Jak udělat železné kola na jednomaxiálním traktoru

Kola pro motoblock: Zobrazit přehledy, jak to udělat sami

Výběr jednosměrného traktoru pro jeho nukleotýři, uživatelé věnují pozornost technologickým charakteristikám svého mechanismu, například napájení a hmotnosti. Několik zájmu, které kola jsou na něm instalována, protože kvalita práce a doba trvání operace závisí na mechanismu.

Kompletní standardní kola jsou vhodná pro práci na měkkých půdách. V obtížných podmínkách rychle selhávají a nová dostatek silnic. Náš článek bude říct, jak učinit kola pro motoblock s vlastními rukama.

Dělat kolo pro motoroblock s rukama

udělat, kola, traktoru

Produkují kola pro motorové bloky bez polotovarů není možná. Potřebují připravit základ, který v budoucnu upravit a zlepšovat.

Jednoduché výrobci:

 • Jako základna můžete použít kola z motocyklu nebo auta. Speciální prodloužení osy jsou používány pro změnu šířky říje. S jejich pomocí můžete dělat kola implementovat konkrétní úkoly;
 • Pneumatiky pro motoblock jsou vybrány pod typem půdy. Pro viskózní, nerovnoměrné půdy jsou vhodnými pneumatikami vhodnými pneumatikami, na kterém agresivní vzor běhounu;
 • Domácí kola mají poměrně velké velikosti. Jinak se nebudou vyrovnat s prací. Kola malého průměru potopí, proto mají často vytáhnout z mokré půdy;
 • Optimálně produkují kola z pohonů automobilů.
 • Dva kola opustí čtyři disky z auta. Jsou vyčištěny od souboru otřepů;
 • Disky jsou svařeny konvexními stranami;
 • Gumové kamery jsou kladeny na sklizené kola;
 • V poslední fázi jsou kola čerpána se vzduchem a instalovány na jednosměrném traktoru.

Takže během výroby není obtížné, měli byste sledovat video.

Dělat párová kola s vlastními rukama

Při použití zařízení v podmínkách zvýšené složitosti musíte získat duální kola.

Dvojité prvky jsou vyráběny podle takového schématu:

 • Chrániče jsou řezány na vhodných kolech;
 • Čtverce 2525 cm jsou svařovány z ocelových kusů, které jsou instalovány v centrální části ráfku;
 • Po svařování je nainstalován druhý ráfek. Produkt připomínající vázu by se měl ukázat;
 • Pneumatiky jsou namontovány na kombinovaném okraji.
READ  Jak udělat kruhovou s rukou fugomen

Pro výrobu párových částí budete potřebovat stejné ráfky.

Výroba kol s Etilscep

Podrobnosti s primery jsou instalovány na modelech motobloků s výkonem 6 litrů. s. Tento ukazatel neumožňuje motor přehřátí při vyztuženém zatížení.

Musíte získat následující prvky:

Západní svařované sklizené desky, které jsou spolehlivě upevněny na okraji. Roh je rozřezán na kousky zubů, jsou také přivařeny k okraji. Z talíků na zuby potřebujete minimální vzdálenost v 15 cm. Po ráfku jsou instalovány gumové pneumatiky, dělané kola upevňují osu motobloku. Použití výše popsané poradenství můžete samostatně dělat kola pro vybavení NEVA, AGRO, Mole a dalších známých značek.

Kresba s pokyny pro výrobu kol na jednomódním traktoru

Bez jasného plánu a vize konečného výsledku a výkresu, aby kola pro kultivátoru s vlastními rukama bude obtížné. Proto je nutné rozhodnout o výkresu a poté pokračovat v práci.

Kreslení domácích kol pro kultivátor lze vyrobit ze spárovaných kol, mezi nimiž bude vložena hubnutí.

Jako základ domácího kola si můžete vzít kolo z „Zhiguli“ nebo „Moskvich“. Nakonec potřebují čtyři. Pryžové pneumatiky jsou z nich odstraněny. Několik ocelových železných desek až 5 cm svařovaných na tyč, ze kterého můžete vytvořit čtverec. Okraj druhého kola je k němu svařeno, pneumatiky se vzdaly hotových konstrukcí.

Bude vás zajímat o zimní pneumatiky na Radius Kia Sportage 17

Domácí skvrnitá kola na motorových blocích mohou být vyrobeny v jakékoli rozmanitosti variant: průměry přistání, jejich hmotnost, šířka, výška profilu. to vše závisí na potřebách a schopnostech majitele agregátu.

Kola pro důraz na jednomódní traktor

Při nastavení pro motoblock takového úkolu, jako je důraz, bude vyžadován zvláštní druh kol kol. Kola pro důraz, lidé jsou také známí jako koberce, jsou využívány jak pro přistání, tak pro důraz na různé zemědělské plodiny, jako jsou brambory, mrkev, řepa, kalhota, ředkvičky, tuřín. Nejčastěji používali čtyři typy modelů kol pro ponoření:

 • Leagering. mohou být snadno vyrobeny s vlastními rukama. Mají řadu druhů, mezi nimi neregulovaný typ, skládající se ze dvou desek umístěných zrcadlených a rozbíhajících se pod úhlem s běžnou tuhostí. Stejně jako nastavitelný typ, se kterým je možné změnit jak šířku, tak hloubku půdy;
 • Disk. princip jejich práce je postaven na skutečnosti, že disky zachycují půdu a pak usnují růst rostlin rostlin;
 • vrtule. představuje typ vrtule. Cenný v tom, že kvůli ozubenému tvaru čepele, agresivní k plevelům a dokonale českával je z půdy, takže jsou ideální pro plevel. Tento typ obyvatele je také možné, aby se s vlastními rukama, individuálně pro přísně dodávané úkoly;
READ  Jak udělat mini traktor s vlastními rukama

Bude to pro vás zajímavé o velikosti kol na honda cr-v

Druh vrtule Skier

 • S šířkou proměnné snímání. jeho použití umožňuje dokonale nastavit šířku tyče, která činí tento typ obyvatele jednoduše nenahrnitelný při zpracování lůžek.

Uniosiální traktor v práci, jak je vidět, možnosti motoru motoblock je dostatečná částka určená pro velmi odlišné úkoly, typy pracovních a půdních typů. Některé z nich lze zakoupit, část instalace z jiného auta a motocyklů a něco může být provedeno s vlastními rukama. Každý, kdo si vybere a zvedne kola, kterou potřebujete pro motoblock. dobrá volba, snadná práce a vysoká sklizeň!

Jak nezávisle způsobit váhy pro podvozek kultivátoru

Řešení tohoto problému vytvořené závaží. Můžete je udělat sami. To bude vyžadovat:

 • Disk GIRI (od 5 kg);
 • palačinky z sportovního baru (10 kg);
 • Spojky košů pro auta;
 • Hexportový profil;
 • úhlové broušení;
 • svářečka;
 • elektrická vrtačka.

Domácí vzpěrači

Proces nastane v následujícím pořadí. Ve dvou malých segmentech z profilu jsou otvory vyvrtány, palačinky z tyče jsou k nim připevněny, spojkové košy jsou svařeny do palačinek a závaží jsou připojeny. Hmotnost je připravena, může se držet kultivátoru.

Blok: 4/8 | Počet znaků: 630

Jak udělat kola pro motoblock to udělat sami?

Mělo by být zřejmé, že je nemožné dělat kola s vlastními rukama. Je nutné najít základ a teprve poté, co může být zpracován na tvorbu pokročilých a užitečných zařízení.

Jako tato základna by měla být použita kola z motocyklu nebo z vozu. Prázdná volba můžete vytvořit pouze s primerem, protože pokud jsou kola používána tak často, nemá smysl získat nové drahé výrobky. Na našich stránkách najdete specializovaný článek, kde jsou všechny vlastnosti vzniku půd v úvahu podrobně.

Pro rozšíření rozvorů se doporučuje použití prodlužovacích šňůr pro kola motorového bloku, protože je nutné správně přizpůsobit zařízení pod individuálním potřebám zemědělce. Kromě toho je možné vytvořit železná spárovaná kola pro rozšiřování příležitostí, která má přívodní dutinu pro jakýkoliv vzpěrač.

Ano, zadané objekty mohou být sotva použity pro přívěs motoblock, ale pro samotný agregát budou velmi užitečné, protože mohou být vytvořeny, pokud člověk nemá žádné kola z motocyklu, ale tam jsou k dispozici od UAZ nebo Moskvich.

 • Snížení skluzu a v důsledku toho zvýšení výkonu;
 • Možnost okamžitého odstranění kolenského plánu;
 • snadnost vytváření doma;
 • Maximální kontakt s povrchem.
READ  Úhlová bruska 115 mm s nastavitelnými otáčkami

Dvojitá kola se postupně stávají stále populárnějšími, protože mohou strávit nějaký čas na jejich vlastní stvoření.

Как выбрать резину для мотоблока

Правильный выбор резины для мотоблоков является залогом его полноценной работы. Для верного и правильного выбора необходимо знать ширину шины. Она обозначается первыми цифрами в маркировке и, как правило, измеряется в дюймах, а также нужно знать посадочный диаметр обода.

Ее характеристики

Основными характеристиками резины являются ее параметры — ширина, диаметр, вес покрышки, максимальный вес нагрузки, которую она способна выдержать.

Эти характеристики и поставленные на культиватор задачи нужно учитывать при выборе покрышек.

Odrůdy

Резина для мотоблоков отличается размерами. На отечественном рынке представлены следующие:

Резина, которая устанавливается чаще всего на мотокультиваторы, представлена на отечественном рынке в следующих вариантах:

 • покрышки «Кама-421» способны выдерживать возможную нагрузку в 160 кг, ширина — 15.5 cm, hmotnost jedné pneumatiky je asi 7 kg;
 • „L-360“ váží 4.6 kg, průměr 47,5 cm, vydrží zatížení do 180 kg;
 • „L-355“ má podobné parametry;
 • „L-365“ odolává až 185 kilogramů, průměr. 42.5 cm, váží pouze 3,6 kg.

Výběr gumy na kolečkách

S opotřebením továrních pneumatik na kolech malého traktoru v zemi, proveďte náhradu gumy. Před volbou pneumatiky určete úkoly, které budete hrát s motoblokem. Pro orbu, sbírka tuberplods vybere široké pneumatiky s poloměrem alespoň 20 cm a stejnou šířku.

Pro motor-kultivátory a přívěsy Univerzální volba jsou modely pro 4-10 palce s hroty. Pneumatiky se sklouznou na hlíně, mají dobrou přilnavost se zemí. Vyberte pryž tím, že provedete tovární nastavení továrny. Nepřekračujte průměr dodaný balíkem výrobce. Agresivní ochranný kresba eliminuje problém s lezeckými dutinami pneumatik. Pro domácí motobloky Bison, Aurora, Centaur, Dobrynya, cizí kultivátory Zirka Možné nastavení komorových kolových struktur o 5-12 palce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS