Jak udělat motorový člun ze sekačky

Co dělat z lodního motoru. Lodní motory Homemade. Jak udělat loď zavěšení elektromotoru udělat to sami

Loď motor může být vyroben z mnoha mechanismů, které jsou prašné ve stodoly nebo v garáži a nejsou použity záměrně.

Často se stává, že technika selže, a tak, že je nutné utratit více než polovinu nákladů nového zařízení. V tomto případě je mnohem snazší získat nové zařízení a staré odložení a používat jej jako zdroj náhradních dílů a různých šroubů lopaty. Je to z takových zařízení a můžete udělat motorový motor.

Pokud nejsou taková zařízení, můžete takový mechanismus na sekundárním trhu levné. Hlavní věc je, že motor je v takových zařízeních.

Timmer Boat Motor pro trávu

Minimální změna konstrukce zastřihovače pro trávu lze uspořádat velkou trakční jednotku pro loď jakéhokoliv designu. Motor a přenos v tomto zařízení již mají, stačí, aby se držel na lodi, a místo navijáků s rybářskou linkou nebo disku nainstalovat veslovací šroub.

Před vytvořením lodního motoru z vyžínačem pro trávu by mělo být zřejmé, že síla takových zařízení je velmi malá a je nepravděpodobné, že se bude pohybovat proti silný průtok.

Trimmer pro trávu jako motorový motor se dokonale zapadne, když se používá na jezeře nebo rybníku.

Nevýhody použití tohoto zařízení zahrnují vysoký hluk. Kromě toho, malá rychlost pohybu, bude nutné dýchat absolutně všechny produkty „životně důležité aktivity“ tohoto systému.

Motor motoru šroubovák

Vynikající ukazatele při výrobě hluku a přívětivosti pro životní prostředí mají motorové motory na elektrické trakci. Můžete udělat motor pro loď ze šroubováku, ale síla zařízení by nemělo být menší než 300 W. Pro přenos točivého momentu ke šroubu, který je umístěn pod vodou, můžete použít pružný hřídel z vyžínače pro trávu.

Malý hliníkový šroub z automobilového ventilátoru se používá jako veslovací šroub a automobilové baterie 60 A / h se používají pro zajištění dlouhého provozu takového zařízení.

Nevýhody těchto návrhů je potřeba nést plně nabitou baterii. Hmotnost takové části je více než 20 kg. Nevýhody zahrnují omezení takového motoru, poté, co je baterie vypouštěna, bude nutné ručně přivést loď do pohybu znovu.

Motor motoru motoru

Nejmocnější domácí lodi motorů je považován za zařízení z motoru. Zařízení pro zpracování spiknutí pro domácnost je vybaveno nekonečnými a odolnými čtyřmi spalovacími motory, které jsou instalovány na zaplavené,

dovolte mu rozvíjet slušnou rychlost jak tokem, tak proti němu. Tyto motory mají významnou hmotnost a obvykle nepoužívají PVC lodě.

Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat motorový motor, taková struktura je minimální změny hlavního provedení. Stačí připevnit jednosměrný traktor na pouzdro lodi a namísto frézy instalovat hliníkové lopatky. Čepele musí být umístěny ve stejné rovině s hřídelem, který je v tomto případě kolmá k tání lopatek lopatek mají formu obdélníkových desek, které by měly být sníženy do vody a horní část se pohybovat volně vzduchem. Takové zařízení veslovacího kola vám umožní pohybovat se vysokou rychlostí i v místech, kde hloubka nepřekročí půlmetr. Motor lodí se dokonale vyrovnává s nejrychlejším tokem.

Jiné možnosti

Udělejte domácí motor, můžete nejen pomocí trimrů pro trávu a šroubováky jako základ. Pokud je touha postavit motorový motor sám a existuje významná rezervace času a prostředků, pak jako napájecí jednotka může být použito jakékoli technické zařízení vybavené spalovacím motorem nebo poháněným elektromotorem.

Mnoho mistrů dal motorové motory z motocyklů. V tomto případě je možné nastavit otáčení veslovacích šroubů spínáním převodovky. Výkonné 12-voltové motory, které se používají v různých mechanismech, mohou být úspěšně použity jako motorové motory.

a jakou hadici na výfuku.jaký materiál?

Tento motor již dlouho není a kovová hadice, nějaký druh zvlnění

Pravděpodobně nevypadal, když jsem to udělal, vyžínač pro trávu je 5,4L / s pro jednu loď. to bylo něco. Na zkoušce vyvrcholila i čepel šroubu, byla hrozně šílená.

Dobrá práce, jen při pohledu na vaše tvrdé svařované nohy držáky, ale bylo by nutné převrátit, jak PLM.

Vynechal celý motor s transomem, pouze tento motor již dlouho není jako lodě. Ale záznam zde zůstává)

Originál! Pro začátečníky písně! Oba jsou hlasité

Jak realizovat utěsnění převodovky? Neexistují žádné otvory, které je tu banda pro foukání, přes všechny z nich bude nalije voda do oblasti ložiska hřídele

Tam je mazivo a všechno, převodovka dobře ohromená, zkontrolovala druhý den, všechno se točí a nevypíše.

READ  Jak udělat mini vrták to udělat sami

Daidwood potrubí jde okamžitě na ložisko hřídele nebo co? Chápu, tam je přesně takhle. Mám převodovku od 230 rohových broušení a tam bude ložisko právě v jiskrově s vodou, bude mlátit (horní primární hřídel)

Bylo by zajímavé vidět testy na vodě krátké, video na místě

Myslím, že YouTube jsou videa. A tak pokud stručně „křičí a plachty“).

Zajímavé řešení s výrobou šroubu.

Jen nebylo jiné, ale ty, které prodávají rotaci svým jiným způsobem

Teoreticky bylo možné vzít šroub „jiná rotace“ a dát ho na letadlo, t.E. netlačení a tahání. Ale je to jen na slovo. Nezkoušel.

Neboj se pístu z postříkání? Jen se váhal v reenfu.

Každopádně, šnek na nedotčeném vzduchu nebrání.

Jak vytvořit motorový motor z řetězových pil?

Aby se zabránilo typickým chybám při montáži motoru používaného řetězovými pily, je důležité dodržovat schématu a dodržovat správný postup. Montážní stupně vypadají takto:

Montážní stupně vypadají takto:

V první fázi musí výrobce remake spojky. Chcete-li to udělat, nejprve potřebu vyhnout šálku vhodných velikostí a vyměnit použitou pružinu. Výrobce tak bude moci snížit počáteční moment pravidelné spojky a nastavit hmotnostní rozměry na velikosti, které jsou nezbytné. Hotový pohár musí být vyčistěn šroubem pomocí podložek a šroubů. Kolík, zamykání šálku a hřídele dohromady, bude vyžadován k uzavření tyče a šroub; Dále je třeba připojit hřídel a motor z řetězové pily. Pro to je předem malovaný kanál nejvhodnější

Současně je nutné věnovat pozornost vzdálenosti mezi předním šálkem sestavené spojky a vestavěným referenčním rámem. Vzdálenost by měla být taková, že během provozu rotující části nezasahují a nedotkla se; Pak na druhé straně hřídele musíte instalovat převodovku; Poté bude nutné vybavit motorový motor z motorů řetězů

Změní směr během pohybu lodi na vodě. Pro výrobu uzlu potřebujete kus potrubí. Jeho tloušťka by měla být o něco větší než průměr hřídele s předem svařovaným rohem, který se používá k připevnění pravidelného vedení. V tomto případě musí ocelová tyč odpovídat velikostem použitého šestiúhelníku.

Po montáži samostatně vyrobeného lodního motoru z motorových pil bude nutné doplnit palivovou směs a přenosový olej. Potom se kryt palivové nádrže musí být zabalen a zajištěn jeho tmel. Během testu motoru nemusíte okamžitě načíst. Prvních 30 minut musíte uvést motor při nízkých zatíženích. Po plné generaci první palivové nádrže můžete jít na intenzivnější provoz motoru.

Motorizovaný skútr ze sekaček trávníku

Pokud chcete něco udělat v garáži, proveďte jedinečný způsob dopravy, tato instrukce je pro vás. Zde se dozvíte, jak vybavit svůj skútr s benzínovým motorem. Jako napájecí jednotka se autor rozhodl použít nepotřebný motor od zastřihovače pro trávu. Podobně můžete umístit motor z řetězových pil, sekaček trávníku a tak dále.

Materiály a nástroje pro domácí:. starý skútr (lze provést od nuly);. motor od sekačky trávníku;. kola kola (půjde na části);. kolo řetězec;. kovové trubky (nalezené v zbytečné židli);. Kabel pro kontrolu tlumivku;. svařování;. úhlové broušení;. nátěrové klíče, šroubováky a další.

Krok první. Zařízení pro volný potenciál této domácí domáky lze považovat za zadní kolo zde připojuje k motoru přes pouzdro na kole. To znamená, že zadáním určité rychlosti a klesajícího plynu můžete jezdit setrvačností. Ale je to velmi pohodlné, protože vám umožní výrazně ušetřit palivo, stejně jako zabránit přehřátí motoru.

V jiných podobných možnostech je točivý moment přenášen přímo do sběrnice, což není příliš profesionální.

Pokud jde o instalaci vozíku, bude muset zde drhnout. Možná budete muset udělat nějaké těsnění, pouzdra a tak dále spojit všechny dohromady.

Krok dva. Instalace hvězdičky na sekačkách motoru se liší, autor potřebuje, že je vybaven odstředivou spojkou. V opačném případě, pokud to není, scooter bude používat velmi obtížné, protože když je motor instituce, okamžitě odejde. A tak motor bez problémů bude pracovat v nečinnosti a pohybovat se pouze s růstem revolucí klikového hřídele.

Z okružního motoru pro trávu musíte odříznout kus hřídele, který jde na nůž, to je oblast za spojkou. V důsledku toho zůstane hřídel, ke kterému je hvězdička svařena. Asterisk potřebuje cerebentizovat. S největší pravděpodobností, musíte vyzvednout nebo udělat rukáv.

Krok za třetí. Ramirama Schéma Nejprve, autor udělal dřevěný, aby určil tvorbu kovu. Problém byl skutečnost, že upevnění nového zadního kola nebyly vhodné pro starý rám.

Výsledkem je, že to udělalo další zadní vidličku. Musí mít nejen kolo, ale také motor. Jako materiály pro záchranu přišel židle jinými slovy, potřebujeme ocelové trubky. No, pak trubky řezu přesně podle schématu a dobře svařovat. Pod motorem je nutné provést upevnění, pro tyto účely bude zapotřebí kus silné ocelové desky. V tom, v centru, musíte řezat otvor pro uchopení, stejně jako sekat čtyři upevňovací otvory pro upevnění motoru. Tento list je přivařen do zadní vidlice.

READ  Je možné nalít 95 benzínu do sekačky

Krok čtvrtý. Sbírání všeho, co můžete shromáždit společně.

Píst pátý. Maloval tuto fázi Autor maluje rám. Pokud se nativní deska stala špatnou nebo není vůbec nikdo, pak to může být vyrobeno z překližkových listů, a pak barva. Velikost je vybrána v závislosti na potřebách.

Krok šest. Připojení motoru malování Motor je instalován na místě a vše je konečně shromážděno

Je důležité vytáhnout řetěz, jinak bude létat. Před jízdou musíte otočit zadní kolo, a ujistil se, že všechny hvězdy jsou vycentrovány a jsou jasně naproti sobě

Chcete-li ovládat motor, musíte připojit tlačítko zapalování, stejně jako kabel ovládání škrticí klapky. Tlačítko však nemůže stáhnout na volantu, ale bude nutná rukojeť škrticí klapky. Jako kabel můžete použít kabel od kole brzdy nebo řazení. Pokud jde o rukojeti, rukojeť škrticí klapky může být vyrobena z knoflíku řazení převodovky tím, že v důsledku toho vyhodí další podrobnosti, rukojeť se uvolní. No, nebo v extrémním případě můžete ovládat škrticí klapku pomocí rukojeti brzdění jízdní kola, ale není to příliš vhodné, protože při řízení všeho může být zmateno.

Pro další zesílení osy spojky bylo zjištěno ose oceli a ložiska a na rámu byla svařena dodatečná konzola. Nyní osa má již dvě podpěry, což významně snížilo zatížení spojky. Osa je připojena pomocí matice, protože osa motoru má řezbářství.

Získejte výběr nových domácích. Žádný spam, pouze užitečné nápady!

Vyplnění formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Ready sada trysek

V tuto chvíli jsou připravené tipy na sekačce trávníku, což vám umožní převést svou sekačku na motor pro loď s minimálním úsilím.

Předpona již má připravené řešení pro upevnění do benzínového motoru trimru pro trávu.

Také na ovládací rukojeti přiložené kladem s tlumičem. Plynová rukojeť je vyrobena podle podobnosti cyklování (v důsledku kola s spínáním otáček) a má ráčnu upevňující vybranou polohu.

udělat, motorový, sekačky

Tato sada dokonce zahrnuje speciální svorku určenou pro stanovení celého návrhu na loď (na tramvajové nádobě).

Tryska na trávě pro trávu jdou bez obtíží, protože design je velmi jednoduchý. Zůstává pouze:

Pokud si přečtete recenze na internetu o této adaptaci, pak, většinou jsou pozitivní.

.

Blok: 5/11 | Počet znaků: 967

Požadované materiály a nástroje

Pro změnu zastřihovače pro trávu v lodním motoru potřebujete připravit následující materiály:

  • Sekačka na trávu s kapacitou nejméně 2.2 kW (3 l.s.);
  • List z nerezové oceli nebo tloušťky duralového 2 mm a nejméně 10×3 cm velikosti;
  • Délka ocelové tyče rovnající se délce přímé části tyčové tyče pro trávu;
  • Klepněte na řezný závit. Průměr musí odpovídat průměru kovové tyče;
  • Rukojeť brzdy z kola
  • Svorka pro upevnění zastřihovače pro trávu na krmení lodi.

Jako upevňovací prvek je vhodné použít pouzdra starých ručních brusek. Po nespojitém horní části mlýnku masa zůstává spolehlivá svorka, ke kterému může být snadno svařen nebo zajištěn motor se šroubovými spoji.

Z nástrojů bude nutné:

Klepněte na řezné nitě ocelovou tyčí

Svařovací stroj je také užitečný. Většina sloučenin kovových uzlů neznamená svou další demontáž, tak rychleji a spolehlivěji uchopitelným kovovým svařováním než jízda a přizpůsobené otvory pro šroubové spoje.

Jak udělat motorový motor s rukama z vyžínačem pro trávu?

Chcete-li vytvořit motorový motor z sekačky trávníku, přizpůsobí se nástrojem s rovnou tyčí. Pokud je vyžínačná tyč pro trávu zakřivený. musíte pracovat na jeho zlepšení.

Změna nastane podle tohoto algoritmu:

    Nejprve vyjměte standardní matici (ve výkresu níže označené číslem 2). Neodhazujte a neztratíte to, protože je nemožné nahradit tovární díly běžnými ořechy.

Pokud neexistuje možnost zakoupit připravenou sadu pro změny, která byla zmíněna dříve, může být úprava úpravy převzata ze sportovního kola.

Šroub může být také vyroben nezávisle na kusu duralu pomocí níže uvedeného výkresu:

Krok je vzdálenost od čepele k vodorovnému povrchu. Úhel sklonu je regulován průchodem. Za tímto účelem je obrobek předehřátý.

Pro doplnění trimru motoru pro lodní trávu, používat pouze kvalitní palivo a maziva. Rozdělte benzín s máslem v příslušném poměru. Prvních 10 kilometrů nevystavuje vysoké zatížení motoru. bude to run období. V závislosti na výkonu motoru může loď s takovým motorem vyvinout rychlost od 5 do 8 km / h.

Níže je uveden video, na kterém je prokázána práce takové jednotky:

udělat, motorový, sekačky

Společenství Lovecký a rybářský blog o motorovém motoru

Dobrý den bratrů rybářů! Nalezen a internet zde je zázrak! Návrh není komplikovaný, ale existuje mnoho otázek. Může někdo použít takový a může sdílet své dojmy. A další otázka: Má toto zařízení nahrávat v Běloruské republice jako motorový motor. Díky všem!

Komentáře 41

Korch-noha od větru se šroubem plus DVIGLO 4 spojky Mares pěti a budete šťastní!

A s jakými otáčkami? Na šroub na 2500 na stejné úrovni je nutné získat. Než nižší? A jaká je jeho bodová charakteristika? Motor lodi je blíže naftátem, tím lépe. Obecně předpokládám, že Crap je vše.

READ  Jak udělat brzdy v košíku

Podporuji ty, kteří jsou proti tomuto zázraku.Je lepší trpět a koupit normální, minimálně 5 hp a lépe najednou 15 léků (pokud loď umožňuje)

Pracuji v zahradníkové službě. Čínské lodi motory v létě nahrával jen hluk stál. Setkal jsem se s tímto zařízením, věc je dobrá, nicméně, vzduchové chlazení není problém, pokud se podíváte na město ve městě ve městě Bydlení pracovníků běží s trimrátem po celý den šikmá a neříkejte nic a motory ne rozbít cokoliv. Tento motor má 3.8 síly, pokud někdo v zahradě má jednoduchý benzotrimmer, pak si můžete koupit jen boty a také vykořisťovat (boot i našel za cenu 8 500 rublů.) Je to dost pro ne velké robustní. něco, co nestojí za to. s námi sdělovány a mluvil s mechanikem, který tyto motory slouží. Pak překvapivě špatné odvolání od něj jsem neslyšel. Cenová značka takového motoru je 11 500 rublů. Nyní bude kupovat přítele tento motor a v praxi zkontrolujeme. hodně štěstí všem

Mám trysku pro řetězové pily stihl undersně.Yuzayu někdy na konci zimy. Víš, jsem spokojen)))! Když se právě začalo připojit k hobby motorového motoru, také považoval za možnost o nákupu stejného zařízení pod motorem lodi a revidovala spoustu možností, ale nakonec, konec konců vzal Motovslo na 2.5 L.s. No, pak závod „zbraně“, udělal jeho podnikání.O 3 let později, již Yamaha 15, a loď více). Pokud se stále rozhodnete koupit, čekáte na zprávy))).

Tlačil peníze, pro chladicí vzduch. Tekoucí tento blbost není spěšně. a v teplu, 32 na slunci budou momenty varovat. Je lepší vzít boot motor nebo nový čínštinu. Vzal jsem HDX 4 síly) Jsem rád, že se uchopte

Hozené peníze. Koupit normální motor.

Učinil zcela kvalitativně, začněte bez problémů. Ekonomický, pohodlný „automatický přenos“. Z nedostatků. řev, takže dočasně ztratil ucho na jednom uchu. Tichý není možný. Rychlost na mé lodi asi 8 km / h. Vysoce šumu redukce nebo mechanismus spojky jako zahřívá, když nevím, řídil jsem 10-20 km. Fotografie Žijí zde: www.Drive2.Ru / l / 4062789 /

Ohnutý! Třída! Konečně se to líbilo. A připomínky TAM-AVGAR FULL

Našel jsem tento zázrak na vesnici rychleji, ale řetězová pila pouze benzínové tahy)))))))))))))

Slyšel jsem jen muži vzali takové trysky pro řetězové pily stihl.Ale ne moje

Šum od něj Všechny rybářské nosníky se dostanou do parta!

On sám byl zapojen podobnou otázkou, takže tento 2,5 kůň nedoporučuji, začněte s 5 koně alespoň

Viděl jsem rolník na PVC lodi s tím, kolem mě prošel pět metrů, téměř jsem vymazal a ryby poté, co šel někam.

Ne, tento zázrak by neměl být vzat, přítel měl vzácný ošklivý, hlasitý a ne!Kupec v týdnu prodávaných a koupil si čínský motor Yamarin.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Četl jsem tento komentář ještě zábavnější zábavnější.

No, může být tolik možností přijít s, odříznout nohu z krávy a zatímco reflex může být uložen))

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

udělat, motorový, sekačky

dík!Neočekával jsem takový chladný nápad. s naší vůní, jsme neporazitelní!Dávno se smát!

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Site Gardentool.V sekci Gasoline Trimmers pro trávu.

Viděl kdysi muž na gumy. Chladný. Na účet pouze jako vrtulník!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS