Jak udělat sněhový dmychadlo pro motoblock s vlastními rukama

Motoroblock s vlastními rukama

Nyní ve specializovaných obchodech prodávaných motobloků různých modelů. Prodávají se proměnlivé namontované mechanismy. Často jsou vyměnitelné mechanismy drahé. Snowplow pro motoroblock s vlastními rukama Kresby, do které budou uvedeny níže, je dobré, protože jeho shromáždění pro odborný a neprofesionální. užitečný a prestižní podnikání. Udělejte sněhové dmychadlo s vlastními rukama. není příliš komplikované. Na internetu, plné kresby, jak takový mechanismus, dobrý obchod. Konec konců, s výjimkou použití: Čištění sněhu. značné množství peněz šetří.

Než pochopíte, jak udělat sněhový ventil do jednosměrného traktoru s vlastními rukama, musíte zjistit, co se stanou.

 • Buldozer Metoda čištění sněhu. Manuálně udělal mechanismus. kachňata jako buldozer jako tryska k motoru.
 • Auke móda. Šroubový mechanismus připojený k mechanické části motobloku. Vytvořený mechanismus je připojen k adaptéru.
 • Ventilátor, rotační sněhový dmychadlo pro motoblock. Krabice s ventilátorem se provádí, což je přes řemeny nebo obvody připojeny k motoru motoru. Sníh je nasáván lopatkami ventilátoru a vyhodí skrz boční trubku.
 • Šnek s ventilátorem (smíšeným způsobem). Sníh je zachycen šroubem, podávaným v trubce pro výstup. Tam je ventilátor. Nasává sníh pocházející ze šroubu a hodí se přes trubku.

Tovární modely

Jakákoli firma, která je zapojena do výroby motobloků, může také nabídnout řadu sněžných skútrů. Pro výrobce, jako je Centaur, Neva, Zyrus a T. P. Jediná významná výhoda továrny konstrukce před samorysem je, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a je obtížnější je poškodit. Takové modely navíc slouží delší domácí. Ale na druhé straně stojí jen pár.

Existuje mnoho možností pro tovární skládky, takže by mělo být zkontrolováno před nákupem, zda tento model bude vyhovovat stávajícímu motoblocku. V továrně nejsou sněhové removice vybaveny pružinovými mechanismy v důsledku rychlosti nízkého pohybu. Pokud je rychlost motobloku malá, ochranné mechanismy pro kontakt se zemí ztrácejí svůj význam. Navíc v továrních modelech nejsou žádné mechanismy zvedání a otáčení kameniva. V tomto ohledu se cena továrního provedení snižuje.

Pro vyšší výkon se doporučují konvenční gumová kola nahradit továrně nebo domácí nátěr. Zrychlí proces práce.

Ceny za sněhové pluhy mohou být jiné. Především

Doporučení výroby sněhové plochy

Vzhledem k tomu, že můžete samostatně vytvořit tři typy konzolí pro čištění sněhu, stojí za to zvážit všechny možnosti. V důsledku toho zůstane vybrat nejvhodnější pro každý konkrétní případ.

Buldozer typu

Tento domácí sněhový dmychadlo s výjimkou motorového bloku, sestává z adaptéru, ke kterému je tryska připojena. Připomíná buldozerový výpis a je nejjednodušší při výrobě. Jako nůž, řezání sněhu, kovový plech se používá k pre-shi. Také jiné části konzoly jsou vyrobeny z plechu, po kterém se svařují.

Hlavní jednotka je nastavena na závorky a tyče. Trh by měl být připevněn k oku výpisu a přiveďte regulační páky pomocí válců nebo kovových trubek. Jedná se o jednoduché zařízení, aby se z vašeho motoblock udělal sněhový dmychadlo.

Rotační sněhulák

Tento typ zařízení pro čištění sněhu se skládá z několika prvků:

Pro výrobu krabice bude potřebovat list Listový a svařovací stroj. Dolní konce krabice musí být poraženo na lyžařském způsobu. Hřídel se provádí z trubky o průměru alespoň 50 mm. Je také nutné provést dva p-tvarované desky pro upevnění šroubu, které jsou svařeny ve středu hřídele. Je třeba poznamenat, že musí být instalovány otočením v úhlu 180 stupňů, relativní vůči sobě navzájem.

READ  Jak udělat díru ve zdi bez razníku

Pro výrobu šneku budete potřebovat čtyři prsteny z plechu. Musí být řezány na jedné straně a konce odhalují velikost průměru. Poté je k rukojeti připojen jeden konec kroužku se svařováním, a druhý by měl být zvýšen kovovým pásem. Zadní strana uchopení je vyříznuta otvor jakékoliv formy, ve kterém je vložena trubka odpovídajícího průměru.

Je třeba mít na paměti, že vzdálenost mezi lopatkami a zadní stěnou krabice by měla být minimální. Hřídel by měl být instalován na ložiscích, takže jeden z jeho konce pochází z krabice o 50-100 mm. Hvězdička řetězce bude připojen zde. Tímto způsobem se tryska sněhového dmychadla do jednosměrného traktoru dokonale vyrovnává s úkolem a výrazně usnadňuje život majitele venkovského domu v zimě.

Agregát ventilátoru

Toto zařízení sněžných sněhulák obsahuje následující položky:

udělat, sněhový, dmychadlo, motoblock

V horní části bubnu je nutné řezat otvor díry pro výstup sněhu a pak namontujte oběžné kolo. Současně by mělo být umístěno tak, aby lopatky byly rovnoběžné s osou otáčení. Skládky jsou předem naostřeny a pak vítejte v bubnu.

Schneko-fan tryska

Druhý pohled na sněhový dmychadlo je nejatrodnější pro výrobu. Složení agregátu je následující:

 • Augene. hřídel je vyroben z potrubí a dvou kolíku. 8 Semi-triky z ocelové tloušťky ve 2 mm. Je nutné je připojit tak, aby výsledkem je dvě zkřížené spirály.
 • Rotor pro čištění sněhu. lopatky jsou lépe vyrobeny ze tří milimetrů oceli a dostat své konce v pravém úhlu pro zvýšení účinnosti uchopení.
 • Případ je svařován z plechu a je instalován na dvou kovových prucích se zakřivenými předními konci, které budou provádět roli lyží.
 • Trubka. nezbytná pro vyhození sněhu.
udělat, sněhový, dmychadlo, motoblock

Kultivátor motoru kultivátoru motorů neudělá to tak obtížné, jak se to může zdát. Použití primárních materiálů ušetří značné množství, protože podobné hotové vybavení je drahé.

Doporučení krok za krokem

Stroj. kovové pouzdro vybavené šroubovým hřídelem uvnitř. Může být zakoupen v obchodě nebo to udělat sami. Takže otáčení šroubu se stalo bez poruch, je nejlepší použít ložisko na čísle 203.

Případ je obvykle vyroben z hliníku a upevněte běžnými šrouby, které jsou taženy spolehlivě maticemi. Drum s rotorem uvnitř je vyroben z hliníkového kotle s objemem 20 litrů. Je nutné kvalitativně připojit k přední stěně pouzdra, pomocí nýtů.

Pokud je tryska zakoupena v hotovém formuláři, pak adaptéry již půjdou dodržovat nákup. Ale během nezávislé výroby budete muset navíc získat adaptér.

Jako točivý moment musíte použít pás a řemenici. To umožní, aby stroj měl klinot a přenášet otáčení z motoru do hřídele motoblock, který se připojuje k hřídeli trysky. Ložiska musí být uzavřena, pak je sníh neprokazí.

Typy zařízení pro mechanizované čištění sněhu

Mechanické domácí sněhové frézy jsou vybaveny spalovacími motory. Nejčastěji jsou namontovány (tažené trysky), jsou namontovány pro motobloky nebo traktory, včetně minitraktorů. S nízkou hmotností a jednoduchým zařízením.

Stroje na odstraňování sněhu na principu akce jsou rozděleny do:

 • Šroubová rotační zařízení, která mají dva typy aktivních orgánů: šnek nebo šneky, které směřují sníh do vstupu rotoru a rotor sám, který hází sníh v požadované straně;
 • Recovery srovnávač nebo buldozer typu. zákon o principu mechanického pohybu hmoty sněhu, častěji se tato zařízení používají na samohybné techniky;
 • Blade-výpis použitý ve spojení s motorovými bloky pro posun sněhu v omezeném prostoru;
 • Nastavení vzduchu a ventilátoru se použijí pouze na čerstvě vlasy, liší se velmi malé velikosti a extrémně jednoduché zařízení, odstranění sněhu dochází kvůli vytvořenému proudění vzduchu.
READ  Jak udělat brzdy v košíku

Schneko-rotační sněhová frézy získaly největší rozložení. Nemají špatně vyrovnat se sněhem několika hodnot různých hodnot. Někdy jsou problémy s nevidomým sněhem, takže je zde také pomocný hřídel v drahých instalacích s hroty, které ničí zhutněný sníh. Některé šrouby jsou vybaveny dalšími odnímatelnými převodovými tryskami, zničí hustou hmotu sněhu.

Vlastnosti dmychadla Air-Rotor Snow

Nejjednodušší sněhulák je založen na akci Air-Rotor. To je obvykle krabice, kterou lze přesunout na malém lyžování ve sněhu. Uvnitř je rotor. Jízda do rotoru se provádí z autonomních motorů nebo z výběru motorového výběru.

Přijímací plocha krabice je vyrobena tak, že když v progresivním pohybu dorazil sníh na lopatě rotoru. Dále je hmota otáčivých lopatek vyhozena přes trysku umístěnou výše. Jeho deflektor může být odeslán na libovolnou stranu. Z tohoto důvodu je sníh hozen vlevo nebo vpravo, kde je vyžadován v konkrétním případě.

Funkce zařízení je, že kromě sněhu je tvořen poměrně výkonný průtok vzduchu. Proto je na výstupu tvořena směs sněhové vzduchu, což může létat až do 5-6 m. To se děje dost na čištění pasáží.

Nevýhody vzduch-větrání sněhové frézy zahrnují relativně úzký zachycení, stejně jako nemožnost sněhuláka v přítomnosti slepé hmoty. Při čištění průchodů bezprostředně po spadu sněhu má sněhulák dostatečně vysokou produktivitu. Self-drážky často mají podobný design jako základ. Hlavní věc je vytvořit vysokou rychlost otáčení rotoru.

Jak udělat rotační snowplow to udělat sami

Výkonný rotační rotační odstraňování sněhu pro domov s vlastními rukama bude s benzínovým motorem. Kromě toho budete potřebovat palivovou nádrž, tlumič, kabel k odstranění ovládání škrticí klapky k rukojeti vlastní jednotky. Vytvořte hřídel rotoru pouze na stroji. Šnek, rám a další prvky nezávisle svar z kovu.

Popis a příprava komponent

Technologie domácího rotačního stroje vypadá jako electrocosa sněhová plocha. Podobně, šnek z barelu piva. Pokud se v zastřihovači, převodovka byla přišroubována na dno, pak rotor činí domácí. Konstrukce se skládá ze dvou ložisek na hřídeli. Jsou připojeny k rozbočovačům, které jsou upevněny na zadní straně šnečí. Na hřídeli z pracovní strany doufám, že oběžné kolo s čepelí. Vyčnívající část hřídele mimo šnek je vybavena kladkou.

Domácí sněhový přijímač připojený k rámu. Motor benzínu je instalován na regulovaných anketách. Pás je spojen s kladkami rotoru a motoru. Pro pohyb, auto-made auto na gumové kotouče.

Výhody kombinovaných agregátů

Kombinovaná sněžná fréza se skládá z juniorského šroubu a rotačního mechanismu. Trakční zařízení vyčnívá elektrický nebo benzínový motor. Výhoda samostatného kombinovaného modelu ve výkonu. Auger zachycuje široký pruh sněhu, dokonce slepé a lehce hadry. Malá hmota vstupuje do šneku, kde lopatky rotujícího oběžného kola vytvářejí kroucení. Broušení sněhu pod tlakem vzduchu letí z výtlačných objímek do vzdálenosti až 15 m.

Jak si vybrat a koupit sněhový dmychadlo pro motoblock

Stává se však, že se dívá na pokyny a schémata, jak udělat sněhovou ventilátor do jednosměrného traktoru s vlastními rukama, jste dospěli k závěru, že takové povolání není pro vás, a budete mnohem snazší koupit připravený.Made zařízení. Nicméně, ceny sněhové foukání trysek pro motoblocks, stejně jako jejich vlastnosti, se značně liší od sebe. Správnou volbu se nestane vždy. Jako příklad zvažte nejoblíbenější možnosti, které mají dnes největší poptávku.

Dnešní trh nabízí mnoho různých návrhů závěsných sněhových dmychadel pro motoblocks

Snowflower pro Motoblock Salute: Charakteristiky a funkce

Snowplow tryska na jednokém pozdravu traktoru umožňuje čištění povrchu Země ze sněhu při teplotě.20 až 5 ° C. Doporučeno pro použití pouze na hladkých površích a lze jej zakoupit ve dvou různých modifikacích, které se od sebe liší montáží na motoblock.

READ  Jak ostříhat řetěz na hromadu stihl

Hlavní technické specifikace a parametry:

 • Rozměry. 600x640x820 mm;
 • Šířka zachycení povrchu. 500 mm;
 • Maximální vrstva sněhu, která může být zachycena. 17 cm;
 • Frekvence otáčení šroubu. od 1900 do 2100 ot / min;
 • Hmotnost. 60 kg.
 • Herecká část návrhu, šnek, otočení, usiluje o sníh na cestě z okrajů do centra;
 • Speciální lopatky umístěné ve středu podporují sníh do trysky skříně;
 • pak nabobtří sníh směrem k.

S pozdravem S pozdravem Sloupový prášek se doporučuje používat hladké povrchy

V tomto modelu existuje poměrně několik úprav, včetně rozsahu emisí sněhu, které lze změnit pomocí hledí, stejně jako otáčky motoru. Kromě toho můžete změnit směr vysunutí sněhu, otočení obrazovky.

Nastavení sněhového ventilátoru k jednosměrnému pozdravu traktoru je provedeno následujícím způsobem: Footboard motocyklu je odpojen, je odstraňován čep a montážní osu podložky. Na rovném povrchu je k jednomaxiálního traktoru připojen sněhový dmychadlo. Chcete-li to provést, musíte zadat rámeček do rámečku tak, aby šroub rozptyl prostoru vstoupil do spojovacích drážek. Poté připojte závěs se sněhovým dmychadlem pouzdrem dvěma šrouby, aniž by je utaženo.

Poté je nutné po vyjmutí ochranného povlaku řemenice řemenice výběru hřídele. Pohybu závěsu na paprsku, nastavte nastavení položek tak, aby byl pás zapojen přesně, bez zkreslení. Po tom můžete utáhnout šrouby. Dále je instalován ochranný povlak výkonu vypínacího hřídele a zajištěn.

Upevňovací pohyb pohybu pohybu Salluket zařízení

MTD Sněhová dmychadla: Jaký model je lepší vybrat

Další populární volbou, aby se zabránilo výrobu trysky sněžného sněžného traktoru s vlastními rukama. koupit speciální vybavení výroby MTD. Dnes je považována za jednu z nejlepších, a má poměrně široký výběr modelů, nejoblíbenější, mezi kterými MTD-M 61, MTD 66, MTD-640 a MTD-M56.

S informacemi s technickými vlastnostmi, stejně jako hlavní úkoly, které jsou navrženy tak, aby řešily tato zařízení, můžete snadno rozhodnout, které možnosti pro vás nejlepší. Model M-61 je například skvělý pro vymazání velkého hladkého povrchu, zatímco M-66 je více orientován na obtížné povětrnostní podmínky a vážné námrazové drifty.

O něco dražší bude stát mě-61. asi 49 tisíc. Rubles. Průměrná volba lze považovat za M-61. 44 tisíc. Rubles.

MTD produkce sněhové dmychadlo

Typy zařízení pro odstraňování sněhu

Ve specializovaných prodejnách dnes si můžete zakoupit různé mechanismy, které usnadňují práci na hřišti. Zařízení pro tok sněhu se stává stále populárnější. V tuto chvíli jsou čtyři hlavní typy sněžných ploch:

 • Buldozer typ. pohyb pohybu.
 • Šroub. Sníh je zachycen šroubem, který ho přesune do otvoru trubky.
 • Fan-Blade. sněhové vločky s ventilátorem je dodáván do šikmé trubky, po kterém je vyhozen.
 • Vzduchový ventilátor. sněhové vločky jsou kresleny silným proudem vzduchu a odstraněním v opačném směru.

Pokud je zařízení pro čištění sněhu zakoupeno v obchodě, všechny čtyři typy jsou dokonale vyrovnány s úkolem. Ale pokud máte zájem o otázku, jak udělat sněhové frézy s vlastními rukama na jednomódním traktoru, pak byste měli věnovat pozornost pouze prvním třem typům. Pro výrobu vzduchového ventilátoru Snowpower bude vyžadována silná elektrárna a problémy mohou vzniknout problémy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS