Jak snížit víko na kovové barel

Jak udělat záhonu z barrelu: Instrukce nádherné květinové patky

Kovové sudy často zůstávají na pozemku po konce konstrukce a opravy. Pro někoho je to jen odpadky nebo jednoduchá vodní nádrž. A pro řemeslníky a lidi s fantazií, kovovou barel. vynikající materiál pro vytváření užitečných a krásných věcí, které budou užitečné na farmě.

Nejjednodušší možností je záhon v malované barelu. Není třeba, aby nebyli potřeba, ale nakonec to bude fungovat velmi krásně.

Který z dětí stojí před takovým skutečným vlakem, kde se sudy řídily, sedadly a byly na kolečkách? Otázkou je rétorická, s největší pravděpodobností budete muset vrátit všechny sousední děti, protože vaše vlastní přesně se může pochlubit stvořením papeže.

Kovovýrobek se může stát prostorným skladováním. Pokud se pro domovskou verzi hrudníku zdá být příliš brutální, proč ne přizpůsobit barel pro ukládání všech druhů nástrojů v garáži.

Hnízdo pro ošetřovatelství v barelu. také dobrá volba pro ty, kteří se zabývají chovnou drůbeží. Prostě nezapomeňte na vrh.

Nábytek ze starých kovových sudů. samostatné téma. Co není vyrobeno z těchto předmětů. křesla, zahradní lavičky, kávové stoly, dokonce pohovky a bar židle.

Pohodlná a trvanlivá možnost vytvořit trenér pro mytí v chatě nebo v letní kuchyni. Pokud není možnost připojit přívod vody a odvodnění. můžete vždy upravit kovový válec jako základnu pro kobernu.

Jak vidíte, kovové sudy jsou vynikající materiál pro vytvoření různých funkčních objektů. Doufáme, že naši konkrétní specifice vás bude inspirovat, abyste vytvořili něco takového, a možná budete moci udělat ještě něco kreativnějšího!

Už dávno tupé používají sudy železné pod různými palivy a mazivami pod odpadními trubkami. Pohodlný objem, trvanlivý materiál a cenově dostupné ceny vyrobené barely nepostradatelným prvkem zahradní farmy.

Zvážit další možnosti jejich použití; Možná, že některé nápady budou pro vás nečekané a budou spadat do vašich plánů na příští léto. Pamatujte si jen to, že před použitím barelu je nutné buď pro opláchnutí z obsahu, nebo zapálit spalování zbytků hořlavých materiálů na stěnách.

Vyberte si dřevo

Nejprve samozřejmě vyberte materiál, ze kterého budete dělat svůj budoucí barel. Nabídneme vám hlavní odrůdy dřeva, které dává přednost donorantním bondari, řekněte mi, co jejich pozitivní a negativní strany jsou, stejně jako vám pomohou vybrat nejvhodnější volbu pro vás.

Samozřejmě, že první věc, měli byste říci o výrobě sudu dubu. Toto dřevo si zaslouží titul klasického materiálu používaného mistrem chladiče. Vysoká síla, flexibilita, tento strom obsahuje „tanile látky“, který působí jako antiseptický. Vlhkost působící na stěnách takového sudu je činí těsný. Takže životnost sudů z dubu není měřena ani desítká, ale stovky let. S nápoji uloženými v takovém sudu se vyskytují procesy oxidace a interakce se dřevem a získávají příjemnou vůni se stínem vanilky.

Kožešinový strom, borovice

Tyto odrůdy dřeva se také používají jako materiál pro výrobu sudů. Jsou měkké, je snazší zvládnout a řezat, ale dub a mnoho dalších plemen jsou horší. Jejich mínus je vůně pryskyřice, protože to, co je tento typ dřeva zřídka používán jako materiál pro sudy.

Z zástupců jehličnatých odrůd bondari přednost tomu, zejména na těchto místech, kde je jeho přirozený stanoviště. Podle vlastností to vypadá jako borovice nebo jedle, ale vůně takové sudy nemají. Jsou vhodné pro skladování výrobků, zejména pro mlékárny.

Tato řada dřeva. vláknité, dokonale řezy a zpracované. Silný materiál, nepodléhá suchému, necítí. Lindenovy sudy jsou rozpoznány jako nejlepší pro skladování a přepravu medu, kaviár, okurky.

Osika

Jedná se o levný, ale dlouhodobý materiál, je silný, odolný vůči vlhkosti, má antiseptické vlastnosti. Osina uznala ideální pro solení a skladování zeleniny. Zvláštnost této odrůdy je, že to velmi bobtne, ale pro Bondar je to spíše plus, protože díky tomu jsou nýty jsou těsně uzavřeny.

Odrůdy sudu kouře

Kouřové přístroje lze shromáždit různými způsoby, každá možnost má svůj vlastní soubor výhod a nevýhod. Proto, aby nedošlo k chybě s volbou, důsledky, které nebudou možné opravit, je nutné pečlivě prozkoumat všechny možné možnosti.

READ  Jak snížit vnitřní roh bagety

Horizontální uspořádání kouřů

Konstrukce, ve kterém je barel umístěná plasty, to je vodorovně, je dobré pro přístupnost přístupu k jeho vnitřní části. Zpravidla chybí horní část hlavně nebo zavře víko daleko od hermeticky, takže první věc, která bude muset udělat, je vařit otevřený okraj plechu.

snížit, víko, kovové, barel
 • Ořízněte kryt, který bude připojen k smyčce válce. Pokud jde o jeho velikost, optimální volba je výška o něco méně než polovina sudů, pro dvou-mýtnou kapacitu místa uvnitř bude mnohem více. Chcete-li otevřít víko, musíte udělat rukojeť, nevyžádané nebo Zados ji nenechají otevřít během vaření;
 • Tak, že vyřezávaný kryt nespadá dovnitř, kovové pásy jsou svařeny podél svého obvodu, které jdou za okraj víka pro několik centimetrů;
 • Na jednom z bočních čelí děláme otvor malého průměru pro komín, spojený montáží;
 • Uvnitř hlavně, těsně pod okrajem víka, svařujeme nebo šroubují vedení šroubů pro mřížku;
 • Níže používáme stejné rohy pro instalaci palety potřebné pro sběr kapalin proudících z připravených výrobků, bude výrazně usnadnit čištění nádoby po kouření;
 • Čipy pro generování kouře stanovené přímo na dno sudů.

Hlavní nevýhodou horizontálního designu je jeho velikost, bude to trvat přibližně dvojnásobek místa, spíše než vertikální udírně. V zásadě, za to, že to není tak důležité.

S vnitřní pec

Pokud z nějakého důvodu je použití otevřeného ohně nepřijatelné, můžete se pokusit udělat horký uzený kuřácký prostor pro kouření, umístěné uvnitř.

 • Sud bude umístěn svisle, používat ho pro kouření s chladnou metodou, kterou nemůžete. Děláme několik otvorů malých průměrů na dně kapacity, vyčnívající jako zmatený pro koučovací oddělení;
 • Vyřízněte dveře do záložky dřeva nebo uhlí, připojíme ho na smyčce, děláme nádrž a rukojeť, svařovat pásku kolem obvodu pro husté dveře;
 • Výška trenéra. přibližně třetí část výšky hlavně. Není tato značka, kterou svařujeme další dno, šev by měl být utěsněn a tloušťka kovu je dostatečná, neotáčejí;
 • Z výše uvedených sudů, s výhodou na boku, odstřihněte otvor pro komín a namontujte jej pomocí armatur nebo vlnité trubky;
 • Na vrcholu svařujeme vodítka pro instalaci mřížky;
 • Děláme kovový kryt nebo hustý strom dřeva, ve kterém také děláme pár malých otvorů. Víko by měly položit do hlavně dostatečně pevně, aby neprokázal kouř.

Výhodou takového designu je zřejmá. vnitřní uspořádání pece a mínus proudí od stejného: Pro umístění generátoru kouře mimo barel nebude fungovat.

Pomocí pájecí lampy

Tato metoda je dobrá, protože generátor tepla používá namísto palivového dříví, což je mnohem jednodušší, rychlejší a pohodlnější. A kromě dvoustupňového sudu pneumatiky můžete použít kapacitu menšího objemu. Plus, s mírnou změnou v designu, bude možné kouřit a studené.

 • Připravujeme barel (čisté, ponořené);
 • V horní části svařujeme vodítka pro tyče, pokud se předpokládá, že visí produkty, a mírně pod. pro instalaci mřížky;
 • V dolní části hlavně, blíže ke dnu, vyvrtejte malý otvor, svařte spojku s vnitřním závitem;
 • Vaření trubice, vařené na jedné straně (s řezbou na druhé straně), která bude sloužit jako generátor kouře;
 • Děláme víko pro barel s bočním spěchem kolem obvodu a rukojeti shora;
 • Skolna instaluje na cihly nebo nízko kovový stojan.

Šok Lampa je opravdu velmi jednoduchá: Položíme sekání v trubce, šroubujte ji do spojky, položit výrobky nahoře, posíláme trubku do špičky s páčitou lampou čipů. Ovládání teploty bude mnohem jednodušší než uhlíky.

Dvou sudů

Jedná se o návrh, který lze provádět pro použití ve dvou alternativních verzích, jeden z kontejnerů bude sloužit jako generátor kouře, druhý. kouření kouření.

Rozdíl mezi nimi bude dospět k závěru ve způsobu připojení. Pokud je připojujete přímo, vypne se horké uzené zařízení. Použití trubkové nebo vlnité hadice umožní kouřit výrobky studenou cestou, která je považována za atraktivnější.

V prvním případě bude nádoba pro generování kouře instalován vertikálně a kouřový prostor je vodorovně. V vertikálně instalované nádobě jsme řezali vrchol, v horizontální řezu otvor. Svařovat jeden barel k jinému. Výhodou takového designu je velká plocha kouře větve, zatímco ohniště může být vyrobena z menšího barelu.

Pokud rozdělte sudy trubky, pak kouř před spadáním do kouřového prostoru, bude cool, což je předpokladem pro kouření za studena.

Palba připravený barel

Jak udělat barel ze dřeva, nyní (obecně) je známo, ale pokud je materiál pro něj dub, pak je další operace být. Takové sudy používané pro výňat víno, whisky a koňak, musí projít „testovacím ohněm“ pro jeden jednoduchý důvod. Ona je chuť stromu, který určitě „díky“ surové dřevo. Ale to není jediný úkol postupu. To nejen umožňuje eliminovat všechny nežádoucí zápachy a chuť, ale také:

 • přispívá k výskytu jednoduchých cukrů, které jsou potřebné k zajištění nápoje nezbytné vůně;
 • To umožňuje získat charakteristickou barvu, stín: Tato funkce je důležitá pro bílé víno a whisky;
 • pomáhá nejblíže nýtování.
READ  Jak spustit dveře v pěnovém bloku

Obecně platí, že v podnicích zabývajících se výrobou sudů dělají střelbu ještě před dnem. Tato operace se provádí pro stagnaci nýtů. Jádro je instalováno svisle směrem dolů, pak vypálit oheň. Lada ohnuta půl hodiny, pak se sud spálí asi 20 minut.

Další palba, která se provádí jak v podnicích, tak doma, vypadá takto:

 • Sud je položen na boku, uvnitř pilin nebo čipů ovocného stromu. Může použít dub. Jsou zapáleny.
 • Po spalování se kontejner začíná hladce válcování, pečlivě ovládat stupeň střelby, následovat dřevo, které nejsou nakládat.

„Zívání“ během operace nelze vyhodit do ohně taky, protože místo jemného střelby můžete získat opačný výsledek. Ideální. Zlatý povrch odstín. Slabá palba pro sudy určené pro bílé víno, střední. pro brandy a whisky, intenzivní. pro červená vína.

Master Class „Malování barelů“ s vlastními rukama

Existuje možnost jednoduše uspořádat obvyklý starý barel v tom nebo na jiném místě, v závislosti na tom, jak jej chcete použít. Ale je možné přistupovat k rozhodnutí o problematice zcela kreativní a dělat malované sudy s vlastními rukama doma.

Konkrétně tato hlavní třída bude popisovat fázovou malbu veselého světlého sudu pro zahradu nebo dvůr.

Za prvé, bude nutné získat všechny potřebné materiály. Budeme potřebovat:

Chcete-li začít, musíme si představit připravenou verzi sudů a to, co bychom chtěli vidět. Proto přemýšlejte nad barevným gamutem a přímo samotným kreslením. Také si myslí, že na náš sud bude umístěn, a kterou nápad je nést.

Zde je předběžný projekt připraven, můžete postupně začít dalším krokem. Bude připravit barel k malování. Chcete-li to udělat, je to docela opotřebovaný a kde potřebujete odstranit horní vrstvu stromu pomocí brusného papíru. Je důležité poznamenat, že se to děje, pokud se pevně rozhodnete malovat barel v některém z barev. Teorie je možnost opustit ji v přirozené roli nebo renovaci, ale to je již v jiných možnosti hlavní třídy. Předejte primerem a pokračujte dalším krokem.

Nyní začneme pracovat s barvou. Nejprve potřebujete malovat interiér hlavně. Chcete-li to udělat, používáme barvu barvy, ve které chceme vidět naše stvoření. Aby nedýchal nátěr sám a jeho páry, stojí za to zvažovat volbu lezení.

Dále pokračujte s malováním vnější části. Mimochodem, důležitým bodem je, že barva je obvykle aplikována ve dvou nebo třech vrstvách, aby nedošlo k porušení nadace.

Když je proces dokončen, opustíme náš sud, dokud se veškerá barva nebude dobře sušit, pak přejděte k dalšímu kroku.

Nejzajímavější a kreativní okamžik při vytváření náš malované barel. Když se veškeré vrstvy sušených barvou, můžeme začít kresba drahého vzoru, který vynalezl předem, dobře, nebo v průběhu případu.

Například může být obličej, která bude rozdělena proužky na hlavni. Nos a oči jsou vyrobeny ve stejné sekci a úst v jiném. Zde můžete již vytvořit cokoliv, protože naše tkanina může mít jak správný obrys a karikovat možnost. Vyzkoušejte různé kresby, dokud se nezastavíte na jednom konkrétním. Nakreslete jej do požadovaného barevného schématu a nechte ji uschnout.

No, náš sud je připraven! Teď musí být umístěn v místě, kde bude potěšit oko.

Může to být skrytá tvář, která se dívá z křoví nebo akcentu, který bude umístěn v nejvýznamnějším místě. Můžete použít, jak se vám líbí, takže všechno je ve vašich rukou. Mimochodem, můžete přijít s celou složkou, která bude harmonizovat a zdobí vaše nádvoří nebo zahradu. Koneckonců, můžete malovat nejen barel, ale také zahradní inventář, květinářství, staré pneumatiky, jiné.

Jak vidíte, dřevěný sud se v každém případě hodit, protože může být použit univerzální a v různých interiérových možností. Je to tak mnohokvásné, že se to může proměnit v mini bar, stůl, skříňku, polici a dokonce i postýlka pro domácí zvířata. Bude to nepostřehodné pro interiér zahrady, která se otočí a potěší oči.

Marocká omítka. exotika ve zdi zdi

Železný barel

Před zahájením práce musí být barel přiveden na božský pohled. Pokud byly palivo a maziva uchovávány ve vašem sudu, to znamená, že několik způsobů, jak vyčistit vnitřní povrch z nich.

READ  Jak upravit výšku dveří do místnosti

  Voda a prostředky pro mytí nádobí v barelu horké vody a přidejte detergent, dejte trochu stát. V případě potřeby opakujte postup.

Můžete najít speciální směsi navržené pro mytí nádrží z ropných produktů, například SOFEX-TMS-2001.

Požadované materiály

Nejdříve musíte řezat barel podél 2 hladkých polovin. Je důležité dodržovat přesnost, protože jinak bude každý další segment rohu nebo tyče měřit místo, které komplikuje úkol. Po označení jsem řezal všechny rohové brusky.

Dále musíte udělat 2 snímky z úzkého místa. Bude trvat 4 segmenty 62,5 cm a 4 až 39,5 cm. Konce sochorů pod 45 stupňů. Vykazuji oříznutí na rovném povrchu, kontrolu uhlíku a svaru.

Dále jsem instaloval rám na poloviny hlavně a svařování v rozích. Barel tenký, takže můžete vypálit kov. Tak, aby neudělali otvory k vaření teček.

V jedné polovině hlavně jsem vystřižil úhlovou mlýnku libovolného, ​​ale čistého okna, přes který bude vzduch zahrnuto k udržení tepla. To také pomůže při dumpingu popel. Řez kov neodhazuje, bude stále potřebovat pro dveře.

Na druhé polovině potřebujete udělat okno pro komín. Řezá v centru. Můžete snížit ještě méně než já, protože ještě kouř projde tenkou trubkou.

Další stánek na vaření. Vyřezávám 4 nohy z čtverce s průřezem 25×25 mm až 85 cm. Budete také potřebovat 2 segmenty z tenkého rohu 62,5 cm a 2 až 34 cm. Rohy a čtverce kolegays na 90 stupňů.

Příjemný tenký kout mezi nohama. Pro přesnost používám magnetické šablony 90 °. Okraj odrážka 25 cm.

Výsledné nohy s svařováním svařováním na dno barelu s velkým oknem. Je velmi důležité dodržovat přesnost.

Nainstaluji téměř hotový gril na stojanu a přidejte dlouhé propojky. Je to lehčí.Teď se otočím na skládací postranní polici se skládacím stojanem. Chcete-li to udělat, budete muset připravit čtvercový rámeček z úzkého rohu. Řezal 4 mezery na 45 stupňů 33 cm a svařte je.

Připravuji skládací stojan. To bude trvat snížit čtverec 25×25 mm. Jeden segment je 40 cm a druhá je 25 cm. Více kuliček musí snížit jeden konec pod 45 stupňů. Vaření z nich ve tvaru t. Strana s oříznutím úhlu by měla být obličeje.

Nyní svařování rámu police na boční stěnu grilu přes 2 dveřní smyčky. A pak upevnění zastavení, také po 2 smyček.

Co bude trvat:

Poškozené místo na stěnách hlavně nebo jiné ocelové nádrže musí být vyčištěno. Častá rzi může být odstraněna jakýmkoliv ostrým předmětem, odlesk je snížen kovovým kartáčem. Není nutné vyčistit na lesk, musíte se dostat pouze na silnou základnu pro použití.

Pak je kanonální tuk odebrán a válí do míče dostatečné velikosti, aby se překrývalo poškození existující na sudu. Poté je stisknuto proti otvoru zevnitř a bliká vrstvu na 5 mm. Pokud kanonální salá míče nestačí, můžete ji přidat.

Cannon Salo je vodní izolační ochranný materiál. Po jeho použití proto voda v kapacitě nemění své chemické složení. Nebude se objeví duhový film, jako v příslušnosti ropných produktů. Nástroj si zachovává své kvality po velmi dlouhou dobu. Slavnost zrekonstruovaný tímto způsobem může dobře sloužit 5 let a více, zatímco nová díra se znovu nezobrazí stranou, která může být také blokována kanonálním sádlem.Je třeba mít na paměti, že teplotní rozsah použití kanonální salou.50 až 50 stupňů Celsia. To znamená, že nelze použít k opravě kontejnerů, které je třeba zahřívat. Vzhledem k jeho hustotě může činidlo zcela spolehlivě opravit nádobu s průřezem o průměru 30 mm.

Při koupi kanonální sala v jaru může být vnitřek prostředkem měkké konzistence připomínající Solidol. Funguje jako dobrý snadno aplikovaný konzervační činidlo pro kov, ale pro opravy otvorů v sudech se nehodí. Je třeba hledat Poinshal v briketách. Je to tlustý. Nacházíte se v Auto Shops, stejně jako v obchodech Auto. Kanonečný tuk je uložen po celá desetiletí, kromě toho je levné, takže jsem si koupil 1 kg, je možné rychle opravit sudy a žlaby až do konce života.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS