Jak vyměnit sušičku pro zastřihovač na elektrické vyžínače

Jak nainstalovat rušivá linka pro zastřihovač cívky pro trávu elektrického

Na malých elektronických trimrech s nejnižším umístěním motoru (když je při práci na Zemi) v cívce, obvykle existují dvě tlačítka na okrajích. Klikněte na ně a odpojte polovinu pouzdra cívky z 2., což zůstane na vyžínači. Spolu s první polovinou, vnitřní část je odstraněna, na které je trimrový řádek speciálně a ran. Při analýze, opatrně: Má jaro, což může létat a ztratit.

Na elektronických a benzínových trimrů se zakřiveným činka (na takových trimrů, jak to bylo, není stále žádná schopnost dát nůž) Samotný kroužek cívky je zapotřebí k upnutí jedné ruky, a 2. ruka je nutná začít otočit proti směru hodinových ručiček to. Konkrétně posiluje cívku na trimmer bar pro trávu. Kroucení jehňata, pečlivě odstraňte celou cívku, snažil se ztratit stávající jarní jarní.

Na elektronických a benzínových trimrů s rovnou činkou a ozubeným kolem (na takových trimrů pro trávu kromě rybářské linie může být instalována na stejný nůž) Hledáme díru pod cívkou, vložte do něj například a šroubovák, tiše otáčejí cívku, dokud šroubovák přestane ještě hlouběji, a cívka opraví. Nyní otočíme celou cívku ve směru hodinových ručiček (protože levé řezbářství) a odstranit ji z vyžínače pro trávu. Dále rozebírejte cívku. Může být shromážděna západkou nebo zkrouceným s jehněčí. Pokud se cívka na západkách, pak Davim na okrajích na základně západky, takže obnovili a vydali polovinu krytu cívky z jiného. Jehněčí jen odšroubovat. Může existovat třetí typ připojení 2 poloviny takové cívky: s ním je nutné upoutat spodní část jednou rukou a druhý je horní, a začít je otočit v opačných směrech. Prohlížení takové cívky je také nutné sledovat tak, že stávající scéna není ztracena.

Jak vyměnit krimače Linge na vyžínače?

Výměna čáry vyžínače pro trávu podle krok za krokem pokyny umožní majiteli sekačky na trávu provádět dostatek práce v takových záležitostech.

Před zahájením práce na výměně rybářské linky na vyžínače je nutné zajistit bezpečnost práce. Ochranná opatření by měla být převzata z neopatrného nebo spontánního začlenění sekačky na trávu:

 • Vyloučit spontánní start,
 • Odstraňte baterii (je-li použita),
 • Umístěte nástroj na pohodlné místo.

Pracuje na výměně čáry trimoru pro trávu je vhodná pro provádění, když sekačka na trávu leží na stole, a průvodce, který se provádí nahrazením trimrové linie pro trávu, má schopnost přistupovat k nástroji z obou stran.

Jíst kryt zastřihovače pro trávu

V první fázi demontáže je odstraněn kryt zastřihovače pro trávu. Na příkladu modelů modelů černobílé a decker trimrů a dalších je obvykle dost aplikovat nějaký tlakový výkon, aby se odstranil nějakou tlakovou sílu, aby se uvolnila západku, která je umístěna na straně skříně hlavy.

Na některých modelech sekaček trávníku je zpočátku stanoveno pro demontáž hlavy zastřihovače pro trávu, pro kterou se používá hex klíč, který je součástí nástroje. Hlava je obvykle držena dvěma třemi šrouby, přístup, do kterého je poskytován přes boční otvory zadního dekorativního víka.

Kryt hlavy, kde je cívka instalována s rybářskou linií, se obvykle koná kvůli západci. Nějaké úsilí o stisknutí jazyka a útržku a mírně otočit kryt, po kterém je kryt snadno odstraněn v době lisování přídržného jazýčku, musíte mírně otáčet a zvednout kryt zastřihovače pro trávu, aby se odstranil vinutí buben.

Krok Dva: Odstranění navíjecího bubnu (cívka) s rybářskou linkou

Dalším krokem procesu se stává odstraněním vinutí bubnu s rybářskou linkou z vnitřní oblasti hlavy. Musíte otočit hlavu venkovní vidět lope pro zastřihovač a cívku. Na boční stěnu hlavu najít dva prohloubení (očních očních očních čelistů), skrze kterou je únik vyžínač odvozen ven.

Je nutné zmrazit linku pro zastřihovače z otvorů. Testováno buben. Poté, co pečlivě odstraňte cívku z oblasti hlavy. Na jaře je instalován navíjecí buben některých modelů. Tento okamžik je třeba vzít v úvahu provedením extrakční operace.

READ  Jak si vybrat zastřihovač pro trávu pro trávu benzín

Postup pro extrakci trimrové cívky pro trávu s rybářskou linkou z vnitřní hlavy: 1. sestava hlavy s cívkou; 2. Extrakce úhledně s malým axiálním otáčkou; 3. Extrahované detaily Stará čára pro vyžínač je zcela odstraněn z cívky. Chcete-li odstranit starý vyžínač rybářská linka pro trávu, musíte odstranit les z smyček zámků a vytáhnout volný konec. Tato metoda odstraní celý starý vinutí. Podobný proces se opakuje na druhé části bubnu. Master se doporučuje používat rukavice při provádění práce.

Jak odstranit cívku s vyžínačem pro trávu a odstranit čáru pro vyžínače

Zpočátku před doplňováním čáry vyžínače k ​​trimrové cívce pro trávu je nutné jej odtisknout. Cívka nebo tip je zařízení, které je uvnitř mosější hlavy, cívek nebo bubnů. Hlavy jsou různé typy (v závislosti na výrobce), nicméně, princip nahrazení rybářské linie na cívce je stejná. Nejdříve to zjistíme, jak odstranit hlavu z nástroje, stejně jako jak dostat buben z něj s rybářskou linkou.

To je zajímavé!Vyměnit zařízení lze provést přímo na přístroji, ale pokud to provedete poprvé, je stále doporučeno odstranit hlavu, a prozkoumat podrobný proces vinutí. Po zvládnutí technologie je možné provádět náhradní práce na trimrové motocosu nebo benzokosu. Pokyny, jak podporovat ruční hlavu na trimreru, má následující formulář:

  Otočte nástroj k hlavě nahoru a v případě potřeby jej vyčistěte od nečistot. Vezměte na dva prsty jedné ruce pro víko zámky (na hlavu mozosti), které jsou umístěny symetricky k sobě navzájem. Po plicích jejich stoupání uvnitř, demontovat ochranný kryt z bubnu

Tento proces není obtížný, a jak chápete, demontovat všechny hlavy nepotřebuje, pokud víte, jak se výměna provádí. Při demontáži zvažte takové nuance:

 • Pravidelně vyjměte hlavu se doporučuje zabránit korozi závitového spojení. Pokud nikdy nevyšroubujete šroub, v případě potřeby to bude obtížné to udělat a dokonce i je to nemožné
 • Pokud má šroub čtyřrážky vrtání hlavy, pak pro odšroubování, měli byste vybrat šroubovák nebo bity vhodné velikosti, abyste odstranili zátky hlavy na hlavě
 • Při montáži instalace by mělo být zpracováno závitové sedadlo s lubrikanty, například solidol nebo strojní olej
 • Pokud se kontrola na šroubových lilie, pak pro své náročné, můžete použít speciální upínací kleště
 • Existují bubny, které nevyžadují předem demontáže. Для их демонтажа следует взяться за него, и вращать в противоположную сторону направления часовой стрелки

Зная, как разобрать барабан, следует продолжить выяснение процесса замены лески триммера для травы. Ниже на видео показан подробный процесс, как открыть катушку триммера для травы и разобрать ее.

Jak vítřit únik pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu

Заправка лески в катушку инструмента, на первый взгляд, дело непростое. Но достаточно внимательно изучить этот процесс — и в дальнейшем все необходимые действия будут производиться без каких-либо затруднений.

Чтобы узнать, как заправить леску для триммера в триммер для травы, стоит прочитать это руководство. Пошаговая инструкция, приведенная ниже, учитывает особенности катушек разных видов триммеров, поэтому применима к любому инструменту.

 • Катушка с леской является нижней крайней частью триммера для травы. Především je samozřejmě nutné odstranit tuto hlavu ze zařízení. Chcete-li to provést, upevněte tyč (nebo jinými slovy, hřídel), na které je spojena cívka. Oprava je nutná, takže se nepoužije. Udělej to nejjednodušší způsob, tím, že umístěním stromu vlákno přes speciální díru druhu stupně (nejlepší kovový). Když je hřídel pevný, můžete odšroubovat cívku.
 • V této fázi je nutné odstranit cívku z hlavy, ke kterému je připojena linka vyžínače. Chcete-li to udělat, budete muset demontovat hlavu k položkám. Chcete-li to udělat, musíte nejprve najít zámek na svém bydlení. Nachází se na obvodu výrobku a je podobnost tlačítka. Když je držák našel, musíte ji tlačit s úsilím. Držení drženého držáku, musíte otočit kryt hlavy ve směru hodinových ručiček. Pak musíte odstranit víko a odstranit cívku.
 • Mezi cívkou a hlavou je těsná pružina. Musí být odloženo na stranu tak, aby nezasahovalo do procesu navíjení. Před pokračováním s vinutí rybářské linie je nutné zkoumat cívku. Pokud má pozůstatky staré rybářské linky, musí být odstraněny. Když je cívek vyčištěn, můžete zahájit přípravu nového.
 • Z předem připravené těžby nové rybářské linky potřebujete měřit a odříznout šest (maximálně sedm) metrů. Houpání by mělo být v ruce.
READ  Jak odstranit ochranné pouzdro s vyžínačem pro trávu

V tuto chvíli se klíčová fáze, která je věnována tomuto článku.

vyměnit, sušičku, zastřihovač, elektrické, vyžínače

První způsob, jak navíjet rybářskou linku

Správné množství rybářské linky je odříznuta. Nyní musíte pečlivě prozkoumat cívku, abyste pochopili, jaký typ platí. Záleží na tom, jak určí sušičku pro zastřihovač.

Cívky jsou dva typy. Obecně se od sebe mírně liší. Bez ohledu na typ, cívka je rozdělena do dvou oddělení. horní a dolní. Při prvním typu se separační okraje nezavírá do kruhu a má prohloubení.

Ve druhém typu je pevná, ale malé průchozí otvory jsou umístěny na bocích na obou stranách. Způsob navíjení vlákno musí být studováno v závislosti na tom, který výše uvedené druhy patří do cívky.

 • Dříve vařené šestimetrový segment musí být ohnutý na polovinu. Nejlépe ne přesně uprostřed, a tak, aby se jedna polovina změnila déle až patnáct centimetrů.
 • Pak musí být místo ohybu vložen do prohloubení v separačním obličeji. Jedna polovina rybářské linie by měla být v horní části cívky, druhá polovina je na dně.
 • Nyní můžete pokračovat přímo na vinutí. Musíte se mrkat ve směru, ve kterém šipka na cívce. Při navíjení musíte udržet nit tak, aby neplynali a horní polovina se zabalila v horní části cívky a spodní polovina je v dolní části. Každá polovina volně by měla zůstat asi patnáct centimetrů od konce.
 • Na horní tváři mají cívky malé drážky (nebo jinými slovy, drážky) pro zajištění spotřebního materiálu. Konce nití by měly být vloženy do těchto zářezů, takže opravují jeden proti druhému.
 • Konečná fáze tankování spotřebního materiálu do nástroje. konce upevněná na cívce musí být provedeny k příslušným otvorům v hlavě vyžínače pro trávu.
 • To je vše. Proces vinutí je kompletní. Nyní zůstává pouze sestavit hlavu do jediného celku. Jaro jemně umístí mezi cívkou a hlavou. Pak musíte vložit cívku do hlavy a stiskněte je navzájem.
 • Volné konce vlákno doporučeno vytáhnout. Pro to musíte se obrátit, aby se konce spotřebního materiálu vytáhli tak, aby se odstranily z drážek cívky. Ujistěte se, že řezný prvek se extrahuje z přídržných drážek, snaží se vytáhnout trochu závitu. by měly být snadno z otvorů v hlavě.
 • Stisknutí bocking knihy, musíte nosit na vrcholu jejího obalu. Kryt musí být přišroubován do hlavy tak, aby byly všechny drážky na jejich pouzdrích kombinovány a cívek zůstává mezi nimi fixován.
 • A nakonec, nejnovější akce. hlava šrouby zpět do svého místa v dolní části nástroje.

Proces je dokončen. Sušička pro zastřihovač je naplněn v cívce. Trimmer pro trávu je připraven k další práci.

Druhý způsob navíjení

 • Dříve dělal segment šest metrů dlouhý, je nutné ohnout přesně uprostřed a řez. Jsou tedy získány dva segmenty stejné délky.
 • Na jednom konci každého segmentu musíte udělat malý „hák“. Chcete-li to provést, je nutné získat pár centimetrů z okraje a stručně tak opravit tak, aby se „hák“ ne ohýbal.
 • Jeden řez je pak pořízen. „Hák“ je vložen do otvoru v horní části cívky.
 • Nyní můžete pokračovat na klíčový krok. vinutí. Směr, ve kterém potřebujete k větru, označuje šipku na cívce. Je důležité zajistit, aby sušička pro zastřihovač byla zraněna striktně v horní části cívky. Umyjte závit, dokud není samotný hrot nutný. od konce by mělo být volné asi patnáct centimetrů.
 • V horní části cívky jsou malé vybrání (tzv. Drážky) pro stanovení spotřebního materiálu. ZDARMA „Ocasní“ vlákna musí být vložena do jednoho z těchto vybrání.
 • Horní část cívky je naplněn. Nyní je nutné provést stejný postup s dnem. Vezme druhý segment závitu. „Hák“ spěchá do otvoru v dolní části cívky.
 • Poté můžete začít vinutí úniku pro zastřihovač (ve spodním prostoru). A tento segment je zdarma také třeba odejít asi patnáct centimetrů od konce. Tento zbývající „ocas“ musí být vložen do remise naproti tomu, ve kterém je vložen konec prvního segmentu.

Jak hlava pracuje s rybářskou linkou na motocyklu, proč potřebujete znát zásadu práce

V závislosti na výrobci se hlavy zkoumají konstruktivně nejen externě, ale také uvnitř. Většina bubnů má uvnitř upínacího pružiny (poloautomatické a automatické). Výše uvedený je manuál, jak rozebrat hlavu zastřihovače pro trávu bez jara, t.E. na hlavě typu ruky. Princip demontáže poloautomatické hlavy s pružinou uvnitř téměř identických výše popsaných pokynů.

Princip provozu poloautomatické trimrové cívky pro trávu je následující:

 • Uvnitř hlavy je cívka, která je vysazena na drážkách, zabraňuje jeho volnému pohybu
 • Cívka je postižena pružinou, která ji tlačí na štěrbiny umístěné v konstrukci krytu
 • Uzávěr je navinut pro zastřihovač, jehož délka závisí na samotném nástroji. Obvykle je tato délka od 1 do 4 metrů
 • Během plnění práce, v případě potřeby zvýšení délky rybářské linky, je zde fit servírovací části bubnu, přičemž to vychází ze záběru se štěrbinami. Sušička pro zastřihovač je zároveň zraněn z bubnu zvýšením délky
 • Uvolnění požadovaného množství rybářské linky, měli byste pustit tisk a pokračovat v práci na trávě
READ  Baterie pro elektrické šroubováky vyrábějí lithium-iontové baterie

Výhodou nástroje s rybářskou linkou je, že tento spotřební materiál nevyžaduje ostření ve srovnání s kovovými disky. Kromě toho, pokud kámen nebo strom spadne na cestě, pak sušička pro zastřihovače prostě opustí, aniž by měl negativní dopad na převodovku a přístrojový motor, jak se to děje v případě kovových řezných disků.

Znalost návrhu a zařízení pro typy komárů nebo zastřihovačů, musíte jít na zvážení procesu tankování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu. Koneckonců, to je tento okamžik ve většině vlastníků speciálního nástroje způsobuje potíže.

Снятие и разборка катушки

Косильная триммерная головка состоит из кожуха, пружины (есть не в каждой модели), шпульки с кордом, крышки. Прежде чем приступить к разборке катушки электрического агрегата, обязательно отключите триммер для травы от сети. Способ разборки зависит от крепления косильной головки. První volba:

 • Для снятия крышки, закрывающей внутреннюю часть головки, нажмите на защелки (фиксаторы), которые располагаются с двух ее сторон.
 • Снимите крышку, под которой вы увидите шпулю – извлеките ее из корпуса. У некоторых катушек триммеров под шпулькой находится пружина, которую тоже следует аккуратно вытащить.
 • Убрав шпульку, по центру корпуса увидите винт. Открутите его при помощи отвертки.
 • После извлечения крепежа возьмите корпус детали и, покачивая ее в разные стороны, снимите редуктор с вала.

Во втором варианте головка триммера для травы закручивается на вал редуктора. Chcete-li jej odstranit, musíte hřídel opravit. K tomu taková zařízení poskytují otvor, kterými je vložen tenký šroubovák nebo kovová tyč. Stručná instrukce:

 • Vložte šroubovák do speciálního otvoru, po kterém je hřídel strop.
 • Uchopte hlavu hlavy a začněte otočit. To následuje ve směru hodinových ručiček, t. na. Strom řezbářství vlevo.

Co potřebujete vědět o rybářské lince na vyžínači pro trávu

Rybářská linka se nazývá spotřební materiál, který se skládá z nylonu a slouží jako řezné zařízení. Prostřednictvím tohoto zaklapnutí se tráva vyskytuje, což je zajištěno otáčením hlavy nástroje s vysokou frekvencí. Tento materiál má odlišnou tloušťku, která závisí na jeho použití na vhodných elektrických nízkoenergetických nástrojích (od 1 do 1,6 mm), elektricky od 500 W (2-2,4 mm) a benzínové trimry pro trávu s motocosem (od 2,4 do 3,2) mm).

Čím silnější je nástroj podle tlustšího by mělo být řezací zařízení. To ovlivňuje nejen kvalitu trav, ale také na životnost materiálu. Pokud se zajímáte, jak vítřit ostříhačcí cívku pro trávu, pak je čas změnit na dobíjení nástroje. S nástupem jara je tato otázka stále populárnější, takže je čas zjistit následující pokyny pro nahrazení rybářské linky v trimrové cívce pro trávu.

Jak odstranit cívku a vyměnit sušičku pro zastřihovač

Majitelé zastřešení, převážně nováčků, jsou zmateni, hraničí s panikou, když je potřeba změnit řezný nástroj nebo vyžínač rybářská linie v cívce. Velmi často, když se pokusíte odšroubovat většinu hlavy, uživatelé jednoduše ho vedou do havárie, ne podezření, že je odšroubován v opačném směru. K tomu, že se nestane, pokud je nástroj vyměněn, doporučuje se seznámit se s krokem podle krokem níže.

 • Před doplněním čáry vyžínače k ​​cívce, zmírnění motoru motokos nebo od napětí Eertelic Trimmer pro trávu, aby se zabránilo zranění, které mohou nastat, když je rotace řezného nástroje náhodné.
 • Odšroubujte trysku pevnou na hřídeli převodovky. K tomu musí být hřídel upevněn, vyrovnejte otvory na podložku a na ose a vložte kovovou tyč nebo šroubovák v nich.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS