Jak správně spustit Motocos. Sekačka na trávu – Jak vyměnit sušičku pro zastřihovač?

Nejjednodušší způsoby zahájení sekačky

Použití benzínu KOS je způsobeno potřebou zpracovat dům nebo zahradní území, otevřené oblasti. V procesu použití, na sekačce trávníku, a zejména jeho mechanické uzliny, je velký náklad z vnitřních a vnějších faktorů. Na nástroj pracoval co nejúčinněji od samého počátku nákupu, a během dlouhé doby jsem se neporušil, potřebujeme běh v benzínu Motokosa

Před použitím. To se provádí ve stacionárních podmínkách vyškoleným specialistou nebo vlastníkem výrobku, protože v procesu nejsou žádné komplexní operace. Hlavní věcí je vědět, jak správně spustit benzoinstrument, tak, aby neznamenalo chyby. S touto otázkou můžete také obrátit na odborné znalosti v oboru, který vám prodává nový non-válcovaný cop, nebo provádí generální opravu, aby nahradilo jednotkové uzly.

Vysvětlení, zda vaše benzokos běží, zdůrazňujeme výhody takové události:

 • Nový nástroj je rovnoměrně mazán;
 • Spoušť všech dílů se provádí;
 • Výrobek hladce přechází do provozního režimu;
 • Pohodlné vyšetření nástroje se provádí v případě identifikace potřeby regulovat interakci mechanismů ke stabilizaci pracovních postupů.

Poslední položka také umožňuje zkontrolovat kvalitu provozu motoru při spuštění po přepracování, když probíhá také hladká uvedená do provozu. Takovým způsobem, to také provádí běží po motoru, převodovky a další mechanismy byly změněny.

Běží v novém benzotrimeru

V této sekci popisujeme průměrnou situaci při nákupu nového zastřihovače pro trávu. Pokud chcete přečíst o běžících trimerů naší značky, naleznete informace v pokynech, které jsou na stránkách zboží.

Pokud jste právě koupili nástroj, musí běžet. Chcete-li to udělat, dejte motoru trochu zahřát na nečinnosti. Během toho nastavte tuto polohu klapky vzduchu, aby se pracovní část neotáčela. Když se zastřihovač pro trávu zahřeje, je nutné otevřít přívod vzduchu k plnému, stiskněte plynovou páku asi 1/2 a držte tak asi 1-2 minuty. Poté by měl 2-5 minut trimr pro trávu pracovat v klidovém režimu. Přepínáme střední a volnoběžnou rychlost 3-5 krát. Poté musíte dát zastřihovač pracovat 5 minut v klidovém režimu, pak utopit motor a dát nástroj relaxovat po dobu 15-20 minut.

Poté, co sekačka na trávu chladí, musíte všechno nejprve opakovat. Jediný rozdíl je zahájení zastřihovače pro trávu na horké potřebě s otevřenou polohou vzduchu klapky. Snažte se udržet plyn po velmi dlouhou dobu, protože detaily nástroje ještě nebyly úplně. Také to nestojí za to pracovat v nečinnosti po dlouhou dobu, protože motor může přehřát.

Obecně spusťte benzínový cop, zatímco palivová nádrž neskončí palivo. Poté se předpokládá, že primární odtok je dokončen a nástroj je připraven k práci. Nezapomeňte sledovat teplotu motoru a převodovku, aby se zabránilo jejich přehřátí. Plné spuštění je výroba 5 zásobníků palivových směsí. Během tohoto období je lepší nefungovat zastřihovač v obtížných podmínkách. Během běhu stojí za to dělat přestávky tak, aby nedalo přehřátí motoru. To prodlouží dobu provozu nástroje.

Manuální plyn Miles: Typ hmotnosti a rukojeti

Někdy je kupující mýlen v tom, co vzít v úvahu hmotnost a typ rukojeti není nutné při výběru agregátu. To je chybný názor. Koneckonců, váha obsluhy bude záviset na hmotnosti. Čím těžší jednotka, tím méně času budete pracovat.

Typicky silné trimery pro trávu mohou vážit ze šesti až deseti kilogramů. Pokud se rozhodnete vybrat přesně takovou jednotku, musíte se pozorně sledovat. V takových modelech jsou vždy popruhy boty, což značně usnadňují práci.

Provádění pohledu modelů, věnujte pozornost typu rukojeti. Koneckonců, práce s vyžínačem, musíte ji držet pevně a s sebou. Většina ručních plynových stanic má rukojeť ve tvaru písmene T, je vhodná a praktická.

READ  Proč se sekačka na trávu při přidání plynu vypíná?

Kontrola převodovky sekačky trávníku a jejího maziva

Kontrola převodovky před zahájením trimrů benzínu pro trávu musí být prováděn pravidelně. Nedostatek mazivu nebo jeho malého množství zvyšuje tření převodovky převodovky převodovky provozu na poměrně vysokých otáčkách. Jako výsledek, přehřátí a převodovky. MOTOCOS GEARBECKO FAILS. Zabránit vzniku takového členění během provozu a pomáhá pravidelné kontrole.

Při detekci, před spuštěním benzínového plivání pro trávu, nedostatečné množství mazání v převodovce nebo jeho nepřítomnosti do pouzdra „Litol“. K tomu je nutné odšroubovat šroub na ohybu skříně ozubeného přenosu do „litol“ na Zashol.

Práce s vyžínačem benzínu po dlouhou dobu, každých 8-10 hodin přidejte mazivo k tyčové převodovce.

správně, spustit, motocos, sekačka

Běží v čínských sekačkách a otázkách provozu. Praxe

V tomto videu budeme poukazme na nejčastější chybu při běhu benzoc a řetězové pily. Nákup náhradní díly.

Běží v čínských sekačkách a otázkách provozu. Praxe

Pokračuji v sdílení prvních dojmů o Tatra Motocos. V tomto videu řeknu o prvním startovi.

První spuštění a běh v MOTOCOS TATRA BCU-73

Jak spustit sekačky a řetězové pily.

Mechanický. obhajovat a skladovat benzín pracovat ne v kovovém balení a ne delší než 1 (jeden) měsíc, jinak se oxiduje a ztrácí své vlastnosti;

Chemické nečistoty a přísady by neměly být přítomny (mají odlišnou rychlost, stupeň a teplotu spalování). Staré želvy benzínu nebo reddingy a nečistoty mají ostré pachy hořkosti (například kreosote) nebo kyseliny (například methylalkohol).

Podíl palivové směsi je 1:50 (2%) nebo 20 ml / cm3 oleje na 1 litr benzínu. Například v transparentní plastové láhvi (1 l) nalít polovinu benzínových opatření, pak lékařskou injekční stříkačku (20 ml / cm3) pro zavádění dvoudobého oleje a směsi, přidejte benzín a důkladně promíchejte. Pokud je kvalita benzínu pochybná nebo je stav práce těžký, pak je množství oleje zvýšeno na 22-25 ml / cm3. Před každým tankováním, ošuntělý! Vést výsledné palivo ne více než dva týdny! Pokud se změnila barva směs (z barvy mořské vlny, například hnědá), pak se nedoporučuje použít ji!

Začínáme sekačky

Po startování nespěchejte hned, abyste spustili zastřihovač pro trávu. Dejte 5 minut na zahřátý motor na volnoběhu. Při zahřívání se zahřívá, nastavte vzduchový tlumič vzduchu tak, aby cívka neotáčela s rybářskou linkou nebo nožem. Jakmile se nástroj zahřát, otevřeme vzduch v přenosu odpovídající páky do polohy „ON“ a stlačte plynové tpers na 1/2 a udržujte sekundy 20 30. Poté resetujte plyn, pusťme zastřihovač na XX 3040 sekund. V tomto režimu pokračujeme 10 minut 15. Pak plýtvat a dát si odpočinout 15 20 minut.

Chlazením sekačky na trávu, pokračujeme v provozu motoru v předchozím schématu. Drát na horkém, vyžínač pro trávu je již potřebný s klapkou s otevřeným vzduchem. Snažte se udržet plyn na dlouhou dobu, protože pohyblivé části nástroje se stávají spolu. A nenechte motor pracovat v nečinnosti, jak to může přehřát.

Další fázi běží v gasolinové převodovce. Chcete-li to udělat, musíte si vybrat pozemek s měkkou mladou trávou. Splash 5 10 minut s Podagazovka na 1/2 2/3 z plného plynu. Po přestávce o 20 25 minut. Cyklus opakování 3 4 krát.

Obecně se rutina sekačky trávníku podle popsaného algoritmu provádí, dokud není palivová směs kompletní v nádrži. Po čem je nástroj připraven na dlouhou práci. В процессе работы следите за температурным режимом редуктора и мотора. Они не должны перегреваться.

Oбслуживание мотокосы (триммера для травы)

Motor. Воздушный фильтр должен быть всегда чистым (без грязи или опилок); поролоновый фильтр необходимо смачивать маслом. Топливный фильтр необходимо проверять 1 раз в неделю, в случае интенсивного использования инструмента, при необходимости, вовремя производить замену. Проверка затяжки гаек и винтов – перед началом работы. Очистка от нагара глушителя (или его сетки) и свечи – по необходимости.

správně, spustit, motocos, sekačka

Режущие диски. Řezací plochy by měly být dobře a správně ostřeny pomocí potřebných šablon a souborů (smirek), s úhly řezných částí v závislosti na kotoučové brzdě. Oboustranné kotouče se pravidelně otáčí o 180 ° a rovnoměrně nosit. Dumb Disk nebo disk se špatným nebo nepravidelným ostřením se neřeší dobře, a tím přetíží motor, který vede k zrychlenému snížení motoru.

READ  Jak přidat papír správně, aby se snížil vločka

Leske pro zastřihovač a zastřihovač hlavy. Používejte pouze speciální linka komárů pro zastřihovače. nepoužívejte kabely drátu nebo kovů! Stanovení sušičky pro zastřihovače pouze takový průměr doporučený výrobcem. Nosit na cívku pevně, ale nepřesáhněte otočení. Větrnější hlava je kartáčování z nečistot a v případě potřeby mazání. Opotřebovaná nebo deformovaná hlava může výstup převodovky a / nebo hřídele motocosy.

Rohový reduktor. Jak by mělo být vyčištěno od nečistot (takový „kožich“ neumožňuje reduktoru vychladnout normálně) a vytvoří mazivo Husqvarna nebo podobně, pro páru převodovky.

Ochranné kryty. Je zakázáno pracovat bez ochranného pouzdra. je nebezpečný pro životnost operátora a další a může také přetížit motorem motoru. Для каждого типа режущего оборудования следует использовать только свой защитный кожух, предусмотренный изготовителем.

DIY Oprava motocosu

Je třeba poznamenat, že není vždy možné opravit motocos nezávisle, ale ve většině případů je malá oprava pod silou každého.

Pokud se motocyklový motor rozbil pro trávu, a nejste automatický mechanik a ne elektrikář, nepokoušejte se opravit mechanismus. Je tu šance, že ji nebudete moci sbírat. Mohou existovat takové problémy: nízká komprese motoru, motor Jin, karburátor selhal. Pokud tyto fráze nemluví o ničem, neměli byste opravovat motocos na obrázku a intuici.

Je třeba poznamenat, že údržba a opravy řetězových pil a motocosu jsou v mnoha ohledech podobné.

Trimmer pro trávu se skládá z tyče, motor (děje se shora nebo dole), a hlavu Multibrát s noži, různé další prvky. Že zde si můžete opravit?

1 — воздушная заслонка; 2 — рукоятка; 3 — устройство остановки двигателя; 4 — рычаг управления дросселем;

Omezovač držáku; 6. tyč; 7. Ochranné zařízení řezného zařízení;

1) Pokud je vypnutí vypnutí roztaveno, a jste obeznámeni s jednoduchými elektrickými obvody a jsou přáteli s pájecím železem, pájecí a rosinem, pak můžete snadno nahradit přepínač přepínače do nového. Prodává se v elektrických zařízeních a osvětlovacích obchodech.

2) Je-li omezovač drátu s hlavou mozosti zmizel, může být uzavřen pružným mědi nebo hliníkovým drátem na tyč. Můžete také vytvořit novou nerezovou pásku.

3) Pokud byla rybářská linka rozbitá pro zastřihovač v hlavě moz nejhorších. není nic jednoduššího než nahrazení sami. Můžete samozřejmě jen koupit hlavu pro motocos odděleně a nahradit ji, ale únik vyžínače bude naprosto stát levnější. Optimální materiál zde. LESK pro zastřihovač od 0,9 do 1,5 mm, nylonu nebo capron. Замерьте диаметр используемой лески сразу, до того, как она полностью закончится. Zkeninec. může zlomit, silnější. způsobuje přehřátí motoru a zbytečných vibrací. Je nutné demontovat buben a navíjení čáry vyžínače ručně, pak buben se montáže.

4) Pokud se tyč zlomil, může být také upevněna, která má pryč a lepení na dřevěné lamely nebo železné držáky.

5) Pokud začaly závažné vibrace, a motor začal pracovat „nerovnoměrný“, možná je požadován tuk. Nějaký zastřihovač trávy Snadno rozebírá, doporučuje se jej mazat s technickým olejem alespoň jednou ročně.

7) Pokud je zastřihovač pro trávu vybaven plastovými noži a z nějakého důvodu deformovali, existuje způsob, jak je nahradit kovem. Chcete-li to udělat, udělejte několik nožů z nerezové oceli. Doma je to těžké, ale situace bude schopna zachránit známou turner pracující v průmyslovém podniku nebo továrně. Nože jsou připojeny k hřídeli s rukávem s pukem. Taková modernizace povede k tomu, že vyžínač bude schopen sekat trávu jakékoli tuhosti. Ale opatrnost při manipulaci se takovým vyžínačem je zvýšení.

8) Motor se nespustí? Chcete-li zahájit cop, někdy i horko, to se stane úplně zavřít tlumič k obohacení směsi. Zkontrolujte příjem benzínu, v případě potřeby vyměňte, vyměňte, incandescentní svíčku.

Kontrola převodovky sekačky trávníku a jejího maziva

Kontrola převodovky před zahájením benzínového zastřihovače pro trávu musíte vytvořit trvalý základ. Žádný lubrikant nebo jeho malá množství zvyšuje tření převodovky převodovky provozu na dostatečně velkých otáčkách. Jako výsledek, přehřátí a převodovky. MOTOCOS GEARBECKO FAILS. Zabránit vzniku takového členění v procesu používání a pomáhá konstantní inspekci.

READ  Je možné nalít 95 benzínu do sekačky

Při detekci před zahájením benzínového mosaze pro trávu je položena chybějící množství mazání v převodovce nebo jeho nepřítomnosti do pouzdra „Litol“. Chcete-li to udělat, musíte odšroubovat šroub a škrábat Lithol v množství 1-2ML na Twotter.

Práce s vyžínačem benzínu po dlouhou dobu každých 8-10 hodin, přidejte mazivo k tyčové převodovce.

Několik další rady při práci Motocosa

Účes. Udržujte zastřihovač hlavy pro trávu přímo nad zemí pod úhlem. Práce provádí konec řetězce. Dejte řetězci pracovat na vlastní rychlost. Nestiskněte čára vyžínače do prostoru mezery! Přetížení motoru a hlavu Mosperingu. mohou selhat nebo roztavit!

Řezání. Trimmer pro trávu je ideální pro řezání takové trávy, do které je obtížné získat, pomocí obvyklé sekačky. Během procesu řezání udržujte řetězec paralelně se zemí. Vyhněte se stisknutí vyžínače hlavy pro trávu na zem, jak můžete zkazit trávník a poškodit nástroj.

Řezání nože. Udělejte kočku s kyvadlovým pohybem ze strany na stranu, bude pracovat vpravo doleva, a zleva doprava. bude vratný. Čepel musí snížit trávu levým okrajem (na hodinových hodinách. mezi 8 a 12).

Kontrola převodovky sekačky trávníku a jejího maziva

Kontrola převodovky před zahájením trimrů benzínu pro trávu musí být prováděn pravidelně. Nedostatek mazivu nebo jeho malého množství zvyšuje tření převodovky převodovky převodovky provozu na poměrně vysokých otáčkách. Jako výsledek, přehřátí a převodovky. MOTOCOS GEARBECKO FAILS. Zabránit vzniku takového členění během provozu a pomáhá pravidelné kontrole.

Při detekci, před spuštěním benzínového plivání pro trávu, nedostatečné množství mazání v převodovce nebo jeho nepřítomnosti do pouzdra „Litol“. K tomu je nutné odšroubovat šroub na ohybu skříně ozubeného přenosu do „litol“ na Zashol.

Práce s vyžínačem benzínu po dlouhou dobu, každých 8-10 hodin přidejte mazivo k tyčové převodovce.

správně, spustit, motocos, sekačka

Pravidla provozu a skladování Sekačky

Chcete-li provést sekačku trávníku a v budoucnu je nutné jej poskytnout dobré podmínky skladování:

 • Při pečlivě sledujte chladicí systém, opatrně a včas, vyčistěte kanály v pouzdru, stejně jako startovací žebra;
 • V případě potřeby použijte rozpouštědla, petrolej a jiné detergenty pro čištění;
 • Nevyčistěte nástroj „Hot“. nechte ho vychladnout;
 • přísně dodržovat pokyny pro provozní režim, jinak můžete motor přehřátí;
 • если не планируете использовать газонокосилку в ближайший месяц, топливную смесь с нее нужно слить, т. na. с течением времени она распадается на тяжелые фракции, которые однозначно забьют каналы карбюратора;
 • Po vypuštění paliva nechte zastřihovač pracovat na volnoběhu, dokud se nestáří, pomůže zcela odstranit zbytky pracovní směsi.

Před úložištěm zimy proveďte následující kroky:

 • Plně rozebírejte cop, opláchněte a vyčistěte všechny detaily, které můžete;
 • V případě potřeby zkontrolujte podrobnosti o poškození, eliminujte šikmo, impulsy, renovace a jakékoli jiné poruchy;
 • Vyplňte dostatečné množství oleje do převodovky a vyčistěte vzduchový filtr;
 • Můžete částečně demontovat motor, opláchněte, vyfoukněte a otřete všechny pohyblivé části;
 • Aby bylo možné mazat píst, musíte odšroubovat svíčku, zvýšit startovací píst k extrémně mrtvému ​​bodu, nalít nějaký olej do svíčky a posouvejte klikový hřídel několikrát;
 • Pokud ukládáte sekačku trávníku, ne v domě, ucpat se motor promyje hadrem.

Pamatujte si, že pečlivé dodržování pravidel vám umožní zapomenout, že sekačka na trávu je špatná pro několik období.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS