Jak upravit karburátor na Huskvarna 365 řetězové pily

Úprava karburátorových řetězů Husqvarna

Společnost pod názvem „Husqvarna“ byla založena v roce 1687. „Husqvarna“ (Husqvarna) je favoritem v oblasti výroby a zahradního trhu. Vstupuje do švédského zájmu, sjednotit několik společností v sobě. Produkující různé typy zařízení, od malých šicí stroje a končící impozantními čtyřkolkami.

„Husqvarna“ nabízí svým kupujícím velmi pokročilou škálu speciálního vybavení a vybavení. V posledních letech společnost viděla počet patentovaných inovací. „Husqvarna“ je pevně na ochraně pokroku.

Vyrobené výrobky této značky promění závažnou práci do normálního zaměstnání, které nebude škodlivé pro osobu, ani životní prostředí.

Řetězová pila „Husqvarna 137“ označuje techniku ​​vyrobenou v kategorii „Profesionály lesů“. S tímto modelem spolu s tímto modelem také vyrábí univerzální profesionální řetězové pily, dmychadla a vysoké nárazy. Všechny vyrobené vybavení se vyznačuje malou velikostí a pohodlí kontroly. Všechny řetězové pily „Husqvarna“ rozlišuje tři funkce. schopnost absorbovat zbytečné vibrace, zlepšený vzduchový filtrační systém, nejvyšší výkon.

Technické vlastnosti řetězových pil Husqvarna 240

Základem pily Husqvarna 240 je dvoudobý motor s karburátorem. Pracuje na směsi benzínového oleje. Motor se zvyšuje z důvodu zlepšení klikové misky a speciálního povlaku válce. Palivová ekonomika je snížena o 20% díky inovačnímu systému X-Torq, který také snižuje škodlivé výfukové plyny. Prostorová palivová nádrž a malá spotřeba paliva prodlouží dobu provozu nástroje, bez palivové přestávky.

Zbytek pile má takové specifikace:

 • Výkon. 2 l. s.;
 • Krok řetězce. 3/8 palce;
 • Prostornost nádrže na palivo. 300 ml;
 • Nádrž pro olej. 200 ml;
 • Délka pneumatiky. 40 cm;
 • Hmotnost. 4,7 kg.

Když je požadován karburátor?

Příčiny vzhledem k nimž bude nutné nastavení tohoto uzlu, může být uveden po velmi dlouhou dobu.

Mezi hlavní chyby mohou být přiděleny následujícím způsobem:

 • Zvýšení volnoběžné rychlosti;
 • Vznik velkého množství kouře během provozu;
 • Zhoršení vlastností start-up;
 • Nedostatek nástrojového výkonu během řezání.

Není zde kompletní seznam všech známých chyb. Někdy takový postup jako úprava karburátoru na řetězové pily Husqvarna, je nutné provést po údržbě elektrárny nebo po údržbě.

Vývojáři Husqvarna 137 jsou napsán v pasu, že se nastavení karburátoru musí být provedena před a po spuštění nástroje.

Jak karburátor pracuje na Chainwaw Husqvarna 137?

Na řetězových pilách těchto modelů nejčastěji instalovaných z Walbro Carburetor Factory. Před nastavením karburátoru Walbro na řetězové pily Husqvarna musíte mít minimální myšlenku svého zařízení a znát zásadu provozu.

READ  Jak funguje brzda kotoučové pily

Co je zodpovědné za krmení směsi paliva a oleje

Pro přesné dodávky paliva s olejem se použije palivové čerpadlo, které je poháněno klikovým hřídelem. Сам карбюратор оснащается диафрагмой и специальным игольчатым клапаном, которые отвечают за регуляцию давления в системе. Благодаря им, происходит организация правильной работы дозирующих камер и насоса, что улучшает работу бензопилы.

Приготовление топливной смеси

При эксплуатации бензопилы должна применяться топливная смесь бензина и масла в соотношении 15:1 по объему, т. E. к 15 л бензина следует добавить 1 л масла и смесь тщательно перемешать. Количество бензина и масла в топливной смеси приведено в этой таблице:

Benzín.л jeden 2 3 4 5 6 7 osm devět deset
Масло, л 0.06 0.třináct 0.20 0,26 0,33 0.40 0.46 0.53 0.60 0,66
Топливная смесь, л jeden.06 2,13 3,20 4,26 5,33 6.40 7.46

POZORNOST! Применение масел: «Луконй-2Т; ТНК-2Т ОИЛ: АЗМОЛ Спорт 2Т GD» и Др., и отработанного масла в топливной смеси приведет к выходу из строя игольчатого подшипника шатуна.

Co je zodpovědné za dodávku vzduchu

Dva klapky instalované na difuzorové kameře odpovídají přívodu vzduchu. První může nastavit množství vzduchu v době lisování urychlovače a se nazývá škrticí klapka a druhá poskytuje limit přívodu vzduchu v okamžiku, kdy studené spuštění řetězových pil. Pro usnadnění spuštění se klapka překrývá, a proto se směs stává bohatou, protože je nasycená velkým množstvím paliva. V tomto režimu je snazší pracovat, ale protože zvyšuje spotřebu paliva, tento režim se nepoužije v průběhu práce. Viděl práci na opotřebení.

Pro sprej paliva do válců se použije tryska se kontrolním ventilem.

Princip operace je jednoduchý: omezuje návrat směsi zpět do komory. Všechny hlavní chyby Řetězové pily se nejčastěji projevují nesprávnou operací tohoto mechanismu.

 • Nejčastější chybou je příliš dlouhý skladování nástrojů. Faktem je, že s prodlouženými nečinností se ventil vyčnívá a nalije válec palivem, nebo se neotevře.
 • Druhým problémem je zvýšení množství vzduchu ve směsi způsobené subbliktem z vnějšku, když je ventil nesprávný. Je nemožné regulovat zde, protože v tomto případě pomáhá pouze opravy ventilu nebo jeho náhrady, protože nebude reakce na seřizovací šrouby.

Na rozdíl od automobilu, nastavení karburátorových řetězových pil zajišťuje tři seřizovací šrouby, které jsou zodpovědné za kvalitu směsi, počtu a jmenovitý otáčení hřídele klikového hřídele husqvarna:

 • Šroub L. je určen pro konfiguraci počtu otáček při práci ve středních režimech a upravuje nízkou rychlost;
 • Šroub n. Nastaví počet vysokých otáček a instalační trakce;
 • T. navrženo tak, aby upravilo celkové množství paliva a upraví provoz škrticí klapky.

Nedoporučuje se dotýkat prvních dvou šroubů bez speciálních dovedností. Problém je, že pokud je nakonfigurujete nesprávně, karburátor nebude moci zajistit začátek motoru, a pak jej spustí ve špatných režimech provozu. Takové nastavení šroubu může vést k jeho rychlému opotřebení a selhání. Tento princip je položen v mnoha zařízeních.

READ  Jak odstranit olovo řetězové kolo s řetězovými pily

Nastavení Parametry nepřinesou žádnou tabulku. Proto byste neměli hledat tato data ve speciální literatuře, ale jednoznačně postupujte podle pokynů. Tabulka v pasu má pouze informační význam ohledně charakteristik motoru.

Pro přesné nastavení by měla být pila provedena po dobu alespoň 10 minut instalovaných na rovném povrchu. Pneumatika musí být zaměřena v opačném směru od osoby provádějící konfiguraci. V počáteční fázi je nutné detekovat největší hodnotu nečinnosti kmitočtu. Nastavení karburátorových řetězových pil v řetězových pily by měly fungovat. K tomu šroub l hladce otočí zleva zleva doprava, pak naopak. Když byla maximální rychlost zkušenosti, je třeba se vyskytnout šroub L proti směru hodinových ručiček, které by se ukázalo být vytažen od 1/8 do čtvrtiny celkového obratu.

Nástroje potřebné pro práci

Před pokračováním k nastavení karburátoru Khuskvarny, musíte se postarat o dostupnost celého nástroje, který může být užitečný. Chcete-li tento typ práce provádět samostatně, budete potřebovat:

Obvyklý drážkovaný šroubovák pro nastavení není vhodný, t. na. Nastavovací šrouby na řetězové pily Husqvarna mohou mít jinou sekci. Budete muset koupit speciální, v této funkci opravy řetězové pily Husqvarna, udělali všechno tak, že pila by mohla být opravena pouze ve specializované službě Husqvarna.

Úprava karburátorových řetězů Husqvarna

Stejně jako všechny ostatní pily, Husqvarna má stejný algoritmus nastavení karburátoru. Pokyny budou proto relevantní pro jiné nástroje a modely řetězových pásů, jako je Husqvarna 142. 236. Před zahájením práce se ujistěte, že vzduchový filtr je čistý a správná práce všech ostatních uzlů. Přívod paliva do plovákové komory by mělo fungovat bez přerušení a zapalovací systém je správně nastaven a má čerstvou svíčku.

 • Nainstalujte nastavení továrního karburátoru. Musíte to udělat, když je motor zastaven.
 • Nyní můžete spustit motor a ujistěte se, že ho několik minut zahřívá. Nastavení karburátoru Husqvarna 137 XX se provádí pouze na vyhřívaným motorem.
 • Otáčením šroubu L ve směru hodinových ručiček, musíte nastavit nejvyšší zatáčky klikového hřídele, pak se otočte zpět do čtvrtletí. Šroub t Upravte obrat klikového hřídele tak, aby se řetěz neotáčel. Nemělo by být řízeno bez stisknutí akcelerátoru.
 • Nyní musíte nastavit maximální obrat a jejich výkon. Stačí připojit tachometr na systém zapalování a nastavit pomocí akcelerátoru maximální možné zatáčky. Porovnat je s cestovními údaji. Pokud se liší, odšroubujeme nebo otočíme šroub. Změna rozsahu, můžete vytvořit omezení, aby se pilířová pila efektivní a uložit zdroj motoru.

Co byste měli věnovat pozornost?

Jakmile je dokončena úprava karburátoru Husqvarna, musíte se ujistit, že motor práce je stabilní a pila se snadno zvedne a resetuje nezbytné otáčky. Otáčení řetězce na volnoběhu je považována za abnormální jev, takže je nutné znovu nastavit spojení s spojkou s šroubem h. Nezapomeňte, že uzel není okamžitě nakonfigurován: musíte čekat nějakou dobu, protože Chainwaw Huskvarna neprodleně nereaguje na změnu polohy šroubů. Tentokrát se může lišit od 5 do 15 sekund. Tentokrát není předepisovat tabulku, takže můžete zjistit jen experimentálně.

READ  Jak rozdělit hrubou desku na kotoučové pile

Pokud po úpravě je při práci obrovské množství kouře, pak je třeba nastavit napájení palivových a olejových směsí. Pro tyto účely otáčejte šroub L.

Co je tovární nastavení karburátoru řetězových pil Husqvarna?

Aby se řetězová pila stále začala i s nesprávným nastavením, jsou aplikovány tovární pozice šroubů H a L. Většina řetězová pila Husqvarna lze spustit, pokud odšroubujete oba šrouby přesně na jeden a půl otočení. Teprve poté, co můžete změnit polohy šroubů pro dosažení požadované spotřeby paliva a maximální účinnost výkonu. XX je regulován i po těchto manipulacích.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se úpravy karburátoru na řetězové pily Husqvarna 137 a další modely tohoto lineupu. doporučuji sledovat

karburátor, huskvarna, řetězové, pily

Jak nastavit zapalování na řetězové pily Husqvarna

Náhradní díly pro řetězové pily a vyžínače s dodáním v celé zemi hotovost při dodání.

Výběr podle modelů

 • Řetězové pily
 • Náhradní díly pro čínské řetězové pily 45, 52 metrů krychlových.cm
 • Náhradní díly pro čínské řetězové pily 38 kostka.cm
 • Náhradní díly pro čínské řetězové pily 25 krychle.cm
 • Náhradní díly pro čínské STIHL 660
 • Díly na partnerovi 350, 351, 352, 371
 • Díly na partnerku 340s, 350s, 360s
 • Náhradní díly na Husqvarna 137, 142
 • Náhradní díly na Husqvarna 230, 235, 236, 240
 • Náhradní díly na Husqvarna 365, 372
 • Náhradní díly pro STIHL 180
 • Náhradní díly pro STIHL 210, 230, 250
 • Náhradní díly pro STIHL 290
 • Náhradní díly pro STIHL 361
 • Trimmery pro trávu
 • Náhradní díly pro čínský zastřihovač pro trávu 33, 43, 52 krychle.cm
 • Náhradní díly pro čínský zastřihovač pro trávu 26 krychle.cm
 • Náhradní díly na Husqvarna 125, 128
 • Náhradní díly pro oblíbené T283, T284

Zapalovací cívka (magneto). Specifikace a mezera.

Často čelí situacím, kdy uživatelé nástrojů přicházejí s vadným zapálením. Často je to opravdu vadné, ale často zapalovací cívka na selhání nástroje nemá. Jak nastavit zapalování na řetězové pily Stihl, Husqvarna a na jiných řetězcích. Níže jsou účinky, aby ověřili zdraví zapalování.

Posouzení současného stavu cívky.

Předtím, než děláte zapalovací cívku za kontrolu zdraví celého řetězce. Jak nahradit vedoucí hvězdu v řetězové pily Husqvarna hvězdičkou, na spojce. Proveďte následující:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS