Jak vítřit sušičku pro zastřihovač na trimrový buben pro trávu

Jak vítřit únik pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu

Hlava. Hlavní detail zastřihovače pro trávu. Představuje základ s cívkou, na kterém je šňůra navinuta. Celkové stojany 3 typy hlav:

 • Manuál. Umožňuje prodloužit kabel (trimmer line) ručně po zastavení motoru.
 • Poloautomatický. Použití takové hlavy je charakterizováno jednoduchostí a pohodlí. Pracuje podle následujícího principu: Čekání, dokud neříznutí trávy dosáhne maximálních otáček, uživatel mírně srazí hlavu zařízení kolem země, díky které je blokovací čára odstraněna. Kabel je tedy prodloužena na úkor odstředivé síly a vlastník zařízení zůstává pouze oříznout nožem.
 • Automatický. Sušička pro zastřihovač se podává po snižování otáček motoru. Taková hlava se ukáže, že je vhodný v případech, kdy je potřeba dlouhodobé práce. Nevýhoda zařízení, zase je rychlé opotřebení nití šňůry.

Nyní zjistit, jak opravit cívku vyžínače pro trávu, pozornost by měla být věnována výběru šňůrky.

Vyberte si lope pro zastřihovač

Sušička pro zastřihovače by měla být odolná, tuhá a flexibilní. v zastřihovači slouží jako pracovní nástroj pro řezání bylin. Forers různých tloušťek jsou vyráběny. od 1,2 mm do 4,0 mm. Většina modelů je určena pro maximální tloušťku závitu v 3 mm. Jaký průměr úniku stromu pro trimr pro trávu se vejde do jednoho případu, závisí na počtu faktorů.

V závislosti na tvrdosti tavné vegetace:

Je důležité vzít v úvahu, že příliš tenký závit urychluje opotřebení motoru, příliš hrubý. urychlí jeho přehřátí a předčasné selhání.

Záleží na struktuře šňůry lesku:

 • Kolo. univerzální, nejodolnější, pro hrubé bylinky;
 • Úzká. pro měkké rostliny;
 • zkroucené zářezy. pro tenké dlouhé stonky.

Důležité! Vyberte čáru pro zastřihovač typu a parametrů, které výrobce motocosu doporučuje. Takový materiál bude dlouhý a efektivně pracovat s optimálním zatížením motoru.

Jak změnit lope pro zastřihovač na zastřihovači

Sušička pro zastřihovač je navinuta na cívce (cívku), která se nachází v pouzdru zastřihovače hlavy pro trávu. Nejprve odšroubujte hlavu z baru motocosy a otevřete horní kryt kliknutím na boční západky. V některých modelech je případ jednoduše točit.

Vyjměte cívku, čisté od nečistot, zbytky staré rybářské linky. Cívky jsou jednoduché a dvoudílné.

Vinutí rybářská linka na jednorázové cívce

Bereme 2 m rybářské linky, udělej to až na polovinu zvláštním díry uvnitř cívky. S oběma stranami díry vyčnívají konce rybářské linie stejné délky. Uvítíme je oba v drážce cívky ve směru označeném šipkou na pouzdře (zadní otáčet cívku na vyžínače hřídele pro trávu). Až do konce, sušička pro zastřihovač neinder. kousky 10-15 cm, které budou pracovníci, opravit v hospodách na palubě cívky. Fixace je zapotřebí tak, aby sušička pro zastřihovač nepracovala, když je instalován v hlavě vyžínače pro trávu.

READ  Jak řezat dlaždice doma

Vložka cívky do hlavy skříně, zároveň volné konce rybářské čáry jsou vyrobeny v pouzdrových otvorech, vykazují ven. Sbíráme hlavu, vložíme to na vyžínač pro trávu. Vše, změna rybářské linky v zastřihovači.

Jak vítřit únik pro zastřihovač na vyžínače pro trávu s dvoupodlakovou cívkou

Pokud existují dvě sekce v cívce, lesk pro zastřihovač přejde na polovinu a záhyb vložky ohybu do speciální drážky na straně mezi sekcemi. Začneme navíjení konců v jeho drážce. na všechno, jako v případě jednorázové cívky.

Kolik rybářské linky vinutí na vyžínače pro trávu? Můžete mrčit 2-4 m, v závislosti na modelu produktu. V každém případě je nemožné příliš těsně vítr, vlákno by měl mít volný zdvih pro tahání v procesu.

Jak odstranit sušičku pro zastřihovač

Chcete-li vyměnit čáru trimoru v zastřihovači, vyjměte kryt hlavy. Chcete-li to provést, stiskněte prsty západky zámků, které jsou na obou stranách víka a vytáhněte kryt nahoru. Přístup k cívce. Poté jej vytáhněte tím, že vytáhněte osu, na které cívky sedí. Pokud se konce rybářské čáry vytrhnou z hlavních otvorů, zvedněte cívku podél osy a vytáhněte zbývající zbytky uvnitř otvorů. Nyní položka nedrží nic a je snadné odstranit a odstraňovat zbývající pracovní závit.

Cívka je rozdělena do dvou částí centrálním přepážkou s řezem. Různé modely copánků se liší velikostí, takže je třeba zkontrolovat, kolik můžete skrýt rybářské regály na cívce. Jeho délka kolísá mezi 1 a 4 m.

Jakou čárost se používá pro trimr pro trávu?

Sušička pro zastřihovač je několik druhů:

 • Silnější;
 • Pro mírnou vegetaci. kudrnaté;
 • Pro kočka úzká tráva. se zářezy;
 • Speciální.stéri k určitým typům zastřihovače pro trávu.

Typ průřezu řezného závitu by měl odpovídat vegetaci, kterou potřebujete vysmívat.

Pokud potřebujete změnit čáru pro zastřihovač, je nutné vybrat přesně typ doporučený výrobcem tohoto modelu zastřihovače pro trávu, jinými slovy, tloušťka řezného závitu by měla být přiblížena pod silou Motor a velikost jednotky.

Je lepší zvolit specializovaný řezný závit. Je nutné snížit lope pro trimmer po určitou dobu, pokud je plánováno změnit v cívce.

Po namáčení získává elastický vzhled a stává se silnějším.

Řezací nit může být vyroben z různých komponent. Často nacházející se uprostřed. nylon.

Tento materiál se vyznačuje nejvyšším stupněm odolnosti proti opotřebení, schopnost vydržet různé teploty a nejvyšší zatížení.

Leske pro zastřihovač z nylonu může být uložen po dlouhou dobu, neuspěje se a neztrácí svou sílu.

Protože jeho životnost může být poměrně dlouhá.

Cívky nebo hlavy pro motocos mají jinou strukturu:

Jak chytit více ryb?

 • Jeden trup. V modifikaci takového vyžínače pro trávu je pouze jeden pracovní život pro zastřihovač. Používá se na jednotku v hlavní práci, jako je visící tráva.
 • Dvojče. Mohou být automatické, tak automatické. Zde zařízení obsahuje dva struny. Používá se jako vyžínač pro trávu pro sečení a mýtiny.
READ  Jak přidat papír správně, aby se snížil vločka

Pokyny pro správné wreiting řezného závitu na trimrové cívky pro trávu:

 • Nejprve potřebujete rozebrat hlavu. Chcete-li to provést, klikněte na držák a otočte víko stranou. Další odstraněná spool.
 • Změřte požadovaný počet řezných nití a vložte jej do slotu.
 • Z obou stran k větru čáry pro zastřihovač ve směru šipky.
 • 15 cm dlouhé konce by nemělo být zbývající.
 • Tyto konce jsou vloženy do protějších štěrbin.
 • Konce jsou pak připevněny v díře na hlavě.
 • Poté, co je cívka vložena do pouzdra, musíte ho mírně zatlačit.
 • Pokud je to nutné, můžete vytáhnout zbývající konce závitu venku. Chcete-li to udělat, musíte nejprve vytáhnout jeden konec vlákna, a pak jiný, aby mohli snadno projít štěrbinami na hlavě.
 • Nyní byste měli sbírat drážky na pouzdro a točit víko.
 • Poté klikněte na cívku a pokuste se to zkroutit. Pokud jste slyšeli kliknutí, pak se cívka odsekla.
 • Dále musíte vytáhnout volné konce nití až do konce.

Jak vysílat únik pro zastřihovač na hlavu Moselativní hlavy zastřihovače pro trávu nebo motocos

Ve videu je podrobně znázorněno, jak vítřit lope pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu nebo motocos. Doplňující rybářský komár.

Jak vítřit upevňovací prvek pro zastřihovač na hlavu Moseling Motocos (Trimmer pro trávu)

Více informací na našich webových stránkách: Přihlásit se k odběru kanálu YouTube! Vždy vítaná spolupráce!

Blok: 3/7 | Počet znaků: 2850

Jak hlava pracuje s rybářskou linkou na motocyklu, proč potřebujete znát zásadu práce

V závislosti na výrobci se hlavy zkoumají konstruktivně nejen externě, ale také uvnitř. Většina bubnů má uvnitř upínacího pružiny (poloautomatické a automatické). Výše uvedený je manuál, jak rozebrat hlavu zastřihovače pro trávu bez jara, t.E. na hlavě typu ruky. Princip demontáže poloautomatické hlavy s pružinou uvnitř téměř identických výše popsaných pokynů.

Princip provozu poloautomatické trimrové cívky pro trávu je následující:

 • Uvnitř hlavy je cívka, která je vysazena na drážkách, zabraňuje jeho volnému pohybu
 • Cívka je postižena pružinou, která ji tlačí na štěrbiny umístěné v konstrukci krytu
 • Uzávěr je navinut pro zastřihovač, jehož délka závisí na samotném nástroji. Obvykle je tato délka od 1 do 4 metrů
 • Během plnění práce, v případě potřeby zvýšení délky rybářské linky, je zde fit servírovací části bubnu, přičemž to vychází ze záběru se štěrbinami. Sušička pro zastřihovač je zároveň zraněn z bubnu zvýšením délky
 • Uvolnění požadovaného množství rybářské linky, měli byste pustit tisk a pokračovat v práci na trávě

Výhodou nástroje s rybářskou linkou je, že tento spotřební materiál nevyžaduje ostření ve srovnání s kovovými disky. Kromě toho, pokud kámen nebo strom spadne na cestě, pak sušička pro zastřihovače prostě opustí, aniž by měl negativní dopad na převodovku a přístrojový motor, jak se to děje v případě kovových řezných disků.

Znalost návrhu a zařízení pro typy komárů nebo zastřihovačů, musíte jít na zvážení procesu tankování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu. Koneckonců, to je tento okamžik ve většině vlastníků speciálního nástroje způsobuje potíže.

READ  Jak změnit zastřihovač na zastřihovači na disk

Blok: 4/8 | Počet znaků: 1782

Jak vložit vyžínače Linge do vyžínače?

Řezání silnější cívky řezného nitě pro zastřihovač pro trávu. lekce není obtížná, ale začínající zahradníci budou muset trénovat trochu, aby mohli rychle vložit šňůru do stávajícího ekonomického zastřihovače pro trávu.

Existuje několik způsobů, jak doplnit hlavu mozelace zastřihovače pro trávu. První metoda je nejjednodušší a nejvhodnější pro začátečníky.

V tomto případě je kabel vložen do cívky v takové sekvenci:

 • Zpočátku bude nutné vytrhnout z celkové cívky asi 6 m pro vyžínač trávy, po kterém může snížit výsledný segment na polovinu. V důsledku toho by měly být získány 2 závity, každý;
 • Na jednom konci, první segment bude muset udělat druh háku, a vložit do jednoho z průchozích otvorů umístěných v horní části cívky;
 • Dále musíte začít vinutí linky na cívce ve směru označeném šipkou. Během navíjení musíte vysledovat tak, aby únik vyhořetu rovnoměrně položil na povrch cívky a nešel nad jeho horní část. Není nutné zakončení segmentu až do konce, přibližně 15 cm vlákno by mělo zůstat v rukou;
 • Zbývající volný konec ranního kabelu bude muset vložit do jednoho z vybrání umístěných v horní části cívky;
 • Dále bude stejný postup vyžadován společně s druhým segmentem rybářské linky. Bude nutné vítřit na spodní část cívky;
 • Stejně jako v prvním případě není vinutí lope pro zastřihovače do spodní části plně potřeba. Zbývající kus závitu bude muset vložit cívku ve druhé drážce.

Po provedení operace bude muset být cívka instalována na vyžínače pro trávu a spuštění. Chcete-li zkontrolovat spolehlivost upevnění závitu, budete muset tlačit plynovou páku do konce tak, aby motor dosáhne maximálních otáček. Pokud sušička pro zastřihovač nevrhne z hlavy, je sušička pro vyžínače bezpečná a během sečení byliny, nebude létat z cívky proti komárům.

AdviСe

Práce s takovou technikou jako trimry pro trávu vyžaduje opatrnost a péči. Provádění bezpečnostních opatření v průběhu provozu je vyžadována pro začátečníky a zkušené mistry. Stává se to, že sebevědomý Kosari ztrácí bdělost, dělat nenapravitelné chyby a vážně zraněné. Proto je důležitá při práci s přístrojem

 • Zavřete víčko cívky na všechny západky.
 • Neodbojujte větší rybářskou linku, než je: Je stále těžké ho si ho odpočinout.
 • Po tankování cívky je nutné zkontrolovat provoz nástroje před kokingem.
 • Vyberte vysoce kvalitní materiál vhodný pro konkrétní zastřihovač.

Není třeba se pokusit sekat hrubé trávy s tlustými stonky pomocí rybářské linky. Pro toto jsou ocelové kotouče. Pracovat pouze v ochranném oděvu. Nosit brýle a vhodné boty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS