Jak vítřit pružinu na startéru pro trávu

Časávač startér opravy pro trávu s rukama video

Startér je jedním z hlavních uzlů sekačky na trávu, což výrazně usnadňuje začátek nástroje motoru. Jeho členění se může stát v nejlepší době, což jistě znamená významné změny v denních plánech pro majitele webu. Problém můžete vyřešit dvěma způsoby: Opravte zastřihovač startéru pro trávu s vlastními rukama nebo vyměňte celý uzel. Nejjednodušší způsob řešení systému spuštění bude jeho úplnou výměnu, ale z finančního hlediska, nákup nového startéru se může zdát daleko. Chcete-li nezávisle odstranit poruchy, stačí připravit šroubovák s vhodným tipem a seznámit se s níže uvedenými doporučeními.

Stejně jako u jakékoli zahrady nebo budování benzoinstrument, trimrový startér pro trávu se skládá z plastového pouzdra, který je instalován s kladkou s předem navinutým kabelem (Schorego). Aby se automaticky otočila lano po sterušní sterce se zadní stranou řemenice, je upevněna pásová pružina milovaná ocel. Na přední části řemenice je namontována ráčna, pomocí které se startér zabýval pohonem Drimmer Engine pro trávu. V závislosti na výrobci a designu může být motocosová řemenice s ráčnou jedním ze samotných samotných a je možné sestavit ze dvou samostatných dílů.

Princip startéru zastřihovače pro trávu se prakticky neliší bez ohledu na model agregátu.

Hlavní složky startéru vyžínače pro trávu

Když startovací trhky, výstupky na řemenici se zapojují do psů, což s úspěšným spuštěním DVS pod akcí odstředivých sil se liší v různých směrech. Existují také modely, kde je ráčna proudí tělem a během opačného otáčení kladky, převodovky odstraňují z hřídele motoru. Samozřejmě, s častým a dlouhodobým použitím zastřihovače pro trávu, nikdo není pojištěn proti lámání hnacího kabelu nebo opotřebení pásového pružiny. Proto v tomto případě bude oprava startéru vyžínače opravena pro trávu, která může být provedena s vlastními rukama.

Jak začít sekačku Lawn bez startéru

V současné době jsou benzínové motocosy vybaveny startovacím mechanismem 2 typů:

Startér na zastřihovači může pracovat bez poruch po dlouhou dobu. Není možné specifikovat lhůtu pro necitlivou práci. Náš klient zůstává stanoven počáteční kvalitou zařízení a dodržuje pravidla pro odvolání s jeho pomocí.

READ  Jak spustit dveře v pěnovém bloku

Najít příčinu rozpadu startovního zařízení není obtížné. Hlavní možnosti jsou několik:

Denotes jsou zobrazeny na obrázku níže.

Stává se, že mechanismus startéru bude rozbitý. Důsledky budou požití, pokud rány roztrhané lano kolem setrvačníku pracovního motoru: pak pružina praskne, puller kladka. Ale takové případy, kdy je požadována úplná změna výchozího uzlu, to se stane zřídka. Zpravidla pro opravu mechanismu, to je docela uvedení nového pružiny, protože je také volán, aby nahradil kabel.

Chcete-li opravit startér trimru pro trávu, bude to užitečné pro to, aby ji nejprve rozebíral a pak sbírejte. Tento proces není obzvláště obtížný. Šroubovák s vhodnou formou je užitečný při práci.

Provádění našeho klienta by měly být přesně přesně přesně, pozorovat bezpečnostní techniky, důsledně, takže jaro nezranou mistry v náhodném odjezdu.

Demontujte startovací mechanismus s úmyslem vytvořit nové detaily namísto přerušení v tomto pořadí:

  • Spin s šroubovák šroubovák upevňovací kladka se startovacím víkem;
  • Vyjměte jaro a knírek;
  • Odstraňte přesnou řemenici (je nutné odšroubovat hlavu nebo pracovat se tímto, husa na dřívější brýle a rukavice);
  • určit, proč se startovací mechanismus zlomil;
  • Pokud se pružina zhroutila o 100 procent, pak je nahrazen;
  • Připraveností pružin háku je nainstalován na počátečním místě, s ohnutým před tímto knírkem (fotografie je zobrazena na fotografii);

Co dělat, pokud startovací hřídel není zachycen?

Často zahradníci čelí „nečinným“ prací startéru, ve kterém mechanismus dělá charakteristické krátkodobé zvuky a zastavení. Ve většině případů je příčinou tohoto členění je pružinový klapka. Pro detekci problému je dostatečně jednoduchý. když jsou pružiny otevřené, pružina je okamžitě viditelná. Eliminovat toto členění pomůže pouze plnou výměnu jara.

pružinu, startéru, trávu

Druhá příčina poruchy je ráčna vada. Nejčastěji s těmito problémy, uživatelé čelí řetězovým pily, ve kterých je ráčnový mechanismus vybaven plastovým převodem. Při angažování na zuby jsou tvořeny čipy a velké trhliny, které v čase vedou k rozpadu převodovky. V takových případech bude třeba vyměnit ráčna.

READ  Jak udělat železné kola na jednomaxiálním traktoru

Nejlepší sekačky na trávu

Ruční startér pro sekačku trávníku nebo vyžínač benzínu pro trávu. mechanický uzel, který obsahuje řemenici dodávanou k ratchovému. Lano je navinuta na kladce v počáteční poloze. Při startování je vytažen. Kladka pružina-naložená. měli byste vám nechat jít na konec lana, jak to bude rk. Jako pružina se používá plochá stuha, zkroucená v kruhu. Připomíná se na jaře ve velkých mechanických hodinách, které se jedná jednou denně. Startér sám je umístěn častěji v zadní části, tím blíže k přednímu konci sekačky nebo zastřihovače pro trávu. Pro správné produkci všech manipulací se startérem pro sekačku trávníku potřebujete znát vlastnosti zařízení a instalace.

Oprava ručního startéru benzogenerátoru

Téměř všechny benzogenerátory, a to i s elektrickým startérem, je instalován ruční startér, v případě selhání baterie. Startér. hlavní spojení ve spuštění generátoru a často způsobuje problémy se startem motoru.

Jít pryč od civilizace, přidejte náhradní manuální startér do remkomplektové sestavy. Aby bylo možné nahradit vynikající detail a správně sestavit ruční startér, který potřebujete vědět, jak tento mechanismus funguje.

Slečna ruční startovací kabel přes otvor v cívce a kravatu uzel. 2. Zapněte boční hák pružiny startovacího pružiny ručního v drážce pouzdra ručního startéru, nastavte pružinový startovací pružinu do skříně, otáčení proti směru hodinových ručiček. 3. Nastavte ruční startovací pružinu venkovní háčkování v drážce stehu. 4. Nainstalujte ráčnu pohonu startéru na ruční startovací cívce. 5. Vraťte jarní sada na ruční startovací cívky, přilepení háček pro pohon rohatku. 6. Nainstalujte pružinu, pouzdro ráčny a upevněte blokovací šroub. 7. Otočte šňůru ručního spouštěče, přeskočte ji přes zadní kryt a rukojeť ručního startéru a kravatu uzel. Mírně protáhněte kabel ručního startéru, abyste zjistili, jak funkce Ratchet.

jeden.Výměna startovací kabelu benzogenerátoru.(Podívejte se na krajku startéru na řemenici (od konce řemenice, abyste ho natáčeli tak, aby to neotáčelo). Sledujte, jak dlouho jsou tkaničky dost (rukojeť ve startovacím krytu se připravuje). Pak vytáhněte krajku o 15-20 cm., Puky budou zkontrolovány, jaro vytáhne. Držte počítač tak, aby se nevrátil zpět a tyto 15-20 cm. Krajka na něj oblečená. Zkontrolujte, uvolněte krajku. Pokud se vrací normálně, odejde, slabě, slabě další obrat darovat kabel na řemenici.)

READ  Jaký je zastřihovač pro trávu, aby si vybral elektrický nebo benzín

V případě potřeby opravte ruční startér Benzenerátoru. Můžete se obrátit na naši společnost a pomůže vám s opravou nebo výběrem náhradních dílů.

Potřebujete pomoc při opravě ručního startéru benzogenerátoru? Viz volání: 063 202-90-70 097 023-42-42.

Zařízení a princip operace startéru na zastřihovači

Motor benzínu je v zásadě hlavní část motocosu jeho výkon leží v rozmezí 0,5-2,5 litrů.s. Pohyb od něj je přenášen do hřídele uvnitř duté tyče a po převodovce, skládající se z převodů, již rybářské linie nebo nůž (pracovní část těla).

Sekačka na trávu má následující prvky:

  • ochranný kryt;
  • páka;
  • pás určený pro pohodlí použití zařízení;
  • Startér sloužící k provozu vnitřního spalovacího benzínového motoru.

Všechny části motocosu jsou uvedeny na fotografii další.

Startér na trimreru je nedílnou součástí, která provádí začátek motoru k práci. Je znázorněn samostatně na dvou fotografiích níže.

Startovací mechanismy různých modelů Benzokos pracují ve stejném principu: Během spuštění výstupků DVS označených fotografií nad číslem 1, které jsou zahrnuty do háku se psy 3. Když motor začíná pracovat, vrátí se do předchozího postavení kvůli expozici odstředivé síly. Také provádí podobnou roli 2.

Zpětný proces do původní polohy prvků mechanismu dochází v důsledku přítomnosti pružiny, šlehače kolem osy. Při tažení lana se rozvíjí. Po uvolnění kabelu je nakreslen a vinutí v důsledku skládání pružiny. Během spalování spalovacího motoru se spouštěcí mechanismus vypne jeho hřídel dříve, než začne pracovat (začíná).

pružinu, startéru, trávu

K dnešnímu dni je benzínové motocosy vybaveny startovacími mechanismy dvou typů:

pružinu, startéru, trávu

První volba se vyskytuje mnohem více.

Startér na zastřihovači může fungovat bez poruch po dlouhou dobu. Jednoznačně uveďte lhůtu pro bezproblémovou práci. Vše je určeno počátečním kvalitou zařízení a dodržuje pravidla pro manipulaci s ní.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS