Jak snížit peníze na dveře

Instalace vnitřních dveří baterie s vlastními rukama

Plná oprava v každé místnosti závisí i z nejlepšího a na první pohled nenápadný. Často nedáme tuto zvláštní pozornost, a pak na konci, obecný obraz o opravách se nevyvíjí. Dnes budeme mluvit o takových malých věcech jako platband. To, na první pohled, malá věc, jeho nepřítomnost může zcela zkazit obrázek nové opravy. Proto se podíváme na to, jak dát dveře platbands. Tento postup je poměrně jednoduchý, ale nevyžaduje ababy. Koneckonců, pokud nedostanete pravý úhel, pak nebudete dosáhnout krásy.

Především je nutné vypořádat se, kolik veslování měřičů dodanců potřebujeme. Není těžké vypočítat. Změřte velikost rámu dveří, přidejte centimetrů 20 pro sklad a koupit si platband. Bod je ponechán pro malé, chápeme, jak připevnit platbandy pro vnitřní dveře. Pro jejich instalaci použijeme neviditelné nehty. Při provádění práce byly malé problémy se zdí, ale o tom všem říkáme v našem podrobném návodu. Naši mistři nerešpektují ani takové maličkosti a jsou připraveni sdílet všechna tajemství, která znát.

Snižte si přálištní a hladce řezat: Několik jednoduchých tipů

Tak, že celý postup úspěšně prošel, a platbandy vypadaly krásně a harmonicky zapadají do interiéru nové opravy, je nutné využít následujících rad. Před instalací dveří byste měli ponechat malé zásoby tapety. Po instalaci je nutné, aby se s nimi mohly být snadno maskovány.

Na otevření vypadají mnohem lépe, mnoho zkušených stavitelů poradí pomocí speciálních hřebů s malým kloboukem. V tomto případě je aplikováno malé kladivo.

Mělo by být provedeno, aby nedošlo k poškození obkladového materiálu. Klobouky karafiátů mohou být rozmazané s tmelem v tónu s obrácením.

Řezný segment se provádí na místě. Chcete-li to udělat, musíte je připojit ke dveřím, polotovaru nebo zeď. Samozřejmě to není nejlepší volba, protože mnoho podlaží nebo stěn jsou nerovnoměrné a mají různé vady na jejich povrchu.

Současně chyba, která se zobrazí při používání tohoto přístupu, je poměrně vysoká.

Důležité! Z toho, jak bude provedeno kvalitativně oříznutí dodatku, závisí konečný typ opravy.

Snížit platbu správně a hladce, poradit používání běžné dopravy. Instalace platbands je povinnou událostí během návrhu dveří. Správně vybraným způsobem umožní do určité míry zastavit dveře pro instalaci dveří, protože dveře budou vypadat docela prezentovatelné.

snížit, dveře

Profesionálové doporučují použít takový nástroj jako pahýl. Jeho hlavní výhodou je, že tituly jsou zaznamenány předem.

 • Vezměte si lepenku. Nakreslete hladké čtverec na jeho povrchu, pak kreslit diagonální, přiveďte čáru pro vyžínače všech stran čtverce na konec listů listu. Ukázalo se tedy, aby se improvizovaný strop, který je vhodný pro roaming přímý úhel.
 • Poté připojte platband na spodní linii čtverce na místo, kde je křižovatka s jedním z diagonálů. Je to dolní hranice.
 • Vezměte si další platband a vložte ho na levou stranu čtverce. Současně je nutné řezat prvky v dotykovém místě i diagonálně.
 • Dělat druhý a třetí bod pro horní plošiny.
READ  Jak spustit dveře v pěnovém bloku

Z jakého vzhledu bude mít platband dveří, interiér místnosti bude záviset.

Čím menší a lepší prvek bude řezat lépe, tím účinněji bude vypadat nová nástěnná dekorace.

Získáváme platbandy na dveřích samotných: 2 způsoby, jak nainstalovat

Pro instalaci platbands na dveře mohou být použity dva různé způsoby instalace, a to:

V obou případech vyžaduje instalace platbandů čas, pozornost a úsilí, protože je to komplexní postup.

Chcete-li vybrat dveře vhodné pro váš interiér, můžete si koupit dveře hromadně v našem katalogu.

snížit, dveře

Způsob instalace s oříznutím 45 stupňů

V rámci tohoto způsobu instalace Mistr by měl být oříznut, ve kterém jsou jednotlivé prvky celé soupravy připojeny k jedinému provedení, pozorováním úhlu 45 stupňů. Tato metoda je nejoblíbenější a vhodný pro práci s libovolnými platbandy, bez ohledu na jejich konfiguraci. Z pohledu formuláře se mohou profily lišit, s:

Složitost samoinstalace platbands je proces ořezávání rohů. Pokud existuje propustná pila, postup je zjednodušen: Plátek je hladký a čistý. V ostatních případech se bude muset pokusit získat slušný výsledek. Zvláště obtížné je zpracování barevných laminovaných nebo dýhovaných výrobků. Obvyklá skládačka nestačí k dosažení optimální rovnoměrnosti a přesnosti řezu bez čipů na přední straně. Musíte použít ruční nástroj:

 • Stusl. Jedná se o primitivní ruční nástroj, který nezaručuje přesnost. Představuje druh drážky, šablonu s sloty, které definují úhel řezu. Již brzy Stubby způsobuje rozpad provedené výnosy, zcela vyloučení přesnosti. STUSLO odkazuje na kategorii jednorázových zařízení.
 • Otočný knoflík. Optimální a odolné zařízení poskytující čistší řezání. Pro zpracování je dostačující otočit pila, pozorování potřebných parametrů úhlu a tím, že pohybuje ručně, aby se propyl.

Kromě toho instalace desek pro vnitřní dveře s vlastními rukama poskytuje další způsob ořezávání. V tomto případě je nutné samostatně umístit únik pro vyžínače a pozorováním úhlu provedení zásob elektrickým motorem nebo běžným kovovým zpracováním.

Způsob instalace s ořezáváním 90 stupňů

Tato instalační technologie zajišťuje připojení jednotlivých prken pod úhlem v devadesáti stupních, to je kolmé k sobě. Boční platbandy, jako by se dodržovalo, vnořené mezi nimi. Vzhledem k tomuto ořezávání a montáži oblasti, kde jsou prvky připojeny, zjednodušené.

Zohlednění metody také vyžaduje dodržování přesnosti a čistoty řezu bez čipu. Ideální dokovací stanice je možná pouze při práci s hladkými obdélníkovými platbandy bez kulatiny. Tak, hlavní bude muset dokončit extrémní výpočet bočních a vyšších prvků.

READ  Bosch 125 bruska s otáčkami

Pokud musíte pracovat se zaoblenými v rozích, pak rovný řez se nehodí. Zařádky budou vydávat koncovou část horní kolejnice. Aby se zabránilo podobné výsledky, bude muset provést nakloněný řez. Směr sklonu je od obličeje na neplatnou stranu platebna. Zbytek dokování se také provádí pod úhlem v devadesáti stupňů.

Je důležité si uvědomit, že instalace kolečkových kol s plně zaobleným nebo vyřezávaným designem neposkytuje použití této metody. Nainstalujte takové platby pouze pod úhlem 45 stupňů.

Postup instalace se skládá z několika fází, a to:

 • Odstraňte měření ze stávajícího dveřního bloku. Nejprve změřte výšku loutku stojanu podél celé délky, počínaje hladinou podlahy, ukončením bodu průsečíku horní tyče. Opravit nebo zapamatovat výsledky získané.
 • Označte získané indikátory na dlouhém baru, počínaje nejvhodnějším okrajem. V nepřítomnosti hladkých hran, provést rovnou čáru pro vyžínače a řezy, jako blízko k okraji. Ujistěte se, že stiskněte řez a odloží požadovanou velikost. POZNÁMKA, pokud se úhel při 45 stupňů přidá 3 milimetry na indikátory, vzhledem k canopisům dveří. Při provádění instalace pod úhlem 90 stupňů přidejte 3 milimetry a šířku platbandů.
 • Vezměte oříznutí horní části platebna na hotovém značení v souladu s vybranou instalační techniku.
 • Nainstalujte první prkno. Je lepší udělat z místa baldachýny. Pro upevnění prkno využijte malých hřebíček s potaženými potaženými, které poskytují kousnutí klobouků. Vzhledem k tomu, že měď má nemovitost po dobu určitou, body z míst upevnění zůstanou neviditelné.
 • Podobně se připraví na instalaci a upevnit druhý platband na straně. Nezapomeňte dodržovat korespondenci délky délky prvního platbandu. V některých případech může nezpůsobit nerovnoměrné podlahy nebo kroužky dveří. Doporučuje se odstranit měření samostatně.
 • Horní platband na dvou stranách. Ujistěte se, že to zkuste po oříznutí jednoho okraje. Pokud nejsou žádné odchylky, měření a řezání druhého okraje. Jinak budete muset koupit nové platband.

Vypočítat velikost od poprvé, aniž by měl zkušenosti s montážními platbandy, je velmi obtížné. Podle výsledků instalace tak může začátečník detekovat problémy ve formě trhlin na vnitřní straně křižovatky prvků. Není třeba se obávat. Existuje rychlý a levný způsob, jak opravit situaci bez nutnosti provádět re-editovat a doprovodné výdaje na nové platbandy.

Zamaskovat mezery po instalaci, jakákoliv vosková pasta pro nábytek. Výsledek bude docela čistý a atraktivní. Koupit voskovou pastu v jakémkoli stavebnictví nebo na trhu. Pokud jde o zbytek momentů, neměly by být problémy ani v nově příchozím. Jediným požadavkem je dodržování přesných měření a přesnosti při stanovení. Podrobné pokyny pomohou vyhnout se pravděpodobným obtížím a získat kvalitní práci.

READ  Jak snížit spotřebu paliva na benzokosu

Jak nainstalovat platbands: Instalační technika

S metodami ořezávání rohů z dodatků jsme se rozhodli, že jsme se rozhodli, že je třeba přímo s procesem instalace z „A“ na „I“. Předložte ji jako malá instrukce.

 • Vyjměte velikosti od dveřního bloku. pro začátek, výšku sloupku z podlahy a na místo jeho křižovatky s horním tyčem dveří. Píšeme tuto velikost.
 • Bereme jeden z dlouhých prken a odloží zaznamenaný výsledek z nejvíce dokonce konce platbandu. Pokud neexistují žádné takové, pak co nejblíže k okraji s pomocí rohu, vymezeme hladkou linii pro zastřihovač a inklinujeme ji, po které jsme odložili tuto velikost. Zde je jeden nuance. pokud bude ořezávání prováděno pod 45 °, pak je třeba přidat 3 mm do naší velikosti (jsou vysvětleny dveřmi canopies, které přesunou platband z okraje krabice do této vzdálenosti). Pokud bude připojení přímých dodatků provedeno při 90 °, kromě těchto 3mm, budete muset dodatečně přidat šířku instalovaných platbandů.
 • Nyní, v závislosti na metodě instalace, kterou si vyberete, vyřízněte horní okraj platebna podle značky.
 • Nainstalujte první bar. je žádoucí začít od strany, s jakou jsou úžasné. Prkno je připojeno pomocí malých přehledovaných karafiátů, klobouk, jehož klobouk je odvolán kleštěmi. Následně se měď odváží a malé body v oku nebude.
 • Stejně tak přesně je druhá strana platband oříznuta, po kterém je instalován na místě stejným způsobem. Jediná věc, která zde potřebovala další pozornost, je na jeho délce. může se lišit v milimetrech, a tento ukazatel závisí na podlahové rovině a instalaci dveřního bloku. Obecně je lepší odstranit měření pro něj samostatně, a nepoužívat předchozí.
 • Nyní horní platband. Složitost jeho podrostu je, že potřebujete snížit dva konce. Nejprve je jeden z jeho hrany oříznuta a předběžná. Pokud je vše v pořádku, je měřeno místo druhého řezu a řez je vyroben. chyba v této fázi prací je plná akvizicí nových platband.

Pro začátečníky, kteří pravděpodobně nebudou schopni přesně vypočítat velikost horního platbandu, řekne vám, jak se zbavit mezer. Pokud jste v místech dokování, jsou vytvořeny nevzhledné sloty, pak je můžete skrýt pouze jedním způsobem. Tato mezera musí být distribuována na obou stranách dveřního bloku a pak nosit voskovou pastu navrženou tak, aby eliminovaly čipy na nábytek. Prodává se na všech trzích a může mít jinou barvu. Ve zbytku instalace platbands na dveře by neměly způsobit žádné problémy, zde je nejdůležitější věc je přesnost a přesnost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS