Jak snížit vnitřní roh bagety

Jak snížit strop sokl: Práce pomocí stehu nebo bez nástroje

Všechna oprava vyžaduje pozornost k sebemenším detailům. Jak kvalitativně je provedena dokončovací úprava, pohled na místnost a její celkové vnímání závisí. Ve větším rozsahu patří do stropů, které jsou ve většině případů nedokonalé, takže se skrývá všechny nedokonalosti (jejich stěn), mnozí majitelé používají stropní sokty, které přicházejí do místností úplnost. Pokud instalace baget na přímých úsecích jednotlivých obtíží nezpůsobuje, spoje prvků v rohách vyžadují maximální přesnost. Proto mnoho majitelů plánování nebo již začínají opravy, se zajímají, jak snížit stropní sokl, které nástroje pro tuto fázi práce mohou být použity.

Odpověď na otázku, jak snížit stropní sokl, závisí na tom, jaký materiál je vyroben. Řezání je jiné, protože bagety mají různou hustotu. Proto první věc, kterou potřebujete zvážit nejoblíbenější materiály, a zároveň a vlastnosti jejich řezání.

Styrenofoam

Tyto produkty mají nejnižší cenu, protože materiál je velmi nestabilní na mechanické účinky. Polyfoam se snadno poškrábat, poškození při náhodném úderu. Výhody. minimální hmotnost, která zjednodušuje lepení, jednoduchost zpracování, schopnost malovat v jakékoliv barvě.

Tento pěnový materiál se skládá z malých zrn, které jsou snadno odděleny od sebe. Jsou však hlavní nevýhodou takových baget. Pro ně je potřeba velmi ostrý nástroj. V opačném případě může být sokl ochlazen, takže bude oddáváno pro montáž. To platí pro roh, tak i nedávné.

Polystyrenová pěna

Tento žadatel je dražší, ale od prvního kandidáta není příliš odlišný, protože je to „relativní“ pěny: je vyroben z pěnového polystyrenu. Tento materiál také sestává z malých bublinek-granulí, ale sousedí se k sobě, je již hustší. Ale polystyrenová pěna nebude trpět příliš akutními čepelí, bude také rk. Proto musí být mistr připraven méně akutní nástroj.

Hlavní výhodou pěny a polystyrenu. jejich měkkost, která se vyhýbá vzhled mezer, pevně přitlačte obrobek navzájem a do rohů.

Extrudovaná expandovaná polystyrenová pěna

EPPS je vyroben ze stejných surovin jako obvyklé polystyrenové pěny, ale v tomto případě použijte další, dokonalou technologii. Obvyklý PPP se provádí pomocí páry, která prochází mikrogranulemi.

Pro získání extrudované polystyrenové pěny se částice smísí při vysokých teplotách a stejném tlaku a pak pěnící činidlo přidat do surovin. Velikost granulí v tomto materiálu je mnohem menší (maximálně 0,2 mm), v důsledku toho, že se otrví méně a trvanlivější. Velmi ostrý nástroj pro jeho řezání není nutný, ale hloupost špičkové hrany není také vítána.

Polyvinyl chlorid

Plastový sokl (PVC). jiný druh stropu. Obvykle jsou získány k dokončení koupelen. Pokud uvažujeme o tématu „Jak řezat strop sokl“, pak v tomto případě jsou výjimky, protože používají speciální, hotové rohy pro jejich dokování.

READ  Jak se řadí rychlostní stupeň na rumpálu

Obecně platí, že tato bageta lze řezat papírový nůž, s kovovým nebo ostrým kuchyňským nástrojem. Vzhledem k tomu, že produkty PVC neobnovují formulář v důsledku nedostatku pružnosti, nejsou doporučeny být silně lisovány při řezání.

Polyuretan

To je další zástupce polymerních produktů. Vyznačuje se vysokou hustotou a nedostatkem nevýhody předchozích konkurentů. Je snadné jej řešit, takže nástroj musí být ostrý, ale neuvádí maximální požadavky na ostření. Polyuretanové sokty se nerozpadají, ne deformovat, se cti nést téměř jakýkoliv tlak.

Dřevo

Tento tradiční materiál je vyříznut pomocí obvyklých truhlářských nástrojů: například pubescoml, manuální nebo elektrický. Rezervní místa jsou zpracována s emárním papírem nebo souborem. Vzhledem k tomu, že tyto výrobky jsou dražší než jiné soklové, přesnost potřebná při práci. Můžete snadno udělat vážnou chybu, ale nebude možné ji opravit. Důsledek nedbalosti bude nákup nové bagety.

Ideální nástroj pro řezání dřevěných polotovarů bude elektrický obchodník. Největší mínus je to vysoká cena, zejména vysoce kvalitní modely. Na druhou stranu mají kupující možnost najít levný nástroj, který bude hoden vyrovnat se s prací.

STUSLO PRO SLINTY: Základní Podmínky použití

Každý člověk může pochopit, jak správně řezat rohy stropního soklu. Aby byl proces hladce jít, měli byste se seznámit předem s hlavními metodami vytváření krásných a hladkých polotovarů.

Hlavním pravidlem práce je pozorovat úhel rohů. Pokud je sokl upevněn vpravo, úhel bude odříznut na levé straně a naopak.

STUSLO. pohodlný nástroj pro rychlé zpracování polotovarů

Polyuretanový strop sokl: Jaké jsou výhody a nevýhody, což je, jaký druh druhu jsou, jak si vybrat, krok za krokem bagety, malování, metody obnovy, průměrné náklady. v naší publikaci.

Řezání hloupého: Vnitřní roh

Chcete-li získat správný vnitřní roh, nejjednodušší způsob, jak používat profesionální nástroj. Samozřejmě, že taková práce může být prováděna bez peště, ale v tomto případě budete muset učinit více úsilí. Zvažte posloupnost akcí na řezání vnitřního úhlu s pomocí Stusla.

První věc, kterou je třeba udělat, je určit vzdálenost od rohu na vnější straně k nejbližší zdi. Dále bude nutné umístit sokl, když ho připravil. Na vnější straně musí kartelový kartel nakreslit linku pro zastřihovač podél délky měření. Stojí za to zvážit, že v tomto případě by horní část kostek měla jít trochu.

Poté můžete začít prořezávat. K tomu je strop sokl je umístěn do řezného nástroje a spolehlivě stisknuto proti stěně. Po oříznutí první části můžete přistoupit ke zpracování prvku čítače.

Jak udělat pahýl

Nepochybně je to tesařství, nejdůležitějším nástrojem, pokud nastane otázka, jak správně řezat úhel soklu. A samozřejmě při řezání stropních soklů z pevného materiálu, aniž by to nemohlo dělat.

Ale co dělat, když potřebujete, a to není? Existuje výstup. Udělej to s vlastními rukama.

Rada! Pokud ve vašich plánech, velké množství práce z instalace stropních soklů, nesmí být označeno a učinit tento jednoduchý a nepostradatelný nástroj. Plastický nástroj je bohužel prodáván především ve stavebních obchodech, ale to není ani v tom, jednoduše, jejich kvalita přání lépe. Z vašich zkušeností vím, že při řezání i baget z pěny, více než jeden objekt nevydrží takový nástroj. Můžete samozřejmě koupit profesionální zařízení, ale také cena černé.

READ  Jak odstranit kazetu z elektrického šroubováku Hitachi

Svítidlo, které není těžké stavět se

Nejprve jsme určeni s rozměry budoucího nástroje. Můžete si vybrat délku založenou na stavebních materiálech a výšce a šířce, na základě velikosti produktů, které budou klip na nástroji.

Pokud má sokl o velikosti 10 cm, respektive, šířka s výškou by měla být nejméně 10 cm. Můžeme doporučit následující rozměry:

 • Délka. nejméně 500 mm. Tato délka umožňuje zvýraznit a opravit produkt.
 • Šířka a výška bude lepší trvat 200 za 200 mm. S takovými rozměry bude možné snížit nejvhodnější podstavci stropu.

Poté, co jsme se rozhodli s rozměry, zvažte 5 500 ×200х200 mm, základní prvky budoucí Stusla musí připravit:

snížit, vnitřní, bagety
 • Základem je široká deska, která slouží jako podšívka. Délka a šířka stušky závisí na základě, takže následuje plánovanou délku a šířku, na náš příklad je 500×200 mm. Doporučená tloušťka 25 mm. Základ by měla mít přísně obdélníkové formy. Kvalita řezu přímo závisí na.
 • Vodicí desky. jejich úkol nasměrovat čepel Hacksaw, podle vybraného rohu. Je nutné je sklízet na stejné délce jako základ, tloušťka, není tak důležitá, docela dost a 15 mm, ale očekávají šířku, s přihlédnutím k tloušťce základny, v našem případě 25200 = 225 mm. Takže dostaneme pracoviště STUSL 500x200x200 mm. Vodicí desky by měly mít také obdélníkové formy.

Takže jsme připravili materiál, pokračovali v tvorbě našeho nástroje, instrukce:

 • S pomocí šroubů šroubujeme na konce vodicích desek.
 • S pomocí vozidla oslavujeme úhly, 45 a 90 stupňů bude stačit k práci s stropními bagetami.
 • S pomocí uhlíku, průměry linky od označených bodů podél stěn vodicích desek;
 • Strávíme Crook na značených čarách.

Tak, od přítelkyně, můžete to snadno vysoce kvalitní tesařství s vlastními rukama.

Výsledek našich činností. žádné potíže

Dělat úhly pomocí STUSL

Pokud jsou stěny a rohy uvnitř hladké, můžete použít pahýl. Správně porážet úhel je nutné dát část, ve které se osoba usilovala, pak v vodítkách vložte pila.

Položka se tedy udržuje na svém místě a může být odříznuta v požadovaném úhlu. Pro vysoce kvalitní řezání soklu musí současně stanovit na oba povrchy, takže by mělo být lisováno proti stěně stušky. Stropní sokl stiskl stejnou stranu, kterou jste blíže.

S pomocí Stusu budete muset zastavit úhel 45 stupňů. Nejprve se musíte rozhodnout, jak lokalizovat sokl v pahýlku. Chcete-li se vyhnout zmatku a správně odříznout, umístěte pravou pravý pravý vpravo a vlevo. vlevo.

Postupujte podle následujících pokynů:

 • Že část stusla, která bude na stropě, stiskněte na dno stusu. Druhá strana bude zvýšena a bude k vám blíže. Může být otevřen na zdi nástroje, a pak nebude fúzován při řezání.
 • Určete směr řezu, jak je znázorněno na tomto obrázku, a pak vyřízněte roh.

Připojte ho ke stropu a zkontrolujte geometrii. Pokud to není ploché, může být lehce upevněna s nožem a v případě drobných vad a širokých mezer, můžete použít tmel.

Zvětšovací spoje stropních soklů

Bez ohledu na to, jak byla provedena pečlivě práce, spoje mezi soklovými cartarers budou patrné. Tato vada může být odstraněna následujícím způsobem.

 • Lepidlo se aplikuje na klouby soklu.
 • Po připojení prvků přebytečného lepidla odstraňte čistý hadřík. Udělej to po úplném sušení lepidla.
 • Mezery mezi soklem, stropem a stěnou jsou udržovány směsí sádrového tmelu a hladiny hladiny vody s gumovou špachtlí.
READ  Jak snížit peníze na dveře

Tato metoda je vhodná pro zamaskování defektů při spojování dřevěných soklů, stejně jako pěnové pěnové polyuretanové pěny, polystyrenová pěna. V některých případech můžete použít bílý tmel.

snížit, vnitřní, bagety

Využití tipů a potřebných nástrojů popsaných v článku, můžete snížit vlastní a dokovací stropní pístovou kazetu.

Jak řezat rohy stropního soklu

Použité nástroje

V závislosti na materiálu výroby se používají různé nástroje, aby se vešly na sokly: Při práci s dřevěnými sbory se na stromě používají hacksaws na stromě, a při práci s plastovými nebo polyuretanovými sokly, je lepší používat kovovou pilinu. Prvky výzdoby z foamflastu snadno snížit obvyklé, ostré papírnictví nůž. Ve většině případů se aplikuje pahýl, který umožňuje hladce řezání soklů v určitém úhlu. Pokud používáte kovovou pila, pak by nemělo být silně lisováno, protože plátek nemůže být hladký, s otřepy a materiál může být vzájemně propojen a ponořen. Polystyrenové stropní sokly a polyuretan vyžadují opatrný oběh.

Pokud neexistují žádné zkušenosti s těmito nástroji, stejně jako prvky výzdoby, je lepší vzít si malý segment dokončovacího materiálu a praxe s různými pravomocmi lisování, které bude i nadále vyřešit problém.

Druhá metoda je bez dalších nástrojů

Pro vnitřní roh můžete použít nejjednodušší způsob dokonalého dokování. označením na stropě. Dalším příkladem, jak řezat úhel krásné a hladké.

V důsledku toho se uvolní sudý úhel 45 °, pokud strávíte obložení pro zastřihovače z průsečíku bodu na okraj části. Všimněte si, že výše uvedená značka značení funguje pouze s dokonale hladkými rohem.

Как обрезать потолочный плинтус правильно. Důležité malé věci

Замеры, необходимые для обрезки плинтуса на потолок, следует делать особым образом. Для определения и отметки внутреннего угла, длина должна отмериваться от самого угла. Для отметки внешнего угла обязательно учитывается, что вглубь помещения плинтус будет выступать на расстояние, которое равняется его ширине.

Планки плинтусов не желательно закреплять до того момента, как будет примерено их точное расположение и обрезан ответный плинтус. Лишь после идеального схождения в углу обеих ответных планок можно начинать их монтаж и крепление. Если работа ведется с полиуретановыми или деревянными плинтусами, дефекты и огрехи можно исправить пилочкой или напильником. Чтобы подогнать изделие из пенопласта, следует вооружиться острейшим ножом.

Pokud po zlepšování soklů je dokonce malá mezera, nespěchejte, abyste se rozrušili. je snadné je zavřít obvyklým tmelem. Oříznutí přesně a pečlivě stropní sokl není tak obtížný. Ale koupit alespoň malou dovednost, předběžný pokus o praktikování malých polotovarů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS