Jak účtovat cívku vyžínač pro trávu. Pokyny s krok za krokem Popis Jak vítřit cívku vyžínače pro trávu a sekačky na trávu

Jak vítřit únik pro zastřihovač na vyžínače pro trávu: Krok za krokem průvodce a pokyny pro video

Krásný trávník bude vypadat opravdu dobře udržované pouze tehdy, když pravidelně řezáte trávu. Pro zpracování komplexních pozemků je nejvhodnější vyžínač pro trávu. Jakýkoli vlastník jednotky dříve nebo později bude čelit řešení problému, jak vítřit lope pro zastřihovač na cívce, protože z nesprávných akcí můžete nejen zhoršit kvalitu střeva, ale také přivést vybavení. Dnes v recenzi homius budeme říkat o všech způsobech a nuancích výměny rybářské linky a vlastností výběru spotřebního materiálu.

Trimmer pro trávu je vhodné použít pro kyvné malé nebo složité oblasti, například v blízkosti zajištění, mezi lůžky a podél cest. Dnes, výrobci produkují širokou škálu benzínových, elektrických a bateriových modelů, které lze vybrat pro všechny požadavky pro majitele.

Jako řezný prvek vyžínače pro trávu se používá sušička pro zastřihovač. V procesu práce, dříve nebo později, jeho délka skončí, a pak vyvstává otázka, jak nahradit a konsolidovat vlákno naplněné v odnímatelné cívce.

cívku, vyžínač, trávu, pokyny

Vlastnosti použití trimrů

Byliny byliny zastřihovač s rybářskou linkou, lze použít v blízkosti: domy a další budovy, ploty a živé ploty, stromy a keře, postele a záhony, záhony, pruty v zahradním pozemku.

Takové pohodlné a co je nejdůležitější, účinné zařízení, jako je vyžínač pro trávu, existuje v několika variantách:

Jak je jasné ze jmen, typy zastřihovačů pro trávu jsou znatelně odlišné od sebe. Bez ohledu na typ tohoto nástroje, jeho řezný prvek může být únik vyžínače. Samozřejmě, ochucené v trimrové cívce pro trávu Leske pro zastřihovač není nekonečný. A dříve nebo později bude nutné jej nahradit novým.

Průtok přímo závisí na frekvenci používání zařízení a stupnici provedené práce. Čím více trávy je zkosený a tím častěji se nalije vyžínačem pro trávu, čím je aktivní v něm, strávený v zastřihovači. A tím co rychleji skončí. V tomto ohledu vyvstává otázka: Jak doplnit linku pro zastřihovač v trimrové cívce pro trávu?

Daleko od každého zná odpověď na tuto otázku. Ale vinutí rybářské linie na cívce hraje důležitou roli v práci zastřihovače pro trávu. Chcete-li funkci normálně fungovat, je velmi důležité pokrýt nový řádek pro zastřihovač k cívce. O tom, jak změnit únik pro zastřihovač na zastřihovači a bude v tomto článku projednána.

Odstranění a demontáž

Chcete-li správně vítřit únik pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu, musíte se seznámit se strukturou zastřihovače hlavy. Skládá se z ochranných krytů, bobků se závitem, krycím krytem, ​​stejně jako pružiny, které jsou přítomny pouze v některých zařízeních.

READ  Jak vítřit sušičku pro zastřihovač na trimrový buben pro trávu

Začínáme rozebrat cívku, musíte přístroj zcela vypnout / deaktivovat. V tomto případě způsob práce přímo závisí na typu hlavy. První možností je provádět následující akce:

 • Uživatel kliknutí na svorky umístěné na obou stranách víka.
 • Po odstranění víka je cívka odstraněna. Některé modely mohou mít pružinu, které musí být také odstraněny.
 • Ve středu pouzdra je šroub, který by měl být odšroubován běžným šroubovákem.
 • Když je upevňovací prvek odstraněn, zbývá odstranit převodovku z hřídele, jemně třást tělesem výrobku.

Druhou volbou pro odstranění cívky pro tankování rybářské linky do vyžínače pro trávu je zkroutit hlavu na hřídeli převodovky. Chcete-li takový postup provádět, mnoho zařízení je vybaveno otvorem, ve kterém můžete vložit nástroj. Když je šroubovák vložen, uživatel zůstane pouze zabírat tělo výrobku a posouvejte jej ve směru hodinových ručiček. Je pozoruhodné, že tato metoda na rozdíl od dříve popsané metody je charakterizována jednoduchostí.

Vyjměte cívku vyžínačem pro trávu

Na malých elektrických trimrech s nižším uspořádáním motoru (když je při práci na Zemi) u cívky, obvykle existují dvě klíče po stranách. Klikněte na ně a odpojte polovinu těla cívky od druhého, který zůstane na vyžínači. Spolu s první polovinou se vnitřní část odstraní, na které je trimorová linka přímo a rány. Při analýze, opatrně: Uvnitř je jaro, které může létat a ztratit se.

Na elektrických a benzínových trimrů se zakřiveným činka (na takových trimrech není stále žádná možnost dát nůž), potřebujete kromě cívky, aby se svorka s jednou rukou, a na druhou ruku musíte začít otočit proti směru hodinových ručiček. Je to ten, kdo zajišťuje cívku na trimmer bar pro trávu. Kroucení jehňata, pečlivě odstraňte celou cívku, snaží se ztratit rozsah uvnitř jara.

Na elektrických a benzínových trimrů s přímou tyčem a převodovkou na jeho konci (na takových trimrů pro trávu, kromě rybářské linky, můžete stále instalovat nůž) Hledáme díru pod cívkou, vložte do něj Příklad, šroubovák, tiše otáčejí cívku, dokud šroubovák přestane ani hlouběji a cívka opraví. Teď otočíme celou cívku ve směru hodinových ručiček (jako levé řezbářství) a odstraňte ji z vyžínače pro trávu. Dále rozebírejte cívku. Může být shromážděna západkou nebo zkrouceným s jehněčí. Je-li cívka na západkách, pak Davim na bocích na základně západky tak, že vykreslili a vydali polovinu těla cívky z jiného. Jehněčí jen odšroubovat. Může existovat také třetí typ spojování dvou polovin takové cívky: s ním musíte chytit spodní část jednou rukou a druhý je vrchol, a začít je otočit v opačných směrech. Prohlížení takové cívky musíte také následovat, tak, aby nebyla ztracena přebytek uvnitř jara.

Více než 200 typů trimrů na jednom místě za nejnižší ceny. Klikněte a SEE

Nyní, odstranění a zneškodnění cívky pokračovat, vlastně, na vinutí.

READ  Která sekačka na trávu je lepší než benzín nebo elektrický

Blok: 2/3 | Počet znaků: 1967

Výběr rybářské linky

Chcete-li úspěšně doplnit rybářskou linku v hlavě zastřihovače, je důležité odhadnout výběr spotřebního materiálu. Silnější kabel, který ovládáte, hustou a silnější trávou, který může řezat. Často se používá univerzální čára pro vyžínače, jehož průměr je 2 mm. Vyberte vhodný pro průměr sekačky následujícími způsoby:

 • Podívejte se na informace o tloušťce rybářské linky v pokynech připojených k zastřihovači.
 • Věnujte pozornost bobbinu. Někdy platí informace o možných průměrech rybářské linky.
 • Další možností je pokusit se vložit kabel do výstupu. Pokud to bude snadno jít do toho, pak je zvolený průměr rybářské čáry vhodný pro použití.

Herb Trimmer Coil

Můžete si vybrat vlákno kabelu podle typu motoru. Pokud je únik vyžírce příliš tlustý, pak se odolnost vůči otáčení zvýší. motor v tomto případě bude silně přehřátý a brzy selže. Užitečná doporučení:

 • Pro elektrické zařízení s motorem menším než 500V závit je tloušťka 1,3 mm. Pokud k tomu není nalezeno, můžete použít 1,6 mm Trimmer Fishing Line. Pokud je napájení větší než 1 kW, vyberte kabel o průměru 2 mm.
 • V benzínu vyžínače pro trávu je hodnota sekačky hřídele. Pro zakřivenou volbu se často používá kabel pro 2 mm. Pokud je hřídel rovný, namontujte závit 2.4-2.5 nebo 3 mm. Nejhorší protokol pro zastřihovač je instalován na výkonných zařízeních. od 1,3 kW.

Věnujte pozornost typu šňůry. Některé populární možnosti:

 • Nejběžnější protokoly s kruhovým průřezem. Jsou dobře srandinující čerstvé bylinky, ale horší zvládne se keře, suché.
 • Zkroucené (spirála) šňůru žádná vysoká síla, ale dobře vhodný pro tenké mladé trávy.
 • Jazbed vlákno s ostrými hranami je ideální pro velký bournahan na začátku pozemku.
 • Ještě pravděpodobnější, že se trávím sekat pravoúhlým, hvězdným nebo čtvercovým linií pro vyžínače pro trávu, ale nejsou příliš trvanlivé.
 • Nejdolnější je dvousložkový kabel s vnitřním jádrem a kulatým průřezem.

Typy sušičky pro zastřihovač pro trávu

Všimněte si, že není možné použít místo drátu, kovových řetězců a kabelů, jakož i obvyklého rybářského vlákna. Zařízení bude nebezpečné pro uživatele i okolní. Takže kabel nebo podobné výrobky budou postupně začít pracovat, v důsledku jejich konců jsou rozbité a malé kousky budou rozptýlit vysokou rychlostí.

Blok: 3/6 | Počet znaků: 2323

Výhody hlavy vyžínače

Spolu s hlavami na trimrátech se aplikují kovové disky. Ve srovnání s nimi mají řezné prvky s rybářskou linkou řadu výhod:

 • Není třeba skrýt spotřební materiál
 • V případě kamenů nebo jiných pevných předmětů se sušička pro zastřihovače prostě přestane, nebude zasáhnout okolní a dutinu
 • Přerušení vláken nemají negativní dopad na převodovky a motory trimrů.
 • Zařízení hlavy odstraňují trávu lépe než jejich analogy.

Zařízení cívky pro trávu

Hlavy mositů pro zastřešení jsou různé konstrukce. jednoduché i složité. Níže uvedený obrázek ukazuje poloautomatickou hlavu vyžínače od motocosu Husqvarna (Husqvarna) v demontované formě.

READ  Kde můžete opravit zastřihovač pro trávu

Tento typ hlavy je přítomen v konfiguraci většiny benzínu a elektrických svitků, jako je Stihl (Stihl), Patriot (Patriot), šampiona (Champion), Bosch (Bosch), HUTER (HUTER) a další. Zařízení hlavy mositů je dostačující. Zahrnuje následující podrobnosti:

 • Základem hlavy mozosti;
 • Tlačítko pro poloautomatický posuv kabelu;
 • cívek (cívka), ve kterém je únik doplňován pro zastřihovač;
 • jaro;
 • Lhůty. skrze ně linie pro zastřihovač vyjde ven;
 • čepice zastřihovače hlavy;
 • Trimmer Lesk (kabel).

Na následující fotografii jsou také jednodušší hlavy vyžínače.

Všechny tyto trysky neumožňují délku čáry v poloautomatickém režimu (po stisknutí tlačítka). V případě útesu musíte zastavit sekačku a změnit ručně.

Tipy a doporučení Jak otočit čáru pro zastřihovač a co potřebujete vědět

Existuje několik užitečných tipů a doporučení, které budou užitečné naučit se nejen nováčkem, ale také bláznivé šílené. Tyto tipy pomohou zabránit negativním důsledkům ve formě zranění a nesprávného fungování mechanismu. Tato doporučení jsou o následujících:

 • Nainstalujte kryt je nutný pro klepnutí. A to je 2 nebo více kliknutí, což závisí na počtu svorek. Pokud jeden držák nesnaží, poté při spuštění nástroje může buben vyskočit a zranit osobu
 • Neodvítujte linku pro zastřihovač se silným zametáním, stejně jako v množství více, než je možné vložit na místo. Je lepší, aby se dostat k záblesku, protože bude více, protože to povede k negativním důsledkům ve formě nemožnosti, kdy je to nutné
 • Pokud vlastnit nástroj, který není se dvěma závěry rybářské linky, ale s jedním (obvykle s nízkým výkonem), pak se proces navíjení provádí v podobné sekvenci, jak je popsáno výše, pouze s rozdílem v nepřítomnosti středu mezi extrémními základnami cívky
 • Po výměně materiálu je nutné předběžnou kontrolu přístroje a po zahájení trávy. Pokud neprovedete předběžnou kontrolu, lesy mohou fungovat a zranit osobu

To je zajímavé!Vyberte si materiál vhodné kvality, aby nedošlo k poranění při práci s benzokosem, trimrátem a motocosem. V procesu šlehání trávy pod rotujícími částmi, malými kameny a dalšími materiály, které mohou odletět na dlouhé vzdálenosti, takže navzdory skutečnosti, že únik vyžínače není nůž, který by měl být prováděn s nástrojem Ochranné speciální uniformy. Výsledkem provedené práce je následující. po nahrazení nového materiálu obvyklého je dostačující pro plochu až o 600 metrů čtverečních, ale při zohlednění přítomnosti výztužné vrstvy na rybářské linii. Běžné nylonové materiály slouží méně, což je důležité při práci. Nesnažte se sekat hustou trávou rybářskou linku, protože pro to jsou speciální kovové disky nebo nože.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS