Jak účtovat baterii BOSCH S5 005

Automatická služba Basch baterie

Představujeme malý přehled baterií Bosch Bosch. Jsou nejvhodnější pro osobní automobily. Všechny modely jsou velmi kvalitní a mají velký soubor výhod, které ovladače oceňují.

Vzhledem k tomu, že výrobce používá inovativní technologie při výrobě baterií. Vysoce kvalitní Akb této značky je kombinována s vynikajícími charakteristikami. Modelový rozsah s indexací „S“ je výkonné, spolehlivé a požadované agregáty.

EFB používat sphere

Počáteční důvod pro vývoj zlepšených baterií byl vzhled automobilů, vybavených funkcí „Start Stop“. V takových vozech se vozidlo zastaví s vypínáním motoru a spustit napájecí jednotku stačí odstranit nohu s brzdovým pedálem. V intervalu mezi těmito momenty, celá zátěž z elektrikáře Auto klesne na baterii, která bez zvýšení náboje na náboj fyzicky nemá čas na zavádění do normálního kontejneru.

Na strojích jiných typů platí i baterie EFB. Tento typ baterie se například používá pro napájení výkonného automatického zvukového systému.

Kde se používají baterie bosch

Bosch má tři sta dceřiných společností a asi 13 tisíc servisních poboček. Oficiální zástupci jsou ve 140 zemích světa. Nabíjecí baterie této značky jsou dodávány dopravníky největších výrobců automobilů pro primární konfiguraci automobilů. Nový vývoj se provádí za účasti těchto podniků.

Baterie Bosch se používají na cestujících a nákladní dopravě, na užitkových vozidlech, jako trakci a osvětlení. Také vyrobil své vlastní nabíječky.

Postup nabíjení

Pro úspěšné nabíjení non-servírovací baterie nejsou primitivní nabíječky vhodné, vyrobené v bezprostředně v garáži s vlastními rukama ze starého transformátoru. V ideálním případě zařízení vyžaduje podporu takových funkcí:

 • automaticky udržuje nabíjecí napětí nainstalovaným uživatelem;
 • Aktuální napětí a proudová data by měla být zobrazena zařízení nebo na digitálním displeji;
 • Práce v cyklickém režimu nabíjení / expozice / výboj, který podporuje odsíření olověných desek.

účtovat, baterii, bosch

Pokud plánujete pracovat s baterií v garáži, nemůžete ho odstranit z auta. Před nabíjením údržbové baterie automobilu nabíječkou budete muset vypnout terminály na palubě. To způsobí nastavení regulátoru a uživatelů. Tady nejsou žádné velké problémy, jen některé nepříjemnosti. Dále doporučeno:

 • Připojte vodiče z nabíječky do zdroje napájení, pozorování polarity. Obvykle na sériových zařízeních „a“. „Ikony jsou vyřazeny přímo na“ Krokodýli „.
 • Hodnotit napětí vydané baterií. Pokud bude pod 11 V, pak se zabýváte non-vypouštědla baterie, obnovte ji téměř neskutečně.
 • Chcete-li zahájit, nastavte napětí 12,6 V, zapněte přístroj na nabíjení a sledujte proces 30-60 minut. Posouvání změn v četách ammetriky, jako je rychlé varu elektrolytu, označují vysokou pravděpodobnost vnitřního obvodu v baterii. Nabíjení se musí zastavit a přemýšlet o koupi nového zdroje.
 • Pokud nejsou uvedeny záporné funkce, pak zvýšit napětí na 14,4 V. V procesu nabíjení se proud postupně snižuje. Zaměřte se na dolní hranici čtení ammeterů 0,5-1 A, když je dosaženo náboje, musíte se zastavit, jinak se elektrolyt bude vařit. Na tomto postupu obnovy je u konce.
READ  Jak vyříznout vnitřní roh soklové lišty

Požadavky na systémy obnovy

Práce nabíjení baterie patří do skupiny nebezpečných a vyžaduje zvláštní podmínky provedení:

 • Bez nouzového odpojení nelze použít zařízení.
 • Doporučuje se používat nastavitelnou nabíječku napětí na základě profilu IUOU.
 • Nabíjení, aby se zabránilo stratifikaci kyselin (nevyžaduje se pro AGM).
 • Použijte jej s vlastnostmi IU a vyšší napětí na krátkou dobu, aby se zabránilo odpařování vody.
 • Řetězové napětí po nabíjení 2, 12-2, 13 V v každé buňce.
 • Připojte svorku baterie k terminálu nabíječky a záporný terminál baterie. na odpovídající nabíječku.
 • Не подавать напряжение на зарядное устройство, пока батарея не будет полностью подключена к заряднику.
 • Когда зарядка завершена, первым отключается зарядное устройство.
 • Остановить процесс, если батарея греется или имеются кислотные испарения.
 • При зарядке должна функционировать приточная вентиляция.

Technický pokrok stále nestane

Еще 10-15 лет назад автолюбителям приходилось регулярно обслуживать аккумулятор (проверять плотность электролита, проводить доливку дистиллированной воды и так далее).

На современном этапе обслуживаемые аккумуляторы уходят в прошлое. На их место пришли более современные и надежные (по заявлению производителей) необслуживаемые источники питания.

Все, что требуется от автолюбителей — контролировать уровень напряжения и своевременно производить зарядку. Вопрос лишь в том, как выполнять эту работу правильно.

Как зарядить аккумуляторы Bosch

Bosch baterie Údržba minimálně, ale stejně jako všechny baterie, vyžadují pravidelné nabíjení. Nejlepší je účtovat speciální nabíječku stejného výrobce, který vyžaduje alespoň jedno stisknutí kliknutí.

Při použití jiné nabíječky musíte dodržovat některé nuance. Servisované baterie by měly být obviněny přesností jednoho desetinového nádrže a pečlivě sledovány pro napětí. AGM baterie mohou být nabíjeny jakýmkoliv proudem, ale napětí by nemělo překročit doporučené.

Jakákoliv baterie může být nabíjena při kladné teplotě, pokud jej přinesete z chladného. Dejte jí zahřát na pokojovou teplotu. Před nabíjením čistěte pouzdro a svorky. Musíte připojit nabíječku, pozorování polarity. Pro baterie, ve kterých můžete otevřít víko, musíte v případě potřeby sledovat hlasitost a hustotu elektrolytu, doplnit jej. Také během procesu nabíjení postupujte podle teploty. Když se zahřívá nad 40-50 stupňů Celsia, musíte proces zastavit a dát chlad.

READ  Bosch PBH 2100 Re Přehled

Důležité! Nikdy neukládejte baterii.

Jak otevřít baterii Bosch S4

Jak otevřít baterii Bosch S4

Baterie

Nejvyšší prkno, které mnoho let zvrátilo výrobce baterie Bosch společnosti Bosch. jako před nedostupným limitem pro mnoho dalších výrobců. Auto baterie této značky mají velkou osvědčenou na světě a ruský trh. Jak přidat vodu do údržby Baterie BOSH S4 60 Ampels. Díky moderní technologii poskytuje společnost Bosch příležitosti pro snadné spuštění i studenému motoru, samo-výtoková hodnota je velmi malá, což umožňuje baterii po dlouhých prostojech, velký napájení (objem elektrolytů se zvyšuje, protože tloušťka Mříže se sníží) a rychlé nabíjení baterie poskytuje speciální strukturu olověné mřížky. A to je jen malý tolik výhod, které baterie Bosch mají, které odborníci jsou uznáni co nejlépe pro použití v městských podmínkách. Baterie pro osobní automobily Bosch S4 Silver / 12V. Technický. Vzhledem k vysoké kvalitě, počtu variant a sérií, mohou být tyto baterie vybrány na jakékoli auto, včetně standardu JIS. Takže si koupit Bosch baterie znamená poskytnout auto s spolehlivým zdrojem energie po dobu pěti až sedmi let.

Jak přidat vodu do baterie BOSH S4

Jak přidat vodu do údržby Baterie BOSH S4 60 Ampels.

Otevření baterie Bosch S4 Asie ASIA 70 AH

Rozebíráme nesnesitelnou baterii Bosch S4. Akb byl v provozu téměř 6 let. Bossh a Varta jsou stále.

Služby online obchodu

Pomocí sortimentu BOSCH baterií v našem internetovém obchodě vám pomůže náš manažerský konzultant. Nákup vám nebere potíže, ale jen radostné zážitky, protože naši specialisté nevyjímají baterii na zadanou adresu, ale také ji zjistí. BOSCH S4 Bateriová společnost Elektromotor Kyjev. Kontaktní telefon Jak si vybrat. V důsledku toho získáte vysoce kvalitní certifikovanou auto baterii za rozumnou cenu a navíc. záruka pro něj dva roky.

READ  Jak změnit kazetu na perforátoru Bosch

Všechny baterie Bosch nabízené v našem internetovém obchodě jsou certifikovány, mají vynikající technické vlastnosti a jsou určeny pro automobily jak zahraniční, tak domácí produkce. Kromě toho se doporučují dobíjecí baterie pro automobily asijského původu.

V rozruchu, protože se vždy stane: rychlejší, oni byli Bosch S4 stříbrná linka (004). 560 409 054 (VIN). Nyní se nemůžete starat, protože dlouhé prostoje: motor s novou baterií začne okamžitě, baterie má velký napájení a taková řada modelů, které lze optimální baterii vybrat do jakéhokoliv auta. s maximálním dodržováním Úroveň spotřeby energie. Všechny rostoucí požadavky, které jsou prezentovány na automobilech, jsou vysvětleny jednoduše: výrobní kapacita moderních automatických zařízení, která zvyšují pohodlí a bezpečnost. Koneckonců, je pro nás tak důležité, aby v autě je nejen v bezpečí, ale také pohodlné. A vybitá baterie, vidíte, může snadno rozbít plány na den Téměř před sto lety, Robert Bosch, zakladatel Bosch, mluvil slovy, které dnes určují firemní kulturu světově proslulé společnosti, řekl: „Chtěl bych raději ztratit peníze než důvěra“.

Nedávno jsem se srazil s takovým problémem. Manželka, která se skládala do garáže, zapomněla vypnout mlhu: agresivní: v důsledku šarže baterie a nemožnost otevírání elektrického. Barch S4 stříbrná baterie. nabitá baterie.Ru.

Náš online obchod se také hodnotí důvěru zákazníků, takže nabízí produkt nejlepší kvality. Bosch autobaterie.

S4 007 S4007 Bosch Silver 72 Ah Reverzní 572409068

Auto baterie: Bosch Silver Model: S4 007, 572409068 Kapacita: 72 Polarita: Reverzní (0) Studený svitek Proud: 680 termínů: standardní velikost: 278x175x175 (nízká) hmotnost: 16,99 kg. Záruka: 2 roky umělec: Německo

| Denial of responsibility | Contacts |RSS