes bezprecedentní náklady.

 • spolehlivé a nenáročné používané;
 • relativně nízká hmotnost 8,3 kg;
 • nízká cena;
 • Je možné demontovat tyč pro pohodlnou dopravu;
 • hospodárný;
 • Splňuje deklarované parametry.

Patriot PT 443 Ten

Levná, s produktivním a spolehlivým zastřihovačem pro trávu bez problémů s vyrovnáváním s jakýmkoliv „houštinovým“ na domácím pozemku. Pro kočku využívá trávu poloautomatickou cívku s rybářskou linkou třetí milimetrů pro keř v sadě s plynovým stydkem je řezný disk. Navzdory skutečnosti, že se jedná o nejlevnější model v recenzi, jednotka je poměrně silná. 2,5 litrů.s.

Podle recenzí uživatelů vám specifikace umožňují zvládnout významné oblasti, dobrý zastřihovač pro trávu Copet s trávníkem trávníkem, patrné, vysoké plevele a dvojčata malého průměru. Snadný start systému (snadný start) znatelně zjednodušený provoz. motor se spustí bez selhání. Také majitelé Poznámka UPOZORNĚNÍ. V případě poruch je možné najít náhradní díly nebo spotřební materiál v téměř jakémkoli servisním středisku. Minusy zahrnují vibrace, hmatatelné s dlouhou prací. To by mělo být zohledněno a učinit malé přestávky alespoň jednou za hodinu.

 • vysoký výkon;
 • dostupné náklady;
 • Jednoduchost spuštění;
 • Vynikající vybavení;
 • Spolehlivý spojitý bar.

Champion T523

Osvědčený model šampiona je vybaven dvoupatrovým motorem s nejlepšími ukazateli výkonu ve své třídě. S kapacitou 1,9 litrů.s. Po hodině práce bude vyžadováno pouze 0,62 litrů benzínové směsi. Pro domácí použití může být vyžínač pro trávu provozován s konvenční linií o průměru 2,4 mm. Pokud chcete vysmívat tvrdší trávy nebo plevel, cívka je nahrazen řezným nožem. Pro pohodlí obsluhy systém usnadňující studený start, stejně jako výtlačný pás pro dvě ramena. Od minusy trimeru patří kupující vysokou úroveň hluku a vibrací vyplývající z vysokého zatížení. Odpovědi chvály obdržely extrémně vysoký výkon. jednotka je účinná pro velké plochy a při jednání s tlustými houšti.

Daewoo Power Products DABC 520

Tento jeden z nejsilnějších rozpočtových trimrů se velmi ukazuje na velkém a nerovném prostoru. Samostatně, je třeba poznamenat spolehlivý, nezamýšlený bar a vysoce kvalitní fixaci rukojeti. Benzotrimmer je vhodný pro použití, kompaktní a snadno spravovat a nejdůležitější. producenti, jeho výkon je 3,0 litrů.s. Můžete si zakoupit tuto jednotku i pro nejvíce provozní oblast. výkon trimrů pro trávu je dostačující pro každou preperii, s výjimkou stromů od 10 cm s průměrem, nemluvě o malém trávníku.

 • Trimmer pro trávu nahradí frézu štětce;
 • Rafting houpání;
 • Ridden pás;
 • Vynikající vybavení;
 • vysoký výkon;
 • Rychlý přístup k vzduchovému filtru.

Základní výrobci ne vždy vytvářejí vysoce kvalitní modely, takže stojí za to pečlivě studovat specifikace konkrétní kopie. Pro zjednodušení volby a nečetl si spoustu protichůdných recenzí, připravili jsme rating nejlepších, podle recenzí majitelů, trimrů benzínu.

MOBILE DO XT141C Premium

Nejlehčí benzínový zastřihovač pro trávu v našem žebříčku. Jeho hmotnost je pouze 4 kg 490 g, takže ženy je mohou používat. Vybaven high-tech vysoce výkonným motorem, což je o 20% výkonnější, zatímco má minimální úroveň vibrací a hluku. Výrobce také deklaruje svou ještě větší spolehlivost, zdroj se zvyšuje ve 3.5 krát.

Nový Mobil K HighSpeed ​​Conical Geer CG1 redukční zařízení také přispívá ke snížení vibrací, vybavených vysoce kvalitních ložisek a temperovaným kuželovým párem. Rozlišovací prvek je komfortní start systém, který usnadňuje spuštění 2krát. Díky, nemusí dělat ostré trhliny a neexistuje žádný reverzní dopad. Ergonomická rukojeť a botový pás vám umožní snadno distribuovat hmotnost nástroje.

HUTER GGT-2500T

Německý agregovaný výkon 3.30 L.s. Navrženo pro ty, kteří následují a starají se o jejich spiknutí. Při práci na velkoobchodě udržujte pevně ve svých rukou v ruce, umožňuje rukojeť ve tvaru písmene T s gumovými obloženími. Pro pohodlí může být jeho poloha změněna, stejně jako ikony o bezpečnostních pravidlech. Objem paliva 1.2 l dost pro 2 hodiny intenzivní trimr pro trávu.

READ  Jak vybrat vrtačku pro domácí použití

Rovný tuhý hřídel umožňuje sekat spuštěné oblasti s tlustou trávou s rybářskou linkou nebo nožem s rychlostí 9500 ot / min. Řezací prvek má šířku 255 mm. Chcete-li prodloužit sušičku pro zastřihovač, není nutné rozebrat cívku, je dostatek na velkém obratu zařízení, není těžké narazit na zem. Ochranné pouzdro je vybaveno regulátorem délky záchvatu oblasti. Díky horním uspořádání motoru není přehřáté a vegetace do ní není ucpaná. Na zadní straně není unavený z hmotnosti zařízení 7 kg, ramenní pás jde.

 • Dokonale kopírovací s suchou trávou různých délek. Stejně jako keře.
 • Rychle start.
 • Pohodlně držet ve svých rukou.
 • Nízká cena.

INTERSKOL KB-25 / 52B

Nejdůležitější vyžínač benzínu pro trávu v našem hodnocení se šířkou 43 cm. Toto zařízení není nižší než výkon slavných značek. Nůž je schopen urychlit až 7500./ Min. Palivová nádrž je určena pro 1 litr paliva. Paul litrů směsi dost na půl hodiny aktivní práce. Balíček obsahuje: pás, nůž a únik vyžínače.

Fubag FPT 43

Tento model benzínového zastřihovače pro trávu se vztahuje na průměrnou kategorii cen. Díky volbě „Primer a Easy Start“ se motor rychle spustí. Výkon 1.75 L.s. dost pro odpočinek i velké trávy, zatímco spoření paliva. Rukojeť má tvar, což usnadňuje přepravu. Kromě toho si můžete vybrat vhodnou velikost hlavní tyče.

255 mm Šířka nože zvyšuje rychlost sekání povrchu. Pouzdro má upevnění kovů, což zvyšuje svou spolehlivost. Zařízení můžete konfigurovat pomocí nastavovacího šroubu bez použití nástrojů. Uvnitř tyče zvyšuje pevnost konstrukce.

Hammer mtk25b

Tento model je určen pro hypotéku v komplexních místech: v blízkosti stěn, schodů, stromů. Palivové čerpadlo umožňuje nezávisle čerpacím benzínu k karburátoru, a to zase umožňuje spustit přístroj bez JERKS, a to i po nečinnosti. Velké pouzdro chrání před létající vegetací. Řezací systém je sušička pro zastřihovač, ideální pro buggy povrch, protože v kontaktu s pevnými předměty nebude poškozen. Zařízení není spravováno prací v důsledku malé hmotnosti. 5.6 kg.

Zakřivená tyč umožňuje sestavu jednotce pro různé úhly a dostat se do těžko přístupných míst. Náhodné přepínače je reprezentována pojistkovým tlačítkem. Díky skládacímu designu je benzínový vyžínač pro trávu snadno vložen do kufru. Kryt palivové nádrže je připojen k nádrži pomocí speciálního držáku. Gumové nárazníky Quit vibrace.

 • Světlo, nebuďte unavený ruce a zpět.
 • Pohodlný design se zakřivenou činkou.
 • Šířka vůle 38 cm.
 • Tráva není ucpaná při práci.

Patriot PT 555

Tento model si zaslouží dostatek kladné zpětné vazby od majitelů trimopů benzínu. Objem motoru je 52 kostek. viz, což vám umožní sekat ještě skutečné burny, s pomocí nože přicházejícího v sadě. Díky volnému přístupu k filmu se přístroj snadno udržuje.

 • Dobré vybavení.
 • Vysoký výkon umožňuje sekat i složité oblasti.
 • Existuje anti-milostný systém.
 • Kvalitní shromáždění.
 • Tvrdý hřídel.

Champion T523

Dobrý benzín vyžínač pro bylinky s kapacitou 1,9 litrů.S kterým můžete sekat trávu téměř jakoukoliv tuhost. Rod je skládací, takže může být snadno přepravována i v kufru malého auta.

Při maximálním zatížení je spotřeba směsi paliva 0.62 l / h. Rybářská linka. poloautomatická. Souprava obsahuje sušičku pro zastřihovač 2.4 mm a nůž.

Makita EM2500U

Světelný design váží pouze 4,5 kg šéfů 42 cm. Trimmer pro trávu ve značkové tašce přichází v konfiguraci. Vyměnitelný řezný prvek: nůž nebo únik pro zastřihovač. Existuje možnost instalace beneze / Suchkonesis. Při navíjení tlusté trávy je brzda spuštěna, což umožňuje, aby motor nepřekročil. Díky robinovému motoru je množství toxických plynů sníženo na minimum.

Ryobi RBC 254Seso

Navzdory tomu, že Ryobi je známý pro své zahradní nářadí s bateriemi, má také fantastický zastřihovač pro trávu s benzínovým motorem pro těžkou práci.

Díky velké šířce sečení (rybářská linka. 43 cm, nůž. 25 cm) Je vhodný pro použití v těchto širokých oblastech jako ostříhat trávník. Jednotka je také vybavena velmi spolehlivým motorem, který nevyžaduje speciální údržbu.

Ryobi RBC 254Seso se může vyrovnat s dlouhou a mokrou vegetací na trávníku a je také vhodný pro všechny typy úkolů, včetně řezných plevelů. Kromě toho jeden z nejlepších benzínových motocos váží pouze 5,5 kg, takže by mělo být snadné pracovat po dlouhou dobu.

Ergonomická rukojeť formy D usnadňuje práci v podmínkách stísněného prostoru a snižuje únavu z konstantních vibrací motoru. Po práci může být rukojeť složena pro pohodlí skladování.

V případě potřeby si můžete koupit jednotku pro elektřinu benzotrimmerů a baterie (18 V; 1).3 Ah) Ryobi OES1813 5132002804.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS