Jak udělat brzdy v košíku

Jak udělat brzdy na přívěsu k motobloku Udělejte to sami

Přítomnost přívěsu může významně rozšířit funkčnost motoru, stejně jako snížení nákladů na přepravu různých výrobků. Pokud děláte brzdu na jednomódním traktoru s vlastními rukama, můžete výrazně zjednodušit kontrolu přívěsu, a také použít mnohem bezpečnější.

Než zjistíte, jak provést brzdy na jednomódním traktoru, je vhodné seznámit se s těmito prvky. Zdá se, že je to nezbytné pro jakýkoliv motorový blok s přívěsem, protože vám umožní rychle zastavit pohyblivou jednotku, i když je impozantní náklad.

udělat, brzdy

To vám umožní, aby byla doprava bezpečnější, což je obzvláště důležité při cestování na nerovném reliéfu s množstvím svahů. Pro výrobu těchto předmětů se důrazně doporučuje použít hotové detaily z různých automatických a motocyklů, což výrazně zjednodušuje úkol. Zároveň jsou brzdové systémy různé typy a ne všechny z nich jsou vhodné pro provoz v návrhu motobloku.

udělat, brzdy

Není vhodný pro řešení takového úkolu a brzdy typu pásu, který je způsoben jejich malým výkonem, stejně jako rychlé opotřebení.

Nejjednodušší a nejúčinnější volba, která má být použita jako základ pro domácí brzdy, jsou podobnými částmi ze starého motocyklu. Podobné díly se snadno liší, liší se k nákladům, což vám umožní provést brzdu na jednomódním traktoru bez nadměrných nákladů.

Pokud si přejete, můžete použít parkovací brzdu z auta, která se snadno zastaví na svazích i po dlouhou dobu. Proces demontáže a následná instalace tohoto typu brzdy jsou však mnohem složitější a cena je vyšší, což činí tuto možnost méně populární.

Správa systému je velmi jednoduchý, protože je totožný se standardními analogy používanými u jiných druhů technologií. Brzdění se provádí, když je páka posunuta, což vede k napětí kabelu a pro další pohyb bude nutné otočit páku k opačné poloze.

READ  Jak udělat mini vrták to udělat sami

Jak vytvořit brzdy na přívěsu pro motoblock

Každý, kdo udělal domácí přívěs po první cestě, postaví se otázkou: jak udělat brzdy na přívěsu na motoroblock, protože není možné zpomalit z hory, a vy se dostanete do nehody.

Pokud jste chtěli dát svůj zakoupený brzdový přívěs, nebo chcete vybavit domácí vozík, mějte na paměti, že brzdový systém je jednotkou jednotky, která je téměř vždy odstraněna z osobního automobilu a opravit trochu pod novými potřebami.

udělat, brzdy

Brzdy brzdy. návraty. Pokud posloucháte mechaniky, můžete slyšet o parkovacích brzkách, které špatně brzdily přívěs, když je načten, zejména pokud jej vložíte na svah. A proč bychom měli brzdit, aby zastavili přívěs pouze tehdy, když je prázdný?

udělat, brzdy

Na přívěsu můžete dát páskové brzdy, ale jsou prakticky k ničemu a nesplňují jejich funkci. Znám jednoho úspěšného případu, když člověk připojil svůj přívěs pro brzdový motoblock. Ale jen on dělal je na jednom kole. No, pokud máte starý motocykl. Odstraňte brzdové destičky z něj a bubnu.

Budete také potřebovat kolo motocyklu. Vyhoďte nože z kola, zbavte se ráfku. Potřebujete kovový buben. Odstranit z touhy a kabelu. Udělat drážku (pokud nemůžete. Dejte kotouč známému do Turneru).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS