Jak umýt stropní sokl do 45 stupňů

Jak snížit rohy stropního soklu: tipy a podrobný plán

Chcete-li správně vybrat pahýl, musíte věnovat pozornost známým značkám. Takový model „FIT 41255“ je vyroben z masivního plastu. Může nalít pouště ze dřeva, plastu a kovu

Šířka části, kterou chcete vyhrývat, je 120 mm. Sochory mohou být naplněny 45,90,22,5 a 135 stupňů. Manuální pilot je vybaven

Může nalít pouště ze dřeva, plastu a kovu. Šířka části, kterou chcete vyhrývat, je 120 mm. Sochory mohou být naplněny 45,90,22,5 a 135 stupňů. Manuální pilot je vybaven.

 • „Stanley1-20-112“ je známý u mistrů s přesností a kvalitou řezu. Hnopuls jsou vyrobeny pod úhlem 22,5, 45 a 90 stupňů ve svislé rovině a 45-v horizontálním. Eccentrics pevně opravte mezery. Stuslo z plastu proti nárazu.
 • „Bison15375-75“ je také oceňován Masters, umožňuje přesně udělat. Je vyroben z trvanlivého ABC plastu, tak silného a spolehlivě sloužit po dlouhou dobu.
 • Tabulka „Stayer 15402“ je profesionální truhlářský nástroj, který se liší od ostatních v tom, že je možné snížit část od 0 do 180 stupňů, krok promoce-15 stupňů. Upevňovací šroub pevně opravuje část.
 • „Fit prof 41321“.Rotační stub, dodávaný s pily oceli. Detail je bezpečně stanoven svorkou. Je vyroben z oceli, hliníku nebo plastového stuzu. Délka pracovní část 60cm.
 • „Сhampion180“ má polovinu délky. Tento otočný pahýl fixuje produkty pro 45 a 90 stupňů, ale zároveň zvládne polygonální části (čtyři, pět, šest, osm, osm a 12 uhlí) strniště vybaveném arktickým pily 1,4m kroku. Maximální šířka sochoru 20 cm. Léčba-20cm.
 • Bison-Saw Stub. profesionální práce v horizontálních a vertikálních rovinách. Otočné zařízení vám umožní snížit polotovary z neželezného kovu, slitin a oceli. Stupnice určuje otáčení pily k požadovanému úhlu. Pevnost a síla otočného stoupání pila pomáhá řezat úhel blokování s přesností filigrána.
 • Stayer-Saw „Stayer“ umožňuje pracovat bez dalších měřicích přístrojů, protože jeho základna je označena. Kovová báze je trvanlivá, maximální šířka obrobku, která se hodí na IT-160mm. Hloubka řez 600 mm.Nastavení napětí pily, různé otáčky a sklon přispívá k přesnému řezání polotovarů.
 • Kupper stál má skvělou funkčnost. To nejenže provádí rotaci do určitého úhlu, ale vozík se pohybuje podél pouzdra stachu na vodítku. Tato schopnost vozíku pomáhá zajistit na správném místě obrobku. Detail k řezu. Zůstává pevná, fixovaná odnímatelnými svorkami. Při zpracování materiálu ve svislé rovině je závěs s měřítkem. Obrobek můžete zpracovat ve svislé a horizontální rovině současně. Na tomto stubu můžete dosáhnout požadované hodnoty hloubky propylu, což pomáhá při výrobě dílů s hroty. Průměr obrobku může dosáhnout 150 mm.

Seznam potřebných materiálů a nástrojů pro práci

Udělej Stubby s vlastními rukama není tak obtížné, pokud budete postupovat podle doporučení odborníků. Za prvé, ujistěte se, že materiály připravené pro práci jsou uzemněny

Pro výrobu stuby je důležité zvolit dřevo, které by mělo být sušeno, bez promáčknutí, mít hladký povrch bez jakýchkoliv vad. Není nutné si vybrat plast jako výchozí materiál, protože není silný, a proto může být během práce snadno poškozeno. Nástrojové desky musí mít asi 2 centimetry tlusté

Nástrojové desky musí mít asi 2 centimetry tlusté.

Před zahájením práce byste měli připravit taková zařízení:

 • Pravítko a tužka;
 • Miloslavné slupky;
 • Hoven pro kov;
 • svěrák;
 • Vrták s jinou sadou vrtáků;
 • Euro shurus (potvrzení);
 • Handsman s malými zuby, navržený tak, aby viděl sokl.

Všechny výše uvedené nástroje by měly být dostačující na práci. Mezi dalšími zařízeními mohou používat šestihranný klíč, se kterým bude snazší otočit potvrzení. Před zahájením práce stojí za to připravit jednotlivé prvky pro domácí nástroj

Před pokračováním k popisu pokynů: Jak provést Stubby s vlastními rukama, věnujte pozornost podrobné kontrole výroby dílů do zařízení

READ  Jak odříznout trubku pod úhlem 60 stupňů

STUSLO PRO SLINTY: Základní Podmínky použití

Každý člověk může pochopit, jak správně řezat rohy stropního soklu. Aby byl proces hladce jít, měli byste se seznámit předem s hlavními metodami vytváření krásných a hladkých polotovarů.

Hlavním pravidlem práce je pozorovat úhel rohů. Pokud je sokl upevněn vpravo, úhel bude odříznut na levé straně a naopak.

stropní, sokl, stupňů

STUSLO. pohodlný nástroj pro rychlé zpracování polotovarů

Polyuretanový strop sokl: Jaké jsou výhody a nevýhody, což je, jaký druh druhu jsou, jak si vybrat, krok za krokem bagety, malování, metody obnovy, průměrné náklady. v naší publikaci.

Instalace stropního soklu

Výcvik

Místo kontaktu částí se stěnami a stropem by mělo být pečlivě zpracováno.

Před zahájením montáže kartelu musíte dokončit všechny hlavní opravy v místnosti: zarovnání podlah, omítek, malování nebo bělení tapety, instalace, tmel a stropní povrch.

Někdy jsou bagety namontovány před lepidlem tapety, ale vyžaduje značnou dovednost v následném lepení, protože se hodí na horní okraj tapety dokonale ne přesně a jednoduše.

Dále musíte připravit zónu práce na instalaci lamel. K tomu musí být vyčištěno z prachu, nečistot, odpadků, cizích předmětů, drátů a t.D.

Pokud se na stavebních konstrukcích, které se skládají z stropu a stěn, v tomto pruhu existují nějaké vady, měly by být odstraněny.

Začněte instalace stropního soklu by mělo být pouze po pečlivém přípravě povrchu.

Je také nutné maximalizovat instalační zónu bagetů, zejména to je důležité pro dřevěné a sádrové produkty. Zde můžete použít tmel, smear, omítka a t.D.

Rada! Výčnělky na betonových a cihlových stěnách mohou být srazeny s peuratorem, předběžným rohovým broušením ve formě mřížky svislých a horizontálních řezů do hloubky výčnělku. Vzdálenost mezi řezy trvá asi 10. 20 milimetrů.

Poté, co byla kapela vyrovnána a pokryta, je nutné čekat na úplné odmítnutí stavebních směsí a zpracování celého povrchu této zóny v primeru hlubokého pronikání.

Lze jej zakoupit v jakémkoliv konstrukčním obchodě, pak se zředí podle pokynů k požadované konzistenci a aplikujte štětcem nebo melligy na stěnu v instalační zóně.

Baghetov prázdný

Při výběru dřevěných talířích věnujte pozornost stavu a kvalitě dřeva.

Pár slov o obrobku materiálu. Místnost nebo jiná místnost je předem měřena kolem obvodu, hodnota dveří se odečte od této hodnoty, do výsledku se přidá 10% přívodu.

Standardní délka jednoho baru je dvě a půl metry, takže výsledné číslo je rozděleno 2.5, výsledek je zaokrouhlen ve směru další (vyšší) celé číslo a získat počet kartelů potřebných pro tuto místnost.

Pozornost! Pokud si koupíte bagety z pevného masivního dřeva, podrobnosti by měly být přivedeny k objektu ne dříve než týden tak, aby materiál mohl aklimatizovat a měnit velikost, zarovnat vlhkost podle místní atmosféry a zahřát. V opačném případě může být železniční příběh po instalaci do montážní polohy.

Také při výběru sady pro navrhování stropu byste měli požádat, které tvarované díly a příslušenství jsou vhodné pro tuto sadu. Může se stát, že přítomnost spojek a rohů vás ušetří od bolesti proti bolesti ořezávání a dokování prken.

Dokování a fixace

Největší obtíže v nepřipravených montérech způsobuje dokovací části v rozích místnosti.

Po provedení všech měření přejděte na upevnění dílů v montážní poloze podle jejich účelu. Měli byste začít z úhlu, kde se vyskytuje nejdolnostní dokování.

Prkna se nacházejí v přímých rohách (nebo přibližných pro ně), proto jejich konce musí být řezány pod úhlem 45 stupňů. Jak rozlit sokl do 45 stupňů?

Velmi jednoduchý: vezmeme pahýl, vložíme do něj položku, odřízněte ošuntělý s malým zubem nebo stavebním nožem, v závislosti na materiálovém kartelu.

STUSLO je určen pro pohyb dílů pod pravým rohem.

Pro vnitřní úhel čáry pro zastřihovač řezu by měl začít ze spodního rohu tyče, což se týká roviny sousedící s stěnou. Proti zrcadle.

Jak vypočítat čáru pro zastřihovače spojovacích dílů na jejich večírcích

Na zadní horní straně soklu je položena vzdálenost rovná jeho šířce. Je měřeno od okraje a provádět linku pro zastřihovač, paralelní s koncem. Na horní tváři tvoří čtverec s ním, na boku, pokud jsou jeho rozměry jiné. prodloužená postava.

READ  Jak umýt laminát pod 45 stupňů

Při dokončení sloupce nebo volného otevření se značka použije jako: z rohu prkna směřující do místnosti, hypotenuse dělící čtverec na polovinu se provádí nahoře. Její projekce je přenesena na okraj směřující ke zdi. Pro to je prostor měřený na pokraji také rozdělen na polovinu diagonálně, což vede k hypotenuse. Přebytek kus odřízne dva diagonály.

Pokud je křižovatka řešena uvnitř, diagonála je nakreslena v opačném směru.

Slinth dokování s dekorativními rohy

V případě, že stěny jsou dokonale připraveny, a vnější a vnitřní úhly jsou rovny 90 °, je možné použít speciální dekorativní prvky pro dokovací sokletik. Výhody této metody:

 • Snadná instalace: Není třeba „vyplnit ruku“, zlepšení techniky oříznutí soklových dílů;
 • Úspora času: Pro dokovací prvky potřebují jen trimovat v pravém úhlu a připojit dekorativní část.

Dekorativní díly pro dokování kartelu jsou určeny:

Tento způsob sloučeniny je jedinou možností v případě instalace plastového soklu, jejichž oříznutí není možné bez trhlin.

Použité nástroje

Za prvé, jak snížit stropní sokl polymerů nebo dřeva, jak to udělat správně a rychle. V tomto případě bude práce vyžadovat 2 nástroje. Stotlog a řezné nástroje.

Než řezací sokty?

Pokud jde o druhou, volba závisí na podstavci materiálu:

 • Výrobky vyrobené z pěny (veškerý polystyren) zahrnují použití akutního čerpacího nože;
 • Polyuretanové sokly jsou obvykle řezané kovovou pilou;
 • Strom vyžaduje „aktivní“ protokoly nebo pila.

Druhý potenciální nástroj pro polyuretan je stejný papírový nůž. Důvodem je poměrně nízká hustota materiálu. Další alternativou. akutně kompatibilní kuchyňský nůž. Zvláštní požadavek na to. není příliš tlustý čepel.

Možná náhrada Lobzik pro dřevo. Handsman pro kov. Optimálně plátno mající nejmenší zuby. V opačném případě bude přístroj uvízl v materiálu a v takových podmínkách je velmi obtížné provést bezvadné.

Stuslo a jeho nezávislá výroba

STUSLO. druhý povinný nástroj pro práci s sokly.

Co to je?

Ne každý může vědět, co to představuje. Toto je zařízení, které umožňuje snížit všechny sochory v různých úhlech (45-90 °). Jedná se o skluz sestávající ze dna a dvou stran, které dělaly sloty pro nástroje. Materiál je umístěn na spodní straně a knoflíky jsou vloženy do štěrbin (nůž a t. D.). Po řezání baget s ním se získají téměř dokonalé polotovary.

STUSLO. potřeba ořezávání některých soklů, protože pro spoje prvků je vyžadován úhel 45 °. V opačném případě se spojení částí nebude fungovat: nebo bude mezi sousedními sokly rozdíly, nebo budou prostě muset znovu snížit, protože nebude možné dokovat sousední produkty, bude to nemožné.

Ano, zbývající otvor může být maskován jakýmkoliv složením. Tato možnost však stále není nejlepší. Souhrn se brzy změní barvu a tato nesrovnalost bude velmi patrný. Nicméně, i zde existuje výjimka.

Jak udělat Stuslo?

Pro self-dělat to bude nutné najít desku s délkou o metr nebo více, nebo list překližky (dřevěný sporák). Stále je třeba připravit:

 • Z vybraného materiálu jsou 3 díly odříznuty od 200 do 250 mm široké, délka je 300 mm (400, 500 mm). S pomocí samočinných vzorků jsou spojeny ve formě písmene „P“.
 • Použití vozidla, na horních částech bočních stěnách, aby značky odpovídající úhlu 45 ° (v případě potřeby, pak 90 °).
 • Pak si vezměte hacksaw, která řezá díry takovým způsobem, že drážky dosáhly dna nástroje.

Dokončené díry jsou vymazány Rashpilem, takže mohou svobodně vstoupit na skládačku nebo pila.

Prořezávání kartelu

Trim pomocí Stusl

Jak přesně oříznout úhel stropního soklu s ním?

STUSL volání jednoduchého nástroje, který tesaři používají. S ním můžete řezat jakýkoliv obrobek pod požadovaný úhel.

To je obvykle dřevěný, kovový nebo plastový podnos, na kterém jsou vyrobeny pro řezání pod úhlem 45 ° a 90 ° speciálních svislých slotů.

Existují komplikované konstrukce, na kterých plus těchto rohů je také díra pro implementaci 60 stupňového řezu.

Pro profesionální práci se vyrábí speciální pahýl. Jeho otočný mechanismus umožňuje upevnit řezací hadřík ve vztahu k obrobku v daném úhlu.

Vnitřní roh

Vařený sokl se aplikuje na strop, požadovaná délka je odložena.

READ  Nástavec úhlové brusky na řezání betonu

Pak se tento proužek vloží do strniště přesně tak, jak bude umístěn na stropě. Musí být stisknuto na vzdálenou stěnu zařízení. V této pozici je sokl držen s levou rukou.

Hacksaw Blade musí být v takové poloze tak, že jeho úhel je 45 stupňů, a rukojeť by byla co nejblíže s rukou. Snaží se vyhnout zatlačení na pile, jemně řezat obrobek.

Dále musí být sokl odříznut odezvu. To také domy ve vzdálené nástěnné nástroje, zatímco drží a lisuje, tentokrát, s pravou rukou.

Podobně jako předchozí postup, pozice hacksaw. jeho rukojeť se blíží rukou pod úhlem 45 stupňů. Sokl je odříznut.

Potom je připraven, již oříznuté lamely jsou ukotveny. je zkontrolována přesnost montáže. Předpokládá se, že pro lepší orientaci, při výrobě vnitřního rohu, řezání lepšího začátku s přední částí produktu. Sekce musí obvykle upravovat se souborem.

Venkovní

Je správnější udržet přesnější velikosti, nejprve začněte vysílat vnitřní roh a teprve poté, co přejdete na externí.

Jinak se může stát, že po celé délce prkna nebude dostačující.

Planck aplikovaný na strop, ve velikosti. Držení levé ruky je strop sokl stiskl k blízké zdi, rukojeť hacksaws se blíží rukou. Sochor je odříznut.

Odpovězené prkno je stisknuto k nejbližší zdi, zatímco ona drží pravou ruku. Woven Hacksaw by měla být pod úhlem 45 °, rukojeť přístroje se blíží rukou mistrovství. Kus obrobku je odříznut, úhel je úhledně ukotven.

Taková léčba s okrajem dílů pomocí mladiny je dobrá v případech, kdy je úhel mezi stěnami hladký a rovný (90 °).

Pokud jeho výkon nechává hodně být žádoucí, stojí za to použít jinou metodu.

Označení na stropě

Způsob s označením na stropu umožňuje přesně a hladký úhel. Má jednu nevýhodu. prkno soklu je docela nepříjemné udržet hmotnost během postupu.

Ve všem ostatním, s touto metodou budete moci nastínit úhel řezání ještě přesněji než jiným.

Když je sokl aplikován na zamýšlené místo instalace, jsou všechny odchylky velikostí a nepřesnosti patrné a okamžitě zohledněny.

Úhel řezání

Nejdříve musíte vzít pár polotovarů, pak je zkrátit v pravém úhlu. Lámání konce prkna do kolmé zdi, použijeme jeden bar. Zpožděné na stropě Leske pro zastřihovač na obrysu obrysu. Odstraňujeme první bar, pak také, odpočívám konec ke zdi, použijte tyč. Podobně jsme si všimli na obrysu linku pro vyžínače.

Průsečík dvou samostatných linií je značka, na které je obrobek oříznut. Každá destička se aplikuje na povrch znovu, jak bod budoucího řezu, se zaznamenává oba. Z nalezeného bodu na druhý okraj pístu stodoly k vyžínače. Sokl řezání na dřívějších poznámkách, pečlivě udržitelné, musíme je nainstalovat.

Tato metoda umožňuje přesněji zpracovávat vnitřní úhly.

Podvodový dokování pro strop v přímých oblastech

Jak správně naskládat rozích stropního stropu, zjistili jsme, že nyní definujeme, jak se provádí dokování na přímých oblastech (viz. Plastový strop PLINTH: První známost).

Před připojením stropního soklu na rovně musí být okraje podzimních lamel zabaveno

 • Další bar je spojen s předchozímem stejným způsobem. Po dosažení přímého baru se úhlová prkno z horního rohu na stejné stěně snaží na délku místa instalace a aplikovat štítek pro provedení řezu. Další značkou jemně odřízněte sokl v pravém úhlu.

Rada! Na stropní podstavci Sláty tvořily perfektní kloub, řezané hrany by měly být pečlivě broušené jemnozrnné smudě.

V našem článku jsme zjistili, jak dokumentu podněcování stropu v rohu místnosti a v přímých oblastech, popsal pravidla pro použití STUSL pro snížení soklu. Nyní potřebujete pouze ruku se správným nástrojem, získáváním, vlastně, soklem a odvážně začít nezávisle vykonávat práci. A pro ty, kteří nejsou plně pochopeny s inzeráty dokování, doporučujeme najít tematické video v síti pro viditelnější zobrazení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS