Jak vařit palivo pro zastřihovač pro trávu. Tankovací motocos s dvoutaktní motorem

Kolik olejů musí být nalita do vyžínače pro travu na litr benzínu

Benzinove sekacky. poměrně běžné nástroje používané majiteli zahradních a domácností farmy pro sekání trávy a sklizně lůžek. Zastřihovač pro travu„a“ sekačka na travu„. Hlavni rozdil je kryt v konstrukci motoru. Vážený segment zařízení je vybaven čtyřdobými modely a levné. doubledobe. Poslední možnosti má výhody, mezi nimiž je malá masa, snadná použití, stejně jako nízké náklady.

Nejdůležitější podmínkou pro provoz dvoudobých modelů je příprava palivové směsi, vztaženo na podíl benzínu a oleje určeného výrobcem. Zjednodušený design motoru neposkytuje samostatný kanál pro mazání, takže motorový olej se přidává přímo do benzínu. Porušení správného vede k významnému snížení zdrojů podílu nástroje a dokonce i na jeho členění. Chápeme, který make-up je vyžadován pro trimory benzínu, jak se směs a to může ovlivnit.

Jak míchat (zředí) benzín a olej pro 2T motory.

Shrnout výše uvedené nastavení. Použijte olej vyvinutý nebo doporučený výrobce této techniky pro techniku ​​​​značky. Napriklad pro MOTOCOS STIHL FS 55 STIHL HP OIL (viz. Obrazek 1A) nebo STIHL HP SUPER, pro HUSQVARNA 128R MOTOCOS používají Husqvarna HP olej (obrázek 1b) nebo Husqvarna Ls. Pro 2.Hodinové motory nepoužívají motorové oleje pro čtyřdobé motory. Napriklad 10W30, SAE 30 a T.D.

Obrazek 1 A-olej Husqvarna (vlevo), STIHL B-olej (vpravo)

Užitečné poradenství

Nikdy nepoužívejte 2-taktní olej určený pro vodní chladicí motory, tyto oleje jsou navrženy tak, aby fungovaly při nižších chladičích.

Je nutné dodržovat podíly oleje a benzínu pro palivovou směs, označenou výrobce v návodu k použití. 1/50.Při přípravě objemu malého směsi (do 1 litru) je velmi důležité sledovat množství oleje ve směsi. Dokonce i malé vypočítání v množství oleje mohou přinést zásadní nesrovnalosti ve směsích. V těchto případech lze pro přesné dávkování použít lékařskou injekční stříkačku.Příprava palivové směsi musí být vyrobena v čistě speciálně navržených nádobách. (cm. Obrazek 2)

Užitečné poradenství

Nedoporučuji používat varné plastové lahve a kanystry, protože benzín může rozpustit plasty a všechny tyto „suspenze“ spadá do palivové nádrže a zobrazuje karburátor.

Plastové nádoby určené pro benzín mají vždy označující „plamen“. Je velmi výhodné používat kanystr vybavený systémem Seduální tankování (viz. Obrazek 3). Systém shledatelného tankování má ventil, který nedává palivo k přepravě s plným plněním nádrže.

Obrazek 3- Systémový speciál náplně

Který olej je lepší volit pro motorové motory.

Všimněte si také, že pokud údaje o oleji nelze použít k přípravě benzosm pro motorové motory. Ve 2t Lodních motorech JE Nutné nalije SMĚS PŘIPRAMA Z BENZÍNU S OKTANOVÝM ČÍSLAM NEŽIŽNÍ NEŽIČNÍ ČISTÝMI PŘISADAMI NMMATC-W3 Značení v Poměru 1:50 Do Provozního rezimu a. 1:25 na režimu únivy (první 5-10 hodin). Výběr vysoce kvalitního oleje.Základem práce motoru, takže každý výrobce doporučuje nalitět určitých olejových značek do techniky, čímž zajišťuje nejdelší životnost výrobku. Takže pro motorové motory (2T a 4t) Tohatus Service Center doporučujeme používat německé motulové oleje nebo americký Quicksilver. Pro Mercury lodní motory potřebujete používat pouze motorový olej QuickSilver. Pro lodní motory Honda nejvýhodnější jsou značky Motul a Statoil.

Užitečné poradenství

Není doporučeno používat palivovou směs, pokud od vaření uplynulo více než dva měsíce.

Výběr oleje

První dokument, který by měl být řešen při výběru značky oleje je pas pro nástroj. Výrobce neuvádí pouze vlastnosti materiálu maziva, ale také nabízí konkrétní známky a obchodní názvy.

READ  Jak dát diamantový disk na rohové brusky

Pokud není možnost odkazovat na pokyny, doporučujeme používat pouze dvě možnosti maziv:

 • Semi-syntetické motorové Oleje, Které Mají PROSMĚRNÉ NÁKLADY (Mírně nad Minerálem). Vyrobeno nastínění produktů s vysokou molekulovou hmotností, produkující nějaký kouř a mají dobré ukazatele ochrany konstrukčních prvků motoru. Lze jej použít jak v domácích i zahraničních zastřech;
 • Syntetické motorové oleje, které mají obvykle maximální náklady v rozsahu. Jedná se o nejspolehlivější ochranu opotřebení, kompatibilního s jakoukoliv napájecí jednotkou.

Kromě základního typu oleje bude užitečné, bude stále číst jeho označování dopisu pro výběr kompatibilního typu parametrů. Podle klasifikace Evropské API existuje následující notace pro dvoudobé motory:

 • TA. olej pro malou kapacitu elektráren (ne více než 50 metrů krychlových. cm.), což vám umožní doporučit tento typ motocyklů;
 • televize. mazání pro více objemových motorů, spádový pracovní objem leží v rozmezí od 50 do 200 krychle. cm. Je povoleno používat, jako je motocos;
 • TC. Motorový Olej Pro Vážnou Technologii (Motocykly, Sněžné SKÚTOMY, SKÚTOMA), Předpokladaný míchání s benzínem;
 • TD. Mazivo pro poznání.

K dispozici je také klasifikace Japonské organizace JASO. Je nutne tuto notaci rozlustit:

 • FA. Když spalování, uvolnění kouře je mírně a sotva patrné stejným okem. Pro země, kde jsou přísné požadavky na emise do atmosféry;
 • Facebook. trochu znatelnější kouř bílé barvy, ale více než v FA;
 • FC. průhledný kouř, který není na první pohled viditelný;
 • FD. nekouřové oleje používané k přírodní vodní vozidla.

Můžete vidět označení na „self mix“ a „pre mix“. První volba znamená, že po přidání paliva se směs nemusí mísit. Druhou Volbou. směs benzínového oleje musí být smíchána ručně.

Použití těchto tří možností značení, stačí zvolit typ a požadované mazání. Otázka zůstává pouze v žebříčku výrobců. Dáváme nejznámějším značkám, které produkují pouze vysoce kvalitní hořlavé materiály:

 • Shtil Je Populární výrobek Benzínové vybení a Spotříbním materiálu Materiálu Pro;
 • Shell Helix Ultra Se POŽÍVÁ PRO AUTOMOBILY I MALÉ MOTOCYKLY;
 • MOTUL JE Obecně Uzná svaný Lídr ve Výrobě Maziv;
 • Lukloil. Značka Domácický produkce, Která není Horší Kvalita Pro Cizí Analogie.

Doporučuje sešit.

Odrůdy Motorové Olejů, Jejich Jmenování

Motorový olej JE Speciální složení představující rozepouštědlo a Přístavy, KTERÉ SNIŽUJÍ TŘÍ, VYTVÁŘÍ VODNÝ TOKMIDITU A prevenci Zahušťování, když JE Teplota Snížena.

 • Minerál, Zírský Během Destilace ropy;
 • Syntetická. Syntéza Nebo Recyklace Zemniho plynu;
 • Semi-Syntetický. ZLEPŠENÝ minerální olej Díky VSTUPU SYNTETICKÝ SROŽEK.

Pro Účely Zabezpečení, Tak, Že NENÍ Zaměňující Jídlo, Máslo JE Maloval v Červeno, Holuby Nebo Zelené. ROZH SE LIŠÍ VE SROŽENÍ, hudební uživatelický poplatek Zakoupit Olej S Označením: „Pro Zahradní Vybení“ 2t, Pokud Potřebuje PŘIPRAVIT SMĚS PRO DVOUDOBÝ MOTOR

Syntetické a minerální oleje mají jinou základnu, nelze je připojit. Při přesunu na jiný typ oleje musí být systém zmrazen.

Pro sekačku by se mělo vztahovat na systematizaci na Oleje TC vytvořené vzduchem chlazením vzduchem se spalovací komorou komory 50-200 cm3 při výběru produktu s fundamentálním parametrem není cena, ale ochranné charakteristiky pro jednu. Proto nejprve získejte doporučený olej, v nepřítomnosti volitelného z hlediska indikátorů.

Určuje kvalitu oleje pro Lawn sekačkucké číslo. Schill neutralizuje proces oxidace trubkovacích materiálů, zpomaluje zničení povrchu. Když se olej oxiduje, ztrácí ochranné vlastnosti. Normální olejové pH 8-9 jednotky.

Hlavním ukazatelem je viskozita. Proto je zima, léto a celoroční olej. Co pouzit olej

Pro sekačku trávníku závisí, zda uživatel bude pracovat na minus teplotě. Letní oleje tlusté i s bezvýznamným chlazením. Teplota Odtoků Indikace, Jak Olej Bude Vyblednout z Komtomzice. Vlastnosti paliva pro dvoupatrové motory a klasifikaace Olejů. PRAKTICKÉ TIPY JAK ZŘEDIT BENZÍN S ČASOVÝM OLEJEM PRO Tráve. Normálně, Pokud JE Toto Číslo Větší Než 225 S.

READ  Jak vysílat únik pro zastřihovač na cívce sekačky na trávu

Palivo

Zbývá Si Vybrat, Který Benzín SE Nalije Do zastrihovače Pro Tráve. Volba Je Malá. AI-92 A AI-95. ROZDÍL MEZI NIMI JE DOCELA VÝZNAMNÝ. Pokud Nejsou Pokyny Výrobce Specifikováníny Jako Benzín k Použití, Je Nutné Zastavit při ai-92. Z Značky Benzínu Prakticky nezávisí na Tom, Kolik Oleje na Litr Benzínu Musí Být Přidán, Pokud JE palivo Vysoké Kvality a PLNA ODPOVÍDÁ DEKLAROVANÉ ZNAČCE. Koupit benzín pouze na značkových plynových stanicích, existuje riziko nákupu A-80 namísto AI-92 téměř rovna nule.

Pokud doporučujeme vyplnit AI-95, pak nepoužívejte jiné značky benzínu. Pokud se motor začne, bude fungovat NERTMY a rychle přehřát. Takže riskujete zvyšování motoru nejen každodenní zastřihovač pro trávu, ale také profesionální.

palivo, zastřihovač, trávu, motocos

Pro práci zahradní techniky se doporučuje koupit nonethydrovaný benzín. V opačném případě hrozí poškození motoru. AI-90, nejlépe AI-92 nebo AI-95. Individuální doporučení pro váš nástroj naleznete v návodu k použití. Na čerpací stanici vyplňte požadované množství paliva v canonu. Doporučuje se používat nádrže: nevytvářejí statickou elektřinu v důsledku tření kovové a vhodné bezpečnosti provozu.

Koupit značkové oleje pro motory push-tah, nejlépe třídu API-TB nebo API-TC. Doporučené značky Výrobce musí uvádět v návodu k přístroji. Zvažte take jejich složeni. Minerální oleje jsou vhodné pro použití v teplém počasí. Syntetika je lepší, jsou méně viskózní a mohou být součástí i v mrazu. Polosyntetika. JE Minerální s Vylpšenými Kvalitami, univerzální pro Každou Sezónu. Omezení tepla Podívejte se na balíček. Stale věnujte pozornost objemu. Je důležité, není podíl benzínu a oleje pro řetězové pily, a kolik množství palivové směsi bude potřebovat jeden tankování a jak často budete pracovat nástroj. Je-li ve vašem arzenálu, kromě pily, dále zastřihovač pro travu nebo guplinky a použijte jeden nebo jiný nástroj jednou týdně, to má smysl koupit olejový kanál 3. 5 litrů. Pro několik misí pro venkovskou sezónu je dostačující na láhev 1 l.

Směšovací olej s benzinem

Na začátku práce s přístrojem vyvstává otázka vždy, kolik oleje se přidá do benzínu pro řetězové pily nebo vyžínače pro travu. Je důležité si důležité, že pro dvoupatrové motory je poměr 1:50, t.E. 5 litrů palivového účtu pro 100 ml oleje. Proč je duležité dodržovat proporce? Přebytečný Olej Přisívá K Výskytu Nagaru na Písech a svíček A JOHO NEVYHODY ZHORŠUJE MAZACÍ VLASTNOSTI PALIVOVÉ SMĚSI, COŽ VEDSKO K TVORBĚ BUND NA PÍSTOVÉ SKUPINĚ A ZVYŠUJE RIZIKO Rozpadu MOOLU.

Je nejlepší dodržovat proporce benzínu a oleje pro řetězové pily použití měřicích nádrží. Mají se značkoumi, pro které se snadno naviguje. Před plnicí benzínem a olejem se získám, že nádoba je čistá. Vyhněte se dostat dovnitř vody a nečistoty. může ovlivnit kvalitu směsi paliva. Benzín nalijte nejprve na značku, pak odlupujte olej. vezmi až do požadované značky. Michat je, naklonit opakovaně kontejner. Kapaliny se rychle míchají a kompozice získávají homogenní barvu, například zelenou nebo červenou (v zavislosti na složení oleje).

Je důležité vědět! V žádném případě nepoužíváte plastové lahve nápojů pro skladování a směsi směsi paliva. Benzínový korozivní plast. A i když jsou stěny láhve na typu typu, škodlivé složky padají do palivových směsí a s ním v motoru. Je velmi skodlivy pro karburator.

DOPORUČUJE SE PACOVAT V RUKAVICÍCH, Aby Chránila Ruce před Benzínem a Olejem. Nezapomeňte Také na Základní pravdla požární bezpečnost. Mix KAPALIN NA ULICI Tak, Aby se Dvořice Benzínu Akumulují Uvnitř. NEKUŘTE PŘIPOJENÍ ELELINUJTE DALŠÍ FAKTORY, KTERÉ MOHOU ZPŮSOBIT HOŘLAVÉ MATERIÁLY ZAPALINÁŘ.

READ  Jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače HUTER

Vařená palivová sněmovně zaplňujte palivovou Nádrh a pevně Zavřete Víko. Pokud Jste Udělali Více Než SMĚS, NEŽ MŮŮTE STROVIT NAJEDNOU, VYPUSŤT JEJ Samostatného SKLADOVAKÍHO KANYSTRU BUZ OZEJDOU V MÍCHACÍCH NÁČECH. Hlavní věc Je Úzce BLÍZKO VÍKA. PŘIPRAVENÁ SMĚS MŮŽE BÚT SKLADÁNÁ PO DOBU DVOU TÝDNŮ A POŽITÍ PRO DOPLŇOVÁNÍ PALIVA PŘIJÍMAČ RIZIKA MOOLU. Jediná Podmínka Nní Opustit Ji v Palivové Nádrži. POKUD SE NÁSTROJ NENÍ DLIVÍ DOBU POŽIVÁN. Zbytky Utratí Úplně Nebo Odjeďte.

NYHÍ VÍTE, JAK ZŘEDIT BENZÍN PRO ŘETĚZOVÉ PILLY, ANY NEPOŠKOZALOVNÍ MOTOR. Snažte se do Udělat Sami. Poté, co NĚCHOSTIKRÁT PŘIPRAVÍTE SMĚS PALIVA, BUDÉ JASNÉ, KOLIK MNOŽSTVÍ KOMPONENT Nemusí Být Prodlouženo. Můžete si koupit vše, co potřebujete v našem internetovém obchodě. S firemními oleji bude váš nástroj trvat dlouho.

Pravidla michani

A teď o tom, jak michat komponenty. Bude však logičtější začít s propuštěním, ale naprosto neplatným chybám, které „hřích“ mnoho majitelů tohoto agregátu moslovoy. Následující kroky jsou ošetřeny za chyby směsi paliva.

 • Přidání oleje na již zaplavené v palivu Benzobac Motocos. Stejně tak se homogenní palivová směs nebude moci dostat. Možná a to dopadne, pokud jen pak dlouho protřepává zastřihovač pro travu. Ale je nepravděpodobné, že by někdo udělal, s ohledem na závažnost souhrnu.
 • Nejprve nalijte do nádoby pro smíchání oleje a přidejte k němu benzín. Benzín má hustotu než olej, takže pokud ho vylévá oleje, v horní vrstvě to znamená, že zůstane menší vrstva zůstane,. SamozegeJmě, ŽE BUDE MOŽNÉ SMÍCHAT, ALE Energie Bude Potřebovat Mnohem Víc, Neg. nalit olej na nalil benzin.
 • Ignorování přesných měřicích přístrojů pro použití potřebných objemů složek. Jinými slovy, plemeno množství oleje nebo benzínu „na oko“. to je špatný zvyk při provozování motocyklů.
 • Připravit palivovou směs prázdných pitných lahví. Tato nádoba je vyrobena z příliš tenkého polyethylenu, který se může rozpustit benzínem.

Vzhledem k tomu, že všechny výše uvedené doporučujeme k tomu palivové směsi pro dvoupatkové motory trimrů travu používat následujíci pravidla.

 • Pouzití ​​pro skladování benzínu, oleje, hotového paliva a jeho přípravy pouze čistá nádoba z kovu nebo speciálního plastu.
 • Použijte pro plnění benzínu do ředicí kapacity zalévání vody, abyste zjistili jeho průlivu a přidalo olej do měřicího vozu s velkým množstvím nebo lékařské injekční stříkačky o 5 a 10 ml.
 • Nejprve v kanystru pro vaření palivových směsí pro nalít benzín a potom olej.
 • Zřeďte SMĚS, NEJRVE NALIJTE DO NÁDRŽE POUZE POLOVINU PLÁNOVÉHO Objemu Benzínu.
 • Dále přidat do benzínu veškeré množství oleje potřebného pro přípravu směsí.
 • Důkladně promíchejte obsah kapacity řezání. Nejlepší je zasahovat, provádět kruhové pohyby pevně uzavřenou kapacitu. Nesleduje žádný cizí předmět, který se míchá palivo uvnitř nádoby, protože je znám, ze kterého materiálu je vyroben tímto subjektem, ve které reakce s přísadami směsi může vstoupit, jak čisté je.
 • Přidán do smíšené směsi zbytek benzínu a opět důkladně promíchejte.
 • Můžete doplnit palivovou nádrž připravenou směs sekaček na travu.

Je třeba mít na paměti, že hotová palivová směs by neměla být skladována déle než 14 dní, protože ztrácí své vlastnosti, je stratifikován a odpařuje, což vede keprzměnámá v poměru zastřihovač pro travu.

https://pridesaratov.ru/selhoztehnika/kak-razbavlyat-benzin-dlya-trimmera.html
https://přístroj.Podle / stati / kak-vybrat-i-maslo-dlya-benzopily-i-razbavit-s-benzinom
https://přístroj.by/stati/kak-vybrat-i-maslo-dlya-benzopily-i-razbavit-s-benzinom
https://gp-prsmah.ru/brend/kak-razbavlyat-benzin-dlya-trimmera.html
https://gp-prsmah.ru/brend/kak-razbavlyat-benzin-dlya-trimmera.html
https://cooptech.ru/avtomarki/benzin-dlya-trimmera-proporcii.html
https://www.vseinstrumenti.ru/rashodnie-materialy/sadovaya-tehnika/maslo/motornoe/dlya-2-h-taktnyh-dvigateley/articles/kak-smeshat-maslo-s-benzinom/
https://foksevmash.ru/servis/proporcii-masla-i-benzina-dlya-trimmera.html [/rušič vztlaku]

| Denial of responsibility | Contacts |RSS