Jak udělat motorový motor z sekaček trávníku

Jak udělat motorový motor z sekačky

Pohyb motorového člunu je často instalací světelného motoru. Je třeba mít na paměti, že takový mechanismus je poměrně drahý a obtížný udržet.

Malé lodě jsou často vybaveny trimičy motoru. Dnes mají velmi populární, speciální trysky jsou zakoupeny pro vybavení. Zvažte její funkce Přečtěte si více.

Jaká je tryska pro změnu zastřihovače pro trávu v motorovém motoru?

Motory pro lehké čluny jsou často vyrobeny z vyžínače pro trávu.

Hlavní lze nazvat následujícím způsobem:

 • Velká distribuce přijala svorky pro instalaci samoobslužného designu s vyžínačem na připravené přeložené lodi. Tato volba je považována za dostupnější, je však charakterizována zvýšenou účinností v aplikaci. Speciální design umožňuje zařízení použít jako veslovací šroub. Při provádění obvyklé funkce motoru má mechanismus malou velikost, snadno instalovanou a odstraněnou, která určuje velmi rozšířené.
 • Šroub vrtule. Tato verze provedení je o něco složitější než předchozí, ale v prodeji již existují hotové mechanismy charakterizované zvýšenou účinností v aplikaci. Nedoporučuje se provádět nejmocnější verzi provedení, protože díky nově vznikajícího tahu Light Boat PVC se může jednoduše otočit. Dodávka často zahrnuje speciální pohon, vyrobený při použití oceli odolné proti korozi, stejně jako některé adaptéry, které dělají vyžínač trávy s prakticky univerzálním lodním motorem.
 • Další společnou možností zavolá změnu standardní sekačky motoru používaný k vytvoření tahu. V tomto případě se doporučuje poskytnout preferenci běžným trimrům, pro které benzín vyžaduje. Relativně nízká hmotnost, která je 4,5 kg, je významnou výhodou této verze provedení.

Poznámka! Při výběru by měl být zohledněn zásada stavby. Nesprávný zastřihovač trávy nebude moci dlouhodobě sloužit.

Princip operace

Při zvažování zastřihovače pro trávu by měla být věnována pozornost tomu, že takový mechanismus poskytuje vysokou rychlost otáčení lopatek. Vzhledem k tomu je zajištěna vysoká rychlost pohybu lodi na vodě.

Mezi vlastnosti principu operace patří následující body:

 • Čepele se ukázaly.
 • Instalovaný motor v horní části přenáší otáčení k nožem.
 • Pro zvýšení spolehlivosti hřídele, který spojuje motor s lopatkami, je umístěn v ochranné trubce.

Poznámka! Čím vyšší je zastřihovač trávy, tím vyšší je rozvojová rychlost. Hlavní nevýhodou takového motoru může být v době práce nazýván silným hlukem. Tento faktor je velmi důležitý v době rybolovu rybolovu, protože hluk může rozpustit veškerou extrakci.

Výhody použití zastřihovače pro trávu

Trimmer pro trávu má poměrně velký počet výhod, které určují jeho distribuci.

Zavoláme následující:

 • Relativně nízké náklady.
 • Snadná instalace a demontáž.
 • Malá váha.
 • Vysoká rychlost dosažená při pohybu.
 • Vysoký indikátor výkonu, často přebytek.
 • Hospodárný.
 • Zpočátku existuje plynová rukojeť a startér.
 • Existuje speciální noha, která umožňuje nastavit napájení zařízení.

Tyto a mnoho dalších kvalit určují poněkud širokou distribuci trimérů v poslední době.

READ  Jak vysílat únik pro zastřihovač na cívce sekačky na trávu

Princip operace

Motor pro vyžínače člun pro trávu má vyšší rychlost obratových lopatek, což vám umožní pohybovat se kolem řeky rychleji. Když čerpací stanice funguje, když ostříhat trávníky, jeho čepele jsou otočeny na druhou stranu. Při výrobě motoru pro lodě otočte lopatky motoru. Pak bude motor pracovat, aby se loď tlačila. Čím vyšší jsou lopatky umístěny k povrchu vody, tím rychleji rychlost otáček a vyšší rychlost lodi.

Ready sada trysek

Nyní prodává speciální trysky pro změnu zastřihovače pro trávu v motorovém motoru. Tato předpona zahrnuje vše, co potřebujete pro upevnění na čerpací stanici motoru. Ovládací knoflík a přepínače. Plynová rukojeť je vyrobena s možností spínání rychlostí a je vybavena ráčna, která zajišťuje požadovanou polohu.

Souprava obsahuje zařízení pro montáž lodního zařízení. Tryska na vyžínači pro trávu lze snadno shromažďovat, má jednoduchý design. Pro montáž by měl být připojen plynový kabel k motoru, a pak upevněte kabel tlumiče. Tryska stojí ve specializovaném obchodě asi 5 tisíc. Rubles.

Motor pro loď s vlastními rukama

Můžete provést domácí lodi motoru zastřihovače pro trávu. Zpočátku by měly být připraveny materiály a nástroje:

 • Grass Trimmer 3 L.s.;
 • ocelový plech 2 mm pro šroub;
 • svářečka;
 • upevnění;
 • Svorka pro instalaci motoru na palubě lodi;
 • úhlové broušení;
 • vrtat.

Před prací potřebujete vytvořit výkresy s uvedením všech velikostí nezbytných pro práci dílů a uzlů, jakož i schéma a pořadí instalace.

Je nutné zjistit velikost šroubu, který závisí na výkonu a hmotnosti lodi lodi. Je třeba mít na paměti, že šroub s rozměry 3×10 cm namontovaný na motor může nést loď s cestujícími o celkové hmotnosti až 120 kg.

Fáze práce na výrobě motorové čerpací stanice:

 • Chcete-li vytvořit motor pro loď, musíte nejprve předložit zakřivený hřídel.
 • Pak udělejte šroub.
 • Vyměňte spínač plastového motoru.
 • Připevněte hřídel do motoru ze sekačky.

Změna zakřiveného stromu

Nejprve musíte odstranit zakřivený hřídel. Chcete-li to udělat, vezměte matici 2 cm vysoký ve tvaru válce s řezáním uvnitř. Musí být uloženy sestavené matice a šrouby, protože mají nestandardní závitu. Pak znovu vložte bar s tvrdým hřídelem. Vytáhněte pružný hřídel z baru, vyjmutí matice.

Konec tyče nemá žádná ložiska, nahrazují objímku, takže musí být řezán. Odstraňte ochranu. Vzhledem k tomu, trubka z kovu je ohnutá, je obtížné je vyrovnat, takže nebude použito. Místo toho je nutné zvolit duralovou trubku stejného průměru, nebo menší než průměr rukávu.

Bronzový rukáv je instalován v trubce. Pro to musíte mírně narušit potrubí. Pak byste měli pečlivě zatlačte pouzdro na drážku kladivem. Nedoporučuje se usilovat tak, aby se objímka nezhoršila. Protector je řezán na požadovaný průměr a vložte do baru. Pokud má trubka velký průměr a je obtížné je dát do otvoru vnitřní cirkulační hlavy, pak by mělo být naostřeno na požadované rozměry.

Namísto pružného hřídele, vezměte ocelovou tyč a připojte jej k hřídeli motoru. Pak zkroucené na stromovém šroubu a upevněte matici. Pak musíte opravit barel s vnitřním hřídelem s adaptérem. Musí být prováděny v soustruhové workshopu. Různé modely žacínů mohou mít funkce, které je třeba vzít v úvahu.

udělat, motorový, motor, trávníku

Použití převodovky z rohového broušení

Pro vytvoření lodního motoru na základě Haymelines často používají převodovky z rohových brusek. Musí být upraven. Hřídel s převodovkami musí být nahrazena delším, který bude odpovídat baru. Konec hřídele se provádí analogií s extrahovaným krátkým hřídelem tak, aby mohla být aplikována stejná ložiska.

READ  Která sekačka je lepší elektrický nebo benzín

V místech instalace ložiska je montována žláza, která bude chránit rohový převod z vody do vody. Pouzdro převodovky je zkroucené pomocí tmelu. V převodovce nalít mazivo k pokrytí ozubených kol.

Výroba šroubu

Chcete-li vytvořit šroub, potřebujete 100 mm dlouhý proužek a šířku 30 mm. Pokud vložíte šroub na stůl, pak by měl být 10 mm od něj k čepeli. Úhel sklonu šroubových listů by měl být upraven průchodem. Před tím, že žíhání Duralingu. Můžete vytvořit šrouby s 2 nebo 3 lopatkami, různé velikosti. Rozměry vrtule by měly být vybrány individuálně.

Požadované materiály a nástroje

Pro změnu zastřihovače pro trávu v lodním motoru potřebujete připravit následující materiály:

 • Sekačka na trávu s kapacitou nejméně 2.2 kW (3 l.s.);
 • List z nerezové oceli nebo tloušťky duralového 2 mm a nejméně 10×3 cm velikosti;
 • Délka ocelové tyče rovnající se délce přímé části tyčové tyče pro trávu;
 • Klepněte na řezný závit. Průměr musí odpovídat průměru kovové tyče;
 • Rukojeť brzdy z kola
 • Svorka pro upevnění zastřihovače pro trávu na krmení lodi.

Jako upevňovací prvek je vhodné použít pouzdra starých ručních brusek. Po nespojitém horní části mlýnku masa zůstává spolehlivá svorka, ke kterému může být snadno svařen nebo zajištěn motor se šroubovými spoji.

Z nástrojů bude nutné:

Klepněte na řezné nitě ocelovou tyčí

Svařovací stroj je také užitečný. Většina sloučenin kovových uzlů neznamená svou další demontáž, tak rychleji a spolehlivěji uchopitelným kovovým svařováním než jízda a přizpůsobené otvory pro šroubové spoje.

Jak udělat motorový motor s rukama z vyžínačem pro trávu?

Chcete-li vytvořit motorový motor z sekačky trávníku, přizpůsobí se nástrojem s rovnou tyčí. Pokud je vyžínačná tyč pro trávu zakřivený. musíte pracovat na jeho zlepšení.

udělat, motorový, motor, trávníku

Změna nastane podle tohoto algoritmu:

  Nejprve vyjměte standardní matici (ve výkresu níže označené číslem 2). Neodhazujte a neztratíte to, protože je nemožné nahradit tovární díly běžnými ořechy.

Pokud neexistuje možnost zakoupit připravenou sadu pro změny, která byla zmíněna dříve, může být úprava úpravy převzata ze sportovního kola.

Šroub může být také vyroben nezávisle na kusu duralu pomocí níže uvedeného výkresu:

Krok je vzdálenost od čepele k vodorovnému povrchu. Úhel sklonu je regulován průchodem. Za tímto účelem je obrobek předehřátý.

Pro doplnění trimru motoru pro lodní trávu, používat pouze kvalitní palivo a maziva. Rozdělte benzín s máslem v příslušném poměru. Prvních 10 kilometrů nevystavuje vysoké zatížení motoru. bude to run období. V závislosti na výkonu motoru může loď s takovým motorem vyvinout rychlost od 5 do 8 km / h.

Níže je uveden video, na kterém je prokázána práce takové jednotky:

Jak udělat motorový motor s rukama z vyžínačem pro trávu?

Chcete-li montovat motor od zastřihovače pro lodní trávu, bude výrobce muset připravit následující vybavení a materiály:

 • Sekačka pro domácnost;
 • svorka. Pokud tomu tak není, můžete použít jakékoli jiné upevnění pro spolehlivou fixaci lodního motoru;
 • List duralu, jejichž tloušťka by neměla být menší než 2 mm;
 • svářečka;
 • Sada spojovacích prostředků;
 • Sada šroubováků a klíče.
READ  Jak udělat segmentovou sekačku to udělat sami

Chcete-li vybudovat samostatný veslovací šroub, výrobce bude potřebovat kresby. Měly by naznačovat přesné rozměry lopatek a způsob stanovení na ose.

Je třeba si pamatovat, že snížení výkonu použitého pohonu a hmotnosti lodi, tím méně by měly být lopatky. Například pro loď s hmotností ne více než 120 kg, šroub s lopatkami 10 × 3 cm.

Po přípravě vybavení a pečlivé studium výkresů můžete pokračovat do montáže domácích.

Algoritmus práce by měl vypadat takto:

 • Za prvé, výrobce bude muset upravit hřídel. Nejdříve musíte demontovat tovární matici, umístěnou do láhve s předem určenou rybářskou linkou. Matice na formuláři se podobá malé 2-centimetrové trubici s vnitřním závitem. V případě potřeby lze rozdělit na 2 malé plné matice. Během demontáže spojovacích prvků musíte být velmi opatrní, abyste je neztratili. Pokud se to stane, najděte jiný vhodný upevňovací prvek již není možné;
 • Po demontáži matice budete muset demontovat plastovou podšívku umístěnou na tlačítku plynu. Na konci pravidelného zakřiveného tyče nejsou žádné ložiska. Jsou nahrazeny obyčejným bronzovým pouzdrem, který se často nazývá posuvné ložisko. Je třeba pečlivě odstranit. Předtím, budete muset odšroubovat matici, stejně jako odstranit deydwood a kovové stromy z trubky;
 • Pak musíte jít na vyřazení plastového běhounu umístěného na pružném hřídeli. V budoucnu může být ocelová trubka vyhozena, protože není možné jej zarovnat léky. Může být nahrazen durálovou trubkou se stejným průměrem. Trvá to k instalaci bronzového rukávu, který bude muset pohybovat na plátně pomocí kladiva. Dále potřebujete provést plastový chránič prověřený průměrem a nainstalovat jej na trubku;
 • Dalším krokem bude výroba šroubu. K tomu je nutné řezat durálové lopatky a ostříť jejich hrany. Poté každá čepel bude muset ohnout až 1 cm tak, že krok šroubu se vypne nejméně 10 cm. Přizpůsobení hotového zařízení lze použít s maticí;
 • Dále je třeba instalovat na motorový motor z cyklistického spínače motocyklu rychlostí, který nahradí pravidelnou plastovou podšívku. Poté bude nutné instalovat tlumič, který odvrátí výfuk motoru od řidiče lodi;
 • Chcete-li zabezpečit motor lodi z sekačky na trávu, musíte použít dva překližkové listy. Poté se hřídel zastaví za použití 4 šroubů. Během přepravy lodního motoru z vyžínače pro travní hřídel lze odstranit.

Po připravenosti domácí trysky bude nutné běžet. Chcete-li to udělat, musíte připravit palivovou směs čerstvého benzínového a motorového oleje v poměru 40: 1. Poté bude nutné nalít hotovou směs do pravidelné nádrže lodního motoru, začít ji a dát to pracovat 1 plnou palivovou nádrž v nečinnosti. Po spuštění bude domácí motorový motor z vyžínače pro trávu zcela připraven k práci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS