Jak vítřit sušičku pro zastřihovač na vyžínače Huter Grass

Jak vítřit sušičku pro zastřihovač na trimr pro trávu HUTER

Trimmer pro trávu je pohodlný a snadno použitelný nástroj pro sekání bylin a ořezávání malých keřů a stromů.

Jako řezný prvek často používá kabel (šňůra, šňůra), protože je levnější než nože a bezpečnější. Pokud intenzivně používáte nástroj v čase, budete muset změnit přednášku pro zastřihovače pro trávu.

Tento proces vypadá jako sekačka na trávu od různých výrobců, ať už Husqvarna nebo Huter, s možnými bezvýznamnými rozdíly.

Když je vyžínač trávy pravidelně používán ke sekání bylin, disky se stávají nudnými, ale mohou být naostřeny a pokračovat v používání. Rod v cívce má tendenci, takže je nutné doplnit novou, pro kterou je nutné určit typ hlavy a připravit šňůru požadované tloušťky a délky

V důsledku toho je kosy hlava válcové tělo, ve kterém je vlasatý curling umístěn. Taková část je přítomna na elektrických trimrů, stejně jako na benzínových značkách jakékoli značky, ať už Bosch, Makita, Stihl nebo jakákoli jiná značka. Existují tři typy hlav v závislosti na způsobu plnění a dodávání rybářské linky mozoviny.

 • Princip provozu automatických skupinových hlav je, že krmení úniku pro zastřihovač nezávisle, když sekačka na trávu snižuje frekvenci rotační frekvence motoru klikového hřídele. Takové provedení jsou vhodné při práci na velkých oblastech, ale mají chybu. Vysoká spotřeba energie.
 • Poloautomatické skupiny se snadno používají. Automatický podávání v sušičce pro vyžínač se provádí při maximální rychlosti motoru. Chcete-li odstranit uzamčení kabelu, úhledně zaklepejte nástroj na zemi, a pak se otevřený závit rozkládá z cívky. Řezání na požadovanou délku se provádí pomocí nože instalovaného na ochranném krytu.
 • Nejprve vypněte trimery pro trávu napájecího kabelu a poté přejděte šňůru.

Poznámka! Nejpohodlnější a nejvyšší ceny. Jedná se o poloautomatické cívky.

Cívky pro elektrické a plynové proplétky mohou být s jedním nebo dvěma tyčovými anténami. První slouží k obložení nízké trávy a druhý. O obložení vysoké trávy a malé keře.

LESK PRO Trimmer Huter R3012 Kruh 3 mm 12 m

Profesionální únik pro zastřihovač pro zastřihovač pro trávu HUTER GGT-1900S (t) a GGT-2500S (T) má vysokou pevnost a flexibilitu. Řezací prvek zastřihovače pro trávu, správný výběr jeho tloušťky a tvaru ovlivňuje rychlost kočky a opotřebení.

Záruka zahrnuje vady v produktech dodávaných TSSP Kazachstán způsobený vadným materiálem nebo prováděním. Záruka zahrnuje pouze vady zjištěné v záruční době určité dohody, nikoli však ne více než 12 (dvanáct) měsíců ode dne doručení. ZÁRUKA ZÁRUKA je platná pouze tehdy, pokud se výrobek používá pro účely, pro které byl vyvinut, a pokud je výrobek pověřen, použitý a sloužil v souladu s návodem k originálním výrobci.

Záruka se vztahuje na opravu kvalifikovaným servisním personálem pověřeným TSSP Kazachstán, jakýkoli faktor výrobce vady. Záruka také pokrývá náklady na náhradní díly a přímo dílo potřebné k nahrazení nebo opravě vadného produktu.

Zvláštní záruční podmínky, výjimky a omezení

Řada typů a modelů zařízení jsou speciální záruční podmínky výrobců nebo z TSSP Kazachstán.

Určete před zakoupením, zda speciální podmínky, výjimky nebo omezení produktu, které jste vybrali.

Credo našich služeb je extrémně jednoduché a kotlon: „Technika by měla fungovat“.

V Nur-Sultan (Astana), Almaty, Shymkent, Atyrau a Ust-Kamenogorsk jsou servisními centry s mistrem pro opravu práce v dílně a na silnici. Oddělení specializací nám umožňuje zvýšit a rozvíjet specializované profesionály služby, kteří jsou schopni rychle řešit problémy o opravách a údržbě zařízení.

READ  Jak odstranit ochranné pouzdro s vyžínačem pro trávu

Při přípravě na podporu linky zařízení jsme předběžná práce na výběru a tvorbě skladu náhradních dílů pro údržbu a opravu. Ve skladech TSSP Kazachstán uložil více než 5000 jmen náhradních dílů a my jsme neúnavně pracujeme na zlepšování kvality skladu a zajistit neustálou dostupnost kritických pozic pro hladké práce našich zákazníků.

Jak si vybrat sušičku pro zastřihovač?

Z volby spotřebního materiálu bude hodně záviset v práci zastřihovače pro trávu. Silnější rybářská linka pro zastřihovači, tím efektivnější je, že se zaměřuje na hrubé a husté byliny. Univerzální je považován za průměr rovný 2 mm. Ale taková tloušťka není vhodná pro všechna zařízení. Při výběru vhodné rybářské linky musíte provést následující kroky:

 • Přečtěte si informace o vhodných volbách spotřebního materiálu pro tuto značku.
 • Prozkoumejte nápisy na povrchu samotného cívky. Někteří výrobci uplatní informace o použití definované tloušťky.
 • Pokuste se vložit konec rybářské linky do výstupu. Pokud to jde snadno, můžete se uplatnit s tímto modelem.

Je důležité vzít v úvahu průřez zvolené šňůry:

 • Nejvíce běžící nitě mají tvar kulatého sekce. Snadno se vyrovnat s čerstvou trávou. Pro keře, suché bylinky s tlustými stonky nejsou příliš vhodné.
 • Leskens s čtvercovým, obdélníkovým a hvězdným vzorkováním vzorkování hladce, ale neliší se sílu.
 • No Copet s drsnými travnatými Leske pro zastřihovač s ostrými žarřů.
 • Spirálové nitě bez problémů sečení čerstvé trávy, ale krátkodobé.
 • Nejspolehlivějším a odolnějším upevňovacím prvkem je uznáván pro zastřihovač s jádrem, který má zaoblený tvar průřezu.

Tloušťka závitu také určuje typ vyžínače pro trávu a výkon motoru. Pro elektrické přístroje s motorem pod 500 W vyhovuje šňůru o průměru 1,3 mm. S výkonem nad 1 kW optimální tloušťka 2 mm.

Při výběru rybářské linky pro trimry benzínu je důležitý tvar hřídele sekačky. Pokud je zakřivená. je vhodná tloušťka 2 mm. Při instalacích s přímým hřídelem se používají závity od 2,4 do 3 mm. S výkonem motoru nad 1,3 kW aplikujte tlustý život.

Pozor: Jako řezný prvek zastřihovače pro trávu není dovoleno používat konvenční prodejce rybolovu nebo stavebnictví. Je kategoricky nemožné používat kovové kabely v cívkách zařízení. Mohou snadno rozebrat, poškodit pracovník a další.

Zpětná vazba: zastřihovač hlavy HUTER. Jeden z vážných Ambes trimrů HUTER.

Poloautomatická hlava s rybářskou linkou pro vyžínače HUTER ETH-1200 je dodávána s rány kulatá čára 2mm tloušťka a 5 m dlouhá.Hmotnost hlavy 320g.Hlava má cívku s rybářskou linkou a dvěma kovovými otvory, kterým jsou zobrazeny konce této rybářské linie, nesoucí trávu s rychlou rotací vyžínače hlavy pro trávu.Určeno pro elektrické trimery HUTER GET-1200SL.

S trávou se konce opotřebení rybolovné linie a délka sníží.V důsledku toho je poloměr zachycení kočky stále méně.Můžete obnovit délku konců rybářské linky, můžete být nonstive ranec země tlačítka umístěného ve středu hlavy, když vyžínače hlavu získá hybnost pro trávu.

Poté se oba konce rybářské čáry nastanou, jehož přebytek, který bude řezán při otáčení ozdobného nože pro trávu.

Dříve nebo později je rybářská linka buď rozpadá jeden z řezných konců kořene a je nutné jej znovu načíst, nebo sušička pro vyžínač končí a musí otočit nový.

Stručně řečeno, je nutné odstranit kryt hlavy a vytáhnout houpající cívku z pouzdra.Začíná nejzajímavější.Podobná situace je popsána v Beranské Ivan Andreevich Krylově „Marty a brýle“ 🙂

Faktem je, že zastřihovač hlavy HUTER má jedinečný design.Taková jediná společnost se nesetkala.Otevřete jej k dobití lekce rybolovu ne nervózní.

READ  Ochranné pouzdro pro zastřihovač pro trávu s vlastními rukama

Popis Jak to chybí.Nápis na zadní straně hlavy hlavy v angličtině „kliknutím otevřete“ nepomohlo.Pokusil se otáčet případ v obou směrech.Nic nepomohlo.

Nakonec to nestačilo pro mé mozky pro první nedestruktivní otevření otvoru, přišla s ním a začala hledat informované lidi.Pomohl zábavné a přivítání prodavači v mém obci prodejny prodejních nástrojů a přizpůsobení jim. Antonina, která ukázala, jak se děje. Děkuji za to!

Po čase, samozřejmě, zapomněl toto jedinečné zkušenosti.Chcete-li jít znovu klát proti Antoninu byl nepohodlný.Musel jsem se zapnout mozek a pochopit problémové položky a podrobně.Internet navrhl způsob cílení na víko hlavy krytu pro trávu.To zcela nespokojeno.

Z nalezeného videa jsem pochopil hlavu zařízení.Ukázalo se, že víko drží na čtyřech držácích připojených k zásuvkám skříně a pevně s občerstvením.Tahání, které vhodné replete s plochým kotoučem a otáčením pouzdra ve směru hodinových ručiček, můžete snadno vyjmout kryt a vytáhnout cívku se zbývajícími zbytky.

Standard doplňování vláken a podrobně popsaný v popisu vyžínače pro trávu.Také není jednoduchý, ale můžete zjistit.

Při použití hlavy je dlouhá doba dost, trochu půdy je plněno, bylinkové zbytky a všechny nečistoty.Ve prospěch případu jsem vyčistil nečistoty z pouzdra a vnější částí hlavy.

Hlava bude snadná.Je nutné:. upevnit konce rybářské linky do příslušných pouzdrových otvorů:

Na fotografii, mimo jiné na cívku, návštěvy jsou navštěvovány pro upevnění řady velikostí od 1.6 až 2.6 mm. Pro elektrické vyžínače se HUTER GET-1200S doporučuje sušičku pro vyžínače o průměru 2 mm, který je spolehlivě pevný ve štěrbinách pro rybářskou linku 2.4 mm.

Další:. kombinovat držáky s příslušnými sloty v víčku skříně. Jednoduchý předpis na opačné straně skříně s vloženou cívkou s rybářskou linkou. Základní seznam západky. Otočit těleso proti směru hodinových ručiček.

Dostal spoustu spokojenosti poté, co jste konečně odstranili kryt hlavy 🙂 Pocit vítězství nad propuštěním a nepřátelským k vám přírodou 🙂 Jak to dělá Tamper Klodtových koní na Anichkovo mostu St. Petersburg.

Koupit nebo ne taková hlava pro trimry?Pouze tehdy, když je touha s ní s ní při nahrazení rybářské linky.Kromě toho je hmotnost této hlavy 15 g nad hmotností podobné hlavy od ořezávačů.Jak důležitý je to. Neznámý.

Plastový obyčejný, ještě jsem se nevrátil.Ale lidé si stěžují na její křehkost. S neopatrným úderem o zemi se může rozpadat.

Ve skutečnosti se nit v hlavě standardně vlevo M10x1.25 lh.V souladu s tím, hlava pro rybářskou linku s průměrem 2mm může být aplikován standard se stejným závitem, například z vyžínače pro trávu Patriot.

Návrhy v různých cenách různých výrobců na trhu.Od nejvíce demokratičtí k úplnému rozšíření pro automatické hlavy.Můžete si vybrat nejvhodnější pro vás.

Po nákupu jsem dvakrát odrazil trávu. Pro zimu odstraněn v teplé suché místnosti. Příští rok se obrátil na trimer, kouř a zemřel. Přemýšleli se při záruce, ale nebylo tam, právě skončila. Obecně, opravdu nedoporučuji.

Dobře polopice s trávou. Můžete a Bianan dal, aby se odložil shora dolů, ale stále tento vyžínač pro trávu není pro tuto a sušičku pro řeku Trimmer a je obtížné zvýšit výšku. Obecně platí, že ideální pro trávu a ne těžké žádné velké plevele.

Velmi mnoho problémů s hlavami. Zpočátku se ukázalo, že hlava se otřásla a vyžínač je nudný. Našel sňatek továrny. Hlava byla nahrazena zárukou. Musel jsem jezdit na službě. Pak se stalo, že víko v krytu hlavy byla rozdělena dolů. Ukázalo se, že internet není tak snadné najít stejné. Přečtěte si úplně

Grass Trimmer vynikající. Lok v práci a provozu. Sušička pro zastřihovač v krabici se snadno mění. Box box. Ale byla tam moje chyba. V centru ihned nahradil a připomněl, že je možné pracovat s vyžínačem 16-5, pak zbytek 5-6 minut. Jsem spokojený. Je to světlo, jen pro ženu a mocnou. Box lze zakoupit v obchodě a změnit se

READ  Kde můžete opravit zastřihovač pro trávu

Trimer pro své peníze jen top. Snadné, kompaktní, pro linku trávy na Dachu, věc je nenahraditelná. Při nákupu tohoto trimeru se zaměřuji na komentáře jiných uživatelů a okamžitě s ním nařídil vyztuženou linku pro zastřihovač, protože který v soupravě okamžitě vyběhla. Přečtěte si úplně

нормальный триммер для травы электрический,не бензиновый,для дачи самое то.Для женщины меньше проблем,включил в розетку и завёл и пошел косить траву.

Покупали в 2018 году, в 2020 триммер для травы уже пришел в негодность. Головка стала слетать, очень ненадежное крепление, лезка залепает и не продвигается автоматически, как обещено, запчастей к нему нет. Получается одноразовым

Тример со своей работой справляется на отлично, леска для триммера конечно же кончилась быстро, благодаря другим отзывам сразу взял в запас.

в принципе неплохо, в сравнении с дешманистыми триммерами за 800р этот управляется с газоном в 3 раза быстрее, но и руки забиваются тоже в 3 раза быстрее. в целом можно брать

Купил триммер для травы жене, так как лень самому косить. Жена довольна, работает идеально, нареканий нет. Очень легки и удобный в использовании. Хороший товар за свои деньги.

Následvence je trochu slabá, protože ne vysoká tráva sestoupí, jsem vysoký v roce 190 cm a uvědomil jsem si, že tato sekačka pro lidi do roku 180 je velmi unavený z rukou, když sejdete kvůli nepříjemnému uchopení a spěchu, tak obecně S kupónem 2831₽ je v zásadě kvalita cen.

Nedostatek úderné hlavy. Koupeno 14. června. Dlouho zvedl rybářskou linku pro zastřihovač, to nejlepší ze všeho, co se snažil čtverec 2mm pro 4P měřič. Vyzkoušel vyztužený kruh pro 15p. Roztrhaný okamžitě. Použijte sušičku pro zastřihovače není více než 2 mm, ale myslím, že 1,6 mm je žádoucí pro slot pro TC, kde je protokolovací linka vychází pro zastřihovač z hlavy, je vyztužena kovovými kroužky. Přečtěte si úplně

Oprava není předmětem opravy. Výrobce změnil soubor instrukce zůstal starý. Sušička pro zastřihovač není opravdu obtížné vítr v návodu, nesprávný popis tohoto procesu. Samotná cívka je slabá a na rozdíl od předchozí konfigurace vůbec není nahrazeno, šroub, který může být odšroubován, již není.

Koupil zastřihovač pro trávu spolu s rybářskou hvězdou. Kozit dokonce velká tráva tlustá prstem. Poprvé všechno bylo v pořádku. Ve druhém sáčku, vůně gary. Z motoru kouřil. On sám funguje, ale dokud se přesvědčil, že bude pokračovat v provozu.

Jsem dívka vážící 60 kg. Sjednotili se s přestávkami trávníku a cestou na pozemku. Rychle shromážděný, jediný krátký kabel, je třeba si koupit rozšíření. Doporučuji koupit. Okamžitě objednal rybářskou linku pro zastřihovač, ale ještě se nezměnila.

Musíte zabít hlavu zastřihovače pro trávu na zemi tak, aby únik vyžínače? nebo je to tak všichni? Silně držet brusné trávy na obranu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS