Jak vyjmout hlavu vyžínače trávy Huter get 600

Jak vyjmout hlavu strunové sekačky Huter get 600. Jak vyjmout a vyměnit cívku strunové sekačky

– 2. Kapišnikov Alexander

Klady: Vyrobeno v Německu
Nevýhody: Šňůra pro zastřihovač je špatně napájena a při třetím spuštění dojde. Víčko cívky se po dvou dnech odlepilo a roztříštilo. A tady je to nejlepší: kryt cívky. je to spotřební materiál. Nikde se však neprodávají. Navštívil jsem všechny obchody a opravny, ale odpověď zní, že nejsou a nebudou k dispozici, protože model je zastaralý a byl již dávno ukončen. Nakonec po roce náhodně našel v Togliatti (žiji sám) a objednal tolik jako tři kusy. Je škoda vyhodit novou sekačku na trávu.
Recenze:

– 4. Elena f.

Klady: Normální nástroj na sekání trávy. Jen je třeba si to osvojit. Dlouho se to nedařilo. Pokud se však dlouho trápíte. Něco se podaří.
Nevýhody: Obtížné sekání vysoké trávy
Recenze: V podstatě spokojen s mým nákupem.

– 4. М

Klady: Cena, kvalita sekání (seká hustou i vysokou trávu)
Nevýhody: Žádný zámek startovacího tlačítka (musel jsem to vymyslet sám), doba práce a odpočinku (chtěl bych pracovat déle), těžký (musel jsem hodit popruh ze sportovní tašky přes rameno, bylo to jednodušší), pro výšku 186 krátký (stejný pás pomáhá)
Reakce: Strunová sekačka na suchou trávu, je třeba ji zvážit! Měl jsem dost šňůry na slušnou dobu (poprvé je v pořádku), ale měli byste si pořídit náhradní najednou. Doporučuji, abyste si zároveň koupili náhradní cívku. Při zachycení větví keřů nebo jiných nečistot se přetrhne šňůra vyžínače, proto pečlivě zkontrolujte oblast (máte ji na neudržované zarostlé ploše). Celkově vzato, za tuto cenu jako první vyžínač trávy.Dobře, motor ještě neshořel, jak říkají ostatní. Můj manžel a já jsme s ním spokojeni, pokud stačí na 2 sezóny, dokud nezasijeme trávník po výstavbě.

– 2. ALEXANDR L.

Klady: Označeno hvězdičkami.
Nevýhody: Vyhořel při druhém sekání trávy na trávníku.
Recenze: Jako první vyžínač trávy za tuto cenu zapomeňte na 4 minuty práce a 6 minut přestávky na vychladnutí motoru.

– 1. data jsou skrytá

Klady: Cena, hmotnost, pracovní komfort
Nevýhody: Rozbil se ve 3. minutě používání
Recenze: Nedoporučuje se užívat, typický čínský výrobek. Zítra ho vezmu zpět do obchodu.

– 1. Ljubimenko Dmitrij

Klady: Cena, hmotnost, snadnost použití
Nevýhody: se porouchal ve 3. minutě používání
Recenze: Nedoporučuji ji kupovat, je to typický čínský výrobek. Zítra ho vezmu zpět do obchodu.

– 5. Kudusov Damir

Klady: Cenovka pro renomovanou společnost. 1 999 v jednom obchodním řetězci. Koupila jsem ho pro svou tchyni. žije na vesnici a já nemám čas přijít trvale v létě, rozhodl jsem se jí dát světlo a elektrickou sekačku na trávu, aby sekala trávu na dvoře. Teleskopická šňůra. můžete zvolit správnou výšku. Hmotnost. 2.Pouze 3 kg! Ruce se neunaví. Vkládání vlasce je snadné, hlavně je třeba si na to zvyknout a několikrát si to nacvičit, speciálně pro tento účel jsem utratil roli vlasce, teď už dokážu vyměnit cívku i se zavřenýma očima a tchyně se to také naučila. Na tak malého chlapa je to slušná síla. 600 Wattů.
Nevýhody: Moje tchyně mě za tu krátkou šňůru haněla. přál bych si, aby byl dlouhý a štíhlý. Sada. Myslel jsem, že bude dodáván alespoň s brýlemi a náhradním vlascem pro trimmer. No, za příjemnou cenu je to omluvitelné.
Recenze: Za dvě sezóny se nerozbil. Vezměte ozubené kolo, nejlépe zesílené, ale se správným průměrem. 1.2 mm. snižuje spotřebu a zlepšuje kvalitu úkosu, není třeba jej dvakrát nebo třikrát přejíždět. Pokud jde o přehřátí a režim. Řekla jsem to své tchyni. Pět minut pracujete, pět minut odpočíváte a voila. nic se nezahřívá. Musíte používat opatrně, koneckonců je to plast a tento trimmer je určen pro trávník, malou trávu, ale ne keř a maliny. Jistě, když se udeříte hlavou o kámen, dlouho to nevydrží. K tomuto účelu byste si měli pořídit vyžínač trávy za vyšší cenu. Moje tchyně je šťastná, což znamená, že já jsem také. Strunová sekačka mi vyplatila peníze (a nervy) v plné výši!

– 5. Olesya Tsyganova

Klady: Kompaktní elektrická strunová sekačka na trávu. Žádný hluk.
Nevýhody: délka napájecího kabelu. Nemohu říci, že je to nevýhoda, ale mohlo by to být delší.
Moje tchyně: Dobrý den všem. Chci se podělit o své dojmy po zakoupení a používání elektrického vyžínače Huter GET 600. Mám malou zahrádku u domu a tráva roste tak, že to nezvládám ani ručně, a sekačka je na tak malou plochu příliš drahá. Prodavač mi poradil, abych si koupil lehký elektrický vyžínač, byly tam i benzínové, ale to bych nezvládl. A jsou těžké. Sekám s radostí a potěšením. Díky nízké hmotnosti se vůbec neunavíte. Téměř žádný hluk. Zvládá čerstvou i starou trávu.

Recenze sekačky na trávu Huter GET-600

Lehké (plastové), skládací. Pohodlný tvar rukojeti. Pracuji pod jabloněmi a třešněmi, záhony jsou příjemné a pohodlné na sekání. Šňůra pro zastřihovač je součástí dodávky, ale koupil jsem si jinou. Spolehlivější než.

Ideální pro terénní úpravy na zahradě.

Ne zrovna kvalitní produkt. Po 4 minutách potřebujete 6 minut odpočinku (ale já samozřejmě pracuji déle). Prakticky nezničitelná žací hlava (poloautomatická verze).

Práce s ním je velmi pohodlná, ale při delším sekání se mi namáhají záda. Dodávaná šňůra pro zastřihovače není nejlepší, ale bylo by lepší použít zesílenou.První den se utrhlo kolečko na sekání přes ploty, čep byl špatně snýtovaný, nahrazený šroubem, ať je to třeba. Později se dva ze čtyř šroubů odšroubovaly, přišrouboval jsem je trochu víc, ale stále drží.Kabel byl také nekvalitní, byl propíchnutý blíže k tělu, nebylo si toho hned všimnuto a zastřihovač plevele fungoval a pak ne, a musel jsem si vyslechnout mnoho nelichotivých nadávek. Po výměně kabelu jsem pokračoval v sekání. Ve třetí sezóně se pracovní část žací hlavy zlomila, když narazila na husté suché stéblo, část upevněná na hřídeli zůstala neporušená. No, moc jsem se nebál, myslel jsem, že si pořídím nový. A pak byl problém, jak vůbec odstranit spodní část hlavy, nebyly tam žádné šrouby nebo otvory pro zajištění hřídele. Po hledání na webu jsem zjistil, že kabel nebyl nikdy odstraněn. Výrobce si zřejmě uvědomil svou chybu a nová verze strunové sekačky má nejjednodušší cívku se šroubem, odšroubujte ji, vložte další cívku a jděte. Potřeboval jsem poradit se servisem, myslel jsem, že spodní část je nepoškozená, musím vyměnit horní část a to je vše, ale v prodeji ani v servisu nebyly žádné cívky pro tento model. Zaměstnanec služby řekl, že princip připevnění. cívka je jednoduše vytažena, takže vytáhněte. Zatáhl jsem a cívka spolu s vnitřnostmi prorazila chatrná, tenká žebra těla vyšla ven, no, díky bohu, utrpení skončilo, skládka! Jeden dobrý střihač na trávu vzal 1690, teď je 2400, myslím, že by pracoval více než jednu sezónu, kdyby byl výrobce původně dodáván s normálně odnímatelnou hlavou!Obě varianty jsou nyní v prodeji, při nákupu jim věnujte pozornost. Nová verze v jiném, zajímavějším designu, vypadá kvalitněji, hlava, ve které musí být linka pro zastřihovač vytažena ručně, ale je přišroubována, ve starém. hlava je poloautomatická.

nedoporučuji kupovat, je to typický čínský výrobek. Zítra ho vezmu zpět do obchodu.

READ  Jak si představit únik pro zastřihovač v zastřihovači trávy. Jaký druh sušičky pro vyhoštění se rozhodnou doplnit sekačku

Po pěti minutách mě bolí záda kvůli přesouvání těžiště.к. Motor je pod ním. První den ztratíte naviják, stačí narazit do větve a rozštípne se.

Lehký, nezahřívá se. Čtvercový vyztužený rybářský vlasec rozseká veškerý plevel a malé větve.

Plastový kryt hlavy drží na místě pomocí svorek, svorky krytu se zlomí a kryt odletí. Kryt není k dispozici samostatně, musím si koupit hlavu s navijákem navinutým na vlasec za 300 a získat kryt ze sady. Problémy s výměnou hlavy: nic, co by zajistilo hřídel k odšroubování pojistné matice hlavy.

Sekačka Hooter pokryje při sekání velkou plochu a také se mi líbí, že je rukojeť krátká a při práci na zahradě se nepřichytává ke kmenům. Šikovné pro úpravu trávníků a záhonů. Je psáno, že má často odpočívat. Nedodržel pokyny, ale funguje to dobře.

Relativně levné ve srovnání s jinými modely podobného výkonu.

Často se musí zastavit, t.к. režim podle návodu po dobu 4 minut, kdy pracujete. 6 zbytek.

Posekejte asi 8 akrů. Trávu tvoří ostřice smíšená s rákosem o výšce 50-80 cm a loňská tráva. U čínského výrobku se obecně jedná o naprostý propadák. Ale zvládl to, rákos seká, ale třísky létají. Nejtěžší je posekaná tráva pod ním. Trochu to zavylo a snížilo rychlost, ale řezalo to taky.Dodává se se šňůrou pro zastřihovač, která saje, trhá se, zasekává se a rychle se ztrácí. Koupil jsem hákový nůž Hooksvarna 2mm. Funguje to velmi dobře. Velkou nevýhodou je, že musíte často dělat přestávky. ztrácí se spousta času. Nepříjemné jsou také silné vibrace na rukojeti. Kartáč byl celý den bolavý.

Kompaktní elektrická sekačka na trávu. Vůbec nedělá hluk.

délka síťového kabelu. Neřekl bych, že je to nevýhoda, ale mohlo by to být silnější.

Dobrý den všem. Chci se podělit o své zkušenosti po zakoupení a používání elektrické strunové sekačky Huter GET 600. Mám doma malou zahrádku a tráva na ní roste tak špatně, že ji ani nezvládnu ručně a sekačka je na tak malou plochu příliš drahá. Prodavači mi poradili, abych si koupil lehký elektrický vyžínač. a jsou těžké. Koshu je radost a potěšení. Žádná únava díky nízké hmotnosti. Téměř žádný hluk. Zvládá čerstvou i starou trávu.

Zakoupeno v roce 2006. Potřetí jsem použil cívku vlasce. Nejpohodlnější pro práci je střihací šňůra 1,8 až 2 mm. Chladicí otvory motoru se často ucpávají. to je nevýhoda vyžínače trávy. Všechny spoje jsou uvolněné. je stále v desátém ročníku! Pokud si ho v budoucnu koupím. horní vyžínač je výkonnější, ačkoli stávající vyžínač je dobrý v tom, co dělá, ale vždy chcete něco vážnějšího.

Má docela nízkou spotřebu, ale příliš se nenamáhá, pár metrů čtverečních posekám docela rychle a bez velké únavy

Tento model doporučuji. Pracuji s ním již dva roky. Dokonce i moje žena zvládne posekat trávník, když jsem mimo město.

600 Wattů, ale snižuje. Není těžký, plast je tvrdý, pohodlně se seče mezi záhony, snadno se čistí od trávy, malé rozměry

Nemohu si zvyknout na rychlou výměnu struny trimru

Koupeno jako dárek k narozeninám pro maminku. Když jsem byl mimo město, posekal jsem dokonce maliník. Po dešti nesekám a snažím se nepřehřívat motor.

Skvělá lehká sekačka na trávu, pohodlný design

Koupila jsem ho speciálně pro tchyni, aby si mohla sama sekat trávu na zahradě. Vyžínač trávy odvádí skvělou práci, není těžký pro ženy. Funguje to velmi snadno. Nebude potřebovat náročnější práce, ale je ideální pro květinové záhony! A za přijatelnou cenu je to pěkný dárek.

Před svým letním domkem jsem vysadil malý trávník a sekačku jsem nemohl zprovoznit, ale tato strunová sekačka je opravdu šikovná.

Výměna vedení pomocí kotouče nebo nože

Při úpravě zahradních pozemků, parkových ploch a dalších míst, kde je třeba sekat různé druhy rostlin, je často nutné měnit sekací nástavec strunové sekačky. Důvodem je to, že standardní strunová šňůra namontovaná v žací hlavě zvládne pouze trávu. Když se však na cestě zaměstnance objeví keř nebo mladý porost stromů, linka pro vyžínač takový úkol nezvládne a je nutné ji vyměnit za účinnější řezný nástroj.

Jak zastrčit strunu do vyžínače pro elektrický vyžínač trávy Huter GET-400

Výrobci vyžínačů s takovými situacemi počítali a doplnili své výrobky o množství nástavců v podobě nožů s několika „plátky“ nebo v podobě kotoučů podobných kotoučovým pilám.

Pokud vyměníte strunu strunové sekačky za vícelistý nůž, můžete s tímto typem nářadí sekat vysokou trávu i rostliny se silnými a suchými stonky. Výměnou struny vyžínače za kotouč má uživatel křovinořezu možnost kácet keře nebo malé stromy.

Jak navinout vlasec na cívku vyžínače trávy

Nože a kotouče se instalují podle následujícího postupu.

  • První žací lištu je třeba vyšroubovat tak, že zajistíte hřídel a sejmete žací hlavu (otočte ve směru hodinových ručiček) nebo křídlovou matici, pokud stroj ještě nebyl používán.
  • Nasaďte pilový nebo řezný kotouč tak, aby byl opřen o malý výstupek (pouzdro).

Chcete-li lépe pochopit, jak nástroj vyměnit, podívejte se na toto video.

Pokyny pro Huter GET-600

VŠEOBECNÝ PRŮVODCE.4 2. TECHNICKÉ ÚDAJE4 3. COMPLETE. 5 4. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 5 5. NÁVOD K OBSLUZE6 6. VŠEOBECNÉ ZAŘÍZENÍ

OBECNÉ INFORMACE 1.1. Ruční strunová sekačka je určena k sekání a lemování zahradních ploch, trávníků, záhonů, plotů a dalších míst, která nejsou přístupná pro sekačky na kolečkách. 1.2. Tento vyžínač trávy je technicky složitý výrobek

KOMPLETNÍ 1) 2) 3) 4) 5) 6) Elektrická strunová sekačka 1 ks. Ochranný kryt 1 ks. Rukojeť 1 ks. Cívka s vlascem 1 ks. Cestovní pas 1 ks. Balení 1 ks. 4. BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ VAROVÁNÍ: nepřipojujte vyžínač trávy k elektrické síti, dokud si pozorně nepřečtete a neporozumíte následujícím pokynům

READ  Nástavec pro broušení na brusném pásu pro smirkové brusky

Pokud zjistíte, že je vyžínač vystaven silným vibracím nebo nárazům, vypněte jej a odpojte napájecí kabel ze zásuvky. Se sekačkou na trávu nepracujte, dokud nebude zjištěna a odstraněna příčina závady. 4.1.1. Závady nechte diagnostikovat a opravit pouze ve specializovaném servisu

Legenda na strunové sekačce Výkon strunové sekačky 600 W. Vyžínač trávy musí být připojen k síti AC 220V 50Hz. otáčky řezací jednotky 11000 ot/min. Šířka sečení strunové sekačky 32 cm. 5.2.2. Kolísání síťového napětí o ±10 % oproti jmenovité hodnotě nemá žádný vliv

VŠEOBECNÁ KONSTRUKCE vyžínače trávy (VENKOVNÍ) 1. 2. 3. 4. 5. Rukojeť s vypínačem Pomocná rukojeť Motor Bezpečnostní kryt Nastavení délky vyžínače Pozor!! Před přípravnými pracemi, seřizováním a údržbou musí být vyžínač odpojen ze sítě

vyjmout, hlavu, vyžínače, trávy

Montáž a seřízení strunové sekačky 7. Montáž. 7.1. Vyjměte vyžínač trávy z obalu. 7.2. Přišroubujte kryt nože pomocí dodaných šroubů. 7.3. Naviňte na cívku vlasec trimmeru o správném průměru, jak je znázorněno na obr. 3, a poté nasaďte cívku na trimmer. 7.4. Nastavte délku strunové sekačky pod

8.2.4. Sekání vysoké trávy může způsobit přehřátí a poškození vyžínače. Rozdělte sečení na etapy a postupně snižujte rychlost sečení. 8.2.5. Nesekejte během deště nebo bezprostředně po něm. 8.2.6. Použijte střihací šňůru o tloušťce nejvýše 2 mm. Použijte

Možné závady a způsob jejich odstranění Závada 1. Motor se nespustí 2. Zvýšené jiskření kartáčů na sběrači 3. Zvýšené vibrace, hluk. 4. Kouř a zápach spálené izolace. 5. Motor se přehřívá. Pravděpodobná příčina Žádné napětí v síti. je vadný

Jednotné kontaktní místo E-mail: servis@Huter.Stránky: www.Huter.su Adresa vašeho servisního střediska: _ _

Vážený zákazníku! Děkujeme, že jste si vybrali Hűter Elktrimmer. Vydrží vám dlouho. Vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že tento výrobek splňuje vaše potřeby a jeho kvalita odpovídá mezinárodním osvědčeným postupům. Odhad výrobce

Osvědčení o převzetí Elektrická strunová sekačka Hűter č. _ prohlášena za způsobilou k provozu. Datum prodeje _ Jsem kupující/zástupce

Pokyny pro Huter GET-600

VŠEOBECNÉ POZNÁMKY.4 2. TECHNICKÉ ÚDAJE4 3. COMPLIANCE. 5 4. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 5 5. PROVOZNÍ FUNKCE6 6. OBECNÉ USPOŘÁDÁNÍ

OBECNÉ POKYNY 1.1. Elektrické vyžínače jsou určeny k sekání a úpravě okrajů trávy na zahradách, trávnících, záhonech, plotech a dalších místech nepřístupných pro sekačky na kolečkách. 1.2. Vyžínač trávy je složitý technický výrobek

Vyžínač trávy 1) 2) 3) 4) 5) 6) Elektrický vyžínač trávy 1ks. Ochranný kryt 1 ks. Rukojeť 1 ks. Cívka s vláknem 1 ks. Návod k použití 1ks. Balení 1 ks. 4. VAROVÁNÍ: Nezapojujte vyžínač trávy do zásuvky, dokud si nepřečtete a neporozumíte následujícím pokynům

nebo silnými vibracemi, vypněte vyžínač, odpojte zástrčku od síťové zásuvky. Nezapínejte vyžínač, dokud nebude zjištěna a odstraněna příčina závady. 4.1.1. Závady by měl diagnostikovat a opravovat pouze odborný servis

Legenda na strunové sekačce Příkon strunové sekačky 600 W. Vyžínač trávy musí být připojen k síti AC 220V 50Hz. otáčky řezací jednotky 11000 ot/min. Šířka záběru strunové sekačky 32 cm. 5.2.2. Kolísání síťového napětí o ±10 % oproti jmenovité hodnotě nemá žádný vliv

VŠEOBECNÉ POUŽITÍ vyžínače trávy (INDOOR) 1. 2. 3. 4. 5. Rukojeť s přepínačem Pomocná rukojeť Motor Kryt motoru Nastavení délky vyžínače Pozor! Před jakoukoli přípravou, seřizováním a údržbou sekačky odpojte síťovou zástrčku

Montáž a seřízení strunové sekačky 7. Montáž. 7.1. Vybalte vyžínač trávy z výroby. 7.2. Přišroubujte ochranný kryt pomocí dodaných šroubů. 7.3. Naviňte na cívku trimmeru vlasec správného průměru, jak je znázorněno na obr. 3, a poté cívku připevněte k trimmeru. 7.4. Nastavte délku strunové sekačky pod

8.2.4. Při sekání vysoké trávy se může sekačka přehřát a poškodit. Rozdělte proces sečení do několika kroků a postupně snižujte posekanou trávu. 8.2.5. Nesekejte během deště nebo bezprostředně po něm. 8.2.6. Použijte střihací šňůru o tloušťce maximálně 2 mm. Použití

Možné poruchy a jejich odstranění Porucha 1. Motor nenastartuje 2. Zvýšené jiskření kartáčů na sběrači 3. Zvýšené vibrace, hluk. 4. Kouř a zápach hořící izolace. 5. Motor se přehřívá. Pravděpodobná příčina Chybí síťové napětí. je vadný

Zákaznický servis E-mail: servis@Huter.Stránky: www.Huter.su Adresa vašeho servisního střediska: _ _

Drahý zákazník! Rádi bychom vám poděkovali, že jste si vybrali Hűter Elctrimmer. Vydrží vám dlouho. Vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že tento výrobek splňuje vaše potřeby a jeho kvalita patří k nejlepším na světě. Výrobce stanoví odhad

V tomto dokumentu je uvedeno, že elektrická strunová sekačka Hűter je schválena pro první použití. Datum prodeje _ Jsem kupující/zástupce

Motorová sekačka na trávu Huter GGT-1500S je mezistupeň v řadě benzínových skútrů.

Motorová sekačka na trávu Huter GGT-1500S zaujímá střední pozici v řadě benzínových skútrů. Díky výkonnému motoru o příkonu 1500 W a kuželové převodovce dokáže sekat hustou a vysokou trávu na velkých zahradách, v sadech a parcích. Vzduchové chlazení zabraňuje přehřívání a prodlužuje životnost motoru. Technika řezání zvolená podle terénu. trojrozměrná hlava nebo tříčepelová čepel.

Startování benzínového kartáče Huter GGT-1500S nevyžaduje mnoho času a námahy díky elektronickému zapalování a ručnímu plnění karburátoru palivem. Elektrické nářadí se snadno otáčí i v ženských rukou. Všechna ovládací tlačítka jsou integrována do pravé rukojeti. Spínač zapalování, plynová spoušť, pojistka spouště a tlačítko zámku proti náhodnému spuštění. Když se vlasec porostního zastřihovače opotřebuje, jednoduše udeřte cívkou o zem a vlasec „vyskočí“ na požadovanou délku.

U benzínového vyžínače GGT-1500S se výložník skládá ze dvou částí a lze jej snadno sestavit bez použití nářadí. Pokud však nepotřebujete nářadí přepravovat na místo sečení, měli byste zvážit jeho „dvojče“ s robustním výložníkem GGT-1500T. Výškově nastavitelná poloha rukojeti vyžínače pro optimální vyvážení. Ramenní popruh co nejméně zatěžuje vaše ruce. Díky účinnému antivibračnímu systému vykonává dlouhou práci bez únavy. Plastový kryt chrání obsluhu před trávou, větvemi a kameny odletujícími zpod žacího ústrojí.

Vlastnosti sekačky na trávu Huter GGT-1500SSBezpečný provoz Huter GGT-1500S Bezpečný provozBezpečnostní kryt zabraňuje tomu, aby se tráva dostala na obsluhu. Pohodlný provoz GGT-1500S Pohodlný provozPlná palivová nádrž. pro snadné sledování spotřeby paliva. Pohodlná montáž nářadí Huter GGT-1500S Pohodlná montáž nářadí Pohodlná rukojeť na kolo Benzínová sekačka na trávu Huter GGT-1500S. pro rovnoměrné a přirozené pohyby obsluhy při práci. Snadná přeprava nářadí Huter GGT-1500SProtože je výložník demontován, nářadí se snadno přepravuje a skladuje.Výhody modelu Huter GGT-1500Výkon motoru je nastaven na hodnotu. 1,5 kWSekání mladé trávy i hustého porostu.Elektronické zapalování.Systém tlumení vibrací.

Strunová sekačka Huter Get 600 Výměna vlasce

Zahradnická sezóna dnes končí a já nemám štěstí na vyžínače. Měl jsem strunovou sekačku na trávu pro Bosch ART 23 Easytrim, který mi dobře sloužil více než jeden rok, ne tak dávno razgovaliut na něj, že byl vyroben v roce 2004 a teprve dnes vyčerpal svůj vlastní zdroj. Koupil jsem si dnes nejprve vyžínač na trávu Bosch ART 30 CombiTrim, náš zákazník by byl v pořádku a skvělý, vyžínač na trávu byl výrobní vadou a myslel jsem, že to bylo krátce vráceno (omlouvám se, fantazie), fantazie Yulmart peníze vrátil zde a někde v červenci vzal elektronický vyžínač na trávu Huter GET. 600. Ke koupi této strunové sekačky mě přiměly tři faktory.

READ  STIHL fse 81 jak vyjmout cívku

Průřez sečení. 32 cm! 3. Power. 600W.

Páni, to mi můj mozek říkal, že s touto strunovou sekačkou můžu posekat svých 9 akrů. Ale jak se říká, naletěl jsem na nízkou cenu. Řeknu vám o všech jeho nedostatcích. Plusy on málo, takže se o nich zmíním mezi obchody.

Koupil jsem ho, stejně jako jeho vlastní předchozí strunovou sekačku na trávu, v Yulmartu. Právě jsem zítra dostal zpět peníze za strunovou sekačku Bosch ART 30 CombiTrim.

Přinesl ji domů, vybalil ji a nejprve začal číst příručku. Moje první frustrace byla při čtení příručky, která říká, že vyžínač trávy může pracovat pouze 4 minuty a 6 minut odpočívat. Tento výkonný vyžínač s obrovským průřezem je ve skutečnosti určen pouze pro úpravu okrajů trávníků. Tato informace mi způsobila mírný šok a první otázka, která v tomto případě vyvstala, proč tedy vyrobit tak výkonný vyžínač na trávu? Po takzvaném zmatku jsem se přesto rozhodl vzít ho do práce, ale co když bude sekat rychle a dlouho vydrží?

Sestava strunové sekačky mi nedělala žádné potíže, kapota je upevněna na 4 šroubech, cívce se dvěma závity. Kromě toho lze vložit linku pro zastřihovač o šířce menší než 2 cm.4 mm. Po elektronickém zastřihovači značky Bosch mě tato cívka neoslovila. Je to trochu snadné zatlačit, odpružené a s jednoduchým kliknutím, ale šňůra pro trimmer musí být vyzkoušena, aby mohla být navinuta na cívku.

ČTENÍ Benzínová strunová sekačka na trávu Dde Gb25rd Instalace ručního kola

Elektronická strunová sekačka Huter GET-600

I izlovchilsya: na začátku linky (průřez 1,6 mm), ohnutý hrot, vložený do malého otvoru, a zkroucený najednou v obou kancelářích, později ve středu měl řez, se všemi tento řádek do zastřihovače se neustále snaží rozmotat a vyskočit, a velmi nepříjemné. Zde je ještě pohodlnější jednopramenný naviják. Později jsem dal kryt na vrchol, je velmi těžké sekat, vše se odvíjí. Na této konstrukci není navinuto prakticky nic a rychle končí. To je nevýhoda. Upřímně řečeno, řekněte své 9 setin (tam stovky 6 sekat, zbytek struktury, stromů a keřů) asi za měsíc tímto trimrem, sekal jsem docela a sekal trochu, krok za krokem, 4 minuty sekání a jít někam jinam, není jiná možnost.

Hřiště pro sečení je samozřejmě sen.

Několik drobných výhod vyžínače trávy je následujících. Na rozdíl od vyžínačů Bosch má jistě ochranu proti náhodnému spuštění, jinými slovy, začne pracovat pouze tehdy, když nejprve stisknete tlačítko na boku, a teprve potom stisknete páčku a držíte ji při nepřetržitém sekání.

ČTĚTE, jak zastrčit nový vlasec pro strunovou sekačku do strunové sekačky na trávu Patriot

Rukojeť pro držení strunové sekačky druhou rukou je odnímatelná a velmi nešikovně vyrobená, má vyčnívající části a při sekání zachytává nohu a škrábe, jak se také říká, zanechává na noze mírnou modřinu. Výrobce zjevně nedbal na uživatelský komfort.

Další věcí, kterou bych rychleji zařadil mezi nedostatky vyžínače než mezi klady, je jeho výsuvné rameno.

Výložník je výsuvný a lze jej nastavit na individuální výšku. Nicméně. Když sekám, kývu lištou doleva a doprava a ta se prostě sklápí dozadu, jinými slovy je špatně upevněná. Pokaždé ho musím vytáhnout. K dispozici je kolečko pro vertikální sečení, bohužel jsem ho vůbec nepotřeboval.

Sam vyžínač trávy je docela těžký a moje ruce jsou stále dost unavené, stále prodávají žádnou ochranu před vibracemi, ruce později po práci brnění.

Vyžínač trávy Huter GET 400

Strunová sekačka dobře seká trávu, zvládne i silné kmeny a malé výhonky. to je také malé plus. Malá tráva se trochu rozptýlí a plášť není ucpaný (u vyžínačů Bosch je plášť vždy ucpaný malou trávou). Jinými slovy, posekal jsem všechnu trávu na zahradě. (Pravda, trávník by měl být posekán každých 10 dní, bohužel, nemám čas, alespoň třikrát za sezónu jako kino).

Co je potřeba, přišel jsem znovu do chaty a rozhodl se začít vše přesně na třetím kole. Plánuji posekat plochu s nízkou trávou a místy s malými stromy.

vyjmout, hlavu, vyžínače, trávy

ČTENÍ Vyžínač trávy se nespustí Příčiny

Vyžínač trávy Huter GET. 600 posekal přesně polovinu s nezbytnými přestávkami.

Vše. Po další přestávce motor nenastartoval.

V případě takové poruchy je nutné kontaktovat servisní středisko. Vyčistil jsem strunovou sekačku na trávu. Jak nyní chápeme, pěkně se to vyčistilo.

A vzal jsem ho zpátky do Ulmartu. S vrácením peněz nebyly žádné problémy, zboží bylo vráceno hned druhý den. Nahradil jsem ji strunovou sekačkou Bosch ART 26 Easytrim, ale na rozdíl od mé první sekačky s o něco větším průřezem. Je jasné, že moje oblast je velká, protože obrovské pole vyžaduje dobrou sekačku. Když byly záhony, bylo třeba méně sekat. A to je množství práce elektronické vyžínače trávy nedrží, ale nemohu se vyrovnat s benzinem.

Výsledek. Tuto oblíbenou sekačku na trávu už nedoporučuji, protože seká pouze 4 minuty a má delší dobu odpočinku než práce. Pokud se podíváte na anotaci, zjistíte, že v provozu je mnoho omezení a Alas. Sám výrobce prohlašuje, že strunová sekačka je k ničemu. Nikoliv strunová sekačka na trávu, ale nedorozumění! No to se nepodařilo velmi rychle, když se používá, těžké a nepohodlné, ruce spadnou, když skončí. Rozbil se, já jsem se ho vzdal a jsem rád, že jsem se ho zbavil.

Specifikace

Nejvyhledávanější Levné, pro venkovské domy
Typ vyžínače trávy Přenosný
Provoz na baterie ne
Tvar rukojeti D. figurativní
Střihací hlava/kazeta je součástí dodávky Ano
Otáčky kazety, ot/min./minuta 10000
Napětí, V 220
Šířka sečení (cm) 32
Průměr linky 1.4
Stříhací prvek sekačky na trávu šňůra pro strunovou sekačku
Hmotnost (kg) 2.6 м
Výkon motoru, W 600
Umístění motoru Nahoru
Typ motoru Elektrický
Značka Huter
Název značky Německo
Země výrobce Čína
Záruka 12
Propagační nabídka Samoobsluha. 3% sleva, montáž a testování zdarma

Předprodejní příprava je funkční test. Mohou ji provádět pouze kompetentní odborníci. Postup se skládá z následujících kroků:

  • Kontrola zahradního vybavení a příslušenství.
  • Případná montáž stroje.
  • Volnoběžný chod.
  • Nastavení a seřízení stroje pro dané podmínky.

Dobrá příprava je předpokladem efektivní výroby v budoucnu. Prodejci zaručují správné provedení přípravných kroků, aby byly zaručeny co nejlepší výsledky.

vyjmout, hlavu, vyžínače, trávy

Když není nutné provádět předprodejní akce

Zákazníkům je na jejich žádost k dispozici služba přípravy. Vyplatí se slevit, pokud

| Denial of responsibility | Contacts |RSS