Jak spustit dveře v pěnovém bloku

Vlastnosti instalace vstupních dveří v aerované betonové a pěnové bloku

Pokud je potřeba změnit stávající uspořádání domu nebo bytu, je oddíl z pěnových bloků s vlastními rukama vynikajícím řešením pro tento úkol. To pomůže vlastníkům vytvořit nové schéma bydlení, aniž by zničil nosné stěny.

Mezi různými hmotami pěnového bloku pro přepážky doporučuji. S nízkou hmotností má vysokou pevnost. Je snadné zvládnout, takže můžete nastavit jakýkoli vzorec. Zaroven ohnivzdornost. Vzhledem k tomu, že pokládání přepážek z pěnových bloků má větší výšku s malou tloušťkou, musí být vyztužena. A pro lepší zvukovou izolaci byste měli vybrat bloky s menší objemovou hustotou.

CO JE MATERIÁL

Hlavní rozdíl je, že v průběhu stavební práce není třeba dodatečně vyložit na tepelnou izolaci, náklady spojené s ohřevem se znovu několikrát.

Materiál nevytváří větší zatížení základové základny, je snadné pracovat s ním. Uvnitř mistnosti je podporován pohodlným mikroklima.

Existuje pouze jedna nevyhoda. nejkřehčí. Domy z pěnových bloků nutně posilují několik úrovní.

Záložka Dveře otevíraní pěnových bloků

Flubberský materiál odkazuje na počet nejoblíbenějších použitých ve výstavbě nízkopodlažních budov.

snížit, dveře, bloku

Jednotka úspěšně kombinovala přijatelné náklady, vynikající tepelné izolační vlastnosti, indikátor vysoké pevnosti. Z tohoto důvodu se používá nejen pro konstrukci oddílů, ale také nosné stěny.

Zrejme zřejmě, otázka vzniká dříve nebo později. jak udělat dveře ve zdi pondeleni.

Vyhrazené dveře cihly

Často, KdyŽ Přestavbu Prostor, Kterým se Pokládá dveře s cihly, jako ne vždy majitelé bytů.

To může být přenesl otevírání na nové místo nebo pokládání IT uvnitř, kde dvě dveře a mistnost je průchodem, z jiných důvodů.

V každém případě zvažujeme proces provádění prací s použitím cihel. to je možná nejčastěji používaná možnost založek.

Připravené práce

Nejprve musíte určit, jakým způsobem budete hrát otevření. Předpokladem je zajistit spojení nově položené části zdi nebo cihlového oddílu s existujícím.

Záložka Dveřní cesta lze provest:

 • Prvním způsobem stávajícího otvoru je vyřazen kolem okrajů ve dvou. čtyři řady výšky otvoru cihel do hloubky nejméně 120 mm (Pollipich), tvořící tzv. Triky pro ligaci zdiva. Tyto pokuty sníží do cihel nově stěny na cementovém roztoku M. 50.
 • Druhou metodou je kotevní prvky. Výztužné tyče o Průěru 6. 10 mm Nebo Velkých hřebíků 200 mm Dlouhé, Které Jsou Instalování v Pokládacení švů Přepravy. Čtyři Řádky na Výšku. Kotevní prkky Musí Zadat Švy Dveří Do Hloubky Alespoň 100 mm. Pokud JDE o vzdálost. PRO TECHNICKOU INSTALACI POŽIVTE BRNĚNÍ, ABY SE HNÍZDA VRTALA V Šoupech Staré Zdi.

Technologie Knihy operia cihla

Pokládání Dveří Cihly Začíná, Stejně Jako VŠSYNY PROCESY, S PŘIPRAVINA VÝHLEDU. Především JE Nutné Provést Demontážní Práži. Odstraní Dveřka Dveřího RÁMU, PUNDY, PĚKY, Pokud JE, Lichotí S Svahy.

Nový Cihlový Design od Se Měl Spoléhat na Pevnou a Rovnoměrnou Základnu. Základna Může Bytonová Nebo Vyztužená BETONOVÁ DESKA PŘEDNÍVAJÍCÍCH SE NAPŘEKLAD.

JE Dovoleno POPSAT INZERCI NA CEMENTOVÉ POTOUND Dobu. Pokud JE potěr Drobky, JE Lepší Jej Odstranit Vůbec před překrytím.

Demontujeme podlahu, prahovou hodnotu, pokud je přítomen v oblasti práce, čistíme místo cihlového vložení zařízení. Odstranit odpadky, prach a dopředu.

Pokud se rozhodnete vybrat první cestu a vytvořit etapu. Zdivo se provádí podle obvyklých požadavků. Podívejte se podrobněji s technologiemi v článku. zařízení cihlových oddílů.

Chcete-li ušetřit penize, pokud máte cihlu, použit, pak po přečištění z řešení můžete bezpečně používat pro záložku otevření. To je často praktikováno, protože vycpaný otvor nenosí žádné zatížení. propojka zůstane nad ním. Vložka. samonosná část zdi, oddíl.

Ve druhém způsobu utěsnění, pokud se rozhodnete zajistit monoličnost starého a nového designu pomocí kotev, pak se vyskytují tři. Čtyři Řady, Vrtejte hnízda ve Švech Stávající stěny Otvoru a Skóre Vyztužovací kolíky Nebo Hřebíky.

READ  Nástroj pro řezání betonu bez prachu

V tomto případě se jedná o design, že švy nového se shodují s již existujícími švy stěny nebo oddílu vodorovně. Švy jsou pečlivě naplněny maltou.

vždy jednou mezi horní a dnes otvor se získá slot, který může být naplněn roztokem, s roztokem cihel s roztokem. Extity ze zděné vertikální aplikace Outlook ovládá pravidlo nebo hladký stojan.

Pokud chcete vědět, jaká kritéria jsou monitorována schopnost práce, přečtěte si článek. kontrola kvality zdiva.

Otevření, jako volba, může být nasekána Fortanem, pěnou bloky, pokud má být vhodný šířku. Sadrokartonova deska. jedna z možností, proces instalace je suchý a čistý, ale pevnost povrchu je nesrovnatelná s cihlou. Sledujte, musite sedět.

Pokud plánujete něco zmást na zbraně detail, pak nebudete moci vidět těžkou položku na těchto stránkách, namontované skříně s nádobím, hodiny a tak dále. Samozrejmě je možné zvýšit profily, ale je to nevhodné.

Po utěsnění vchodu vlevo spustit nový web, a pak pokračovat do dokončovacích prací. Záložka dveře. Tato práce může být provedena s vlastními rukama, pokud máte dovednosti elementární stavitele.

Jak položit pěnový blok

Podle předem určeného schématu je rámec oddílu na podlaze vymezen, a pak s pomocí olovnatého tolerovat hranice ke stropu. Použití barvy závitu nebo úrovně, na podlaze a strop vybledl linku pro hranice trimru. Na přilehlých stěnách je rámec budoucího designu stejným způsobem. Tyto rámečky jsou potřebné k vybudování hladkých vnitřních oddílů z pěnových bloků. Kovové profily mohou být upevněny na stěnách pro montáž oddílů sádrokwaru.

A za účelem řízení rovnoměrnosti pěnových betonových stěn v celém letadle natáhnout čáru pro zastřihovač mezi nainstalovaným kyvadlem. Nakonec ušetříte čas a sílu během omítky a času.

Před prvním zdivem se podlaha zametá a vyčistí z nečistot, prachu a hlubokého proniknutí. Pokud je základna dřevěná, kolíky kolíky, aby poskytly pevnost do budoucí stěny, teprve pak na řešení. Pokud je podlaha beton, pak dejte pěnové bloky mohou být okamžitě na řešení.

Následující řádky mohou být také kladeny na řešení a můžete použít lepicí směsi a omítku. Pro tyto účely může lepidlo pro dlaždice přijít. Jeho spotřeba ve 2 mm tloušťce vrstvy bude přibližně 15 kg / m³.

Spoje v řadách musí být provedeny v šachovém pořadí, aby se pěnový blokový oddíl silnější a tvrdší. Za tímto účelem 1 řádek začíná z celého bloku a následujíci z poloviny. Vzhledem k tomu, že tento materiál je snadný proces, to nebude moc práce.

Pro větší sílu každému 3-4 řádku položte výztužnou mřížku. Také v ložiskových stěnách jsou vloženy železné kolíky tak, že jsou v budoucnu vstupují do zdiva.

Když je instalace oddílu z pěnových bloků dokončena, jsou všechny otvory, praskliny, praskliny odloženy. Pote je povrch uzemněn. Sádra začíná pouze po sušení směsi a tmelu.

Připravené práce

Před položením dveří by mělo být správně připraveno:

 • Odstrante pohled dveře a de poskytuje své podrobnosti: dveřní rám prahový a těsnící materiál;
 • Pokud se dveře stály v otevření cihlové nebo betonové stěny na dřevěných hypotékách, měly by být vyřazeny;
 • Vyjměte vrstvu starého roztoku z konců oddílu, kde se pokládání Bude následně Nastaveno;
 • Vy stiskněte podlahovou krytinu a část potěru k desce překrytí;
 • odstranit odpadky a prach.

Rozložení dveří by mělo být provedeno na pevné bázi. základy nebo desky desky. Pokud je potěr pod dveřmi vyroben nedávno a efektivně, pak je dovoleno položit septum přímo k němu, v ostatních případech musí být tato vrstva roztoku demontována. Předtím, než držíte zednické práce z páskové suterénu budovy, měla by být položena nová hydroizolační vrstva z gumárny.

Při přípravě okenních otvorů se provádějí stejné operace, ale pouze prahu musíte odstranit parapetu. Během demontáže plátků odlupovací omítky je také lepší odstranit. Odstraňte všechny dřevěné díly a škodlivé odpadky.

Pro zdivo se doporučuje používat stejnou cihlu, ze které konstrukční konstrukce. Použitý materiál je vhodný, za předpokladu, že se neskládá z poloviny pevných polovin a nerozpustí v rukou. Pokud jsou konstrukce betonu buď bloku strusky, bude vhodný jak pro bílé křemičitan, tak červeno keramické cihly. U otvorů ve stěnách pěnových bloků a provzdušňování betonu, zdivo není vhodné, jsou utěsněny příslušným materiálem.

READ  Jak opravit kladivo plastovou rukojetí

Rozměry a parametry otevírání a dveřních bloků

ukazatele Existují, které se často používají při výstavbě dveří. Vypadejte jako:

Velikost desky v šířce a výšce (cm) Velikost v šířce a výšce (cm) Požadovaná velikost šířky a výšky s maximálními indikátory (cm) Externí velikosti bloků s přihlédnutím k aplikaci PLANDbands v šířce a výšce (cm)
55.0×188.0 61,5 x 192,3 63,5 x 193.5 75,0 x 200.0
60,0 x 190.0 66,5 x 194.3 68,5 x 195.5 80.0×202.0
60,0 x 200.0 66,5 x 204.3 68,5 x 205.5 80,0 x 212.0
70.0×200.0 76,5 x 204.3 78,5 x 205.5 90,0 x 212.0
80.0×200.0 86,5 x 204,3 88,5 x 205.5 100,0 x 212.0
90,0 x 200.0 96,5 x 204,3 98,5 x 205.5 110,0 x 212.0
60,0 x 210.0 66,5 x 214,3 68,5 x 215.5 80,0 x 220.0
70,0 x 210.0 76,5 x 214,3 78,5 x 215.5 90,0 x 220.0
80.0×210.0 86,5 x 214,3 88,5 x 215.5 100.0×220.0
90,0 x 210.0 96,5 x 214,3 98,5 x 215.5 110,0 x 220.0

Zednická technologie pěnové bloky

Pro instalaci obvykle používají pěnové bloky o tloušťce 100 mm. Vnitřní příčky z pěnových bloků mají nejčastěji takovou tloušťku. Pokud se práce provádí v soukromém domě a nadace nebyla pokryta pro použití, pak je nutné provést jemně vařenou základní hloubku 30-40 cm. Aby se přepážka v bytě od pěnových bloků, které mají být stabilní, podlahy se podařilo odstranit a překrýt se pod úrovněmi.

Na opačných stěnách jsou vertikální majáky (profily) instalovány tak, aby se ukázaly být oddíl z pěnových bloků vertikální.

Aby se interroomový oddíl z pěnových bloků silnější, a pro připojení k přilehlým stěnám, v nich ve 2-3 řadách, segmenty výztuže o průměru 10-12 mm a délkou 40-50 cm vhoubka 10 mm. Tyto práce mohou být prováděny jak v procesu výjimečných přepážek z pěnových bloků a samostatně.

Krok za krokem návod pro konstrukci pěnové blokové přepážky

Konstrukce dělicích stěn se provádí podobně jako zdivo z jiných kusových materiálů. Zařízení oddílů z pěnových bloků znamená testování řádků pro rozptýlení vertikálních švů. To zvyšuje silu postavené stavby.

Konstrukce oddílů z pěnových bloků krok za krokem.

 • Odstranil odpadky, prachy.
 • Pro stropní plochu stěnu a podlahu nesou aplikovány základní nátěr.
 • Povrchy jsou umistěny. Křída se provádí hladký únik pro vyžínače. Alternativní. Použijte pro označení dolného kabelu nebo tenkého motouzu. Nejprve musíte udělat značky na stropě. Pro správnou geometrii před výstavbou přepážky z pěnových bloků jsou zbývající hranice zaznamenané předem podle úrovně.
 • Pokud je to nutné, podlahové bloky jsou spokojeny s pěnovými blokovými bloky. Lze zobrazit vrstvu gumárenku nebo jiného válcovaného materiálu s podobnými vlastnostmi.
 • Segmenty ocelových tyčí jsou poháněny do podlahy, které podporují první řadu zdiva.
 • Na stěnu a podlahové povrchy se nanáší vrstva pojiva. Může to být směs cementu-písku nebo montážní lepidlo.
 • Pěnovy blok je namontován hromadně na zeď. Paralelně, vazba výztuže. Polovina tyče 25 cm. Zbývající část je položena mezi řadami zedného materiálu.
 • Při instalaci pěnových betonových bloků musí být následné řádky posunuty na předchozí horizont. Minimální odchylka. 25% delky individuálního oddílu.
 • Povinná stav. zesileni zdiva.
 • Pokud je plánováno otevřít, pak po 7 řadách propojky, 2 výztužné tyče jsou připraveny v předem připravené v drážkách. Poté je minimálně dva řádky. Mezi stropní a pěnové bloky by měl oddíl zůstat 20-40 mm mezery. Do dvou dnů, lepidlo sušší a slot může být naplněn stavební pěnou.
 • Rozměry vchodu jsou upraveny pomocí úhlové brusky, odstranění extra pole a řízení vertikální.
 • 15 mm. Na obou stranách zdi fouka montažní pěnu. Taková tepelná mezera kompenzuje nejnovější smrštění budovy.
snížit, dveře, bloku

O závazku mezery mezi stropem a jízdními oddíly o něco více. Skutečnost je, ze v průběhu casu budova dává smrštění. Nosné stěny mohou vyhovovat a oddíly nejsou. Pokud neexistuje mezera, překrytí lze prodat, poškodit přepážku z pěnového betonu. Ne, montážní pěna, která je zpravidla nalita mezi oddíl a strop, takové obhájci budou létat.

Potřeba výztuze

Předpokládá se, že zvýšení pevnosti je pouze v případě, že konstrukce se provádí v seismické zóně. A když se místo nachází na sedavých půdách, není to nutné.

Nicméně, v soukromém domě, zejména pokud pěnový blokový oddíl není mezi místem, je lepší provest. Když rozděluje toaletní a skladovací místnost, například má pouze jeden kontakt s kapitálovou stěnou.

Pro výztuž používejte kovovou mobilní síťovinu nebo výztuž.

READ  Jak snížit roh do 45 stupňů

V prvním případě se posilení provádí následovně:

Mřížka by se nenašla nad povrchem pojivového roztoku, t.j.na. To povede ke snížení kvality vazu řádků ze zdiva.

Ve druhém provedené je výztuže umístěna do dříve připravených drážek a vyplňte lepidlo. Naneste tyče nebo o průměru asi 8 mm.

Vybereme si materiál: co zavřít dveře ve zdi

Mnoho majitelů bytů čelilo nepříjemným plánováním bydlení. Otevření dveří nemusí být pohodlné nebo méně funkční, pokud je jedna místnost izolována, a druhý průchod. Zavrít dveře používat neslyšící obvaz.

Zavřete do dveří, který se již stal zbytečným, můžete jakýkoli materiál, který je v ruce

To může být provedeno s:

První dva materiály jsou levné a dokonale vidělé s tímto úkolem. Muzete zavrít dveře sam. Chcete-li to udělat, musíte porovnat místo otevírání se stěnou a vchod do místnosti v jiné výhodné poloze.

Někdy, v dlouhé místnosti můžete vstoupit, průchod diagonálně přes celý obývací pokoj. Stejným způsobem musíte projít, abyste dostali do koupelny, WC, do kuchyně nebo chodby. Toto rozložení není vhodné, pokud jsou v rodině děti a žijí vzdálené místnosti. Mužete přenest dveře do jiné části a oddělit děti z obývacího pokoje nebo místnosti rodičů. Od starého otevření se bude muset zbavit.

Blocky pěny jsou pro tento účel dobrým materiálem. Jejich cena je o něco vyšší než první dva materiály. Jsou vhodné pro utěsnění otvoru v panelových domech.

Jak nainstalovat dveře

Chcete-li začít, budete muset připravit nástroj, který není vysoce specializovaný nebo profesionální.

 • Vycvík. Ziskane dveře Design rozbalení, pečlivě zvážit úplnost. Povinná kontrola výkonu zámku a skutečnost, že zadaná smyčka lze nastavit.

Dulezite! Pokud byly dveře bez ochranné fólie, budete je muset chránit sami plastovým obalem a přelepit krabici maskovací páskou.

Poté pokračujte v přípravě místa, kde bude produkt připevněn. Pokud jsou v blízkosti nějaké předměty, musí být také chráněny. Rozhodně se také, na které straně budou dveře otevírat, a mezera musí být co nejhustší.

 • Demontaz. Při výměně vstupní konstrukce ve venkovském nebo soukromém domě je tento postup relevantní. Pokud je však dům nový, tento krok se vynechává. Pokud je dveřní křídlo zavěšeno na závěsech, které nelze demontovat, lze je vyjmout zvednutím nahoru. Dveře lze tímto způsobem snadno vyjmout. Kovové dveře jsou těžké, takže je můžete odstranit páčidlem. Pokud jsou závěsy skládací, vyšroubujte je pomocí šroubováku. Při demontáži dřevěných dveří odšroubujte kotvy a vyčistěte otvor.

Odstranění starých dveří

 • Připrava dveře. Před instalací vstupních dveří mějte na paměti, že kové konstrukce nepodléhají řezání. Dveřní platno má standardní velikost a samozřejmě je nemožné snížit, Demontáž a rozebiráni. Proto před montáží dveří musíte měřit parametry otvoru. Prakticky aplikujte šířku alespoň 86 cm široké, protože je vhodnější přepravovat nábytek nebo vybavení pro domácnost do místností. Nekdy musite snížit způsob, jak dát kovový rám. Nedostatek této metody je výskyt chladných mostů. Ale je tu cesta ven. nastavit izolaci. Pro rozšíření otvoru se část stěny odstraní úhlovou brusku.

Pozornost! Aby se Širší otevření, Nepoužívejte metody Nárázu tak, Aby Nedošlo K Narušení Budovy Budovy Svazku.

Kove vstupní dveře těžké, protože optimální tloušťka kovu je 2 nebo 3 mm. Čelní stěny z dutých bloků nemusí tuto hmotnost odolat. V tomto případě je monolitický portál odlit a je vázání jeho výztuže se stěnou. Pak je v něm nainstalovaná dveřní skříňka.

Nedoporučuje se nainstalovat ocelové dveře ke stěně, tloušťku menší než 15 centimetrů. Pokud ano, přemýšlejte o zdi, aby se zeď. Zatížení na podlaze se také zvyšuje, takže určitá její pevnost. Pokud byla cihla nebo bar používal pro starý design, jsou demontovány a místo je vyčištěno a nalil beton.

https://bulze.en/tehnologii/kak-zalozhit-dvernoj-proem-penoblokami.html
https://baikalot.ru/interesno/kreplenie-dvernoj-korobki-k-penobloku.html
https://alit-stroi.ru/sooruzheniya/kak-zalozhit-dvernoj-proem-penoblokami.Html
https: // skbalkon.Ru / procesy-i-tehnologii / Zalozhit-Dvernoj-PROEM-Penoblokami.Html
https: // baikalot.RU / INTERESNO / KAK-ZALOZHIT-DVERNOJ-PROEM-PENOBLOKAMI.Html
https: // ectrl.RU / OKNA-I-DVERI / UMENSHENIE-VYSOTY-DVERNOGO-PROEMAEMA.Html
https: // jiskry-weelding.Ru / stroitelstvo / PROEM-V-Stene-Iz-Penoblokov.Html
https: // ectrl.Ru / vidy-fundamenta / kak-sdelat-PROEM-V-Stene-Iz-Penoblokov.Html
https: // bookinfa.Ru / tehnologii / zakladka-dvernogo-ProMema-penoblokami.Html [/ Rušič vztlaku]

| Denial of responsibility | Contacts |RSS