Jak udělat motorový motor z řetězových pil

Jak udělat motor lodi z řetězových pil s vlastními rukama?

Fistenery rybolovu a na částečný úvazek, majitelé domácích řetězových pil dnes si mohou povzdechnout s úlevou. Koneckonců, nyní nemusí kupovat drahý motorový motor. Dobrá alternativa k tomuto. použití speciální trysky benzropilu nebo montáže plnohodnotného člunového motoru založeného na stejné řetězové pily domácnosti. A v prvním případě a ve druhém případě nemusí majitel benzoinstrumentu trávit spoustu času a úsilí. Vše, co je potřeba, je připravit materiály, stejně jako akt přísně v určeném pořadí.

Personální montáž lodního motoru má zpočátku několik dostatečně důležitých výhod:

 • Výrobce může vždy využít výroby výkonové jednotky s různými subwoofery, včetně kovů vlevo po opravě nebo konstrukci nebo pracovních mechanismů ze starých zemědělských strojů;
 • Celý montážní proces se provádí v souladu s přesnými výkresy. v tomto případě je riziko vyrobeno na minimum;
 • Práce se může konat kdykoliv vhodný pro to;
 • Vyrobený motor pro řetězovou pilu pracuje docela efektivně a nevyžaduje častou údržbu. Jediné, co potřebuje výrobce, je neustále doplňovat ve vysoce kvalitní palivové směsi, stejně jako pravidelně přizpůsobit karburátor a systém zapalování.

Minuses u shromáždění domácích je mnohem méně. Za prvé, výrobce musí mít dovednosti v provozu ekonomického vybavení, protože bez schopnosti pracovat s úhlovou bruskou, vrtákem a svařovacím strojem, který by dosáhne požadovaného výsledku. Za druhé, výrobce bude muset najít řadu uzlů, které jsou daleko od každého majitele v garáži. Například převodovka s požadovaným převodovým poměrem nebo ovládacími prvky. V některých případech budou tyto prvky muset koupit samostatně.

Jaké motory jsou vhodné pro montáž?

Chcete-li odpovědět na tuto otázku, musíte si vybrat typ technologie předem, aby si přeje výrobce.

Může existovat několik možností:

 • Scooter. malý domácí. Jeho nejzávažnější část je výklenek pro nohy uživatele. Zbývající prvky mohou být vyrobeny z lehké oceli nebo hliníku. Nejlepší ze všech, napájecí jednotky s kapacitou asi 3. 4,5 litrů jsou vhodné pro montáž skútru na bázi řetězových pil. s.;
 • Kartování je malé zařízení určené pro vysokorychlostní pohyb na úrovni asfaltovaným nebo betonovým povlakem. Vypočítaný výkon motoru sestavit Kart musí být přibližně 4. 5 litrů. s.;
 • Moped. průměr ve velikosti vozidla, které je založeno na silném stabilním rámu. Motory z řetězové pily 5. 6L se hodí do mopedu. s.;
 • Quad Bike je relativně velké vozidlo, které je sestaveno z dostatečně odolných a těžkých částí. Pro montáž ATV je řetězová pila vhodná s jmenovitým kapacitou nejméně 6 litrů. s.

Bez ohledu na zařízení, které chce výrobce dostat, musí být motor pro domácího provozu v plném pracovním stavu. Nejlepší je vyčistit nebo zcela vyměnit veškerý filtr ve svém návrhu, stejně jako nastavení CARB a zapalování.

Princip operace

Trimmer pro trávu má vyšší rychlost otáček lopatek, což umožňuje pohybovat se kolem vody za vyšší rychlost, která bude pokračovat do rybolovu rychleji než u motoru. Všichni viděli, jak pracovní zastřihovač pro trávu. jak škrty trávníku a obyčejná tráva, ale zde jsou jeho lopatky otočeny na druhou stranu a zároveň provádí funkci maximálního ekonomického motoru.

READ  Výtah pro kruhové pily to udělat sami

Pokud je však vyžínač trávy nižší, rychlost bude nižší. Ale nejdůležitější nevýhodou zastřihovače ve srovnání s běžnými člunovými motory je, že jsou velmi hlasité a nepoužívají je v plném rozsahu, pokud nechcete vyděsit ryby.

Schéma montáže, výkresy a instrukce

V zásadě spočívá veškerá práce při výměně řetězové řetězové řetězové řetězové pily pomocí šroubu se šroubem. Připomínáme vám, že tento postup není navždy a v budoucnu, pokud je to nutné, budete mít možnost změnit strukturu řetězových pil na počátečním a pokračovat v řezání. Samotný postup je velmi rychlý a skládá se z následujících kroků:

Za prvé, musíte předložit spojku. Chcete-li to udělat, musíte ostříhat menší misku a změnit jaro. Tyto akce povedou k tomu, že výchozí bod se sníží, a velikost a hmotnost bude vyváženější. Zadruhé, mísa a kryt spojky musí být kombinovány s držáky, které po upnutí šroubu a podložky.

Šroub a prkno se zavře, spojují misku a hřídel, pin.

Teprve po provedení výše popsaných akcí můžete vyplnit přenosový olej. Dále jste upevnili kryt s tmelem. Někteří majitelé doporučují pro stejné pohodlí při řízení motorového pásu vytvořit rukojeť plynu.

Jak vytvořit sekačku trávníku pomocí značkových prostředků

Chcete-li se rychle vyrovnat s vysokou trávou nebo na zakázku, musí být sekačka na trávu přítomna mezi nástroji vlastníka. Můžete si zakoupit obyčejnou tovární verzi technologie, pohodlné používat, ale je třeba mít na paměti, že cena sekačky na trávu bude významná. Dokončená domácí z řetězových pil „Přátelství“ Domácí z řetězových pily je jeden a půlkrát levnější než tovární zařízení, a moc je dostačující pro standardní domácí použití.

Bez ohledu na vybraný typ návrhu bude zastřihovač pro trávu sestávat z pohonu, rámu, řídicího systému a nožů. Pro pohodlí je zařízení navíc vybaveno koly, nohama, rukojetí a ochranným pouzdrem, ve kterém je sestavena zkosená tráva. Proces výroby sekačky na trávu začíná vytvářením rámu pohodlné velikosti, nejčastěji složený z kovových rohů. Optimální je považována za velikost 25 × 25 cm. Obecně vypadá postup práce na výrobě technologií takto:

udělat, motorový, motor, řetězových
 • Použití šroubů, ruky železa jsou připevněny k hotovému rámu a kola jsou namontována na bočních částech.
 • Po předběžném zkoumání výzev „Ural“ řetězových pil nebo jiného modelu jsou rukojeť a pneumatika odstraněna ze zařízení.
 • S pomocí rozlití s ​​ořechy na základnu připevňuje zbývající část zařízení. Je nutné to udělat tak, že hřídel převodovky se rozvíjí o 90 °, podíval se dolů.
 • V dalším kroku bude nutné prodloužit plynový kabel a ze dvou trubek pro provádění posuvného hřídele připojeného k převodovce.

Sekačka na trávu z řetězové pily bude stát mnohem levnější než zakoupené

Kola mají prvky ze starých dětských kočárků nebo aut. Pokud pro výrobu použijete více trubek různých průměrů, se ukáže, aby se zařízení s teleskopickým systémem práce schopný změnit délku.

To je obzvláště důležité, pokud přístroj často používá lidi různých komplexů. Také vytváření teleskopického hřídele pomůže regulovat výšku trávy po projetí sekačky na trávu

Tak, že zařízení sloužilo déle, neuspělo po setkání s pevnými kameny a bojovalo dobře s malými křovinami, mělo by být vybaveno vysoce kvalitními ocelovými noži. Pro pohodlné použití se doporučujeme dodatečně vybavit sekačku v travnatém balení, takže nemusíte sbírat zbytky zkosené trávy.

Důležité specifikace a nevýhody sedlového traktoru KAMAZ-44108

READ  Která pokosová pila s tažnou rukojetí je nejlepší

Fáze vytváření motorového člunu z řetězových pil s vlastními rukama

Vyměňte základy pro řetězový prvek, na přístroji se šroubem. Stojí za zmínku, že to není kardinál a neodvolatelný provoz. Mechanismy musí jednoduše změnit místa. Tento postup trvá minimálně, zdůrazňuje se:

 • Změna spojky. šálek menších rozměrů je vytažen a pružinové změny. To je nutné snížit startovací moment spojky a velikosti podsázky a hmoty podle parametrů.
 • Šálek a čepice spojky jsou upevněny závorkami upínacím šroubem a podložkou.
 • Šroub a pás zavře kolík, který připojí šálek a strom.
 • Chcete-li omezit hřídel a motor, použijte kanál.
 • Během montáže je nutné vzít v úvahu vzdálenost vlevo mezi předním šálkem spojky a nosným rámem.
 • Reduktor je připojen k druhé straně hřídele.
 • Pro rotační jednotku s vlastním motorovým motorem motorových motorů z motorových pil se používá kus trubky, jehož průměr, který je o něco větší než hřídel s použitím zkaženého rohu používaného k upevnění vodítka. Kovová tyč musí odpovídat rozměrům HEX prvku.

Poté, co zavřete šroub a hřídel převodovky s čepy, je nutné nalít přenosový olej. Poté je víko pevné pomocí tmelu. Tak, že lodní motor z řetězových pil byl nejpraktičtější a nejpohodlnější v provozu, doporučuje se popisovat rukojeť plynu.

Chcete-li udělat motorový motor z řetězových pily, nemusíte si koupit novou pilou. Toto výdaje nebudou vhodné. Pro domácí motor od řetězových pil na lodi je lepší vzít modely, které byly používány. Výkonnější vybavení, tím efektivnější je motor vytvořen.

Motor pro loď s vlastními rukama

Nejjednodušší způsob, jak udělat motor pro lodní člun pro trávu s rovnou barbell a tvrdý hřídel. V případě, že vaše jednotka má zakřivenou tyč, bude to muset znovu znovu.

Důležité přední (zadní) motoblock adaptér s řízením řízení: Jak to udělat sami, video, kresby a velikosti

Změna zakřiveného stromu

Nejprve je nutné získat pravidelnou matici na číslo 2, znázorněno na diagramu níže. Vypadá to jako výška válce 2 cm se závitem nakrájeným uvnitř.

Dále je změna baru vyrobena následovně.

 • Vyjměte kovový pružný hřídel (9) a hřídel ventilu (8) z tyče (8), odpověděl matici (4).
 • Protože konec ohnuté tyče neobsahuje žádné ložiska a jejich role se provádí bronzovým pouzdrem (6), je nutné řezat.
 • Poté, co je bronzový keř (6) extrahován, budete muset vyřadit plastový chránič (10). Vzhledem k tomu, trubka je kovová a zakřivená, nebude schopna to vyrovnat, můžete to bezpečně hodit.
 • Namísto vyřazeného trubky vyberte Duralumin s podobným průměrem (interní). Bude lepší, pokud bude průměr mírně menší než průměr objímky extrahuje dříve.
 • V trubce je nutné namontovat objímku (6) z bronzu. Možná bude nutné urovnat malou trubku.
 • Stiskněte pouzdro do drážky (5) s kladivem. Je nutné to udělat velmi opatrně, aniž by bylo velké úsilí, aby nedošlo k deformaci rukávu (6).
 • Protector (10) se rozřezává na požadovaný průměr a pevně vložen do tyče.
 • V případě, že je vybráno sluchátka, bude mít velký vnější průměr, a nemůžete jej vložit do otvoru hlavy motoru, budete muset ji na požadovanou velikost.
 • Namísto pružného hřídele můžete mít ocelový bar a připojit jej s cenným hřídelem (musíte pomoci tokárnímu).
 • Šroub je upevněn na hřídeli s maticí (2).
 • Bar s vnitřním hřídelem je připojen k motoru pomocí adaptérů speciálně v soustružnické dílně. Kreslení univerzálního adaptéru neexistuje, protože v různých modelech trimrů mohou být jejich konstrukční funkce.

Použití převodovky z rohového broušení

Také pro nezávislou výrobu trimrového člunového motoru pro trávu se často používá převodovku z úhlové brusky, ale s některými modifikací.

 • Je nutné rozebrat převodovku a namísto hřídele z převodů na objednání nového, delšího (respektive baru trimmer pro trávu). Konec hřídele je vyroben podobně jako extrahovaný (krátký), takže můžete použít stejná ložiska a ozubená kola.
 • S výhodou v místě, kde je ložisko instalováno, namontujte žlázu tak, aby voda nespadla do převodovky.
 • S redukčním tělesem se zvratí s použitím těsnicí dásní a tmelu.
 • Uvnitř převodovky můžete nalít mazání nebo hojně zakrýt mazivo tlustého maziva.
READ  Jaký olej v benzínu pro řetězové pily. Podíl směsi pro "stihl"

Výroba šroubu

Chcete-li provést šroub pro motorový motor, můžete použít malý kus trvale s tloušťkou 2 mm. Pro šroub, budete potřebovat pás o 30 mm a délku 100 mm. Udělej to podle obrázku.

Pod krokem šroubu vyplývá následující: Pokud vložíte vrtuli na stůl, pak od jeho povrchu do čepele by měla být vzdálenost rovnající se 10 mm. Úhel sklonu lopatek není ulevenel s pomocí průchodu, po předběžném žíhání Dural.

Tato volba není konečná, a na internetu najdete hmotnost výkresů šroubů se dvěma lopatkami, se třemi lopatkami, stejně jako různé rozměry. V každém případě je velikost vrtule vybrána individuálně.

Montáž lodí

Stačí, aby motor nestačil. Je důležité jej nainstalovat správně na plaveckém činidle. Porušení rychlosti instalace ohrožuje odpojení motoru a spadá do vody. Také loď může změnit směr pohybu nebo paliva bude vynaloženo ve velkém množství. Motor je připojen k plaveckému centru pomocí namontované nebo stacionární trans. Pro motory s malým výkonem se používá metoda montážní lisování pro vysoký výkonový motor. stacionární způsob. Sklopné transoms lze připojit 3 způsoby:

 • V procesu inflace je loď trauma upevněna na Bologni a teprve pak nafoukla loď až do konce. Jako upevňovací prvky používají pevné držáky. Trauma je bezpečně upevněna ve správné poloze v důsledku tlaku vzduchu. Nedostatek upevnění: Pokud tlak vzduchu klesne, motor a traumata se stávají mobilem. Proto se tato metoda připevnění používá zřídka.
 • Trauma je upevněna polyvinylchloridovými pásky, které jsou vybaveny otvory pro šněrování. Design je v kapse a spočívá na jedné straně v Stern. Toto je nejběžnější metoda přílohy.
 • Upevňovací prvky plastu jsou nalepeny na zádovou část lodi. To je nejjednodušší a nejspolehlivější způsob, jak opravit, což je také často používáno.

Existují lodě, které jsou vybaveny stacionárním designem. Navzdory skutečnosti, že jsou určeny k instalaci výkonných motorů, design má pevnou výšku. Proto některé motory nejsou vhodné pro něj. Pro instalaci motoru do takového modelu bude muset být nastaven pomocí závorek nebo polyvinylchloridových pásek. Konzoly nebo stuhy držel na dno lodi a jeho stran.

Chcete-li vyzvednout pravý úhel sklonu, musí být na paměti, že během pohybu se nosem lodi zvedne a může se obrátit. Pokud je úhel sklonu příliš nízký a loď spočívá na vodě ve vodě, rychlost spadá. V tomto okamžiku se zvyšuje zatížení motoru, což může vést k jeho přehřátí. Standardní vzdálenost mezi anticavitačním sporákem a dnem lodi by měla být asi 25 cm.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS