Jak udělat mini traktor s vlastními rukama

Jak vytvořit Motoblock Minitraktor: Instrukce krok za krokem

Pro majitele půdy, nepochybně, minitraktor je snažnější akvizicí než jednosměrný traktor, protože je silnější a pohodlnější. Ale bohužel ne každý a není vždy možné získat přesně tuto jednotku, s odkazem na své náklady, normality a řadu možných příčin.

Ale pokud k dispozici již existuje taková technika jako jednosměrný traktor, můžete ji bezpečně opravit v minitraktoru s vlastními rukama. To bude vyžadovat nějaký nástroj, materiály a touhu.

Motoblock Domácí traktor

udělat, mini, traktor, vlastními, rukama

Mini traktor vyrobený z Motoblock „Oka“: Foto a popis Design Domácí.

Uniosiální traktor může být znovu vybaven pod pohodlným mini traktorem, umožní vám provést širší seznam prací. Nabízíme se podívat na další domácí z folkového řemeslného řemeslného. traktoru z motoblock „oka“.

Traktor je vyroben na rámu otočného bodu, sestává se ze dvou polo-poloprámových rámů zlomového uzlu. Druhý podlahový rám byl svařen z rohů.

Sady traktorů z auta VAZ, na zadním patře, rámy jsou instalovány společností ZhiguLav.

Napájení motoru motoblock „ok“ je 6 l / s.

Foto zobrazuje zařízení lomové sestavy a rotačního mechanismu.

Autorka navíc provedl výpis pro zúčtování sněhového mini traktoru.

Jak vidíte, můžete si vyrobit vlastní ruce z motoblock, jednoduchý a praktický domácí traktor.

Agregace výrobní pokyny

Rozhodování s modelem motobloku, můžete pokračovat do jeho upgradu. Tato instrukce bude užitečná pro majitele agregátů „Centaur“, „Agro“, stejně jako „Bison“.

Vytvoření Rama

To je hlavní prvek návrhu minitraktoru a je od jeho výroby začít. Díky prodloužení rámce můžete nainstalovat další dvojici kol, sedadel a řízení. Pro výrobu rámu budou nutné kovové trubky, kanál a roh. Velikost průřezu hlavních hodnot nemá. Hlavní věc je, že rám není deformován z nákladu.

Vážení celé jednotky mu bude mít prospěch, protože se změní úchop s půdou. Veškerý materiál musí být řezán v souladu s požadovanými rozměry a pak z nich vařit obdélníkový design. Pro zvýšení spojů můžete dodatečně posílit pomocí šroubovaných spojů.

Je také žádoucí instalovat rám na příčném nosníku, aby se zvýšila tuhost celého designu. Potom zůstane upevnit suspenzi na rámu, zařízení pro práci s odkládacím zařízením. Pokud bude minitraktor použit k pohybu zboží, stojí za to přemýšlet o závěsu.

Podvozek

Vytvoření této jednotky jednotky by mělo být zahájeno s instalací předních kol. Pro to budete potřebovat dva rozbočovače s brzdami, které jsou upevněny na řezání kovové trubky. Přísně ve středu této osy musí být vyvrtána otvorem. Je nutné pro montáž na příčný přední prvek.

Dalším krokem bude instalace převodovky vybavené přenosem červ. Musí být propojen řízením s přední osou. Poté se můžete přesunout do instalace sloupku řízení. Zadní náprava jednotky je instalována na ložiskách, předehřátí do ocelových pouzdrů. Kromě toho vytváří kladka pro vysílání točivých kol z elektrárny.

Instalace motoru

Ve většině případů, na domácí minitraktéři, je napájecí jednotka umístěna vpředu. Pro to jsou speciální přílohy svařeny do rámu. Přední umístění motoru umožní vyvážení připojeného zařízení. Přenos pohybu na kolech se provádí v důsledku přenosu pásu. Чтобы была возможность хорошо натянуть ремень, следует все элементы крепления сделать регулирующийся. Кроме этого при монтаже силовой установки необходимо особое внимание уделить шкивам, которые должны располагаться соосно друг другу.

READ  Jak řezat pěnový plast doma

Volitelné vybavení

Когда силовая установка закреплена на раме, остается выполнить лишь несколько шагов. В первую очередь монтируется тормозная система и обязательно проверяется надежность ее работы. После этого следует заняться установкой гидравлики для работы с навесным оборудованием и закрепить сиденье. Для защиты двигателя и других механизмов агрегата, стоит изготовить из тонкого листового металла кожуха. Когда прибор собран, он должен пройти обкатку. Если проблем не возникло, можно проверить его работу под нагрузкой.

Минитрактор с двигателем от мотоблока своими руками чертежи. Инструкция по сборке минитрактора из мотоблока

Ti, kdo mají zájem, jak vyrobit mini-traktor z Motobloku Nevy, forte nebo z technologie Bison, je nutné vědět, že výrobce nemá velký význam, to nemá vliv na účinnost traktoru. Hlavní věc je správně rozvíjet výkres a stavební schéma. Také vlastník technologie může využít ready-made vývoj.

Rama a tělo

Vybudovat rámec umožňující použití kovových trysek a rohů. Musíte použít šrouby jako upevňovací prvky, ale pro vytvoření pevného připojení bude vyžadováno svařování.

Mirateraktor s vlastními rukama může být vybaven tělem. To poskytne techniku ​​nejen prezentovatelné druhy, ale také chrání komponenty před prachem, mechanickým a klimatickým expozicí. V tomto případě se používají plechy z nerezové oceli.

Sedadlo operátora a řízení

Po absolvování rámce rámu s tělem pro domácí zařízení na konstrukci by měl být konsolidován židle pro provozovatele. Zde můžete použít hnací sedadlo z jakéhokoliv auta. Je nutné jej navázat takovým způsobem, že řidič může snadno nastavit samotný sedadlo. výšku a úhel sklonu. Řízení Vytvořit na principu budování instalace do kartingu. Bude však nutné posílit a zkrátit chuť.

Podvozek

Sada kol pro změny speciálního zařízení v minitraktoru by se měla skládat ze čtyř kol o průměru 12-14 palců.

Pokud nastavíte kola s menšími velikostí, pak mini traktor při jízdě bude tažen před zem a v opačném případě. kontrola se komplikuje.

Běží v zařízení

Po dokončení práce na vytvoření mini traktoru je nutné zvládnout tělo antikorozním činidlem a krytem. Dále je nutná technika pro vytrhnutí, takže operátor bude schopen se ujistit, že všechny mechanické uzly fungují.

Když je technika již testována, může být doplněna světlometem, baldachýnem, hydrauliky a jinými zařízeními.

Blok: 4/8 | Počet znaků: 2114

Motor Motor Motor DIY

Domácí minitraktor vyrobený z Motoblock Beam: fotografie a popis Design Domácí.

Pozdravy! Chci ukázat, jak můžete udělat domácí přední motoblock adaptér s lopatou sněhu.

Dárce pro minitraktor podával jednosměrný traktorový paprsek. Rám vyrobený z profiterba 60403mm.

Rozměry rámu: Long. 1000mm. Šířka. 300 mm. Výška 200 mm. od země.

Houpací nosník, náboje 08 VAZ. Kříže s klasikou a všechny řízení. Kabely pro přední a reverzní od ruční brzdy, plynový kabel s mravencem. Přední kola z Motka Motka.

Ukázalo se, že jednoduchý minitraktor pro zúčtování sněhu ve dvoře a pracuje v zahradě.

Vlastnosti konstrukcí

Vzhledem k tomu, že tovární traktor vyžaduje velké investice, není třeba investovat spoustu peněz, neví, co bude sklizeň. Strukturálně je jednoznačný traktor navržen tak, aby fungoval stejné funkce a náhradní díly pro to jsou vždy k dispozici na prodej. Minitraktor s motorem z motoru se rozlišuje, za prvé, cenově dostupné ceny i pro zemědělce pro začátečníky. Kromě toho se vyznačuje kompaktním rozměrem, což žádným problémům neumožňuje nejen na webu, ale také do skleníku. Pokud chcete rozšířit funkčnost, aplikují se různé přílohy.

READ  Rohová tryska na elektrickém šroubováku s vlastními rukama

Klávesnice MotorCultivator uzly, díky kterým zůstává možností jeho změna traktoru, bude následující:

 • Tělo a rámečky provádějí základ, ke kterému jsou absolutně všechny pracovní uzly následně připojeny. Pro toto tělo bez oceli s tloušťkou alespoň 5 mm., A pro rámec používat velmi odolné kanály;
 • řízení. Obvykle se zemědělci řemeslníci neporušují hlavu přes tento uzel a vezmou starý volant jako základ jakékoli odepsané motocyklu;
 • kola. Častěji používaná kola s pneumatikami ze zahradních listů, starých jízdních kol, motocyklů atd.;
 • Jako sedadlo, nevhodné, ale stále autosedačka, která je založena za elektrárnou;
 • páky a upevňovací prvky, včetně matic, šroubů, šroubů, podložek.

Motor Motor Motor DIY

Chcete-li vytvořit efektivní a pracovní design, musíte použít schémata a kresby budoucího návrhu. Máte-li potřebné dovednosti, můžete samostatně kreslit takovéto schématu, ale pokud neexistuje ne, je lepší najít vhodný model, ve kterém můžete vybavení s vlastními rukama.

Výběr nastavení pro změnu, můžete vzít tovární díly. Ale není vhodné pro ty, kteří potřebují plnění 4×4 s významnými úsporami. Pro domácí traktory by měly být zakoupeny:

 • Sada nástrojů a svařovacího zařízení;
 • Schwerlers, kovové trubky;
 • vrták s různými vrtáky;
 • hardware a jiné upevňovací prvky;
 • Rohový bruska.

Chcete-li správně opravit jednosměrný traktor, musíte připravit dvě další kola, křeslo, závěsy, pedály, mechanismus řízení. Je důležité si vybrat správně jednosměrný traktor, zastavení výběru na dostatečně silných agregátech. To vám umožní získat produktivní minitraktor, který může provádět všechny zemědělské funkce.

Vytvoření Rama

Změna rámečku motoblock vám umožní přizpůsobit se pod další dvě kola. Konstrukce rámu může být pevné nebo s otočnými součástmi. Druhá možnost je vhodnější pro domácí traktory.

Při použití dvou malých rámů obdržíte speciální osu, která je připojena závěsy a může se pohybovat. To umožňuje, aby kola lépe kontakt s půdou a ne tolerantní při jízdě po nerovné půdě.

 • Podélné příčné vlákno musí být řezány do úhlové brusky a spojit se svařováním nebo jinými spojovacími prvky.
 • Připojení ze šroubů jsou stanoveny trenérem trenérem pro vyšší spolehlivost.
 • Jedno z konců rámu namontovaného držáku pro upevnění, svařované hák pro přívěs.

Správná instalace podvozku

Když byl k rámu připojen zařízení pro sklopné zařízení, je nutné připevnit osu na něj. Kola, která byla dodávána s vaším motoblokem, jsou upevněna na záda, ale na přední straně vybere kola s hlubokým běhounem, které si můžete koupit nebo odstranit ze starého auta.

Chcete-li vytvořit vysoce kvalitní podvozek, musíte si koupit brzdový systém s náboji, volantem, trakcí řízení a sloupec, převodovka.

 • Vyberte ocelovou profilovou trubku, která bude rovna tloušťce přední nápravy traktoru.
 • Rozbočovače kol jsou svařeny na konce této trubky.
 • Design musí být připojen ve středu přední strany rámu.
 • Zajistěte řízení řízení a zarovnejte je s převodovkou.
 • Vedle na rámu Oprava převodovky.
 • Zvedněte volant, nainstalujte jej a pak bar.
 • Utratit nastavení sloupku řízení.

V některých případech je suspenze traktoru vybavena pružinovým tlumičem, který umožňuje pracovat s vyšším pohodlím se spotřebiči.

Pro instalaci a upevnění zadní osy budete potřebovat ložiska. Dále je vybaven kladkou, s jakou jsou spuštěny otočné konstrukční uzly a jednat na kolech.

Správná instalace motoru s hydraulikou

Traktor s motorem z motorového bloku bude dobrou volbou, ale s dostatečným výkonem jednotky jednotky. Jednorázové modely Dieselové modely se vyznačují účinností a vysokým výkonem, ale můžete vybrat motory a jiné typy.

READ  Jak změnit únik pro zastřihovač na zastřihovači patriot

Motor musí být zpravidla v přední části rámu, který bude traktor stabilnější a udržovat jeho rovnováhu.

 • Tam, kde bude motor umístěn, musíte nainstalovat upevňovací systém, přidání s napínacími popruhy.
 • Přenos přerušení pásu, který je potřebný k řízení zadních kol. Zároveň je důležité zajistit, aby kabelka dávkovacího korku umístěna ve stejné rovině s pásem, který je umístěn na zadní nápravě minitraktoru. Přenos pásu by měl být pokryta ochranným pouzdrem.
 • Poté je na traktoru instalován hydraulický výtah, který se skládá z olejové nádrže a čerpadla, rozdělovače, hydraulického válce. Systém je spojen hadicemi.
 • Poté jsou na technice instalovány křeslo, světlomety a rozměry.

Elektrická zařízení a brzdový systém

Pro domácí, můžete použít staré brzdy nebo nový systém.

 • Nejprve je nutné určit místo instalace brzdového pedálu, po kterém je namontován držák pro něj a hlavní brzdový válec.
 • Pak jsou brzdy upevněny na brzdové bubny (umístěné na předních kolech) s hadicemi.
 • Brzdový systém musí být zkontrolován na těsnost, stejně jako revidovat výkresy, které se při instalaci zabrání chybám.

Traktor pohonu všech kol vyžaduje instalaci elektrických zařízení a výstupu senzorů k přístrojové desce. Míra chlazení kapalin, snímač hladiny paliva a tlak oleje, zámek zapalování.

Kromě toho můžete nainstalovat baldachýn a lem, který bude pracovat s pohodlnější technikou. Na tom, jak sbírat minitraktor, můžete zobrazit na videu.

Miscelter to udělá sami od Zhiguli. Jak udělat mini traktor od Zhiguli to udělat sami

Zvažte, jak udělat domácí traktor od VAZ, jaké materiály a nástroje budou potřebné. Nejdříve musíte provést výkresy a diagramy všech návrhových uzlů. Chcete-li vytvořit minitraktor s vlastními rukama, jsou zapotřebí přesné rozměry dílů a výpočtů. Každá komponenta musí být natřena samostatně. A potřebujete výkres s montovaným traktorem. Ze schémat a kreseb závisí na tom, jak domácí traktor s motorem VAZ 2106.

Během práce na výkresu by měly být zohledněny následující body:

 • Je nutné určit umístění převodovky;
 • Motor musí být nutně pokryt ochranným krytem;
 • Na stejném místě bude instalována palivová nádrž;
 • Pokud zkrátíte rámu traktoru, pak domácí minitraktor od VAZ spotřebovává méně paliva;
 • Přední suspenze musí být vyztužena.

Pokud se rozhodnete vytvořit traktor od VAZ 2109 nebo VAZ 2106, pak v důsledku provedené práce, dostanete poměrně silnou jednotku, která se může vyrovnat s mnoha zemědělskými prací, pomůže se starat o zeleninovou zahradu a rostliny.

Tak pokračujte do vývoje a montáže samostatného traktoru na základě VAZ. Mini traktor může být proveden s motorem od VAZ 2019 nebo VAZ 2106, zapůjčte si další díly z jiných modelů strojů.

Například převodovka může být vypůjčena z GAZ-53, zadní kola z traktoru MTZ-82, ale přední strana bude odstraněna z již nefungujícího nebo zbytečného motoru nebo motor-kultivátora.

Můžete si také koupit v obchodě. Z jakéhokoliv modelu Zhiguli můžete vzít si sedadlo řízení a řidiče, nebo udělat si své vlastní ruce. Přední a zadní nápravy jsou odebrány z jednotky Zhigulivsky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS