Jak udělat revolt pluh pro motoblock

Pluh pro MOTOBLOCK NEVA MB-2: Jak konfigurovat, instalovat a upravit, což je lepší

Chcete-li růst zdravé a chutné kultury na pozemku, je to nutné alespoň jednou ročně, pluh a vypadne z dobře zavedené povrchové vrstvy půdy. Pokud se jedná o malý plot. polovina problémů, ale v případě území v desítkách akrů bude orba motorového bloku. Lpí se na pluhu a pracují mnohem rychleji.

Takové přílohy se prodávají ve specializovaných prodejnách zemědělských strojů a zařízení. Zařízení pro orbu lze přiblížit současně různým modelům jednoho nebo různých výrobců. Zdá se, že není snadnější než připojit zařízení k motoru a začít orat. To nestačí, musíte také upravit a připravit pluh do práce.

Použijte pluh spolu s motoblokem k úspoře času

Typy zástrček

Pluhy jsou rozděleny do několika druhů, některé mají složitější design, ale každý má jedinečné rozdíly, a to jak v provozu, tak v vizuálně. Zástrčky: 1. Jednorázový a obvodový obvod. 2. Otočení (otočné). 3. Rotační (rotační). 4. S výpisem nebo bez výpisu. Dvouvodičový pluh v nezávislém provedení ve většině případů se shromažďuje pro traktor nebo pro mini traktor, protože tyto zemědělské stroje mají více koní než jakýkoli jednosměrný traktor. Nicméně, tam jsou řemeslníci, kteří dělají dvojí obvodové zařízení s otočným mechanismem, je to pro motoblock. Otočný pluh se však vyznačuje svým zařízením z typického dvouvodičového modelu.

Rotační nebo revolvingový pluh. tento design vám umožňuje ušetřit na věci, aniž by došlo k tahu. Po každém průchodu kapele se design rozvíjí podél své osy, to se děje v ručním mechanickém režimu.

K dispozici je také hoblovací rolverový pluh, má neobvyklý tvar a rozměry lemerie, a dopovaných, ve skutečnosti je mřížková deska. Tento typ pluhu má výhody i nevýhody. Minusy by měly být připsány, zaprvé, váha pluhu se zvýší, za druhé, konstrukce je o něco složitější, proto je nezbytné pro více zkušeností ve svém stvoření, spíše než v montáži jednorázově osídlené pluh. Pozitivní momenty zahrnují, šetří čas a peníze při práci s takovým agregátem.

READ  Mechanismus lezeckých kruhových pily to udělat sami

Model rotačního pluhu je zcela odlišný od ostatních druhů, a to jak na zařízení, tak na principu provozu, jakož i pohodlí provozu a kvality orbu. Kromě toho, když používáte rotační pluh pro motoblock, jsou zpracovány komplexní oblasti: ohyby, zablokování, čtverce, kde konvenční design pluhů zůstává bezmocný. Velmi vhodný pro orbu na soukromých malých místech.

Jak upravit pluh

Vzhledem k tomu, že vytvoříte pluh s vlastními rukama, otevírá schopnost přizpůsobit velikosti lymmusu a skládky pod všechny parametry, které potřebujete. Můžete snadno upravit šířku nebo hloubku pluhu, v závislosti na tom, na které se práce provádí na poli, v zahradě a zahradě. Můžete také nastavit parametry pluhu, které mají napájení traktoru (nebo jednosměrného traktoru). To umožní použití sestavené jednotky s maximálním nástrojem, aby se zabránilo přehřátí nebo zlomení trakčního zařízení.

  • Kroucené ořechy na hoře, ale ne táhnoucí se.
  • Fix pluhu s upevněním se dvěma kovovými kolíky.
  • Provádíme vyvažování, vykazujeme požadovaný úhel sklonu.
  • Zkontrolujeme kvalitu provozu pluhu v podmínkách pole a v případě potřeby opravíme původně zobrazené parametry.

Nezapomeňte, že pečlivé a přesné ladění vám umožní provádět celou požadovanou přední část práce mnohem rychleji a efektivněji s menším palivem!

Pokyny pro vytvoření pluhu

Uděláme rámec. Chcete-li to provést, vezměte si ocelovou trubku o velikosti 5240 mm s tloušťkou stěny přibližně 7 mm. Odřezávání širokých opačných stěn stěn, aby zástrčku.

Pak děláme střední značku na rámu pro následnou instalaci příčných traverz a stojanových pružin pro upevnění. Otvor v přední části rámu rámu musí být pečlivě varovat.

Čerstvé plutiny. K tomu, v širokém kusu trubky používané při výrobě rámu, vyvrtejte otvory o rozloze 3,11,6 cm. Velikost otvorů v úzkých rámových stěnách pro instalaci rukojeti by neměla překročit 1,02 cm. Rukojeti vytvářejí trubku o průměru 0,5 palce.

Děláme Hitch. To je důležitý kus pluhu. Je to ona, která poskytuje spolehlivou fixaci s brzdnou deskou. Upevnění uctívání ve formě písmene „P“, instalovaný pod řídícím dílem, využívá největší popularitu. Při výrobě této položky budete muset provést otvory pro instalaci držáku a montážního kolíku.

První do lemeh. Zde bude vhodné aplikovat starý disk z kotoučové pily. Pro ostření řezné části lemum můžete použít kovadliny.

Pak z ocelové trubky o velikosti 0,6 m vyrábíme výpis. Chcete-li to udělat lepenku nebo papír. Uděláme jich vzor, ​​platí pro trubku a kruh. Dále s pomocí svařovacího stroje vystřihnout. Výsledný výpis je zpracován brusným kartou nebo úhlovým mlýnem.

READ  Co dělat, když nemáte vhodný šroubovák?

Sbíráme pluh. Bude mít ocelový plech o ploše 0,25 kV. M. Je nutné svařovat všechny detaily, počínaje bočním panelem a končící s lemeth. Práce by měla být provedena zejména pečlivě. Dále vezměte kladivo a dláto a odpojte plech, na které svařovací práce.

Pak to zůstane testovat švy, broušení výpisu a lemerie a malování celého designu. Tyto události dávají pluhu estetiky a zvýší jeho provozní čas.

Rotační pluh na jednomódním traktoru: Výhody souhrnu

Má nejvyspělejší formu pro orbu panenského zvoleného, ​​se vyztužení oblastí do hloubky asi 30 cm. Rotační domácí pluh obsahuje:

Jednosměrný traktor, na kterém je takový nástroj visel, musí mít dobrý výkon extrakční hřídel. Je to on kdo pohání osu a ona. lem.

Rotační pluhy na jednomódním traktoru v domácí realizaci nejčastěji nalezené s mechanismy disku. Ale také známý buben, čepel a šnekové pluhy. Nepostradatelné pro utěsnění hnojiv a bojových plevelů.

Rotační pluh pro Motoroblock s rukama rukama

Náš asistent Uniosiální traktor | Téma Autor: Sergey

Kdo má jednosměrný traktor UGR s DVS Lifem, mám stromy a rukávy s sloty v 17, na b.

Denis (Elkayam) Který rozdíl je v tom, zda má Japonsko Lifan nějaký druh převodovky jedné továrny na Kaluga, a proto na všech MB hřídeli na 17 a je vhodný tam od hnacího NSH 10

Sergey (Finscoth) Ano, nebral jsem v úvahu, drážkovaný rukáv a hřídel, který jsem vyzvedl z ponorného čerpadla Etsn.Čerpadla čerpadla olejové studny.

Denis (Elkayam) Výkonný ftuce dostane

Sergey (Finscoth) Ano Ne Batinka, vnitřní rukáv s sloty na WOM nebo nahoře nebo dole, který hledá to, co je v innickém rukávu stále hřídel a tam potřebu, Toli na Tsyrkoolka, v jednom slově disku na hitch.

Vyacheslav (jaazaniah) a kde je vidět? A kolik peněz stojí za to?

Sergey (Finscoth), takže jsem dát fotku do skupiny.

Sergey (Finscoth) za cenu, kterou nevím, ale pro zásilku, také otázku.Kratší přeprava, jsme lidé.Získal jsem je z opravárny pro sebe.A ukázal se, že je hodně, a já jsem si myslel a možná někdo.

Sergey (Finscoth) a můžete Mach na Machu, potřebujete lžíci řezu.Nebo kovárny na objednávku?

Vyacheslav (jaazaniah) Sergey Ahoj.Máme kovářství.jaký druh Lodge.Podíval jsem se na ně jinak.Napište, co potřeby.pouze drahé by pravděpodobně stálo.Podíval jsem se, kam žijete, trochu šok

Vyacheslav (Jaazaniah) Sergey chtějí s vámi konzultovat.Chápu, že máte ug.Mám myšlenky dělat certifikát a diskový nůž na věřícím.Mám motor Honda 9L.C táhne vynikající.na malém (orba pluhu) a médium (pěstování mletých mlýnů) obratu práce velmi pěkné.Nehlasujte tharachtititidu, můžete říct urchit.Pokud se silný pluh rozrušený určitě začne.Malý certifikát bude oříznout horní část trávníku a vypouštět spodní část brázdy.Hlavní pluh přirozeně vykonává svou práci.Chci pochopit, že je vůbec s certifikátem obtěžovat.Nosíme jednosměrného traktoru s nákladem.Těžko přetáhnout.A já chci předjíždění spojky nebo diferenciály, jak se tam nazývají, aby se na kolečkách.Nejezdím na to s přívěsem.Prostě pracuji.Hubs, ze kterých bude stroj vejde?

READ  Jak udělat drážku v desce s mlýnem. Kreativita bez hranic

Vyacheslav (jaazaniah) kola musí s jedním osou nití na jedné straně s jiným kloboukem s šestiúhelníkem.Průměr 12mm.Řekni mi, kde může být rozbočovač upraven?

O diferenciálu bych si koupil, stojí 2, 5 tisíc a zabalené.Chemik, no, nevím.Ale pro certifikát nebo spíše pro celý pluh si myslím, že jednoosý traktor není traktor, stačí a kultivátor. Pro pluh je nutné nepříznivě a rám je slabý.S výjimkou posílení nebo změny.Я на грунто зацепы подвешивал фланцы по 18 кг.každý.Так не сравнить Ваш чернозем и нашу землю, да еще и целина миллион лет не паханную Мне кажется что культиватора вполне хватит. А ложко-рез средний, что бы ложку для приема пищи можно сделать.Может Бог даст сил так свой горн сострою.Правда с угле проблема. Ну если что надумаете так розменяемся коорденатами. Až do.

Сергей (Finscoth) P.S.Дифференциал на яндексе на Угру.

udělat, pluh, motoblock

Tags: Роторный плуг для мотоблока своими руками чертежи

udělat, pluh, motoblock

рЕБятУШке. ктоб мне подарил одноосный трактор? ну или хотябы хомут и плуг?;)) | Автор топика: Николай

Владимир Колбаса, я соскучилась даже)) ) я подарю тебе лопату и место, где ты можешь заработать свои первые мозоли)))

Егор) АКУНАМАТАТА) А можно только ушки – зато на макушке

Плуг для мотоблока своими руками как сделать: чертежи, видео и …

Как сделать плуг для мотоблока своими руками? Design a kreslení pluku. Podrobný Nejchudičtější design je rotační pluh.

Kreslení s výpisem pro domácí pluh. obrázek od.

Domácí rotační (disk) a segment (prst), čelní a Pokud přidáte fotografii nebo kreslení domácího motoru nebo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS