Jak sloučit olej z sekačky motoru

Jak sloučit olej s trávníkem sekačky Stihl?

Naklonit sekací paluba a umístit noviny a olejovou paletu nebo džbán pod sekačkou. Použijte koncový klíč pro odšroubování zátky proti směru hodinových ručiček odtud odlivu starý olej.

Informace o motorovém oleji používají pouze vysoce kvalitní motorový olej pro dvoupatrové motory, což odpovídá třídě TC (nejlepší motorový olej pro motory pro pull stehla, speciálně upravené pro STIHL motorů a zajišťuje vysoký životnost motoru).

Lawn sekačky a trávníky sekačky. Příprava směsi paliva. Výměna oleje v motoru motoru

Při výběru prostředků pro péči o trávu v zahradě nebo v letní oblasti, před majitelem je na výběr. co koupit. sekačka na trávu (Electrocoso) nebo kolidová sekačka. Hebundance informací na internetu a poradenství prodejců je uspořádáno v čele potenciálního kupujícího dokonalou kaše, založenou nejen na zkušenostech (včetně negativní), ale také na předsudky a frank nevědomosti.

Lawn sekačka je pouze pro silné muže! (např. Schwarzene Steer).

Sekačka na trávu je dvoudobý benzínový motor s kapacitou 1-2 litrů.s., Nachází se na jednom konci trubky. A na druhém konci. řezný prvek, disk nebo cívka s rybářskou linkou. Celková hmotnost tohoto zařízení je několik kilogramů. A bod suspenze je vyroben tak, že i křehká dívka zvládne benzocosa. Tráva plivat je velmi dobře vyvážená.

Doplňte dvoupatrové motory a přípravu palivové směsi. zázraky alchymie, nepřístupné pro jednoduché smrtelné

Dvoudobé motory vyžadují jejich výkon nejen benzín, ale palivovou směs benzínu a oleje (speciální pro dvoupatrové motory). To není absolutně nedostatek, olej pro dvoupatrové motory se prodává v každém obchodě s autopřihovači a kdekoli, kde se tyto většiny sekačkových sekaček prodávají Zeptejte se prodávajícího a přivede vás na polici s těmito oleji. Oči se rozptýlí od volby.

A připravit směs „benzínový olej“ není obtížnější než zaostřování mayonenské salátu. Zpravidla je poměr oleje a benzínu ve směsi (1:32. 1:35) indikován na plivání (nebo benzopile). Tento poměr pro minerální oleje. A teď jsou nyní pro dvoudobé motory. stále hledat, kromě oleje pro motocykly. Pro oleje v mělkém balení pro zahradní zařízení. téměř pouze syntetické oleje. A mají poměr 1:50 (tak obvykle uvedeno na obalu). Měli bychom dodržovat doporučení z obalu ropy!

Pro přípravu palivové směsi užíváte nádobu, například v 5 litrech benzínu a utáhněte se do něj 100 ml oleje. To je celé tajemství. Budete mít směs celou sezónu. Nedostatek. opakujte postup tuto směs nalijeme do benzobaka a žádné další problémy.

Pro sekačku „Husqvarna“ musíte koupit pouze olej „Husqvarna“

Husqvarna nemá žádné rafinérie pro rafinérii. Jedná se o zcela odlišný podnik. Proto nakupuje olej pro dva zúčastněné strany v rafinérii ropy v nádržích, poruchami v malých nádobách a lepide „Husqvarna“ značky a zkroucené s nepřetržitým 2-3 dolary za tuto značku. Jiná společnost, například „Stihl“, kupuje stejný olej ve stejné rostlině a lepide na lahví značky „Stihl“ a také otírá své 2-3 babky s blázny Jakýkoliv dvoudobý olej je vhodný pro všechny dvoupatrové motory!

Sekačky kola. pouze pro dokonale hladké trávníky.

Nic takového Také jsem si myslel, že v mé naprosto hanběné oblasti. Ukázalo se, že kolová čerpací stanice dokonale jde úleva. Překážka pro ni. kromě anthills, které jsou odstraněny lopaty. A nesrovnalosti krajinné kolo trávníku sekačky vynikající. Zvláště pokud se nastavuje výšku sekačky. Nastavte maximum. a „Zkontrolujte“ graf. Kde nůž lpí pro půdu. můžete pracovat lopatu.

Kapacita sekačky kola trávníku je několikrát vyšší ruční sekačky. A není obtížnější řídit to, než se hodit dětský kočárek. Jděte a pošlete to. Zvláště jestliže sekačka na trávu. S ní jsou řízeny i děti.

Sekačky kola mají 4-mrtvice a jejich údržbu. komplex jako auto.

READ  Trávník sekačka stanky horke. Jak zajistit výskyt náhlého rozpadu zastřihovače pro trávu?

Sekačky kola mají obvykle čtyřdobé motory. Základní rozdíl čtyřdobých motorů z dvojího zdvihu. přítomnost klikové skříně, ve které je motor umístěn pro mazání. Proto pro normální provoz čtyřdobého motoru není nutné připravit směs paliva oleje a benzínu, stačí naplnit pouze benzín v benzobaci. Tato okolnost je prezentována s některými nečestnými dodavateli jako důstojnost. „Mall, nepořádejte se s přípravou palivových směsí“. Zároveň jsou „roztomilé“ chybí takové položky jako potřeba alespoň roční výměna oleje v klikové skříni sekačky kola. Postup není složitý, mnohem jednodušší než změna oleje v autě, ale obtížnější než příprava palivové směsi. Obecně řečeno, olej v kolové sekačce sekačky, musí být změněn přibližně každých 50 hodin svého provozu. Sekačka na trávu není olejový filtr, a proto tam olej není vyčištěn. To způsobí rychlý režim výměny oleje. Na druhou stranu. 50 hodin sekačkových sekaček za sezónu je velmi velká práce.

Proces nahrazení oleje v sekačce kolového trávníku je snadný. Před výměnou oleje je žádoucí dát sekačku na trávu pracovat 10-15 minut, takže olej teplejší a stal se více kapalinou.

sloučit, olej, sekačky, motoru

Při konstrukci jakékoli sekačky trávníku je speciální šroub, který pokrývá odtokový otvor z motocky. Obvykle se nachází pod výplně a dimenzionálním krkem. (Na fotografii. označeno šipkou).

Sekačka na trávu je instalována se sklonem směrem k odtokovému otvoru, který pokládá dřevěný chumbach nebo cihla pod pouzdrem z opačné strany. Poté odšroubujte šroub. zástrčku. Že olej se nevylokuje na pouzdro sekačky na trávu, skluz je vyříznut z plastové láhve, podél které olej proudí do substituovaného kontejneru. Benzín před výměnou oleje je žádoucí pracovat z plynové nádrže.

Po tom šroub. zástrčka je přišroubována a dá jej olejem, naklonění sekačky na trávu. Když olejové stonky, šroub na místě. Přes měřicí krk nalil čerstvý olej. Typicky v milovníkech se doporučuje používat olej s viskozitou 10W40, minerální nebo semi-syntetické.

Nezkušený vlastník zahradních motocyklů, samozřejmě, je sklon být téměř nová zakoupená technika, až na fetišismus. Chce se do něj nalít a benzín lepší a olej je více. To je typická chyba, která vede k velmi rychlé cestě mimo budovu!

Faktem je, že tato zahradní technika je vyrobena „proudem“, t.E. Materiály v něm se aplikují nejobvyklejší a nejsou speciální. Mezery v motorech. „dopravník“, nikdo nic tichý. Proto je nemožné nalít více kapalného oleje než doporučený výrobce. To prostě nebude držet mezery mezi detaily.

Obecná doporučení pro výběr ropy pro sekačky na trávu

Na základě výše uvedených funkcí konstrukce motoru je nejlepší pro mazivo pro použití speciálního oleje pro sekačky na trávníku pro mazivo a musí odpovídat teplotám, ve kterých bude agregát použit. Optimální volba je specializovaný mazivo SAE 30. Používá se při teplotách nad 5 stupňů.

Pokud není k dispozici speciální, pak můžete použít třídu maziva pro auta:

Tato maziva se také počítají především na pozitivní teplotu okolí a maximální hodnotu nad 35 stupňů.

READ  Jak opravit startér na sekačce trávníku

Podle typu mazací kapaliny. minerální a polosyntetika je povoleno. Plně syntetická bude příliš drahá. Úroveň kvality provozních vlastností API. „SF“, „SG“, „SH“, „SJ“ a výše. Pro čtyřdobé motory zahradního vybavení na štítku musí být označeno „4t“.

Jak dát nůž na sekačku?

Osoba může ihned po zakoupení zařízení k nákupu vyměnitelných lopatek a možná ostříhají stávající nůž. V každém případě, po zhuštění části musí být odstraněno.

Chcete-li začít, vypněte napájecí zařízení z napájení a položte jej na stranu. Pokud jde o benzínovou jednotku, vše je zde složitější.

 • Mělo by být odstraněno nádrže pro sběr trávy;
 • Opatrně vypusťte olej a benzín v různých nádržích;
 • Vypněte zapalovací svíčky;
 • Dát sekačku do strany.

Následující akce se přímo týkají nahrazení nože.

 • Je nutné upevnit čepel pomocí pomoci nebo deskou, aby nebyla v procesu snížit;
 • Často jsou často připevněny na dvou šroubech nebo jedné, ale velké umístěné ve středu. Konec nebo Cape Key se stane vynikajícím asistentem;
 • Odšroubujte šrouby proti směru hodinových ručiček, protože správný závit je standardní;
 • Pokud továrna utáhne a udržuje velmi tvrdě, můžete vložit do problému speciálního tekutého klíče WD-40.

Existují takové momenty, kdy je třeba vyměnit adaptéry nože, které spojují řezný prvek s motorem. Je důležité zde pochopit, že každý výrobce doplňuje produkty s určitými funkcemi, proto, například zadaná část ze sekačky AL-KO nemůže být použita pro MTD.

Využití tipů uvedených v sexidizovaném videu, každý vlastník asistenta zahrady se může naučit metody, které vám umožní vytvořit adaptér s vlastními rukama pomocí základních dílů a nástrojů.

Požadavky na trávu Sekačky

Motory v jemných zemědělských strojních zařízeních se liší od automobilového průměru, proto by měla být mazací tekutina jiná. Nalijte směs do sekačky určené pro stroje nebo motocykly, je nemožné: může vést k rozbití. I když to stojí bez závad, sekačka na trávu pravděpodobně začne pracovat horší: kapalina, která není určena pro tento typ technologie, nebude schopna dobře vyrovnat se svými funkcemi. Proto se doporučuje používat speciální oleje určené pro zahradní zařízení.

Jak často potřebujete změnit kapalinu?

Stojí za zmínku, že frekvence výměny oleje přímo závisí na technickém stavu motoru. Ale pro zimu v sekačce trávníku, můžete nalít rezistentní proti mrazu, který olej je lepší nalit. Například, pokud je motor na sekačce trávníku nový, pak kapalina musí být změněna ihned po spuštění. Je možné zaplavit olej v benzokosylkosky. V době, kdy je asi 5-6 hodin provozu mechanismu. Takže v budoucnu různé odpadky nepronikne dovnitř a neměla se hromadit v motoru, je nutné několikrát vyměnit tekutinu frekvencí 5-10 hodin.

Dvoudobé benzínové motory jsou určeny pro práci na palivové směsi. Výměna oleje v sekačce trávníku není odděleně vyroben. je proporciálně smíchán s benzínem. Současně v systému motoru potřebujete nalití pouze řádně připravené palivové kompozice.

Vylévání oleje na princip „Čím vyšší je cena, tím lépe pro provoz mechanismu“ nemůže. Vhodné pro 2-tokové DVS odrůdy olejových kompozic podle způsobu jejich přípravy jsou rozděleny do takových skupin:

Mazací vlastnosti materiálu závisí na základně, jeho schopnost snížit teplotu v kapalném stavu, což výrazně zvyšuje viskozitu ve stejnou dobu. Složení maziva zahrnuje přibližně 5-15% různých přísad. Mají za cíl zvýšit praktickou účinnost použitého fondu. Přísady umožňují:

 • zpomalte korozi kovových povrchů spojených s oxidační reakční reakce;
 • zvýšení tepelné trvanlivosti dílů;
 • Stabilizovat indikátor viskozity látky na stejné úrovni, když se teploty mění v určitém rozsahu.
READ  Kolik mastného oleje při běhu sekačky trávníku

Výrobcové sekačky na trávníku v pokynech označují značku maziva, což je nejlepší volba pro provozovanou jednotku. Pokud se stává problematickým, je možné měnit olej na podobné složení pro 2-taktní motor. Současně musí být úroveň viskozity nutně dodržovat doporučený výrobce výrobku jeho hodnotu.

Benzín je hlavní objemovou složkou připravené směsi paliva. Jeho značka musí dodržovat instruktážní sekačku doporučenou v návodu k použití. Z velikosti oktanového počtu benzínu závisí čas spalování: Jak je více, tím delší je palivo.

Pokud používáte vyšší benzínový benzín, než je doporučeno, dvoutaktní spalovací motor bude mimo provoz.

Blok: 5/7 | Počet znaků: 1983

Opravy a údržba benzínových sekaček

Péče benzínového plynu plynu zahrnuje určitý počet opatření zaměřených na ochranu sestav jednotky od předčasného opotřebení.

Povinné postupy zahrnují:

 • Použití benzínu a vysoce kvalitního motorového oleje. Uživatelé musí pamatovat, že motor pro sekačku trávníku potřebuje konstantní mazání. Bez ní bude i nejvíce vytrvalý motor rychle přehřát a selhat;
 • Výměna filtrů a hadic. zařízení benzínových sekaček zahrnuje filtry a palivové hadice, které jsou postupně ucpané a selhání. Pro jejich čištění je nejlepší použít benzín a stlačený vzduch z válce. V případě silného opotřebení musí být změněny filtry a hadice;
 • Včasná kontrola a nahrazení částí řezného systému. bez ohledu na to, jak mechanismus nevstoupil do návrhu sekačky, rotačního nebo bubnu, jeho části by měly pracovat jako chladnější a stabilní. Od uživatele, který potřebujete neustále sledovat stav prvků řezného systému, ostření a zarovnání okrajů lopatek nebo v případě potřeby měnit nůž;
 • Údržba pohonu. nejčastěji v jednotce jednotky je opatřena pohonem pásu, který je v důsledku dlouhodobého provozu natažené a spěchá. V tomto případě je oprava sekačky na trávu snížena na výměnu pásu a napínacích válců;
 • Eliminace vibrací a vrzání. v průběhu času, mnoho uživatelů sekaček trávníku čelí vibracím, které se objeví 1-2 roky po zahájení provozu agregátu. Důvodem je oslabení připevnění šroubů. Vyřešte tento problém s vlastním rukou je dostatečně jednoduchý. dost, aby vytáhl šrouby.

V procesu fungování sekačky na trávu je důležité pravidelně zkoumat jednotku jednotky. Pokud je vyroben z kovu, je to dříve nebo později na jeho povrchy se zdají korozi. V tomto případě musí operátor okamžitě odstranit rez a pokrytí problému barvy.

Používání

Je nutné pracovat se zařízením takto: Zapnutí vysavače a do jeho vstupní trysky přinášejí krk plastové láhve s trubkou. Přirozeně je to v rozpacích a nechodí nikde.Zavřete nádobu víka. A s pomocí jiné hadice pumpujeme potřebnou pracovní tekutinu.

Pod působením vakua se dostane do plotu jar. A díky použití na konci pevného kusu trubky je velmi vhodné snížit do úzkých otvorů. Například, vezmeme sekačku trávníku, ve které potřebujete vyměnit olej. Odšroubujte korku se měrkou, vložte pevnou trubku do konce, dokud ne. A pumpovat vyhořel olej v jar.

Hlavní věc je sledovat úroveň a neumožňuje olej jít do horní trubky, jinak půjde do vysavače.

Při použití většího nádrže pro sběr, nanášení trubek s velkým průměrem, může být toto zařízení použito pro čerpací olej z Carter nebo Automobilové převodovky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS