Jak udělat rotační pluh pro motoblock

Jak snadno dokázatelné a upravit plyš pro motorový blok s vlastními rukama: kresby s rozměry, video

Plus pro motoblok je připojena zařízení určené pro zpracování typů půdy, včetně hustých a viskózních. Použité takové inventáře umohuje AGRÁRŮM SNÍŽIT NÁKLADY NA FYZICKOU ENERGII Snížita Výkon Zeměděláše Práce. Taková zařízení mohou být nezávislá. Je levnější než nákup hotových továren. Vybavení vlastního designu lze nainstalovat na agregáty, včetně reverzních motorů.

Před výběrem pluhu pro motorový blok požadovaného designu by měly být zkoumány stávající typy těchto zařízení. V zavislosti na povaze zemědělské práce používá:

Můžete samostatně vytvořit univerzální plyš na motor-cultivator, který je vhodný pro většinu půdních odrůd. Optimální možnosti pro orbu domácnosti a pro použití, kteří nemají dovednosti lidmi, se zdá být lehkým jednorázovým designem.

Jednotlive a obvodove modely

Jediný pluh aplikovaný na orbu měkké půdy. Je vybaven jedním lemehem. Taková zemědělská inventura se snadno montáže a používání, má malou hmotnost a malý počet konstrukčních prvků. Je schopen poznat zmírnit trýznivý proces na malém pozemku.

Dvoucestný model pluhu je určen pro zpracování jakhokoliv typu půdou, kerá neobsahuje kamenné inkluze. Takové ORNÉ ZAŘÍZENI JE Vhodné pro řezání hladkých brakdy, extrahování plodin, Zničení Rostlin Plevelů. DOPORUČUJE SE INSTALOVAT AŽ 3,5 LITRŮ PRO MOTOROVÉ BLOKY.S. Můžete vyvolit dvojí okruhový pluh s pevnou nebebitelnou Šířkou Rukojeti.

Zvrátit

Jednotka TOHOTO TYPU JE URČENA K ORBĚ PORUSHED Půd. POŽADÁNÝ VÝKON MOORU MOOLU ZÁVISÍ NA Rozměrech a hmotnost. Udělejte revolvingový Pluh S Vlastními Rukama Je Poněkud Srožitější než Jednoplnitý Model. Vyznačují se potuomenství zakřivené pod Přestně platný Úhlem Pracovního prvku (Pera) v Horním segmentu Designu. Pro vám Umožní okamžita Otočit půdní vrstvu před zuedání. Model Optimální Volbou Pro Orbu Pevné Půdy.

Rotor

Rotační DESIGN JE URČEN K PROPOSTEXNÍCH ZEMĚDĚLSKÉ PRACÍ NA TRDÝCH PŮVĚTA Velké oblasti. Pro Self-Tvorbu JE do Nejvíta Časově náročná možnost. VePadá Jako Motor-Kultivátor. Takový model JE Vybaven Několika Lemays instalovanými na jedlé OSES. Výhodou rotačního pluhu je schopnost zpracovávat pevnou půdu na rozřezanou hloubku 0,3 m bez velkého fyzického úsilí. To vám umožní pluku půdu různé trajektorie na úkor pohybujícího se designu Lemekhov.

Odstranění a nepřiměřene

Plyš na motorový kultivátor je nepřiměřene. Modely prvního typu jsou v poptávce letní domy a majitele malé půdy. Způsobem orání jsou tato zařízení rozdělena do:

Zařízení posledního typu je aktivováno, když je nutné zpracovat půdu v ​​obci. Pro orbu půdy v kolapsu, plyš opousti brázdy. Odpovězeno na design, který má speciální úhel sklonu lemumy současně umožňuje uvolnit a odstranit odstranění. Nezodpovězené modely nejčastěji používané v suchých oblastech se silnými větry a erozemi půdy.

Typy zastrček

Existují různé typy poměrných zařízení. Tři hlavní typy se používají s motobloky:

 • Jeden telefon. Vhodné pro Zpracování Lehkých půd, do NEVYROVNÁVÁ s Těžkém. Ma jen jeden lemeh.
 • Reverzní (otočné). Má zamyšlený lemch, obrovskou půdu. v tomto a skládá se z principu provozu. Vynikající Copet s těžkými a panenskými půdami, obvykle používané se středními bloky motorů a těžkých tříd.
 • Rotační je vybavena několika řezacími lopatkami. Pouzívá se se středními a těžkými modely, může nahradit mlýnu.
READ  Jak udělat sněhový dmychadlo pro motoblock s vlastními rukama

Tak si můžete vybrat model půdy pro práci na konkrétním typu. Při nákupu hotového vybaveného vybavení je důležité, aby bylo nutné, že je nutné nejprve zkontrolovat jeho kompatibilitu s vláknem, a za druhé, může být potřebná univerzální spojka agregace stro. V opačném případě je práce sololit s pluhem poměrně jednoduchý a zvláštní výcvik.

Pluh se používá pro zpracování půdy

Take rozlišují modely podle způsobu agregace, tj. Připojeni s traktorem:

 • vlečený. Pouzívá se pouze s kolovým. Poskytující hladkou a Rovnoměrně zpracovanou půdu, Ale Mají Velký Úhel Otáníí, COŽ OMEZUJE Jejich Rozsah.
 • Montážní práce z hitkového zavěsu. MALÍ MALOU HMOTNOST, Malý poloměr Otáčení A Jednoduchý design. PRO PRÁCI S MOTOBLOKEM NEBOINI-TRAKTOREM SE POHZÍVAJÍ POUZE MODELY SVĚTLA.
 • Semi-namontovaná práce JAK OD Vzorků, Tak Kolečky Nejvíce Zoraného Zařízení. Mohou Být Vybenery velkým Mnojstvím Lemhehehovy, Ale Majský Velký poloměr Otáčení a komplexu v Údržbě Oprava.

Výhody Domácení plvů

PLUH S preferovaním PRO MOTOROVÝ BLOK MŮDE MŮDE BÚT AGREGOVÁN SE ZAŘÍZENÍ POŽADOVÉHO POKONU, COŽI ZAJIŠŤUJE KOMPLETNÍ konstruktivní a technická kompatibilitu.

 • Přestnost výpistů s určením Optimální úhllu Sklonu;
 • Zřejmý Hospodářský přínos, Protože výroba souhrnného Vlastního rukou JE Levnější než Nákup výkladní modelu;
 • Důděra JAKO MATERIÁLA A MONTÁŽ.

Produktivita Pole v Terénu Poskytne Diskový pluh. Dobře se Zaměruje na Léčbu Těžkéš půd S velkým koncentracích Vážlin Rostlin.

Matchal v Práci

Všeobecné schémata Zařízina Lemy pluhů Pro Malé Agrohenty Jsou Uvedeny v Rýži. dolní. Základní informace o jednoprvém pluhu pro motoblok (kytice. A), kromě stavby Stash, to může být vyrobeno z profilu z 60x60x3 a plechu z S (3 4). Příčný regulátor sklonu kompenzuje kouřovodu z pluhu; Regulátor podélného naklápění nastaví optimální pro tuto půdu. Spojka. tuhy (viz. Dale), t.E. Tento pluh trva. Tažené pluhy jsou manévrovatelné, ale pro lehký motorový blok s jedním obydleným pluhem, který je irelevantní.

Lemet plyšák pro mini zemědělské stroje

Minitraktor a těžké motobloky táhnou, s hloubkou orbě na 25 cm, pluhy pro 3-4 pouzdro (POS. B), mnoho z nich je dáno s pluhovým hydraulickým spínačem v transportní poloze. to znamena, ze plyš pro minitraktor nebo těžký motorový blok polopražený a závěsný s jedním stupněm svobody (snížení zdvihu). Nejvítka MANÉVROVATENÉ MONTÁNÉ PLUHY NA VOLNÉ KULÁLOVÉ SPOJKY JSOU Vybenády velkými trakčními agregáty s Vyvinutou Hydrauluiku.

Na druhou stranu, několik budov vytváří velké pečivo a boční rozvíjející se momenty, aby je natáhlo, je nutné mnoho úsilí. Proto, zaprve, zmatek multicaryleary pluhu je pouze cast nosneho rámu, obvykle svařena z kanalu. tenké stěny kovových výrobků nevydrží ohýbání a momentové zatížení. Zádruhe, plyš je dodáván s polními koly. rohlíky, spoléhat se na nedotčenou půdu, jinak plyš může vyplnit stranu a traktor, nebo nalij svou stranu do overování vady. Další informace o tom, jak je 2-tělo domácí pluh uspořádán pro minitraktor, viz. Video níže:

Vice kol?

Plyš na tah ze zemědělské nebo manuální je obtížné vest brázdu. závěs s oběma případy je flexibilní a trakční jednotka je slabá a / nebo daleko. Vysoce kvalitní plyš nejméně polovičního hřbetu s pluhem s molekulárním kolečkem pro obyčejný člověk. To může být usnadněno poskytnutím pluhu jako více a brázdy větší než pole, průměr (POS. A na Obr. Rozdíl poloměrů brázdového a polního kola se rovná hloubce orby s přihlédnutím k náklonu držáku brázdového kola, cm. Dale. S takovým pluhem je obtížné udělat pouze první brázdu a pak brázdící kolo brání jeho otáčení do strany. U lehkých traktorů není zvláštní vyměnit jedno z kol za kolo pluhové. Tim se výrazně sníží spotřeba paliva při orbě a zrychlí se orba. V takovém případě je nutné namontovat pneumatiku s vlečnými kroužky (viz přivařené vlečné rameno na straně 54). B), t.na adrese. v tomto případě by na něj působila hlavní těžká síla; zbývající „domácí“ kolo by bylo brázdou.

READ  Как снять патрон с перфоратора Bosch

Navijákový pluh s odhrnovačkou a lehkým jednonápravovým traktorem na poli

volitelne vybaveni

Plyš, vybavené pouze pouzdrem fash (skříně) všechny typy orba neudělají. V zavislosti na peněžním požadavku při zpracování Země je plyš vybaven dalšími pracovními těly.

Další vybavení Lemetové plyhy

udělat, rotační, pluh, motoblock

Typy dalšího vybavení pákového pluhu a jeho montážní rozměry v mm jsou znázorněny na Obr:

Půdni banda pro mini zemědělské stroje

Afterward bod potřebuje vysvětlení. První kritéria pro vhodnost pod zvýšením humusové vrstvy jsou stejné jako pro orbu s plným obratem půdy pro rekultivaci (viz. výše) a právě probíhá pouze na doporučení odborníka; Totež je potřeba a trup (a) pluhu. Druhý, jednosměrný traktor a minitraktor s největší pravděpodobností netahají plně vybavený plyš s uhličitanem. Proto se půdní hrboly pro mini zemědělské stroje prodávají samostatně (viz. ryže. Vpravo), pověsit na hřeben místo pouzdra vhazování a vyděšení pod rozšířením humusu se provádí na 2 recepci. Treti. v obvyklých podmínkách PPH není třeba si koupit drahé další kousky pluhu. Certifikát a půdní hrboly mají úplný význam k pronájmu nebo skóre půjčky v nějakém velkém zemědělském podniku: jsou stejné pro velké a mini zemědělské stroje. stejna země je stejna.

Poznámka: Instalační velikosti dodávek orgánů pluhu musí vydržet co dále a připevněte je bezpečně. Tento proces se nazyvá nastavení pluhu. Postupy pro nastavení pákových pluhů jsou v podstatě stejné. Nastaveni pluhu typu MTZ (viz. Další) Můžete sledovat video níže.

A co delat, pokud pluh pro motoblok nedrzi hloubku orani:

S preferovaným nebo bez?

Orání s certifikátem je mnohem jednodušší a obyčejná zahradní země. Ale je nutné zvážit, že orba s certifikátem zanechává velké dutiny pod kroucenými vrstvami, viz. ryže.

Oráni půdy s Preyoulem a bez ni

Na vzestupu Novi jsou užitečné. urychlit unavu. Ale v zavedené LPH, Země není vždy docela prosperující a v erozi, a škodlivých organismech. Orání s preylfire je silně dotaženo a blesk je možný a / nebo jiný. Proto je orba zakotvená půda s certifikátem nežádoucí.

Passion Case

Tělo pákového efektu pluku svůj hlavní pracovní těleso určující kvalitu orání. Proto na jeho volbě pro jeho pluh na jeho zemi je nutne zacházet s plnou odpovědností. Zařízení pouzdra pluhu je v plné sadě zobrazeno v rýži.Pro země určitého typu vhodný pro něj lze zjednodušit stavbu případu.

Kresba plyšový detail pro motoblok

Schéma rozvržení funkčních konstrukčních prvků a detailní výkres pluhu lze prokázat nezávisle. Maximální přesnost se vyhnete obtížím při montáži a negativním dopadu chyb pro provozní charakteristiky hotové jednotky. Je nutné přísně dodržovat celkové parametry dílů. Dokonce i menší nepřesnost může silně ovlivnit výkon zařízení. V rozměrových výkresech přídavného zařízení pro motorový kypřič jsou uvedeny tři konstrukční plochy:

Typické uspořádání jednoduchého provizorního pluhu tvoří

 • Dvě rukojeti z ocelové trubky.
 • Ramecký.
 • Držák stojanu se šroubem velikosti M10 nebo M8.
 • Montážní vidlice s čepem rámu.
 • Tahla.
 • Lozisko.
 • Příčniky mezi rukojeťmi.
 • Otočny hřídel.
 • Pojistné matice.
 • Nastavovací sklad.
 • Rukojeti oje.
 • tričko.
udělat, rotační, pluh, motoblock

V závislosti na druhu a účelu inventáře může tento seznam obsahovat další položky.

Diskový pluh: algoritmus akcí

Diskový pluh se používá k přípravě rovných rýh pro sázení zeleniny. Pomocí výkresů můžete kontrolovat průběh montáže a vyhnout se závadám.

Výroba diskového pluhu se provádí podle popsaného schématu:

 • Podpěrný úhel jako základ. Je vyroben z úhlu se stejnými stranami, jeho policie po ochlazení musí být konvergovány pod úhlem 700;
 • Sock swaryho rohem. Pata je svařována s tvrdohlavým barem;
 • Štětce připevněné na podpůrných rohových smyčkách. Koncové strany kartáče, pokud by zveřejnění nemělo být opilé v sobě;
 • Rotační mechanismus je svařován za dorazový roh v pravém úhlu.
READ  Jak udělat motorový motor z sekaček trávníku

Na Konci Musítete Upravit Pluhové Kartáče. Jsou fixovány vice a konfigurovat, dokud nejsou odeslány do různých směrů.

Plyš na motoblok vase vlastni ruce z jezdecka

Žádná méně životaschopná myšlenka není zpracování starého jezdeckého pluhu pro jednosměrný traktor. Úplný popis procesu je uveden ve videu.

Zvláštnost pluhů koní je odstraněna za jejich těžkou váhu, kterou vytvořil objemný skládka. Pokud je takový pluh bez úpravy pro instalaci na jednomódním traktoru, země nebude složena.

To je velké plus, protože lemch koního pluhu nebudou podstoupit žádné změny.

Udelat pluh na jednomodním traktoru, aby se plyš:

 • Sám, aby se skládka, která je řezána na předem určené kresbě ocelových polotovarů (tloušťka 3 cm). Pro přesnost se doporučuje vytvořit lepenkový vzor;
 • Po řezání se v nerezové skládce oddává speciální forma;
 • Pronajmout si výpis koně a místo toho nainstalovat domácí;
 • Odstraňte rukojeti, které byly na svislé ose;
 • Místo toho, k proniknutí kovových spojovacích prvků, kterým bude plyš zavěšen na motoblok.
 • Pokud se během terénních testů ukazuje, že znalostní plyš koňů je špatně vyřazen, lemeh by měl být mírně.

Jak nastavit pluh na těžkých motobloků

Pro samostatných příloh na těžké je nutné provést standardní přípravu použití výše popsaného motoru. Obtížnost spočívá v tom, že nesprávné úpravy nejen trvá hodně pevnosti, ale také kvalita umožňuje dosáhnout uspokojivého orání. Nastavitelné šrouby, plyš pouzdro se opírá tak, že úhel mezi patou a povrchem země byl 16 °. Ovládací tlačítka vznikají na úrovni operačního pásu. Pokud vzdálenost mezi hřebeny obou přilehlých brází nepřesahuje 10 cm, pluh je nastaven správně.

V závislosti na lokalitě a typu půdy je nutné zvolit velikost jednosměrný traktor. Jeho design a technické vlastnosti jsou vhodným typem přílohy. Malá chatová graf s měkkou půdou je nejlepší zpracovat s jednoduchou frézou nainstalovanou na pluhu. Nastavení příloh je zvláště důležité při orání pevné půdy s hlínou a kamenitými inkluzemi, stejně jako velké pole.

Doporučuje se za takových podmínek vybavit pluh se speciálními tryskami typu „husa tlapky“ z vysoce pevné uhlíkové oceli. Hlavním konstruktivním znakem těchto zařízení je trojúhelníkový tvar řezného povrchu, který zajišťuje korunu a broušení pevných ložisek. Mohou snadno navíjet své lopatky a vážení rostlin. Kvalita léčby půdy s plyhem vlastního výrobce není nižší než značkové modely.Příprava motobloku do polární fotografie 1

Lze provést pouze s použitím půd, protože zatížení na jednomódním traktoru během provádění orání roste občas, primeru připojí tento proces výrazně a použije. Nejprve odstraňte přepravní kotouče a rozbočovače, které jsou připojeny k přepravním kolům motoru. Můžete si koupit MTZ motorové bloky na webových stránkách Pro-MotoBloki.Ru.

udělat, rotační, pluh, motoblock

Po přepravních kolech a náboji odstraněny, nainstalovány na motoblok ovladače jiných nábojů, které jsou zahrnuty s vláknem a jsou určeny pro instalaci na ně primární. Náboje pro instalaci půd jsou delší, což zvyšuje rozšíření krytu motoru a zajišťuje jeho stabilitu při orání půdy.

Rozbočovače jsou připojeny k hřídeli pohonu s rozlití a upevnění ploty, po instalaci nábojů.

https://avanta-go.ru/dlya-selhozrabot/rotornyj-plug-dlya-motobloka.html
https://sto82.ru/oborudovanie/samodelnyj-plug-dlya-motobloka.html
https://master-pmg.ru/oborudovanie/plug-dlya-motobloka-svoimi-rukami-chertezhi.html
https://vopros-remont.ru/zagorod-i-stroika/plug/
https://lising-spectehniki.ru/motobloki/kak-legko-sdelat-i-otregulirovat-plug-dlya-motobloka-svoimi-rukami.html
https://pro-traktor.ru/motobloki/navesnoe-oborudovanie-na-motoblok/plug-vidy.html
https://sadovaja-tehnika.com/motobloki/navesnoe-equipment/plug/
https://spark-welding.ru/instrumenty-i-oborudovanie/kak-sdelat-trehkorpusnyj-plug.html [/rušič vztlaku]

| Denial of responsibility | Contacts |RSS