Jak umýt laminát pod 45 stupňů

Diagonální laminát Pokládání. Jak dát

Laminát je stále populárnější jako venkovní nátěr, který mnozí majitelé není jen zakoupen pod interiérem pokojů ve svých domovech, ale také se snaží, aby se na to, aby se na jejich vlastní bez angažovanosti specialistů ze stavebních firem. Článek bude hovořit o tom, jak se diagonální pokládání laminátu provádí s vlastním rukama ještě horší než profesionálové profesionálů a co vlastnosti tohoto procesu.

Pod 45 stupňů

Existují speciální nástroje pro ucpávky, které si můžete zakoupit v jakémkoliv stavebním obchodě. První je pahýl. Jedná se o rámec se speciálními vodítky, podle kterého můžete proužky namalovat pod 90 a 45 stupňů. Pohodlí je, že je možné pít profily na okraji a ležící plasty a získat různé typy úhlů pro jinou možnost dokování. V našich obchodech jsou vzorky stuby, takže chápete, co procházet, pokud si je koupíte. Při práci se stubem zastavíme více.

Krok první. 1. Bereme sokl 2. Dejte jej na plasty, přední strana nahoru 3. Vyberte značení v pahýlku na 45 stupňů.

Krok dva. 4. Vyjměte rohu razítkem pod 45 stupňů. 5. vezmeme celý pás soklů (můžete si vzít malý segment, hlavní věc je mít dostatek velikosti) a dát ji na přední stranu nahoru. 6. Ukládáme zmenšenou tyč kolmo k celku, který je kombinuje před přijetím přímého úhlu. 7. Pojďme nakreslit přímku pro vyžínač na podložené části soklu.

Krok za třetí. 8. Vezmeme si celou bar s označením a vložíme se do stálého značení. 9. Značení by se mělo shodovat se zářezy pod 45 stupňů. Zkontroluj to. 10. Zašroubujte úhel na značce 11. přesuňujeme tyč s výsledným akutním rohem na místo STUSLA, kde jsou zářezy pro přímé promyté pod 180 stupňů.

Krok čtvrtý. 12. Zašroubujte roh v přímce. Hladký trojúhelník by se měl ukázat. je to to, co potřebujeme! 13. Kombinujeme trojúhelník a hlavní soklové reliéfy 14. lepidlo mezi sebou mezi sebou a připojit výsledný pístu stodoly ke zdi. Máte úžasný konec s řízením!

Krok první. 1. Vezmeme sokl 2. Dejte jej základem na dně Stusla. Opíráme se na okraj zadní strany (bez povlaku). Vyberte si misku na pahýlku pod 45 stupňů. Poznámka: Prostor mezi měřítkem a stěnou pahýl by měl být ostrý úhel. 3. Zašroubujte roh.

Krok dva. 4. Vezměte si nový, rovný pístový bar. Můžete si vzít krátký řez. 5. Dejte jej na dno dolní části STUS. Opíráme se na okraj zadní strany (bez povlaku). Vyberte si misku na pahýlku pod 45 stupňů. Pozor, měla by být z druhé hrany (ne!) Od prvního zářezu! Poznámka: Prostor mezi měřítkem a stěnou stuzu by měl být hloupý úhel. 6. Zašroubujte roh. Potřebujeme to! 7. Kombinujte bar pod soklů a rohu. Máte úžasný konec s řízením! Umístěte vnější úhel

Krok první. 1. Vezmeme sokl 2. Dejte jej základem na dně Stusla. Opíráme se na okraj zadní strany (bez povlaku). Vyberte si misku na pahýlku pod 45 stupňů. Poznámka: Prostor mezi měřítkem a stěnou pahýl by měl být ostrý úhel. 3. Zašroubujte roh.

Krok dva. 4. S druhým prknem opakujeme předchozí kroky. Vezměte si plintth. 5. Dejte jej na dno dolní části STUS. Opíráme se na okraj zadní strany (bez povlaku). Vyberte si misku na pahýlku pod 45 stupňů. Jediný rozdíl od předchozího kroku. musíte se opřít o další zářez do 45 stupňů na stejné straně. Poznámka: Prostor mezi měřítkem a stěnou pahýl by měl být ostrý úhel. 6. Pásový úhel. 7. Kompatibilní dvě soklice. Máme bezchybný vnější úhel.

READ  Jak vyříznout otvor pro umyvadlo v pracovní desce

Krok první. 1. Vezmeme sokl 2. Dejte jej základem na dně Stusla. Opíráme se na okraj zadní strany (bez povlaku). Vyberte si misku na pahýlku pod 45 stupňů. Poznámka: Prostor mezi měřítkem a stěnou stuzu by měl být hloupý úhel. 3. Zašroubujte roh.

Krok dva. 4. S druhým prknem opakujeme předchozí kroky. Vezměte si plintth. 5. Dejte jej na dno dolní části STUS. Opíráme se na okraj zadní strany (bez povlaku). Vyberte si misku na pahýlku pod 45 stupňů. Jediný rozdíl od předchozího kroku. musíte se opřít o další zářez do 45 stupňů na stejné straně. Poznámka: Prostor mezi měřítkem a stěnou stuzu by měl být hloupý úhel. 6. Pásový úhel. 7. Kompatibilní dvě soklice. Máte bezvadný vnitřní roh.

Další nástroj. fantasy pila. Toto zařízení, kde pila pila je kombinována se stojanem. Na stojanu jsou štítky v kruhu, jako na čerpací dopravě, měří potřebné stupně, ke kterým můžete otočit pila. Veškerá práce se dodává na navázání pilového kotouče v požadovaném úhlu, zařízení je zapnuto a přímé vypouštění. To je nejrychlejší a snadný způsob, jak udělat vinu. A aby si nekupoval drahý nástroj, který bude ještě jednou v následujících 10 let, můžete si ho pronajmout. Vzhledem k tomu, že rychlost otáčení kotouče je vysoká, mistři se doporučují vzorek spiknutí, které pily, malířskou stuhu, takže mikroskopy se netvoří tvoří, a materiál se nevrátil.

Jak opravit drobné nedostatky, ale i v případě, že neexistuje možnost přijmout nájemné nástroje, a pochybujete, že budete uspět přesně ohřívat úhly, můžete vždy používat lepidlo-putty „adefix f“. Je to hustá, bílá, tlustá kompozice založená na akrylovém mikrokreu. Při použití se hmotnost vyplní prázdnotu a po vysušení švu bude možné držet a barvit, pokud je taková potřeba. A i když nejsou žádné velké mezery, čipy a nesrovnalosti, pak se šev může být stále pájen s těmito lepidlem. pak sokl bude vypadat naprosto holistické a monoliticky. Ale akrylové lepidlo, jako jakýkoli jiný tmel na bázi vody, neposkytuje přímý kontakt s vodou a vysokou vlhkostí. Vlhkost jen probudí akrylové částice z mraženého švu. Pokud se švy lakují společně s soklem, pak z vlhkosti akrylové kompozice je samozřejmě izoláty, ale ve velmi surovinách, jako jsou koupelny, dal soktiny lepené „ADEFIX F“ výrobce ještě nedoporučuje.

Jak umýt laminát pod 45 stupňů

Laminát je jedním z nejčastějších podlah. Je to pohodlné, ekonomické a díky řadě textur dokonale zapadá do každého interiéru.

Zvláštní schémata jsou poskytovány, které podrobně ukazují, jak se laminát neukazují. Zvažte některé z nich.

S tímto schématem je laminát umístěn s posunutím 1/2 na položku v každé nové řadě. Povrch se získá v nejoblobějším a podobním zdrž. Lamed lepší výběr není krátký, obdélníkový.

S tímto schématem je laminát položen posunutím 1/3 na položku v každé nové řadě. Rozvržení se podobá krokům a je nejvíce elegantní a esteticky zajímavým ze všech možností pro přímé umístění.

Mezi výhody patří:. relevance (vhodný pro moderní interiéry);. vzhled.Nevýhody:. velká spotřeba materiálu;. trávit čas na budování schématu pokládání a vypočítat množství materiálu.

Chaotické uspořádání materiálu je nejčastější a ekonomičtější. Laminát začíná ze zdi s oknem:. podél směru denního světla, pokud cíl. Skrýt švy;. napříč, pokud se cílem. Transformovat místnost, vizuálně rozšiřovat úzkou.Zbývající oříznutí laminátu po pokládání jedné řady je jednoduše přeneseno do jiné série.Výhody zahrnují:. snadnost instalace a schopnost dát laminát nezávisle;. nejmenší spotřeba materiálu;. univerzálnost (vhodná pro každou místnost).Minusy zahrnují chaotický výkres, který není vhodný pro každý design.

READ  Čím lze nahradit strunu trimmeru ve vyžínači

Všechny předchozí schémata laminátového pokládání lze rozkládat nejen rovně, ale diagonálně.Diagonální schéma. Jedná se o pokládku schéma laminátu pod úhlem 45 stupňů.Spotřeba materiálu nepřesahuje 15%: v čtvercových pokojích, méně, v úzkém. více.Toto schéma vizuálně rozšiřuje prostor a vypadá skvěle v prostorách komplexní konfigurace.

Schéma pod vánoční stromeček. To je napodobování parket, který byl vytvořen před několika sto lety.Upozorňujeme, že pro uspořádání laminátu pod „vánoční stromeček“ je nutné zvolit krátké lamely s drážkami a nakloněnými hranami nebo aplikovat vinylové laminát s nízkými délkami panely.Existuje několik schémat: anglický vánoční strom. Klasické schéma s umístěním lamel v pravém úhlu. Francouzský strom. Laminátový schéma pokládání v každém úhlu, nejčastěji pod 45 nebo 60 stupňů. Maďarský vánoční strom. Diagram, který se neliší od angličtiny kromě barvy. Podle pokynů je pokládání provedeno třemi nebo čtyřmi ze stejné barvy.Někteří výrobci mají sbírku laminátu s imitací vánočního stromu ve formě obdélníkových panelů s požadovaným uspořádáním, což značně zjednodušuje instalaci.

Požadované materiály a nástroje

Pro pokládku laminátu diagonálně potřebujete nakupovat materiály a sbírat (pronájem) Některé nástroje:

  • Lamaders. asi 10% více vesmírného prostoru;
  • Elektrolzik. bude vyžadován pro ořezávání laminovaných panelů (můžete použít ruku pila na stromě, ale je obtížné vzhledem k velkému množství práce);
  • Dřevěné nebo gumové nádobí;
  • bar nebo speciální kovový držák. slouží k vyzvednutí lamel;

Montážní konzola.

Hraní klínů.

Výpočet požadovaného počtu lamel

Spuštění opravy bytu, nejprve koupil stavební materiály. Stejné pravidlo platí pro laminát, zejména proto, že nedostatek lamel ve výstupu již nemůže najít laminát ze stejné strany. A on, jak víte, dokonce i začátečníky, mohou být velmi odlišní v odstínech z dříve zakoupených podlah. Proto je nutné přistupovat k výpočtu požadovaného počtu laminátových panelů velmi úzkostlivě.

Zpočátku je zde podlahová plocha. Poté je výsledné číslo upraveno na skutečné náklady. Pro diagonální pokládání laminátu je odpad přibližně 20%. Proto je oblast místnosti násobena koeficientem 1,2.

umýt, laminát, stupňů

Aby bylo možné zachránit, je možné spočítat přesnější potřebu materiálu. Za tímto účelem je vypracován podrobné schéma (viz. rýže. Níže) s pokládkou každého panelu, kde nevratné odpady a použité zbytky. V tomto případě můžete jít na ztrátu asi 7%. Pro pozastavení je vhodné koupit materiál s koeficientem 1.1.

Schéma 1. Optimální uspořádání lamel během diagonálního pokládání.

Obecná rada

V žádném případě nenahrám laminátový smyk pro celý byt, zejména pokud je povlak umístěn ihned v několika místnostech, na chodbě a v kuchyni. Snažte se tak učinit, že v každé místnosti byl váš individuální směr pokládání panelů.

Pokud je parket používán jako základ, ujistěte se, že jej opravte tak, aby ne.

Pokud si ještě nejste jisti, že se dostanete sami laminátem, je lepší neriskuje a získat pomoc odborníků. Přeplatka pro kvalitativně provedenou instalaci s odhady bude vyplatit dlouhodobý vykořisťování a nedostatek potřeb pro opravu.

Nezapomeňte, že laminát je citlivý na vodu, takže nepoužívejte lepidlo na bázi vody na bázi vody. Vyhnout se také písku nebo jemnému štěrku, který může poškrábat povlak. Po dokončení pokládání otřete podlahu hadrem z mikrovlákna.

Nelze použít lepidlo na bázi vody, protože většina laminátu není „jako“ voda

Laminátové podlahy vypadají ušlechtilé, uklizené, jsou trvanlivé a vysoce kvalitní. Ujistěte se, že v místnosti zvážit indikátory teploty a vlhkosti.

Při pokládce seřete ořezávání a pokusit se co nejvíce z nich využít při instalaci.

Panely krajiny jsou vhodné pro diagonální pokládku.

Stručně o hlavní věci

Okraje na dlaždice pod 45 stupňů jsou tvořeny, když se provádí konstrukce přímého úhlu a rovné linie obrácení.

READ  Šroubovák op 2e jak používat

Je důležité během přípravy půdy pro splnění všech geometrických požadavků: 90 stupňů, vertikální a horizontální (méně často diagonální).

Že obličejová část dlaždice je méně podstupující zpracování, aby se zabránilo čipům, na konci ořezávání se provádí s odrážkou z vnějšího povrchu o 0,5-1 mm.

Úhel je tvořen maximální kvalitou na elektrickém hrdci pomocí diamantového disku a vody.

Za výhodnější způsob se promyje dlaždice pod 4 stupni. výsledná základna s pomocí úhlového brusku a diamantového kotouče a brusné trysky.

Z ručních nástrojů pro práci může být použitelný soubor, Spovetur, řezací fréza a abrazivní materiály.

Pokládání dlaždic se provádí s přísným dodržováním tloušťky vnějšího švu a jeho rovnoměrnosti, úroveň s odkazem na zbytek čelního povrchu.

Napište do komentářů, jak si myslíte. jaký přístup je racionální: spolehlivý a jednoduchý s podložkou rovných konců nebo esteticky atraktivní a komplikované s vrásčitými hranami pod úhlem 45 stupňů?

Co je potřeba pro co

Deska s hranou pod 45 stupňů se často používá, aby bylo možné přesné venkovní roh, pokud je přímý. Můžete se vytvořit vše s obvyklými hranami, ale pak to vypne hnízdo z jedné ze stran a šev se posune z linie skládací. Minus v jednoduchém řešení je také skutečnost, že obrácený konec je často odlišný barvou z povrchu obličeje. Pro vytvoření mezery mezi dlaždicemi rovnou sdíleným na stěnách a neotráví peníze na dekorativní obložení, je racionální.

umýt, laminát, stupňů

Nicméně, zvolit si dlaždice s razítkem pod 45 stupňů stojí za to seznámit s určitými nedostatky takového rozhodnutí. Pokud je základna připravena s odchylkami od přímého úhlu a rovnoměrného řádku, neumožní vám vytvořit vysoce kvalitní povrchovou úpravu. Buď bude šev příliš úzký / široký, nebo vnitřní strana konce bude kontaktovat / těžko se liší. Vrstva motoru by měla být odložena v mezích povolených, naplňte švu alespoň tloušťku dlaždice.

Pokud by vnitřní hrany injikovaného kontaktu, pak v důsledku tepelné roztažnosti mechanického zatížení materiálu začíná proces zničení. A v místech se spoustou průchodnosti rychle přijdou do havarijního hlediska z estetického hlediska špičatých hran s proskleným povlakem a bez něj. A za nimi se začne plakat, který umožní proniknout páry a vodu.

Vypočítat výdaje

Chcete-li začít počítat, musíte tyto parametry znát: délka, šířka, oblast, počet úhlů, stupeň rohů. Definujte také úhel pokládání samotného laminátu. Nejčastěji je vybrán úhel 45 stupňů v důsledku pohodlí počítání. Méně často používají úhel 30 stupňů, zbytek se téměř nepoužívá v důsledku složitosti výpočtů a výkresu.

Chcete-li správně vypočítat počet položek, je nutné přesně znát podlahovou plochu, délku a šířku každého detailu. Je také nutné zapamatovat geometrii. Existuje univerzální vzorec pro výpočet Pokud je úhel pokládání 45 stupňů, vypadá to takto: počet prvků = (prostor místnosti (šířka šířky podlahové šířky místnosti x 1,42)) / čtverec jednoho patra.

umýt, laminát, stupňů

Jako příklad výpočtu můžete vzít oblast 6×9 m. Šířka dílu je 10 cm, jeho délka je 1 m. Částka se rovná = (6 x 9) (0,1 x 6 x 1.42) / 1 x 0.1 = 548,5 poloviny. Můžete konstatovat, že bude trvat 549 prvků pro pokrytí místnosti s takovými velikostmi. Současně byste měli mít vždy akcie: doporučuje se trvat o 10% více, než se ukázalo, když je vypočteno, to znamená, že 549 10% = 604 dílů.

Pro úhly jiné než 45 stupňů neexistuje univerzální vzorce, takže je snadnější používat takový úhel.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS