Jak udělat šroubovák doma

Jak magnetizovat Scolding: Jednoduché způsoby doma

S největší pravděpodobností, pro jakýkoli „skutečný člověk“ nebude zjištěn, že při práci se samoobslužnými a dalšími malými věcmi se projevuje jeden úžasný majetek. Nemovitost je někdy ohraničena magií. podaří se držet, když to není nutné, a ve správném okamžiku, naopak, pád.

Není to děsivé, když spadnete, takže se snaží někde běžet a ztratili se. Jeden, druhý, třetí. Když již desetina zorde z zorného pole, pracovní postoj zmizí někde, jako by se souseda kráva přišla a propojila jazyk. Ale vyhnout se tomuto pomáhá skládání s magnetizovanými tipy. A není nutné spěchat do obchodu při hledání pouze takového modelu, to je docela možné magnetizovat jakékoli nadávkování, která je na farmě.

Zvětšit spodinu dvěma způsoby:

udělat, šroubovák, doma

Pro opravu, instalaci a jiné práce prošly rychle a efektivně, nic by nemělo zasahovat, zejména pokud se jedná o malý šroub, který je tak strávený na spadnutí ze šroubováku. Pro pohodlí si můžete koupit speciální analog s magnetickým hrotem.

Ale neměli byste házet obyčejné šroubováky na odpadky, protože to může být provedeno od nich. Pro to většina mistrů používá magnetizátory, ale existují i ​​jiné způsoby, jak vytvořit takový zázračný šroubovák. A pro to nemusíte služby, vše lze udělat snadněji a rychleji. Přečtěte si, abyste zjistili, jak udělat šroubovák doma.

Magnetizační proces

Chcete-li vytvořit šroubovák, musíte na něm rychle utratit s magnetem v jednom směru. Současně musíte nástroj mírně otočit pokaždé, když provedete podobný postup. To pomůže železem atomy na lince v jednom směru, což způsobuje účinek přitažlivosti.

Pro každý šroubovák stačí ovlivnit magnet po dobu asi 20 sekund. To nedává smysl udělat déle, protože všechny atomy pro tuto dobu budou postaveny v trimrové linii. Magnetická síla nebude růst v důsledku stoupání šroubovák stokrát.

Po tom zkontrolujte šroubovák. Můžete snadno určit, zda se stává magnetickým. Je třeba přivést nástroj na šrouby a zjistit, zda jí pomáhá.

Jak magnetizovat libovolný nástroj

Jedná se o starý magnetický uchopení, to bylo dlouho poškozeno a sotva drží i malý kód. V této příručce ukážu, jak je velmi snadné vstoupit do starého magnetu, aniž by se změnila jeho polaritu. Mimochodem, stejným způsobem můžete zvětšit téměř všechny kovové nástroje. Se stejným šroubovákem stokrát pohodlnější pracovat, když je magnetický, a není třeba držet šroubová bolest ruka.

READ  Šroubovák op 2e jak používat

Materiály: jakýkoliv měděný drát s izolační izolační páskou

Nástroje: šroubovák s válcovou stopkou Magnetický kompas DC zdroj, baterie nebo baterie.

Izolovaný vodič probudíme k místu, kde se nachází magnet. Pokud nemáte izolovaný drát, potom smaltovaný bude také fit. Util jsem téměř v případě, že délka stopky zachycení, i když je zřejmé, že samotný magnet je kratší. Vy sami vidíte, jak jednoduché, dělám všechno na oku, nemyslím si otočení drátu, ale rozhodl jsem se vítřit tři věci.

Chci posílit magnet, takže musím ji nevrátit na nulu, a pak se zvýšit reverzní polaritě. Polarita souvisejícího magnetu nám pomůže s obvyklým kompasem, umístil jsem kompas, takže to není v severozápadní ose, pak jsem přivedl magnet do kompasu a vytáhl jižní pól magnetu v kompasu.

Poté je nutné zjistit, co je cívkový drát sloužit plus, na co. mínus. Abych to udělal, jsem odstranil cívku ze stopky zachycení a položil ji na šroubovák mírně menší průměr, takže cívka byla snadno zastřelena, měla by být trochu navléknuta páskou. Mimochodem, tímto způsobem může být magnetizován a šroubovák sám. Takže, aby nebylo zaměňováno s dráty, udělal jsem jeden drát dlouhý a druhý krátký. No, poté, co jsem položil cívku na šroubovák, zůstane to přivést do kompasu, a připojit vodiče k baterii v takové polaritě tak, že šroubovák vytáhl jižní masy magnetu.

Dále jsem odstranil cívku z šroubováku a vrátil se k magnetickému zachycovacímu dříku, takže kratší drát je blíže k přednímu konci zachycení, jak to bylo na šroubováku, na předchozí. Použil jsem dvě staré lucerny baterie ke krmení jídel na cívce, a držel vodiče z cívky s rukou. Tentokrát se ukázal být dost docela dost, 3 voltů se ukázalo být dost dostačující, aby se dobře uchopil.

Zkontrolujte magnetické zachycení: Udržuje lepší než nový!

Pro nýt, sotva potřebujete magnety, ale nákup spotřebního materiálu, nýty 5 mm, stejně jako nýty jiných velikostí, můžete na našich webových stránkách.

Užitečnější domácí modely:

 • Laserová úroveň s vlastními rukama
 • PVC Cauldron
 • Zahradní čepel z PVC
 • Jak udělat kovový pravítko
 • Rohová svorka to udělá sami
 • Domácí nůž s dřevěnou rukojetí

Důležitá varování

Zde je několik okamžiků, ke kterým mistr stojí za to věnovat pozornost:

 • Poměrně silný neodymový magnet (včetně magnetů v pevných discích) může sotva poškodit pokožku. Proto je nutné jej použít velmi pečlivě;
 • Nelze připojit k vodiči baterie bez izolace. Namísto vytvoření magnetického pole bude proud procházet holým jádrem a zasáhnout každého, kdo bude riskovat se;
 • Samostatná elektronika předměty pod vlivem magnetů mohou získat vážné poškození. Obvykle je magnetický šroubovák příliš slabý pro poskytování problémů s technologií. Ale v tomto případě je stále používat, bude mít vlastní strach a riziko.
READ  Domácí broušení skla řezačkou na sklo

Jak udělat šroubovák magnetický doma

Magnetický šroubovák. užitečná věc na farmě, ale není to tak často používáno. Proto „magnetizer“ pro ni, v podstatě rizika, aby se stal jen neoprávněným bodem v nákladech výdajů.

Odtud vyplývá, že je třeba hledat vhodným způsobem vysvětlením, jak učinit takový nástroj doma s pomocí předložených prostředků. To je bez použití magnetu v zásadě. A najednou je několik možností, jak to může být provedeno.

Improvizovaná cívka

Pokud není na ruku žádný magnet, a musíte si navázat šroubovák zde a nyní, můžete vytvořit vhodné zařízení sami.

Vše, co bude potřebovat, je navíjet jakýkoliv kovový předmět vrstvy běžného papíru a lakovaného mědi drátu.

Chcete-li vypracovat poprvé, délka drátu bude muset slušnou. mít dost pro revoluce 200-400 (v závislosti na velikosti předmětu). Ukazuje tedy cívku, na které může být napětí předloženo.

[Alert] napětí lze získat například z baterie, nabíječky atd.[/ ALERT]

Elektřina pro domácnost

V této volbách bude také domácí cívka potřebovat. Jediný rozdíl je v tom, že napětí je podáváno od výstupu pro domácnost. Velmi důležitý detail. zachování pojistky, která pomůže vyhnout se zkratu. Je nutné dodržovat extrémní opatrnost, protože existuje riziko, že když je připojen, pojistka může vypálit.

Kladivo

Překvapivě je možné magnetizovat šroubovák i za pomoci obyčejného kladiva. Můžete to udělat, pokud hodně a často porazit šroubovák. Zaměření je, že v oceli, ze kterého je hřídel vyroben, dostatek atomů železa. A kladivo fouká pomáhají je zarovnat jedním směrem a tím vytvářet magnetické pole.

Může to trvat určitou dobu, ale tato metoda může být užitečná, pokud je po ruce ve správném okamžiku, nic jiného než kladivo. Nabíjecí nástroj je jednoduchý stejným způsobem. tím, že zasáhne hřídele několikrát. To bude opět odloží atomy železa, zničit magnetické pole.

baterie

Tato metoda se používá častěji než zbytek, proto bude popsán.

 • Baterie pro 6-9V;
 • lepící páska;
 • elektricky délka přibližně metru (rozměrové rozměry do 1,3 mm);
 • Izolační stripovací nástroj.
 • Odstraňte izolaci na koncích drátu přibližně 2,5 centimetrů. Průměr žíly by měl být nejméně 0,6 mm, protože příliš tenké drátové rizika přehřátí. A od přílišného tuku nebude smysl.
 • Díky drátu s jemnou izolací bude magnetizace efektivnější. Nejlepší výsledek bude moci používat sklovina navíjecího drátu. Pro jeho stripování můžete použít brusný papír s obilím 220.
 • Těsný wrap drát 10-20 krát kolem šroubováku. Pokud je nástroj krátký, můžete navíjet pár vrstev. Ale nemění směr vinutí. Například bude mít právo pohybovat vpravo, vlevo a pak znovu doprava. V případě potřeby může být drát fixován Scotch.
 • Dříve jako měřítko ochrany je vhodné nosit gumové rukavice. Budou chránit před elektrickými jiskry a možným šokem.
 • Připojte tipy drátu k kontaktům akumulátoru. je to zde, to je zdroj DC. Příchozí elektřina vytvoří potřebné magnetické pole.
READ  Proč se kartáče úhlové brusky rychle opotřebovávají?

[ALERT] DŮLEŽITÉ! Není doporučeno používat vyšší výkonové baterie, pokud průvodce nemá dostatečné zkušenosti ve správné manipulaci s touto adaptací. Faktem je, že jakákoliv baterie je silnější než devíti volty, je třeba připojit k drátu doslova na sekundu nebo dva. A to je dost pro magnetizaci.[/ ALERT]

 • ZAVŘENO NA MAGTER MAGNETISORU DRITE HAND. Nicméně, to stojí za pozornost, protože v procesu a kontaktů kontaktů kontaktů a drát je dostatečně rychlý. Vyjměte baterii není nejpozději minutu.

Nyní se můžete pokusit zvýšit šroubovák. Pokud to nefungovalo, a okamžitě po odpojení magnetických vlastností zmizely, můžete zkusit znovu magnetizovat. Ale tentokrát se více změní na hřídeli.

Každá z výše uvedených metod je důležitá pro výkon v souladu s bezpečností. V opačném případě hrozí nebezpečí vážného poškození vlastního zdraví. Pokud Mistr nemá potřebné zkušenosti nebo znalosti, má smysl kontaktovat specialistu za poradenství.

Snadný šroubovák snadno. Pokud to naléhavě potřebuje, dost a několik snímků na hřídeli. Pokud ne. po určité době ztratí magnetické vlastnosti samostatně.

Magnetizer

Magnety houby uzavřené plastovým víkem. Lze jej vybrat v průměru nebo přidat na stroj.

Chcete-li přístroj použít, musíte ji držet v vrtacím stroji nebo vrtáku. Je důležité, aby se demagnetický otáčil. Ze strany plastového spotřebiče se používá nástroj, který potřebuje demagnetizaci. Drží pár vteřin, po kterém je pomalu přiřazen k sobě rovnoběžně s plošinou. Vzhledem k tomu, že nástroj je k dispozici variabilním magnetickým poli z multidirectivních magnetů, je poškozen a již neábožuje kovy.

Kromě toho, pro zařízení, můžete řez obložení cínu. Opuštění na víko houby, můžete navigovat magnetické pole, které ušetří z čištění čipového zařízení.

Kontrola integrity pojistek, diod, žárovek

Na jeden kontakt na žárovce musí být pojistka nebo dioda dotknuta ručně a druhým šroubovákem. Poté je stiskl její kontakt na rukojeti. Pokud se dioda rozsvítí, přístroj je nedotčeno.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS